Şimdi Ara

## iPhone: Goldeneye Edition ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
7.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Apple tarafından pazara sunulduğu günden beri insanların ilgi odağı olmayı sürdüren iPhone ile ilgili farklı gelişmeler halen sürmekte. Goldstriker, altın kaplama iPhone Goldeneye Edition'ı sürpriz şekilde anons etti. Firma daha önce deri kaplama BlackBerry ile karşımıza çıkmıştı. Telefonun metal çerçevesi ve elma logosu tamamen 24 ayar altın kaplama tasarlanmış. Üst gelir grubuna hitap eden cihaz 750 £ civarında satışa sunulacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..Knight.. -- 4 Mayıs 2008; 2:40:57 >

• 4 versiyon olarak sunuyorlar,
    lusive Apple
    iPhone Full 24ct Gold

Exclusive Apple
    iPhone part 24ct Gold

New! Exclusive 24ct Gold
    iphone Black Night edition

New! Exclusive 24ct Gold
    iphone Solar Star edition

altın olmasa siyah olan fena degil.

• altın kaplama telefonmu olur ya görgüsüzlük bence bunu kullanmak prestij falan hikaye
  • haklısın yeryuzunde o kadar ac insan varken gold iphone kullanmak...
  • http://www.continentalmobiles.com/yellow_gold_collection_luxury_mobile_phones.cfm?bhcp=1

Bu site çoktandır satıyorlar ama fiyatlar inanılmaz yüksek. Tüm modeller var nerdeyse ilgi gören. Prada, 6500 Slide, v.s.
  • altın olayı olmasa olmazdı zaten illa bi kroluk yapacaklar
  • Verdiğim sitede platinium modelleride var onlar güzel bence.

• Yakında Swarovski kristalleriyle süslenmiş bir Limited Edition iPhone çıkarırlarsa sürpriz olmaz.
  • dünyanın kaynaklarını boşa tüketiyorlar.. ne kadar lüzumsuz bir telefon.. aslında telefon değil lüzumsuz olan yapılan altın kaplama işlemi.. hakkaten kroluktur yaa one öyle... param var boşa saçtım nasıl... misali... afrikada her gün açlıktan ölen insanlar varken insanlık dersi verirler birde....
  • quote:

Orjinalden alıntı: XanderJR

altın kaplama telefonmu olur ya görgüsüzlük bence bunu kullanmak prestij falan hikaye

millet elmasla bezenmiş 500.000 dolarlık telefon alıo,bunun neresi görgüsüzlük ,ben alıcam 1 tane
  • bu telefon mu?
  • ßencede bu çok abartıLı olmuş ama Mesala Sirocco ya takışıyor ama iphoneye pek gitmemiş gibi..
  • altındaki night versionu çok hoş duruo
    ya işin ilginci adamlar bizim trdeki normal satışların fiyatına altınını verioo bu kdr olur
  • arkadaşlar insanların zevki farklı olabilir buna saygı göstermek lazım diye düşünüyorum. banada altın kaplama telefonlar hoş gelmiyor ama bu benim zevkime hitap etmiyor ama bu herkesin zevkine hitap etmiyor demek degil biraz saygı!!! ayrıca bazı insanların yaşam standardı, çevresi, prestiji bazı şeyleri gerektiriyor olabilir.
  • Beyaz altın kullanılsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: Iphoneistanbul34

arkadaşlar insanların zevki farklı olabilir buna saygı göstermek lazım diye düşünüyorum. banada altın kaplama telefonlar hoş gelmiyor ama bu benim zevkime hitap etmiyor ama bu herkesin zevkine hitap etmiyor demek degil biraz saygı!!! ayrıca bazı insanların yaşam standardı, çevresi, prestiji bazı şeyleri gerektiriyor olabilir.

bizler hala saygıyı,prestiji adamın telefonunda yada arabasında arıyoruz.çok parası olupta gidip normal iphone kullanmak varken altın olanını almak görgüsüzlükten başka bişi diildir.normali neyine yetmiyorda gidip altın olanını alıyorsun ? amaç tamamen hava atmak.kroyum ama para bende olayı.olmazsa olmaz bişide değil bu.bak bende altın telefon yok hiç bana bu yüzden saygısızlık eden yada ayıplayan bi insan görmedim çevremde

• quote:

Orjinalden alıntı: XanderJR

quote:

Orjinalden alıntı: Iphoneistanbul34

arkadaşlar insanların zevki farklı olabilir buna saygı göstermek lazım diye düşünüyorum. banada altın kaplama telefonlar hoş gelmiyor ama bu benim zevkime hitap etmiyor ama bu herkesin zevkine hitap etmiyor demek degil biraz saygı!!! ayrıca bazı insanların yaşam standardı, çevresi, prestiji bazı şeyleri gerektiriyor olabilir.

bizler hala saygıyı,prestiji adamın telefonunda yada arabasında arıyoruz.çok parası olupta gidip normal iphone kullanmak varken altın olanını almak görgüsüzlükten başka bişi diildir.normali neyine yetmiyorda gidip altın olanını alıyorsun ? amaç tamamen hava atmak.kroyum ama para bende olayı.olmazsa olmaz bişide değil bu.bak bende altın telefon yok hiç bana bu yüzden saygısızlık eden yada ayıplayan bi insan görmedim çevremde

• 750 pounda satılacakmış. bizim ülkede neredeyse o fiyata nokia satıyorlar:) bizde bir prestiji olmaz:)
  • şık olmuş ama benm tarzım diiil afrikadaki açlıktan olen insanları vurgulayan arkadaslarda gold iphone u görüncemi aklınıza geldi iphonedan önce daha neler var....
  •  ## iPhone: Goldeneye Edition ##

buna bittim... harika!
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.