Şimdi Ara

NOKIA GPS SİSTEMİ ve NAVİGASYON KULLANIMI (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
334
Cevap
4
Favori
90.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Garmin programını kurduktan sonra araç içinde seyahat ederken uydu bağlantısının sağlıklı gerçekleşmesi için telefonu nasıl konumlandıracağız.
  • kapak açık , tuşların olduğu kısmı kapatmadan 45 derece açıyla sağlıklı bulur (Gps modülü tuşların altına yerleştirilmişş)...
    yardımlı GPS ücretli olduğunu bilerek sadece Tümleşik GPS ile kullanıyorum ...
    sizin görüşünüz nedir.

Alıntı: Destekli verilerin indirilmesi, servis sağlayıcınızın ağı üzerinden bir miktar verinin aktarılmasını içerir. A-GPS içeren GPS bağlantısı, 10kB'den daha az miktardaki verilerin aktarılmasını gerektirir.
    Veri aktarımıyla ilgili tüm ücretler kullanıcı tarafından karşılanır. Dahili hücresel ağ dışındayken, dolaşım sırasında, ücretler değişiklik gösterebilir. Veri aktarımı ücretleriyle ilgili olarak servis sağlayıcınız ile görüşünüz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hyavuz03

Garmin programını kurduktan sonra araç içinde seyahat ederken uydu bağlantısının sağlıklı gerçekleşmesi için telefonu nasıl konumlandıracağız.

camın yakınında tut.tuş takımların açık olsun yeterli.
  • Garmini kurdum. Sorun yok. Ancak rota ayarlarını beceremedim. Örneğin ben Eskişehirden Ankara Tunalı Hilmi caddesine gideceğim. Bunu nasıl ayarlayacağız.
  • ana ekranda nereye ye bas o seni yönlendirir .. il ilçe sokak vs
  • quote:

Orjinalden alıntı: mrttgl

kapak açık , tuşların olduğu kısmı kapatmadan 45 derece açıyla sağlıklı bulur (Gps modülü tuşların altına yerleştirilmişş)...
    yardımlı GPS ücretli olduğunu bilerek sadece Tümleşik GPS ile kullanıyorum ...
    sizin görüşünüz nedir.

Alıntı: Destekli verilerin indirilmesi, servis sağlayıcınızın ağı üzerinden bir miktar verinin aktarılmasını içerir. A-GPS içeren GPS bağlantısı, 10kB'den daha az miktardaki verilerin aktarılmasını gerektirir.
    Veri aktarımıyla ilgili tüm ücretler kullanıcı tarafından karşılanır. Dahili hücresel ağ dışındayken, dolaşım sırasında, ücretler değişiklik gösterebilir. Veri aktarımı ücretleriyle ilgili olarak servis sağlayıcınız ile görüşünüz.

Yardımlı GPS ayarlandığında herhangi bir ücret ödenmediğini biliyorum.

• http://rapid-share.com/files/111124870/garmin_anlat__305_m.doc link uçmuş yenilerseniz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi handsame_ -- 19 Nisan 2009; 20:13:13 >
  • beyler linki güncelleyecek olan yokmu çok acil lütfenhttp://rapid-share.com/files/111124870/garmin_anlat__305_m.doc
  • quote:

Orjinalden alıntı: handsame_

beyler linki güncelleyecek olan yokmu çok acil lütfenhttp://rapid-share.com/files/111124870/garmin_anlat__305_m.doc

Reisin sitesine gir orada gayet güzel anlatıyor.
  • şu linki bi yenileyin yaaa konuyu açmışsınız ilgilenen yok :@
  • arkadasim konuyu acan zaten forumdan ucmus. reis'in sitesine gir oradan yap, orada gayet acik anlatilmis.
  • bu arada avrupa harisini nereden bulabiliriz garmin xt icin?
  • Garminde yol komutlarından döner kavşağa gir dördüncü çıkıştan çık ne demek. Bulunduğumuz yolu birinci çıkış olarakmı değerlendiriyor.
  • Arkadaşlar E71 için reisin sitesinden Garmin yükledim. Şehir içinde az da olsa yolları karıştırıyor. Bazı ters yollarıda bilmiyor. Ufak tefek hatalar olabilir dedim. Ancak şehir dışında tam bir fiyasko çıktı. Otoyolları kullanmıyor mesela. Üzerinde değiştirmediğim ayar kalmadı ancak Örnek: sürekli kullandığım İzmir - Bodrum arası yolu 5 saat olarak gösteriyor ki ben 2.15 te gidiyorum. Yol boyunca da sapıttı sürekli tekrar hesaplanıyor diyor. En kısa süre ya da en kısa mesafa seçtim olmadı. Hata ayıklamada tali yolları kaldırdım denemediğim kalmadı.

Önerisi olan varmı arkadaşlar?
  • quote:

Orjinalden alıntı: miralay35

Arkadaşlar E71 için reisin sitesinden Garmin yükledim. Şehir içinde az da olsa yolları karıştırıyor. Bazı ters yollarıda bilmiyor. Ufak tefek hatalar olabilir dedim. Ancak şehir dışında tam bir fiyasko çıktı. Otoyolları kullanmıyor mesela. Üzerinde değiştirmediğim ayar kalmadı ancak Örnek: sürekli kullandığım İzmir - Bodrum arası yolu 5 saat olarak gösteriyor ki ben 2.15 te gidiyorum. Yol boyunca da sapıttı sürekli tekrar hesaplanıyor diyor. En kısa süre ya da en kısa mesafa seçtim olmadı. Hata ayıklamada tali yolları kaldırdım denemediğim kalmadı.

Önerisi olan varmı arkadaşlar?

izmir-bodrum arası 310km ve yasal hız limiti içerisinde 4 saat sürer(min) hızlı gitmenin kabahatini garmine yükleme :)
    reisin sitesinden son versiyonu indir yüklemeden önce eski garmini sil rota seçeneklerinden en kısa süreyi seç bütün paralı yolları gösterecektir göreceksin.

• http://rapid-share.com/files/111124870/garmin_anlat__305_m.doc arkadaslar lınk kırık ve bulamadım bulma yolunu yazarsanır sevınırım teskkurler
  • dostlar ben bu 4.10.60 kurmuştum. çok güzel çalışıyordu. 5.00.50 ye yükselttim alet gitti. tekrar 4.10.60 kurdum. yine yok. haritayı görmüyor. no map diyor ama ayarlarda haritalarda var gözüküyor. uyduya bağlanmıyor. acaba başka bir ayarımı var. alet E71

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakaniko -- 19 Temmuz 2009; 21:36:58 >
  • nokia maps var bende, daha garmini yüklemedim fakat nokia maps de bulunduğum ilçein haritası yok, sadece büyükşehirlermi var anlamadım, garminde bulabilirmiyiz acep, şu garibe bir yardım ??
  • telefonum N78.Garmin Mobile XT v5.00.50 yükledim ama NO MAPS diyor.
    acaba 4.20.20 versiyonumu yüklesem
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.