Şimdi Ara

***DH MARDİNLİLER VE MARDİN'İ SEVENLER KULÜBÜ***ANKET:MARDİNİN EN ÇOK NEYİNİ BEĞENİYORSUNUZ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
1
Favori
12.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

***DH MARDİNLİLER VE MARDİN'İ SEVENLER KULÜBÜ***ANKET:MARDİNİN EN ÇOK NEYİNİ BEĞENİYORSUNUZ???

(En Son Oy Tarihi: 28.9.2021)
Giriş
  • Her şeyin kulübü var da güzel Mardinimizin kulübü neden olmasın?Mardinle bağınız ne olursa olsun buyrun gelin...Arada buluşmalar da ayarlayacağız..Güzel olacak İNŞAALLAH...

Amacımız Mardin'i ve Mardin kültürü foruma tanıtmak...

Sayfaya fotoğraf veya mardinle ilgili videolar ekleyebilirsiniz...

Tüm Merdinlileri Ve Mardin'i sevenleri BEKLİYORUZ...

Arkadaşlar kendiniz için bir ünvan yazarsanız daha hoş olur...

ÜYELER:

1)yusufsimdi--Ünvanı:Mardin Sevdalısı
    2)magnum_1453
    3)zyxelcenk
    4)Vuudi
    5)Cartman
    6)M.t.K
    7)Red Fox
    8)WISHNE
    9)bacardi_mojito
    10]IDarkLuck
    11)CaRgO2517
    12)uguretes
    13).ceylan.
    14)Shadow-Baran
    .15)freezone_dh
    .16)cOss
    .17)MİY1988
    .18)sistem_
    .
    .
    .
    .
    .
    1.000.000)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrdn&mlty -- 21 Ocak 2011; 16:15:43 >

• Bende Mardinliyim kardeş...
  • bende mardinliyim :D
  • Bu forumda iki kişi miyiz...
  • galiba oyle
  • Arkadaşlar kendiniz için bir de ünvan eklerseniz çok daha güzel olacak...
  • İmzamız tamamdır arkadaşlar...Aradaki boşlukları kaldırdığınız zaman herşey halloluyor...

quote:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrdn&mlty -- 28 Nisan 2008; 21:45:43 >

• mardin merkez Ulucami denim bende ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cartman

mardin merkez Ulucami denim bende ...

Aramıza hoşgeldin..Arkadaşlar Lütfen Ünvan da belirtelim...Mardinle bağınızı simgelesin yeter..Mardinin gülü mardinin hastası manyak mardinli v.s...v.s...
  • Mardinle ilgili kendi çektiğim fotoğraflara ulaşmak isterseniz aşağıda link mevcuttur...Değerli yorumlarınızı esirgemeyin

http://forum.donanimhaber.com/m_16862244/mpage_3/key_//tm.htm#22889888

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrdn&mlty -- 28 Nisan 2008; 22:52:12 >
  • 4 günlügüne mardine gitmiştim baya güzel bi şehirdi ama neresine gezdik bilmiyorum 7 sene önce asker ziyaretine gitmiştik mardin midyat
  • Anketimize oy verirseniz seviniriz
  • yusufsimdi arkadaşım,bence bu hafta sonu mardinde yaşayan DH li kardeşlerimizle buluşalım...Ne dersiniz???
  • 47-MARDİN-KIZILTEPE

Mardin Kapı Şen Olur
    Dibi Değirman Olur
    Buralarda Yar Seven
    Mutlaka Verem Olur

Dağkapısı Daşlıdır
    Yarim Kara Kaşlıdır
    Ben Yarimi Tanıram
    Kıvır Kıvır Saçlıdır

Urfakapı Bağlıdır
    Yarim Karadağlıdır
    Ben Yarıma Kıyamam
    Yarım Küçük Çağlıdır

Yenikapı Bahçalar
    Yar Orda Keman Çalar
    O Yar Bana Bakanda
    Yüreğimi Parçalar

• butun mardınlı hemserılerime selamlar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: M.t.K

47-MARDİN-KIZILTEPE

Mardin Kapı Şen Olur
    Dibi Değirman Olur
    Buralarda Yar Seven
    Mutlaka Verem Olur

Dağkapısı Daşlıdır
    Yarim Kara Kaşlıdır
    Ben Yarimi Tanıram
    Kıvır Kıvır Saçlıdır

Urfakapı Bağlıdır
    Yarim Karadağlıdır
    Ben Yarıma Kıyamam
    Yarım Küçük Çağlıdır

Yenikapı Bahçalar
    Yar Orda Keman Çalar
    O Yar Bana Bakanda
    Yüreğimi Parçalar

A.s. kardeş de bu diyarbakır türküsü değil mi

• quote:

butun mardınlı hemserılerime selamlar...

