Şimdi Ara

ASUS DAHILI HOPARLÖR SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
10.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mrb arkadaslar asus f3sa kullanıyorum ve son gunlerde laptop uzerındeki dahılı hoparlorlerden bazen durduk here cızırtı gıbı bı ses gelıyor radyo dinlerken cekmediginde arkadan duyulan parazit gibi... ekranı azıcık ılerı gerı oynattıgımda ses hemen kesılıyor... sızce sebep nedir?

• @backgammon sorunumuz aynı. Sanırım jak takıp çıkarırken jak giriş noktasında fiziksel bir problem oldu. kulaklık için Jak takıldı çıkarıldı ikazıda almıyorum. Fakat mikrofonun jakını takar çıkarırsam ikaz ediyor. Bunun için kilometrelerce uzağa servise göndermeye değer mi acaba ? Kaç günde geri geleceğide belli değil.

Ek . : Asus forumda aynı şikayetler var.http://vip.asus.com/forum/view.aspx?id=20090917012927953&board_id=3&model=F50SV&page=1&SLanguage=en-us

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemaliozan -- 6 Ekim 2009; 23:02:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cemaliozan

@backgammon sorunumuz aynı. Sanırım jak takıp çıkarırken jak giriş noktasında fiziksel bir problem oldu. kulaklık için Jak takıldı çıkarıldı ikazıda almıyorum. Fakat mikrofonun jakını takar çıkarırsam ikaz ediyor. Bunun için kilometrelerce uzağa servise göndermeye değer mi acaba ? Kaç günde geri geleceğide belli değil.

Ek . : Asus forumda aynı şikayetler var.http://vip.asus.com/forum/view.aspx?id=20090917012927953&board_id=3&model=F50SV&page=1&SLanguage=en-us

Evet problem aynı cemaliozan, asus'un formunda yazdıklarını da okudum ordaki elemnda aynı problemi yasadığını belirtmiş.Dediğin gibi servis işi yas, ben su an iş yerimde kullanıyorum artık dısarıya ses verecek bi speaker bulunduracaz bi şekilde. umarım çözüm olacak bişey buluruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi backgammon -- 9 Ekim 2009; 13:14:04 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.