bulaşık makinası deterjanları(pril,calgon vs)deneyimleriniz
911 Cevap116833 Görüntüleme13 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     7 8 9 10 [12] 14 15 16      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1147 Mesaj
9 Ocak 2013; 16:40:15 

patlayıcı olmasın hocam
şaka bi yana numunelik bi fairy bi de pril alıp deneyeceğim şu quant-umlar bi bitsin

ariva riva yeppa andela andela!

HONDA

149 Mesaj
9 Ocak 2013; 18:00:15 

Patlayici iyi olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1996 Mesaj
9 Ocak 2013; 19:36:15 

quote:

Orijinalden alıntı: @hayal79@

Fairy kadar deterjan kokusu bırakan urun olamaz ben hiç memnun kalmadım şimdi pril kullanıyorum koku yok çok memnunum Tavsiye ederim pril soda etkili sadece deterjan tuz ve patlayıcı yok icinde

Fairy Platinum kullanmıştık. Hem koku hem de köpürme problemi yüzünden bir daha almadık. O neydi öyle ya :)) resmen kimyevi madde fabrikası gibi kokuyordu. Genelde Pril Perfect tablet kullanıyoruz onda öyle sorun yok. Şimdi Finish hepsi bir arada aldık o da iyi, üstelik hiç koku yapmıyor. Bir de sirke etkili Pril Jeli asla tavsiye etmem, kokusu berbat.

45 Mesaj
28 Ocak 2013; 0:24:19 

Arkadaşlar,
Bugun fairy,finish,pril vs derken buradaki yorumları da dikkate alarak hepsinin kalitesinin yerlerde oldugunu düşünerek migrostan 30 tabletlik frosch aldım.Şimdiye kadar sizler gibi çıkmayan lekelerden çok şikayetçi biriyim.Açıkçası biraz pahalı fiyatı 20 lira,yani tanesi 66 kurusa geliyor yaklasık,baska yerlerde kampanyalar varsa bilemem.Genel olarak yıkama performansı fena değil gibi geldi,çıkmayan bir kaç leke vardı ama bunların biraz da bizim vestel makinemizden kaynaklandıgını düşünmüyor da degilim,ama gördüğüm kadarıyla bu haliyle dahi pril,calgon vs den daha iyi gibi geldi bana,bu deterjanı kullanan arkadaşlar varmı,görüşleri nedir.

1294 Mesaj
28 Ocak 2013; 0:37:16 

Ben hala pril kullanıyorum daha bitmedi. Ekonomi programında lekeleri çıkarmıyor ama süper programında tertemiz çıkıyor bulaşıklar. Geçen gün tüm bulaşıkları hiç üzerinin artıklarını bile temizlemeden koydum annem çıkmaz onlar calkalamak gerek dedi o öyle diyince 70 derecede açtım makineyi hiç leke kalmamıştı bulaşıklarda. Deterjan da etkisini bir yere kadar gösterebiliyor demek ki sonrası da kullanılan programa düşüyor.

2658 Mesaj
29 Ocak 2013; 17:20:17 

quote:

Orijinalden alıntı: batu25

Ben hala pril kullanıyorum daha bitmedi. Ekonomi programında lekeleri çıkarmıyor ama süper programında tertemiz çıkıyor bulaşıklar. Geçen gün tüm bulaşıkları hiç üzerinin artıklarını bile temizlemeden koydum annem çıkmaz onlar calkalamak gerek dedi o öyle diyince 70 derecede açtım makineyi hiç leke kalmamıştı bulaşıklarda. Deterjan da etkisini bir yere kadar gösterebiliyor demek ki sonrası da kullanılan programa düşüyor.

yoğun 70 te zaten isterse tencere yanık olsun çıkarıyor hemde bimin tabletiyle biz hiç temizlemeyiz insanlar resmen yıkıyor aman makinam yorulmasın yıkasın gibi birşey bırak işini yapsın yav zaten öyle yıkamıyorsa makinan kötüdür öyle değilmi

Sony Xperia İON LT28

[ MSM8260 1.5x2 GHz Cpu |1GB Ram | 4.65" HD BE, 323 PPI |HSDPA, 42 Mbps |12MP(4000x3000 pixels) -1080p | 16GB | HDMI - NFC | Glonass ]

Sönmeyen bir oda düştüm, denizler dökseler hissetmez oldum.Yandım mı? Şebnem Ferah

