Şimdi Ara

BENCE SİVAS GALATASARAYI YENECEK FENER ŞAMPİYON OLACAK SİVAS İKİNCİ OLACAK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
0
Favori
3.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bence sivas galatasarayı yenecek fenerbahçe şampiyon olacak sivas ligi ikinci bitirecek galatasarayımızda malesef üçüncü bitirecek içimde böyle bir his var.Tahminlerim hep doğru çıkıyor bi geçen hafta derbide yanıldım ama bu sefer kesinlikle dediğim çıkacak malesef

• düşünceni mac konusuna yazsaydın neden konu kirliliği yapıyorsun
  • sen kahin misin
  • quote:

Orjinalden alıntı: M@rvellous

sen kahin misin

Hayır Fenerbahçeli.
  • Niye olmasın ?
  • kıdemli fenerliler yok da yeni yeni fenerliler türemiş
    öncü birliler mi bunlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tom amca

Arkadaşlar bence sivas galatasarayı yenecek fenerbahçe şampiyon olacak sivas ligi ikinci bitirecek galatasarayımızda malesef üçüncü bitirecek içimde böyle bir his var.Tahminlerim hep doğru çıkıyor bi geçen hafta derbide yanıldım ama bu sefer kesinlikle dediğim çıkacak malesef

Biz de yedik
  • bence fazla bilim kurgu ve çizgi film izliyor
  • Eğer dediğim olmazsa arkadaşlar bana burdan ulaşın lig sonunda ok ben nasıl bir galatasaraylıyım o zaman görürsünüz.İçimde böyle bir his var diyorum sadece
  • Hayal dünyan çok dar daha zengin hayaller kurabilirsin. Fenerbahçenin 2009 yılında UEFA kupası+Süper Kupa+Türkiye Kupası alacak gibi süper hayallerde kurabilirsin.

• quote:

Eğer dediğim olmazsa arkadaşlar bana burdan ulaşın lig sonunda ok ben nasıl bir galatasaraylıyım o zaman görürsünüz.İçimde böyle bir his var diyorum sadece

Yahu herkes kendi içinden geçen hisleri için konu açsa bu forumun hali ne olur? Hislerin varsa kendin için sakla bizim senin düşüncelerine ihtiyacımız yok fb'li arkadaş...
  • quote:

Orjinalden alıntı: kartanem01

Hayal dünyan çok dar daha zengin hayaller kurabilirsin. Fenerbahçenin 2009 yılında UEFA kupası+Süper Kupa+Türkiye Kupası alacak gibi süper hayallerde kurabilirsin.

Evet hedefini yüksek tut dicem ama fenerlilerin dar hayalleri sadece GS üstüne ...
  • Ya arkadaşlar böyle düşünmek için nedenler var mesela aziz yıldırım apar topar kalkıyor sivas başkanını ziyaret ediyor teşvik veriyor taraftar gönderiyor sivasa destek vermek için v.s neler dönüyor ayrıca içimden böyle kötü bir his geçiyor umarım yanılırım lig sonunda ben burda olucam o zaman sorarsınız bana o zaman istediğinizi söylersiniz ok
  • quote:

Ya arkadaşlar böyle düşünmek için nedenler var mesela aziz yıldırım apar topar kalkıyor sivas başkanını ziyaret ediyor teşvik veriyor taraftar gönderiyor sivasa destek vermek için v.s neler dönüyor ayrıca içimden böyle kötü bir his geçiyor umarım yanılırım lig sonunda ben burda olucam o zaman sorarsınız bana o zaman istediğinizi söylersiniz ok

bende bunu anlamıyorum işte rakıp takıma teşvik verince illa yenileceksin diye bişeymi var sivasa aziz yıldırım değil imf teşvik verse ne olur ?

• Ah, bahar gelmiş neyleyeyim,
    Neyleyeyim baharı, yazı sen olmayınca.

El eleydik bir zamanlar, göz gözeydik, diz dizeydik
    Biz bizeydik bir zamanlar
    Yaz oldu, bahar oldu şu yalancı dünyada,
    Hayat güzeldi senin yanında
    Yalanmış aşkın, yazık ki aldandım.
    Ümit verirken güzeldi dünya
    Seven yanarmış; yazık sana kandım
    Bahar gelmiş neyleyim,
    Neyleyim, ah neyleyim sen olmayınca

• bu ligi kirleten gs camiasına karşı legal yada değil yapılan her türlü hareket mübahtır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: alpiren07

bence fazla bilim kurgu ve çizgi film izliyor

Tom ve jerry olabilir mi mesela?
  • quote:

Orjinalden alıntı: fierce00

bu ligi kirleten gs camiasına karşı legal yada değil yapılan her türlü hareket mübahtır.

• Kıskananlar çatlasın.. Şampiyonuz
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.