Şimdi Ara

## Samsung i200'ün dağıtımına haziranda başlanması planlanıyor ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Samsung i200'ün dağıtımına haziranda başlanması planlanıyor ##

Dünyanın önde gelen cep telefonu üreticilerinden Samsung, yalnızca 11.8 mm kalınlıktaki i200 modelinin uluslararası pazara dağıtımına kısa süre içinde başlanacağını açıkladı. Samsung i200, Windows Mobile 6.1 işletim sistemini kullanıyor ve akıllı telefon segmentine giriyor. Excel, Word, PowerPoint gibi dosyaları görüntüleyebilen i200'ün etkin e-posta özellikleri de sunduğunu söyleyebiliriz. Telefonda 2 Megapiksel çözünürlüğünde kamera ve 2.3 inç 240x320 piksel ekrana yer verilmiş. Telefondaki ışık sensörü ortam ışığına göre ekran ve tuş takımı parlaklığını otomatik olarak ayarlayabiliyor. Böylece pil tasarrufu sağlanıyor. HSDPA bağlantısını da destekleyen i200'ün haziran ayında Avrupa ülkelerinde; hemen hemen bir ay sonra diğer pazarlarda satışa sunulması bekleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..Knight.. -- 9 Mayıs 2008; 23:37:30 >

• Güzel bir telefona benziyor Windows Mobile 6.1 sunmasıda iyi olmuş
  • Gerçekten de güzel telefon ancak fiyatı belli olmadan bişey söylmek doğru olmaz...
  • Fiyat hakkında bir bilgi verilmedi.
  • umarım wi fi koymuşlardır bu telefona
  • Batarya iyidir umarım
  • İYi hoşta benim samsungla yarım saat müzik dinleyince sarjı bitiyo umarım bu öyle olmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: dennzi

İYi hoşta benim samsungla yarım saat müzik dinleyince sarjı bitiyo umarım bu öyle olmaz

+9999999
  • güzel paylaşım teşekkür ederim,yalnız birdeha samsung almam orası ayrı
  • Bu modelde güzele benziyor fakat samsung denince slide kapak akla geliyor
  • Samsung aynen kayan kapak tasarimi ile aniliyor ve bu konuda acaip basarililar n95 bile boyle rahat kullanimi yok. Birde iPhone dan sonra windows mobile diyince hic icim acilmiyor sahsen. Onemli olan kolay kullanim ve windows mobile yillardir sinifta kaliyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gun

Samsung aynen kayan kapak tasarimi ile aniliyor ve bu konuda acaip basarililar n95 bile boyle rahat kullanimi yok. Birde iPhone dan sonra windows mobile diyince hic icim acilmiyor sahsen. Onemli olan kolay kullanim ve windows mobile yillardir sinifta kaliyor.

Samsung D900i kullanıyorum ve dediğiniz gibi kullanımı çok rahat. Zaten Samsung dizayn konusunda oldukça başarılı, bu telefonda da ilk gözüme çarpan o oldu..
  • kaçpara bu cihaz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.