1294 Mesaj
29 Ocak 2013; 20:48:09 

quote:

Orijinalden alıntı: can kırıkları.

yoğun 70 te zaten isterse tencere yanık olsun çıkarıyor hemde bimin tabletiyle biz hiç temizlemeyiz insanlar resmen yıkıyor aman makinam yorulmasın yıkasın gibi birşey bırak işini yapsın yav zaten öyle yıkamıyorsa makinan kötüdür öyle değilmi

Ben hayatımda hiç yıkayıp da makineye bulaşık dizmedim hiç bir sorunla da karşılaşmadım gerçi benim favori programım süper70 annem de üzerindekileri sıyırır her zaman onun da favori programı 58 dakika ama ben kullandırtmıyorum ekonomi proramını kullandırtiyorum anneme çünkü annem genelde makineyi tam dolmadan çalıştırır ben de süper70 i kullandığım zaman makineyi tıkabasa doldurmadan açmıyorum yoksa içim rahat etmiyor israf yapıyormuşum gibi hissediyorum

5507 Mesaj
29 Ocak 2013; 22:51:57 

BİMDEN GECEN BIND ALDIM FENA KÖPÜRÜYOR ALT SEPET GÖZUKMUYOR KÖPÜKTEN.YARIM KULLANIYORUM.FINISH QUANTUM COK IYI ONU ALICAM

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

2658 Mesaj
30 Ocak 2013; 9:17:04 

quote:

Ben hayatımda hiç yıkayıp da makineye bulaşık dizmedim hiç bir sorunla da karşılaşmadım gerçi benim favori programım süper70 annem de üzerindekileri sıyırır her zaman onun da favori programı 58 dakika ama ben kullandırtmıyorum ekonomi proramını kullandırtiyorum anneme çünkü annem genelde makineyi tam dolmadan çalıştırır ben de süper70 i kullandığım zaman makineyi tıkabasa doldurmadan açmıyorum yoksa içim rahat etmiyor israf yapıyormuşum gibi hissediyorum

biz o kadar değilde kurumuş kalıntılı olanları yoğunda normal günlük olanlarsa 58 dk lık program iş görüyor bazen kafama eserse ekoda açıyorumda makinamın tek eksi yönü yoğun ve ekoda ön yıkama yapıyor bağımsız seçemiyorum yoksa çok memnunum sendede öylemi

Sony Xperia İON LT28

[ MSM8260 1.5x2 GHz Cpu |1GB Ram | 4.65" HD BE, 323 PPI |HSDPA, 42 Mbps |12MP(4000x3000 pixels) -1080p | 16GB | HDMI - NFC | Glonass ]

Sönmeyen bir oda düştüm, denizler dökseler hissetmez oldum.Yandım mı? Şebnem Ferah

1996 Mesaj
30 Ocak 2013; 12:13:07 

quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

BİMDEN GECEN BIND ALDIM FENA KÖPÜRÜYOR ALT SEPET GÖZUKMUYOR KÖPÜKTEN.YARIM KULLANIYORUM.FINISH QUANTUM COK IYI ONU ALICAM

Evet çok köpürüyor, bize denemek için verdilerdi ama kullanamadık.

1294 Mesaj
30 Ocak 2013; 12:47:44 

quote:

biz o kadar değilde kurumuş kalıntılı olanları yoğunda normal günlük olanlarsa 58 dk lık program iş görüyor bazen kafama eserse ekoda açıyorumda makinamın tek eksi yönü yoğun ve ekoda ön yıkama yapıyor bağımsız seçemiyorum yoksa çok memnunum sendede öylemi

O makinenin eksi yönü değil ben süper70 de alternatif yıkama foksiyonuna basınca ön yıkama yapmadan ana yıkama yapıyor büyük ihtimal seninki de öyledir sonuçta benimkinin Arçelik versiyonu değil mi

2658 Mesaj
30 Ocak 2013; 13:06:36 

quote:

O makinenin eksi yönü değil ben süper70 de alternatif yıkama foksiyonuna basınca ön yıkama yapmadan ana yıkama yapıyor büyük ihtimal seninki de öyledir sonuçta benimkinin Arçelik versiyonu değil mi

seninkinden 1 önceki seri olabilir ekranı benimkinin elips şeklinde dikdörtgen değil ama özellikler aynı değişmiyor eve gidince bakayım ama ben öyle bir tuş vs görmedim

