Şimdi Ara

5 - 6000ytl sermayeli ne iş yapmalı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
22.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başlık konunun özeti, önerileriniz nedir arkadaşlar? Unutmayalım sabancı da işe simitle başladı!

• Bardak mısır
  • 1 simit al sat onu sonra vergisiini ödicem diye bat

• kişiden kişiye değisir senin 6 bin ytl ye yapamadıgın işi bin ytl ye yapabilen insanlar cıkabilir veya tam tersi

biraz daha bilgi vermen lazim nasıl bi yerde yasiyosun meslegin veya becerilerin varmı ?
  • sabancılar ikinci dünya savaşında voleyi vurdular şimdide simit mimit sallıyorlar isteyen Salkım Hanım’ın Tanelerini izlesin
  • Böyle biraz yavan olmuş arkadaşım ilgi alanın nedir nerde yaşıyorsun neler yapmakdan hoşlanırsın..

bunlar gerekli başta.
  • bende hemen hemen ayni durumdayim bu sermaye ile toptan elektronik eşya mp3 player vs gibi şeyler alip internet üzerinden g.gidiyor vs üzerinden satmayi dusunuyorum
  • masaj salonu aç sen anladın
  • karışık sandaviç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Toyota SUPRA -- 29 Nisan 2008; 22:25:38 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Styric

Böyle biraz yavan olmuş arkadaşım ilgi alanın nedir nerde yaşıyorsun neler yapmakdan hoşlanırsın..

bunlar gerekli başta.

Sanki 1 milyon dolar yatırım düşünüyo...

5000 lirayla benzin istasyonu , tekstil fabrikası mı kurdurucaksınız bu kadar bilgi istiyosunuz ?

5000 lirayla ne yapıcağı bellidir.. Ya kuruyemişci , bardakta mısır , nohut pilav, telefoncu , ödeme merkezi , ps2 cafe

başka ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meyan -- 29 Nisan 2008; 22:26:27 >
  • valla arkadaşlar biz millet olarak sorunlara makarayla yaklaşmaktan hoşlanıyoruz. bu bardakta mısır olayı bayaa sardı beni yapan var mı aranızda? bu arada bazı arkadaşlar konuyu buna benzetmişhttp://www.youtube.com/watch?v=EM24tzHzo7I
  • biraz önce bir arkadaş oto yıkama açmayı düşündüğünü yazmıştı.yer bulabilirsen zengin etmez ama getiriside olur bence.
  • sayısal oyna cumartesi akşamı tüm paranla...

bizim eskişehirden biri 1 milyarlık sayısal oynamıştı tutturdu...

snra birdaha oynadı yine tutturdu...

1 yıl içinde 2 defa
  • quote:

Orjinalden alıntı: necmi42

biraz önce bir arkadaş oto yıkama açmayı düşündüğünü yazmıştı.yer bulabilirsen zengin etmez ama getiriside olur bence.

Valla işlek bir yere açarsan zengin eder.

Bir yakınımın otopark + yıkaması var adamın altında 2008 BMW 5.30 var

Yıkama işinde çok iyi para var
  • ilk basta internet cafe sonra yanında pc tamiri servis koyarsın... (parca satıs tamirat vs)
  • yıkama işini kapatıyorlar geri dönüşümü olması lazımmış galiba bizim burda yol üstünde iki adet vardı ikiisnide kapattılar
    gidin sanayide açın demişler bidaha düşünmek lazım derim
    bence o para ile kontor alıp satabilirsin karı az ama temiz para var ben bi ara yapmıştım günlük ortalama 50 ytl civarı kalıyordu toplam 10-15 bayii geziyordum
  • o kontor alıp satma işini detaylı olarak anlatabilirmisin.bir çok öğrenci arkadaş var belki ek gelir elde edebilirler.
  • arkadaşlar çevreniz olması lazım yani köntörü sizden alacak bayiler bulmanız lazım zaten alış fiyatları ve satış fiyatarı sabittir
    50-100kuruş ortalama kazanıyor ama toptan satıldıgı için çok güzel para kalıyor ben paramı bu şekilde değerlendirmiştim kontor dağıtımı yapan arkadaşım var ,benim adıma alıp satmıştı masrafsız ve temiz para
  • zaten heryerde çevre torpil işliyo arkanda sağlam adamlar varsa o 5-6 bin ytl ye halı saha bile açarsın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dersolad -- 30 Nisan 2008; 2:55:14 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: -Supreme-

zaten heryerde çevre torpil işliyo arkanda sağlam adamlar varsa o 5-6 bin ytl ye halı saha bil açarsın..

çok haklısın
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.