Şimdi Ara

## FutureMark, 3DMark Vantage İçin Yeni Bir Güncelleme Hazırlıyor ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
2.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## FutureMark, 3DMark Vantage İçin Yeni Bir Güncelleme Hazırlıyor ##

Yaklaşık bir hafta önce uzun süredir merakla beklenen DirectX 10 destekli 3DMark Vantage'ı kullanıma sunan Futuremark firması uygulama için yeni bir güncelleme üzerinde çalışıyor. Gelen bilgilere göre yeni güncelleme ilw özellikle uygulamanın "Advanced" sürümüne sahip olanların skorları "offline" modda görebilmesine olanak tanınacak olmasının yanı sıra yaşanan bir takım problemleri ve hata durumlarını düzelteceği ayrıca ürünün "seri numarası" ile ilgili yaşanan sorunlarında yeni güncelleme ile aşılacağı belirtiliyor. Yapılacak güncelleme ile ilgili olarak detaylı bilgilerin önümüzdeki hafta açıklanması düşünülüyor.

• beş para etmez tamamen palavra o değerler bence grafikler süper mario gibi ama ne hikmetse kasıyo bilgisayarı 3dmark06 daha iyi grafiklere sahipti 3dmark06 ya devam bi 3 sene daha
  • offline skor olayı isabet olmuş
    almayı planlıyordum, offline browsing only olayı caydırdı ...
  • Kullanima sunulmasini dört gözle bekliyorum.
  • şu en pahalı versiyonunu alan olurmu acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: Witch-king-05

şu en pahalı versiyonunu alan olurmu acaba

çok nadiren elbet olabilir ama Full sürüm piyasaya düştü bile :)
  • 3dmark vantage ın görüntülerindeki sevimsizliğe rağmen nasıl kastığını
    bende anlamış değilim bence 3dmark vantage serinin en kötüsü olmaya aday!
  • cekmedim cekmicemde öncekileri izlemek bile zevkti ama kalitesiz grafikle kastıo havası vermeye calışmışlar yani pahalı kartları alın artık diyorlar burdan bende diyorum
  • henüz denemedim ama grafikler kalitesizmi olmuş wallpaperlerda iyi görünüyodu ??
  • Tek kelime ile rezalet bi program olmuş çok dandik hiç uğraşmayın derim
  • Bu 3DMark'ın 2008 'i gibi bir şey mi?Ne gibi farkları var?
  • quote:

Orjinalden alıntı: silverdream

Tek kelime ile rezalet bi program olmuş çok dandik hiç uğraşmayın derim

bende öle düşünüyorum +1
  • İlk Testi anlarımda Uzayda Geçen Test için iğrenç demek.Zevkler ve renkler tartışılmaz tabi.Bu arada programa iğrenç diyen arkadaşlar bir zahmet kendileri daha iyisini yapsınlar.
  • bu ne yaa hemen ek paket....
  • quote:

Bu arada programa iğrenç diyen arkadaşlar bir zahmet kendileri daha iyisini yapsınlar.

Niye? Yapmayınca eleştirme hakkı olmuyor mu? İlle iyi mi diyecekler?
  • uzay bölümü hariç geri kalan grafikler rezalet. bana göre artık 3d mark 2006 sonrası yalandır.adamların verdiği testte adam gibi görüntü yok gene de kasıyor

sırf vga sattırmak için ayarlanmış bir tuzak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi (((TeAcHeR))) -- 4 Mayıs 2008; 12:47:34 >
  • adı üstünde test programı oyun degilki görüntülere takıyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXPANDER -- 4 Mayıs 2008; 12:56:29 >
  • hakikaten bu akdar kötü mü bu program yaa ismi gerçi daha yeni duydum ve doğal olarak yorumları da yeni okuyorum....
  • quote:

Orjinalden alıntı: EXPANDER

adı üstünde test programı oyun degilki görüntülere takıyorsunuz

Neden zorlandığını anlıyabilmek adına olsa gerek supermario oynarken altta ekran kartlarını zorlayan dx kodları çalışsa ve sistemin kassa ne düşüneceğinle doğru orantılı bir soru

2006 sürümünü çıktığı zaman diliminde şu grafiklere bak keşke oyunlarda böyle olsa derdim ve sistemi kasmasına hak verirdim doğal olarak sistemi kasmasına neden olan kodların ekran kartımın işlevselliğine ne kadar yaradığını bana neler vaad ettiğini görmeyi dilerim.

Her ne kadar oyun performansı için 3d serisini gereksiz görsemde bana fazla anlam ifade etmeselerde şu andaki sürümü günümüz teknolojisi adına tamamen bir fiyaskodur.

• Beğenmeyenlerin kaçı programa para verdi acaba?Ben programa mükemmel de demiyorum kötü de.Sonuçta adamlar yazıyorlar bizde Bakıyoruz.Ne Beklenebilirki zaten?
    quote:

Orjinalden alıntı: Tuğer

quote:

Bu arada programa iğrenç diyen arkadaşlar bir zahmet kendileri daha iyisini yapsınlar.

Niye? Yapmayınca eleştirme hakkı olmuyor mu? İlle iyi mi diyecekler?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.