Sony Xperia İON LT28

1294 Mesaj
30 Ocak 2013; 13:36:00 

quote:

seninkinden 1 önceki seri olabilir ekranı benimkinin elips şeklinde dikdörtgen değil ama özellikler aynı değişmiyor eve gidince bakayım ama ben öyle bir tuş vs görmedim

Kesin vardır bizimkini aldığımız zamanda seninkinin aynısından arçelıkte vardı bekların ekranı yamuk arçeliklerinki de elips şeklinde ama ekranla alakalı bir durum değil zaten bizde alternatif yıkama diye geçiyor sizinkinde yarım yük diye geçiyor olabilir ama kesin vardır yani o tusa basınca süper70 in süresi 2.16 dan 1.59 a düşüyor ön yikâma da yapmıyor süper oluyor

2361 Mesaj
30 Ocak 2013; 13:44:10 

Ben 5 yildir BIM toz bulasik deterjani + bulasik makina tuzu ve parlatici olarakda elma sirkesi kullaniyorum.
Bulasik makinam AEG 77010 WOP modeli ve program olarak AUTO modunda, ustelik tuz ayarim en kisik ayarda.
Yikama performansi super ve motor sesi duyulmuyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

2658 Mesaj
30 Ocak 2013; 13:57:52 

quote:

Kesin vardır bizimkini aldığımız zamanda seninkinin aynısından arçelıkte vardı bekların ekranı yamuk arçeliklerinki de elips şeklinde ama ekranla alakalı bir durum değil zaten bizde alternatif yıkama diye geçiyor sizinkinde yarım yük diye geçiyor olabilir ama kesin vardır yani o tusa basınca süper70 in süresi 2.16 dan 1.59 a düşüyor ön yikâma da yapmıyor süper oluyor

yarım yük tuşu bildiğim kadarıyla az bulaşıkta kullanılıyordu bende hiç basmam zaten makinanın dışı perişan durumda aslında para olsa komple üst kapak inox u bide panel değişse ilk günki gibi olur bi 5 sene daha götürür

Sony Xperia İON LT28

1294 Mesaj
30 Ocak 2013; 14:19:18 

quote:

yarım yük tuşu bildiğim kadarıyla az bulaşıkta kullanılıyordu bende hiç basmam zaten makinanın dışı perişan durumda aslında para olsa komple üst kapak inox u bide panel değişse ilk günki gibi olur bi 5 sene daha götürür

Evet az bulaşık için bizimkinde ekranda 1/2 simgesi çıkıyor seçince, ben de normal programlarda hiç kullanmadım ama kurçalarken süper 70 de süreyi değiştirdiğini gördüm ve ön yıkamayı iptal ettiğini o zamandan beri eğer bulaşıklar çok kirli değilse süper70 de o fonksiyonla çalıştırıyorum

1294 Mesaj
30 Ocak 2013; 14:25:58 

quote:

Orijinalden alıntı: El-Diablo

Ben 5 yildir BIM toz bulasik deterjani + bulasik makina tuzu ve parlatici olarakda elma sirkesi kullaniyorum.
Bulasik makinam AEG 77010 WOP modeli ve program olarak AUTO modunda, ustelik tuz ayarim en kisik ayarda.
Yikama performansi super ve motor sesi duyulmuyor.

Elma sirkesi bir kere koydum daha beni öldürseler koymam makinenin içini leş gibi kokutuyor hem de parlatıcıyla karışık koymama rağmen iğrenç bir şey hala da bitmedi koku çok rahatsız edici.

2658 Mesaj
30 Ocak 2013; 14:33:00 

quote:

Evet az bulaşık için bizimkinde ekranda 1/2 simgesi çıkıyor seçince, ben de normal programlarda hiç kullanmadım ama kurçalarken süper 70 de süreyi değiştirdiğini gördüm ve ön yıkamayı iptal ettiğini o zamandan beri eğer bulaşıklar çok kirli değilse süper70 de o fonksiyonla çalıştırıyorum

bunu bilmiyordum saol demekki 70 derecedeki programda yarım yük tuşu ön yıkamayı iptal edebiliyor saol ve biz ne elma sirkesine nede parlatıcıya ihtiyaç duymuyoruz çünkü kuru çıkıyor

Sony Xperia İON LT28

1294 Mesaj
30 Ocak 2013; 14:38:31 

quote:

bunu bilmiyordum saol demekki 70 derecedeki programda yarım yük tuşu ön yıkamayı iptal edebiliyor saol ve biz ne elma sirkesine nede parlatıcıya ihtiyaç duymuyoruz çünkü kuru çıkıyor

Rica ederim kullanma kılavuzunda yazmadığı için bilmemen normal

Ben de ihtiyaç duyduğumdan değil herkes koyuyor bir de çok övüyor diye denemek istedim ama denemez olaydım iğrenç bir şey kesinlikle kimseye tavsiye etmem.

