Şimdi Ara

## In Win'den 1200 Watt'lık Yeni Güç Kaynağı ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## In Win'den 1200 Watt'lık Yeni Güç Kaynağı ##

Hazırladığı kasa ve güç kaynakları ile daha çok yurt dışında tanınan üreticilerden biri olan In Win, 1200 watt'lık yeni güç kaynağını duyurdu. Oyunculara ve yüksek performans meraklılarına yönelik olarak hazırlandığı ifade edilen yeni psu, Commander kod adını taşıyor. %88 gibi oldukça yüksek bir verimlilik seviyesine sahip olduğu iddia edilen yeni güç kaynağı AMD-ATi'nin Crossfire X, Nvidia'nın ise Quad SLI teknolojilerini destekleyebilmekte. Modern ve güçlü sistemlerin beklentilerini karşılayabilecek potansiyele sahip olan ürün ayrıca 140mm'lik PWM kontrollü fan ile desteklenmiş durumda. 3 yıllık garanti ile kullanıma sunulacağı belirtilen In Win'in 1200 watt'lık yeni güç kaynağı Commander'ın detaylı özellikleri ve fiyatı hakkındaki detaylı bilgilerin önümüzdeki günlerde ortaya çıkması bekleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 6 Mayıs 2008; 23:35:57 >

• gerçekten özellikli bir ürünmüş fx57 hocam, haber için teşekkürler
  • 140mm. fan ve %88 verimlilik çok iyi

• özellikleri yönünden çok iddalı girmiş piyasaya!!!! fiyat durumuna göre rakipsiz kalma ihtimali bile var...
  • Enermax kadar sessiz olması gerek=P oda zor arkidiş
  • quote:

Modern ve güçlü sistemlerin

İşte bunu anlamıyorum Bütün firmalar bilmemne nanometre teknolojisi ile bilmem nekadar daha düşük enerjiyle bilmem ne rekorlarını kırarken
    nereden gerekiyor güç ihtiyacıda bu kadar güçlü ve gereksiz powerlar piyasaya üst üste çıkıyor.
    Birileri birilerini kandırıyor ama kim kimi.

Şuda var tabi 4 adet 2900xt kullanmak isteyenler olucaktır belkide.. (Son nesil nanometrik anlamda küçülmüş ekran kartlarını az güç tükettiği için hesaba bile katmıyorum)

Haber için teşekkürler fx57.
  • komanda ne alaka
  • Triple SLI . Quad crossfire ... gereektiriyor bu tür bileşenler pu psular
  • In-win 1200watt ne kadar güvensem mi ki?
  • güzel psu muş %88 vrimlilik dahada güzel fiyatıda güzel olur ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fahrencelcius -- 7 Mayıs 2008; 1:57:24 >
  • komando gübi dayanıklı sağlam demekki
  • verimliliği çok iyimiş
  • Dahili güç kaynaklı kasaları çok iyi ve hesaplı olan bir marka. 1200W çok gereksiz ama verimlilik gerçekten iyiymiş.
  • wawwwwharika
  • harika ötessi bnce nerelerde kullanılır peki
  • 10mesaj kaldı 10000e
  • Millet iş güç yok diye kan ağlıyor , alakasız markalar birbiri ardına power çıkarıyor.Nasıl iş anlamadım.
    Bu arada son zamanlarda bu power işi birden bire en gözde kulvarmı oldu ne oldu anlamadım.
    Sanki diğer ürün gruplarında yenilikler durdu , sadece power üretmeye ve satmaya çalışıyor millet.
    Birbiri ardına yeni markalar , iddialı modeller .... ya farketmediğimiz şekilde ihtiyaç artışı var yada yeni bir
    tüketim çılgınlığı furyası yaratılmaya çalışılıyor. ilginç ...
  • dikkkaaatttt esas duruş
  • buna direk şebekeden vercen elektiriği.. onu yapacağına %95 verimlilikte 400 watt yapsaymış daha isabet olurmuş
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.