Şimdi Ara

One Missed Call (2008)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Tür : Korku
    Gösterim Tarihi : 25 Nisan 2008
    Yönetmen : Eric Valette
    Senaryo : Andrew Klavan , Yasushi Akimoto (Kitap)
    Görüntü Yönetmeni : Glen Macpherson
    Müzik : Reinhold Heil , Johnny Klimek
    Yapım : 2008,

filmi izleyenler yorum yazabilir mi
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Yine mi "Cevapsız Arama" tadında bişi..?
  • Bir korku filmine göre bence konusu çok sıradan izlediğimiz aynı tarz korku ve gerilimleri anımsatıyor. Tamam korku filmlerinde gerçeklik aramak çok mantıklı değil ama bir yere kadar telefonlarda dolaşan hayaletlere yabancı değiliz öyle değilmi !
  • "Ölünce acaba neler duyacaksın?”

Doğaüstü gerilim “One Missed Call”da bir dizi insan ölecekleri ana ilişkin korkunç cep telefonu mesajları almaktadırlar. Mesajlar silinebilse de, telefon numarası ekranda kalmaktadır.

Beth Raymond birkaç gün arayla iki arkadaşının korkunç bir şekilde can verişlerine tanık olarak ciddi bir travma yaşar. Daha da rahatsız edici olanı, her ikisinin de cep telefonlarına mesaj geldiğini bilmesidir. Arkadaşları bu mesajlarda yaşayacakları dehşet dolu son anlarının kaydını dinlemişlerdir.

Eric Valette’in yönettiği “One Missed Call”un konusu Yasushi Akimoto’nun “Chakushin Ari” adlı romanına dayanıyor.

guzel busey galiba

http://beyazperde.mynet.com/film.asp?id=3805&kat=arama

• Tam tahmin ettiğim gibi...
  • cevapsız aramanın birebir kopyası
  • Uzakdogu versiyonu kat ve kat daha kaliteli.Uzakdogu versiyonundaki atmosfer ve gizemi kesinlikle seyirciye sunamıyor
  • netden indirdim daha izlemedim bakalım nasıl izleyen arkadaşalr varmı acaba ??boşuna izlemeyelim güzel deilse ?
  • imdb notu çok ama çok düşük.

http://www.imdb.com/title/tt0479968/
  • quote:

Orjinalden alıntı: X@ndeR

imdb notu çok ama çok düşük.

http://www.imdb.com/title/tt0479968/

o zaman unutun gitsin
  • Konu bulamayıp saçma sapan senaryolar yazıyorlar, Halka tuttu diye bir sürü film çıktı onun gibi. Ayrıca son yıılarda çekilmiş korku-gerilim filmi izleyecekseniz Uzakdoğu sinemasına yönelin, Amerikalılar bu işi bilmiyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: osstation

Konu bulamayıp saçma sapan senaryolar yazıyorlar, Halka tuttu diye bir sürü film çıktı onun gibi. Ayrıca son yıılarda çekilmiş korku-gerilim filmi izleyecekseniz Uzakdoğu sinemasına yönelin, Amerikalılar bu işi bilmiyor.

tavsiye edebileceğin filmleri yazarmısn acaba
  • A Tale Of Two Sisters imdb

Shutter imdb

Three... Extreme imdb

Şimdilik aklıma bunlar geldi, ilgili arkadaşlar listeyi uzatır. Halka, Garez gibi filmlerin de orjiinalleri Uzakdoğu filmi ayrıca.

• arkadaşlar bu filme gideceğinize dürümcüye gidin daha iyi gerçekten filmde sıkılıyorsunuz,ne yine ne zaman olacağını biliyorsunuz filmde yani filmi okuyorsunuz artık okadar yüzeysel bi film bak bu şimdi öldü diyorum hop ölüyo aha diyom tren çarpacak hoop tren çarpıyo yani çok basit bi kurgu hiç heyecan yaşatmıyo
  • orjinal cevapsız arama çok beğendim bir filmdi ama amerikan versiyonundan hiçbir şekilde beklentim yok zaten notuda düşükmüş
  • izlemiştim kısacası iğrenç bir film
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.