Ayrını da birde kullandığım için bitmek de bilmedi en son çare enjektörle çekmek.

2658 Mesaj
30 Ocak 2013; 14:41:35 

quote:

Rica ederim kullanma kılavuzunda yazmadığı için bilmemen normal

Ben de ihtiyaç duyduğumdan değil herkes koyuyor bir de çok övüyor diye denemek istedim ama denemez olaydım iğrenç bir şey kesinlikle kimseye tavsiye etmem.

Ayrını da birde kullandığım için bitmek de bilmedi en son çare enjektörle çekmek.

orasını bilemem ama hiçbirini kullanmadan yıkamayı denedinmi bizim serilerde kurutma problemi yok çünkü ben çok memnunum kurutmasından

Sony Xperia İON LT28

1294 Mesaj
30 Ocak 2013; 15:17:12 

quote:

orasını bilemem ama hiçbirini kullanmadan yıkamayı denedinmi bizim serilerde kurutma problemi yok çünkü ben çok memnunum kurutmasından

Evet öyle de denemiştim bulaşıklar kuru çıkıyordu sadece makinenin kapağında su damlacıkları kalıyordu sorun da olmuyordu ama işte bir hata yaptım koydum o sirkeyi neyse artık dersimi aldım bir daha tövbe

2658 Mesaj
30 Ocak 2013; 15:45:18 

quote:

Evet öyle de denemiştim bulaşıklar kuru çıkıyordu sadece makinenin kapağında su damlacıkları kalıyordu sorun da olmuyordu ama işte bir hata yaptım koydum o sirkeyi neyse artık dersimi aldım bir daha tövbe

o su damlaları bendede oluyor ama bulaşıklar kuru

Sony Xperia İON LT28

1294 Mesaj
30 Ocak 2013; 16:22:52 

quote:

o su damlaları bendede oluyor ama bulaşıklar kuru

Aynı fabrikanın ürünleri olunca tabi huyları da aynı oluyor

2658 Mesaj
30 Ocak 2013; 16:36:57 

quote:

Aynı fabrikanın ürünleri olunca tabi huyları da aynı oluyor

doğrudur yazın 200 tl civarına yenileyeceğim bakalım üst tabla 65 tl idi ön inox sacta 100 tl olsa panelde 50 tl olsa pazarlıkla 200 tl ye yaparım gibi geliyor

Sony Xperia İON LT28

1294 Mesaj
30 Ocak 2013; 20:24:41 

quote:

doğrudur yazın 200 tl civarına yenileyeceğim bakalım üst tabla 65 tl idi ön inox sacta 100 tl olsa panelde 50 tl olsa pazarlıkla 200 tl ye yaparım gibi geliyor

Ben de mutfak dolaplarını beyaz yaptırdıktan sonra bizim makineyi gri kasayla değiştirmek istiyorum fiyatları yazdığın iyi oldu da bence o kadar pahalı tutmaz ya sonuçta Bosch Siemens grubu gibi pahalı değil Arçelik Beko nun yedek parçaları

2658 Mesaj
30 Ocak 2013; 20:44:05 

quote:

Ben de mutfak dolaplarını beyaz yaptırdıktan sonra bizim makineyi gri kasayla değiştirmek istiyorum fiyatları yazdığın iyi oldu da bence o kadar pahalı tutmaz ya sonuçta Bosch Siemens grubu gibi pahalı değil Arçelik Beko nun yedek parçaları

pahalı olmayabilirde kozmetik yani teknik bir parça değil ondan

Sony Xperia İON LT28

1294 Mesaj
30 Ocak 2013; 22:11:00 

quote:

pahalı olmayabilirde kozmetik yani teknik bir parça değil ondan

Evet doğru

11899 Mesaj
30 Ocak 2013; 22:21:37 

Finish Quantum Oxi çamaşır suyu etkili 85'li tableti Migros'ta 32TL'ye görünce yine dayanamayıp gittim aldım Bakalım nasıl çıkacak.

