Şimdi Ara

AMR Ses Dosyası Media Player da nasıl açılır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
62.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • AMR ses dosyasını media player da nasıl açabilrim? Çok acil yardım lazım.

• TOTAL CONVERTER programı indir kur amr dosyasını mpeg ' e çevir bu programla

sorun ortadan kaybolur ...
  • total converter total video converter dan farklı bi prgorammı ? bende total video converter var ama açamıyorum çünkü
  • QuickTime açıyodu bunu yanlış hatırlamıyosam.. Olmadı GOM Player ile dene..
  • aynı program değişen bişi yok

eger sende açılmıyorsa farklı yerden client(setup) bl ve indir yukle

onunla çevirebilirsin
  • total video converter programını açtığımda "please register total video converter" uyarı penceresi açılıyor ve kod yazmamı istiyor. programı açamıyorum
  • hocam bırak öyle uğraşma sen k lite mega codec pack yükle yüklerkende kutucukları işaretle hepsini sonra amr ses dosyasına gel birlikte aç de media plyer seö açar

http://www.free-codecs.com/k_lite_Mega_Codec_Pack_download.htm
  • total video converter ın register kodunu buldum oldu saol DeWuX

hepsi1lesme16 çok saol. bunuda indireyim. böyle çok daha kolay olucaktı sanki
  • aynen verdiğim codecle istediğin vidoyuda sorunsuz izleyebilrsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: hepsi1lesme16

aynen verdiğim codecle istediğin vidoyuda sorunsuz izleyebilrsin

evet codecle otomatik yuklde dersen media playerle sorunsuz dinlersin sesleri ve videolarda da sorun ckarmaz
    total video converter player falan yukleme playeri cok dandik onun
  • quote:

Orijinalden alıntı: HePsİ1LeŞmE

hocam bırak öyle uğraşma sen k lite mega codec pack yükle yüklerkende kutucukları işaretle hepsini sonra amr ses dosyasına gel birlikte aç de media plyer seö açar

Çok teşekkürler. Sabahtan beri indirmediğim kullanmadığım program kalmadı ama bir türlü amr dosyasını mp3 e ceviremedim. Ama vermiş olduğun bilgi bana çok yardımcı oldu ve şimdi amr dosyasını kullanabiliyurum. Çok teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: razehol

quote:

hocam bırak öyle uğraşma sen k lite mega codec pack yükle yüklerkende kutucukları işaretle hepsini sonra amr ses dosyasına gel birlikte aç de media plyer seö açar

Çok teşekkürler. Sabahtan beri indirmediğim kullanmadığım program kalmadı ama bir türlü amr dosyasını mp3 e ceviremedim. Ama vermiş olduğun bilgi bana çok yardımcı oldu ve şimdi amr dosyasını kullanabiliyurum. Çok teşekkürler.

Aradan yıllar geçsede gerçekten Media Player Classic ile k_lite Codec Pack bu işi son derece mükemmel bir şekilde çalıştırıyor, Win 7 64 Bit üzerinde sorunsuzca çalıştırdım, bilgi için yazdım ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serinaga -- 24 Şubat 2014; 1:56:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: serinaga

quote:

Orijinalden alıntı: razehol

quote:

Aradan yıllar geçsede gerçekten Media Player Classic ile k_lite Codec Pack bu işi son derece mükemmel bir şekilde çalıştırıyor, Win 7 64 Bit üzerinde sorunsuzca çalıştırdım, bilgi için yazdım ...

Konu eski açılmış ama bana da şimdi lazım olmuştu, ben de indirdim, paylaşan arkadaşa teşekkür ederim :))

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.