Şimdi Ara

## CellShock'dan 1866MHz'de Çalışann Yeni DDR3 Bellek Kiti ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## CellShock'dan 1866MHz'de Çalışann Yeni DDR3 Bellek Kiti ##

Ülkemizde pek tanınıyor olmasa da yurt dışında özellikle hız aşırtma sevdalılarının tercih ettiği bellek üreticilerinden biri olan CellShock yeni DDR3 bellek kitini duyurdu. Firmanın 1866MHz'de çalışan 2GB'lık bellek kiti iki adet 1GB'lık bellek modülünden oluşuyor. Firmanın yeni bellek kiti Micron tarafından üretilen D9JNL kodlu bellek yongalarını kullanıyor. 1866MHz'de CAS8 zamanlamaları ile çalışan bellek kitinin aynı zamanlamalar ile 1900MHz'in üzerinde çıkabildiği de belirtilirken ayrıca CAS7 zamanlamaları ile 1800MHz'in mümkün olduğu da ifade ediliyor. Yurt dışında kullanıma sunulan ürünün fiyatı ise 410$ olarak belirlenmiş durumda.

• DDR3'lerin oturması,1-2 yılı bulacak sanırım.

Fiyak kallaviymiş
  • Acaba bu mhz yi hangi anakartlar destekliyo bide o var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ducard -- 3 Mayıs 2008; 20:40:30 >
  • hocam bu ddr3 lerin gelmesine çok var anlaşılan yeni ddr3 lü anakart almayı hedefliyordum ama 1-2 sene yi bulur adam gibi olamsı için bunların ama değerler iyileşmiş farkındaysanız azda olsa
  • hocam bu ddr3 lerin gelmesine çok var anlaşılan yeni ddr3 lü anakart almayı hedefliyordum ama 1-2 sene yi bulur adam gibi olamsı için bunların ama değerler iyileşmiş farkındaysanız azda olsa
  • Micron D9 J serisini yeni duyuyorum doğrusu G serisi büyük bir başarım sağladıktan sonra..
  • bune ya işlemci gibi
  • daha çook beklerizz
  • Az Kaldı Geliyor DDR3'ler.
  • 1800MHz cas7 iyiyiymiş ama şimdilik micron olmasıda çabası
  • Ramlerde standart var iken 1866 MHz nede olur anlamadim , galiba 66 MHz'si bilgisayar yiyor , 1800 MHz tam görünsü diye olmuş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ce5uR

Ramlerde standart var iken 1866 MHz nede olur anlamadim , galiba 66 MHz'si bilgisayar yiyor , 1800 MHz tam görünsü diye olmuş.

Ne alakası var?
    Teknik bir açıklama yaparmısınız.
  • Mavi cok ho$ durmu$
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.