1673 Mesaj
30 Ocak 2013; 22:29:09 

quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Finish Quantum Oxi çamaşır suyu etkili 85'li tableti Migros'ta 32TL'ye görünce yine dayanamayıp gittim aldım Bakalım nasıl çıkacak.

Güzel fiyat hocam ne zamana kadar geçerli kampanya birde tüm migroslarda geçerlimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felice Forte -- 30 Ocak 2013; 22:44:20 >

282 Mesaj
30 Ocak 2013; 22:31:46 

quote:

Heheh :)) Kaçırmadığına sevindim.

Memnun kalırsın umarım.

1518 Mesaj
30 Ocak 2013; 22:35:19 

quote:

Hocam bir sorum olacak.Oxi yeni ürünün adı mı yoksa birde bu gruba ait Vanish oxi çamaşır suyu mi etkili?

TouchWiz UI v4.0/Android 2.3.6 Gingerbread/Corning Gorilla Glass 4.3'' Super Amoled Plus Ekran/1.2 GHz Dual Core ARM A9 CPU MALI MP 400 GPU EXYNOS Chipset/1 GB RAM/16 GB/8 MP AF-1080p@30fps Full HD-LED flaşlı Ana Kamera Geo-tagging, touch focus, face and smile detection, image stabilization-2 MP Ön Kamera/Flash 11.1

KULÜBÜME HERKESİ BEKLİYORUM.TÜM SORU VE SORUNLARINIZI BURADAN PAYLAŞABİLİRSİNİZ.

ASUS TF700T INFINITY KULLANICI KULÜBÜ ###--ANA KONU--###[ANDROİD 4.2.1 JELLY BEAN]

11899 Mesaj
30 Ocak 2013; 23:33:01 

İnşallah :) Tencere diplerini parlatsın, kolay durulansın ve su izi bırakmasın bana yeter :)

Evimizin dibinde Novada alışveriş merkezi açıldı. İçindeki Migros'tan aldım. Yarın son günü. Ayrıca 5kg Yumoş etkili Omo'yu da 18 liraya aldım o da iyi denk geldi. Migros'u normalde hiç sevmem ama indirim yaptı mı gerçekten yapıyor.

Oxi Quantum'un yeni çamaşır suyu etkili çeşiti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi candogan62 -- 30 Ocak 2013; 23:36:06 >

1673 Mesaj
30 Ocak 2013; 23:37:26 

quote:

İnşallah :) Tencere diplerini parlatsın, kolay durulansın ve su izi bırakmasın bana yeter :)

Evimizin dibinde Novada alışveriş merkezi açıldı. İçindeki Migros'tan aldım. Yarın son günü. Ayrıca 5kg Yumoş etkili Omo'yu da 18 liraya aldım o da iyi denk geldi. Migros'u normalde hiç sevmem ama indirim yaptı mı gerçekten yapıyor.

Oxi Quantum'un yeni çamaşır suyu etkili çeşidi.

Teşekkürler hocam yanıtın için belki diğer migros lardada indirim vardır yarın en yakın migros a uğrayayım

282 Mesaj
31 Ocak 2013; 0:54:35 

quote:

Novada ben mezun olurken inşaattı :) Açıldı demek.

45 Mesaj
31 Ocak 2013; 9:00:01 

quote:

Candoğan hocam merhaba,
Üründen memnun kaldınız mı,indirim bitmeden alalım,iyi bir ürünse.

11899 Mesaj
31 Ocak 2013; 9:56:42 

Henüz kullanma şansım olmadı maalesef :)

2448 Mesaj
31 Ocak 2013; 10:06:11 

quote:

bosch inox bulşk mk üst tablası 130 ya da 135 tl. Arçelikin 2 katı. Yuh....

Love is a force of nature...

2658 Mesaj
31 Ocak 2013; 15:44:38 

quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

bana servisin verdiği fiyat buydu uydurmadım yani boschun yedek parçaları çok pahalı zaten bunu biliyoruz

Sony Xperia İON LT28

2448 Mesaj
31 Ocak 2013; 16:56:13 

yanlış anladınız sanırım. Ben size degil bosha yuh dedim...

