Şimdi Ara

Jetta Xenon Far Kiti

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
12.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mrb arkadaşlar aşağıda açıklamasını ve resmini verdiğim xenon far kitini sipariş verdim jetta için acaba kullanabilirmiyim kullanmış arkadaşlar varmı yardımlarınızı fikirlerinizi bekliorum tşk.

Almak isteyen arkadaşlar bayinin numarasını vereyim konusur sipariş ve fiyat alabilirsiniz ; 02125111042 Ömer bey ile görüsülecek ....

Jetta Xenon Far Kiti

Jetta Xenon Far Kiti

Jetta Xenon Far Kiti

Jetta Xenon Far Kiti

Jetta Xenon Far Kiti

Jetta Xenon Far Kiti

Jetta Xenon Far Kiti

Hella Xenon/HID Headlight Upgrade for MK5, Direct fit

High quality HELLA product, Direct replacement with Xenon/HID driving light and H7 (e-code) high beam. New technology and Upgrade-Design for Golf V/GTI/Jetta Mk5 models. Pair of headlights including bulbs: Low Beam - HID bulbs D1S, High Beam - H7 bulbs. Genuine Hella and HID kit! Comes with everything you need including all wiring, bulbs, 10-PIN-12 adapter and European light switch.

Headlights include CELIS technology with night effects strip between the head lamps.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PaP -- 7 Mayıs 2008; 12:57:54 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Erdm24

Hiç bir arabanın orjinal merceği güzel değildir...Ancak sonradan yapılan ve alman malı olan mercekli ve Angelli olanlar araca daha iyi görünüm katarlar...
    Bakınız : Megane II , Focus II , C4 farları gibi.Hepsi siyah zeminli ve angelli...Geceleri dehşet

ben görüntü değil işlevden bahsettim zaten.
    ayrıca orjinal bütün farların merceği alman malıdır. o bahsettiğiniz hiçbir angellı görüntüsü güzel farda adam gibi alman malı mercek kullanılmaz. boşuna onlarca müşterim benden junyan eagle eye FK sonar gibi farların merceğini değiştirmek için mercek satın almıyor.

Bütün orjinal mercek tiplerini boyutlarını resimlerini sitemde bulabilirsiniz. Daha öncede dediğim gibi onlarca kişiye merceğinden memnun olmadığı için değiştirmek amacıyla mercek sattım. arayanlar ihtiyacı olanlar bakabilir.

www.xenonmercek.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi butcher911 -- 1 Haziran 2008; 1:16:41 >

• mercekleri ben satıyorum zaten siteyi incelerseniz görebilirsiniz.
    değiştirmek kolay zaten farı açmanız yeterli. sitede hepsini anlattım.

www.xenonmercek.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi butcher911 -- 1 Haziran 2008; 17:33:55 >
  • Arkadaşlar Siteye en çok gerekli olan "Bilinmesi gerekenler, yardım " bölümünü ekledim.
    herkesin okumasını tavsiye ederim çok uzun değil ve neredeyse bilinmesi gereken herşeyi basit şekilde anlattım.

www.xenonmercek.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi butcher911 -- 3 Haziran 2008; 20:19:20 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: butcher911

Arkadaşlar Siteye en çok gerekli olan "Bilinmesi gerekenler, yardım " bölümünü ekledim.
    herkesin okumasını tavsiye ederim çok uzun değil ve neredeyse bilinmesi gereken herşeyi basit şekilde anlattım.

www.xenonmercek.com

caddy için yapabilirmisin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.