Şimdi Ara

## HTC Touch Diamond İçin Geri Sayım Başladı ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
380
Cevap
1
Favori
44.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## HTC Touch Diamond İçin Geri Sayım Başladı ##

## HTC Touch Diamond İçin Geri Sayım Başladı ##

Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticilerinden biri olan ve hazırladığı yeni modeller ile son dönemde sık sık gündeme gelmeyi başaran HTC'nin Touch Diamond modeli için resmi görseller de ortaya çıktı. Dokunmatik ekranı ile dikkat çeken akıllı telefon özellikle arka yüz tasarımı ile Nokia'nın Prism modellerini de hatırlatmıyor değil. 4GB kapasiteli dahili belleğe sahip olduğu ifade edilen yeni telefon ayrıca otomatik odaklanma özelliğine sahip 3.2MP'lik kameraya sahip. Bununla birlikte 3G alt yapısına destek veren ürün video görüşmeleri için ikinci bir VGA kamerayı da yanında getiriyor. 7.2Mbps 3G internet bağlantı desteği sunan HTC Touch Diamond, 640x480 çözünürlüğünde ekrana sahip. Windows Mobile 6.1 alt yapısını kullanan ürün, kablosuz ağ desteğinin yanı sıra FM radyo alıcısına da sahip. Özellikle dokunmatik ekranlı ve Windows Mobile tabanlı telefonların önemli bir bölümünde kullanıcıların büyük bir bölümü tarafından sıklıkla kullanılan FM radyo alıcısının olmadığını düşündüğümüzde HTC Touch Diamond segmentinde öne çıkabilir. Bu arada 4GB'lık dahili hafızanın MicroSD kart yardımı ile arttırılabildiğini de belirtmekte yarar var. Spesifik bir duyuru tarihi olmasa bile HTC'nin yeni modelini kısa süre içerisinde anons edebileceği ifade ediliyor.

• nokia nın bir serisi o modellere benzemiş!!! dokunmatik olmasıda bence çok iyi değil bana gelmez
  • Telefonun arkası eğiş büğüş mü
  • PDA dünyasına yeni bir soluk getireceği tartışılmaz...
  • annemde htc touce var ama şarjı 12 saat gidiyo garantiye gitti değişti pili ama genede böyle bence en güzel telefon 1110 dur :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaleci07

annemde htc touce var ama şarjı 12 saat gidiyo garantiye gitti değişti pili ama genede böyle bence en güzel telefon 1110 dur :D

+1907 6600 kızgınlıklaw çarptıktan sonra aldım şarjını ben bitirmek istiyorum zaten telefondan istediği kadar dayasalarda profesyonel bir fotoraf makineside olmaz mp3 çalarda hiç bir katkısı yok artislik kaynağı
  • sonyericsson xperia1in rakibi
  • quote:

Windows Mobile 6.1

olmamış... ANDROID isterük.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fakir_çocuk

quote:

Orjinalden alıntı: kaleci07

annemde htc touce var ama şarjı 12 saat gidiyo garantiye gitti değişti pili ama genede böyle bence en güzel telefon 1110 dur :D

+1907 6600 kızgınlıklaw çarptıktan sonra aldım şarjını ben bitirmek istiyorum zaten telefondan istediği kadar dayasalarda profesyonel bir fotoraf makineside olmaz mp3 çalarda hiç bir katkısı yok artislik kaynağı

-6600

benim touch'ın pili ortalama 1-2 gün, az kullanımda 3-4 gün gidiyor walla.
  • -Xenon Flash
  • güzel bişeye benziyor
  • htc touch cruise getirtiyordum vazmı geçsem acaba ne zaman çıkacakmış bu alet

• gittikçe özellikler artıyor ama bir türlü şu pda'lara kapalı alanlarda fotoğraf çekerken çok lazım olan flaşı eklemiyorlar... olanların da özellikleri yetersiz... bakalım yavaş yavaş hepsi bir araya toplanacak gibi duruyor... bekle bekle nereye kadar bilemiyorum doğru dürüst bir şey çıksa da alsak artık... uma uma döndük muma :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: sLevin

Telefonun arkası eğiş büğüş mü

Hakikaten yaa. Günlerdir bu aleti bekliyorum, ne zaman tanıtılacak ne zaman satışa çıkacak diye, arkası çok iğrenç olmuş. Telefonun modeli "diamond" diye illa o salakça dizaynı yapmak zorundamıydınız. Şekil olarakmı yoksa sadece bir ışık oyunumudur bilmiyorum ama her halükarda berbat.

Bu arada cihazın tanıtımı biraz önce yapıldı. Bu casus resimlerdeki ile bire bir aynı. Farklı bişey yok. Avrupa ve Asya'da haziranda piyasaya sürülecekmiş, diğer ülkelerde de bu yıldan sonra çıkacakmış. Türkiye'ye ne zaman gelir bilinmez... Gerçi Avrupa ve Asya haziran dendi ama Türkiye'de haziranda satışa çıkacağına hiç ihtimal vermiyorum.

İnşallah arka kapağını değiştirilebilir şekilde dizayn etmişlerdir :))) (buna kendim bile inanmadım)

• ===> Resmi Galeri <===

http://www.htc.com/www/product.aspx?id=46280

Render alınmış resimleri mevcut. Cidden çok mükemmel duruyor. Wallpaper'lık çözünürlüklerde mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reis-i Eagles -- 6 Mayıs 2008; 17:43:01 >
  • tanıtımdan fotoğraflar http://www.phonemag.com/gallery?album=3&gallery=78

gerçekten güzel bir PDA ya benziyor. TouchFLO 3D arayüzünüde çok beğendim. http://www.htc.com/www/product.aspx?id=46294

Bu arada teknik özellikler ;

- Qualcomm® MSM7201A™ 528 MHz
    - Windows Mobile® 6.1 Professional
    - 256 MB ROM
    - 192 MB DDR SDRAM
    - 4 GB Internal storage
    - 102 mm (L) X 51 mm (W) X 11.5 mm (T)
    - 110 g (with battery)
    - 2.8-inch TFT-LCD flat touch-sensitive screen with VGA resolution
    - HSDPA/WCDMA: Up to 384 kbps up-link and 7.2 Mbps down-link speeds
    - GSM/GPRS/EDGE: 900/1800/1900 MHz
    - TouchFLO™ 3D
    - GPS and A-GPS ready
    - Bluetooth® 2.0 with EDR
    - IEEE 802.11 b/g
    - HTC ExtUSB™ (11-pin mini-USB 2.0 and audio jack in one)
    - 3.2 megapixel color camera with auto focus
    - VGA CMOS color camera - Second camera
    - Built-in microphone, speaker and FM radio with RDS
    - 900 mAh Rechargeable Lithium-ion or Lithium-ion polymer battery

• Bu telefon çıkacakmış onu bekliyelim, şu PDA çıkacakmış bunu bekliyelim derken 2 sene geçmiş :D.
    Şimdi de tam touch cruise 'a karar vermişken, bi baktım touch diamond çıktı. Haydeee bekle bakalım şimdi bunu.

Ben galiba benim emektarları bırakamayacağım :D
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.