5507 Mesaj
31 Ocak 2013; 17:43:03 

quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

E OKADAR DA OLSUN AVRUPA BOSCH BU DISARIDAN GELIYO YEDEK PARCA

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1294 Mesaj
31 Ocak 2013; 18:04:28 

Dün sirkeyi enjektörle çektim parlatıcı kutusundan üç defa da su doldurup çektim içinde sirkeye dair bir şey kalmasın diye snra da üst sepete domestos gezdirip yıkamayı başlattım program sonunda hiç koku yoktu çok şükür o pis kokudan kurtuldum.

5507 Mesaj
31 Ocak 2013; 18:08:08 

quote:

Dün sirkeyi enjektörle çektim parlatıcı kutusundan üç defa da su doldurup çektim içinde sirkeye dair bir şey kalmasın diye snra da üst sepete domestos gezdirip yıkamayı başlattım program sonunda hiç koku yoktu çok şükür o pis kokudan kurtuldum.

SİRKE KÖTU KOKMUYOR KI.BEN ELMA SIRKESI KULLANMISTIM KOKU YOKTU HIÇ.ACABA SIRKE HAZNEDE BOZULDUMU?

1294 Mesaj
31 Ocak 2013; 20:02:07 

quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

SİRKE KÖTU KOKMUYOR KI.BEN ELMA SIRKESI KULLANMISTIM KOKU YOKTU HIÇ.ACABA SIRKE HAZNEDE BOZULDUMU?

Sanmam çünkü şimdi siz öyle deyince sirkenin şişesinin kapağını açıp kokladım aynı kokuyor.

282 Mesaj
31 Ocak 2013; 20:08:27 

quote:

Sirke normalde de çok kötü kokan birşey. Beni çok rahatsız etmedi pek ama kokusunun kötü olduğu aşikar. Sirkeyi sevmiyorsanız kokusu sizi çok rahatsız etmiş olabilir.

1294 Mesaj
31 Ocak 2013; 20:23:17 

quote:

Orijinalden alıntı: mstfOkdm17

Sirke normalde de çok kötü kokan birşey. Beni çok rahatsız etmedi pek ama kokusunun kötü olduğu aşikar. Sirkeyi sevmiyorsanız kokusu sizi çok rahatsız etmiş olabilir.

Ben sirkenin bu kadar kötü koktuğunu bilmezdim evede sadece sebzelerin yıkama suyunda kullandığımız için kokusunu hiç almamıştım makinede kullanılınca kokusunun ne kadar rahatsız edici olduğunu anladım.

2448 Mesaj
31 Ocak 2013; 21:27:41 

yazlıktaki 96 model Boschta biz de elma sirkesi kullanmıştık. Koku olayı hiç olmadı.

11899 Mesaj
31 Ocak 2013; 22:40:07 

Ben sirke kullandığımda koku problemi ile karşılaşmamıştım.

282 Mesaj
31 Ocak 2013; 23:51:35 

Koku demişken A101'den 1TL'ye makine kokusu aldım. İçine limon kolonyası doldurmuşlar makine kokusu diye satıyolar. Makine bildiğiniz kolonya kokuyor :)

45 Mesaj
1 Şubat 2013; 14:56:59 

quote:

Henüz kullanma şansım olmadı maalesef :)

Tamam hocam,kullandığınızda paylaşımlarınızı bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qwertas1 -- 1 Şubat 2013; 15:01:06 >

1996 Mesaj
1 Şubat 2013; 16:25:49 

Sirkeyi bir ara biz de kullandık. Yıkama sonrası makinenin içi sirke kokuyordu. Zaten parlatıcı gözü kaçırma yapıyordu bir de makine eski olduğu için kurutması da iyi, o yüzden sirke işini bıraktık. Her türlü deterjanla kurutma süper

Parlatıcı bile kullanmıyoruz kaldı ki parlatıcının son durulama suyuna alındığını bile bile kullanmak sağlığı riske atmaktan başka bir şey değil. Varsın bulaşıklarınız biraz ıslak çıkıversin.

1311 Mesaj
1 Şubat 2013; 17:29:29 

quote:

Ben sirke kullandığımda koku problemi ile karşılaşmamıştım.

Hocam pm attım bakabilir misiniz ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Pili Bitmiş Fotoğraf Makinesi Gibiyim,Kimseyi Çekemem. [ Yılmaz Erdoğan]