Şimdi Ara

ASTRA tavan lambası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
17.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 98 model opel astrada tavan lambası sadece kapılar açıldığında yanıyor. bu lambayı istediğimiz zaman yakmamızın imkanı varmı . yeniden bir tesisatmı çektirmek gerekiyor. bir de bu araba da arka cam ısıtıcılarını çalıştıracak düğme yok. bilen varsa cevap versin lutfen.

• far anahtarını kendine doğru çekersen tavan lambası yanar
  • evet astrada ilginçtir far anahtarını kendine çekince yanıyor.astrayı ilk aldığımızda bende fellik fellik aramıştım
  • Bunu öğrendiğim iyi oldu bende yeni astra aldım tavan lambası nasıl yanar diye düşünüyordum :) tşkr arkadaşlar
  • evet astrada böyle ilginç birşey düşünülmüş. hatta arka cam rezistansıda kalorifer hız anahtarını çekince çalışır.
  • İnanmıcaksınız ama bana tavan lambasının far anahtarını çekince yanacağını 10 yaşındaki oğlum gösterdi. :)
    Bu cocuklar bazen insanı hayretler içerisinde bırakabiliyorlar.Allah esirgesin herkesin çocuğunu.
  • bu konuyu açan arkadaştan Allah razı olsun arkadaşlar ben geçen hafta 95 astra aldım arkadaşımızında dediği gibi yana yana tavan lambasını yakan düğme aradım yok kapıyı açıyorum yanıyor :)) sonra google sorum böyle böyle nasıl açılır diye buraya yönlendirdi gerçekten böyle oluyormuş Allah razı olsun yok ışıksızlıktan kafayı yiyecektim sağolun :)))
  • hAY Allah razı olsun sizden 1 aydır lambanın nerden yanacağını arıyorum
  • 6-7 aydır kullanıyordum düğme arıyorum heryerde yok. telefon flaşı açıyodum artık. can sıkıntısından bi bakim dedim google da vardır bunun bi çözümü diye. şuan bu başlığı açana da cevap verene de dua ediyorum valla Allah ne muradınız varsa versin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ALLAH razı olsun, bende buradan öğrenenlerdenim:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.