Ve aleykumesselam...
  • quote:

Orjinalden alıntı: yusufsimdi

quote:

47-MARDİN-KIZILTEPE

Mardin Kapı Şen Olur
    Dibi Değirman Olur
    Buralarda Yar Seven
    Mutlaka Verem Olur

Dağkapısı Daşlıdır
    Yarim Kara Kaşlıdır
    Ben Yarimi Tanıram
    Kıvır Kıvır Saçlıdır

Urfakapı Bağlıdır
    Yarim Karadağlıdır
    Ben Yarıma Kıyamam
    Yarım Küçük Çağlıdır

Yenikapı Bahçalar
    Yar Orda Keman Çalar
    O Yar Bana Bakanda
    Yüreğimi Parçalar

A.s. kardeş de bu diyarbakır türküsü değil mi

doru kardes dalal turkusunun sozlerını bulamadıgımdan bunula gırıs yapıyım dedım

• Arkadaşlar bundan aylar önce 26,08,2007 tarihinde yusufsimdi nickli arkadaşımızın teşebbüsüyle 1.Mardin Buluşması gerçekleştirilmişti.
    Bu buluşma 3 kişi yani bendeniz,yusufsimdi ve sargon_26 arkadaşımızın arasında olması planlanmışken,yusufsimdi ve sargon_26 arkadaşlarımız arasında olmuştu...
    İkiside fotoğrafçılığa epey meraklı oldukları için muhteşem denilebilecek fotoğraflar çekmişlerdi.
    Şimdi ben yusufsimdi arkadaşımdan aldığım izinle o buluşmada çekilmiş bazı Mardin görüntülerini sizlere takdim ediyorum...
    (NOT:Bu resimleri yayınlamama izin veren değerli kardeşim yusufsimdi nickli arkadaşıma teşekkür ettikten sonra sevgilerimi gönderiyorum.
    Evet yusufsimdinickli arkadaşımızın zarif ve pek estetik sanat anlayışıyla birleşince ortaya çıkan Mardin fotoğrafları:
    Şehidiye Camii Minaresi..
    Çeşme başında ki çocuklar..
    Latifiye Camii
    Mardin Kalesi(Cumhuriyet Meydanı'ndan...)
    Mardin Müzesi.
    Müze'nin Avlusu.
    Buluşmaya katılan sargon_26 nickli arkadaşımız ve müze...
    Latifiye Camii girişi...
    Latifiye Camii Şadırvanı...
    Mardin Kalesinin yakından görünüşü...
    Şu an adı ŞAHKULU BEY KONAĞI olarak geçen bir tarihi yapı...
    Kasım Tuğmaner Camii...
    Sipahiler veya Tellallar Çarşısı...
    Zinciriye Medresesi Avlusu...
    Zinciriye Camii'nde Ulu Camii Minaresi...
    Şehidiye Camii Şerifi...
    Erdoba Konağı içinden Kale...
    Mardinin genel görünüşü...
    Bir guzide taş işçiliğinin üstünde Mardinin simgelerinden güvercinler

Bu resimleri gerek meraklılarına gerekse de sanat alemine kazandırıp burada yayınlamama izin veren yusufsimdi nickli arkadaşıma bir kez daha teşekkür ediyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oriental -- 29 Nisan 2008; 0:00:34 >

• Ulan ne çekmişim beee neyse enaniyet olmasın...Derlediğin için teşekkürler kardeşim...

NOT:magnum ortaokuldan sınf arkadaşımdır

BU DA MARDİN'E GELMEK İÇİN YETERLİ BİR SEBEPTİR HERHALDE...ARKADAŞLAR HAKKINIZI HELAL EDİN :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrdn&mlty -- 28 Nisan 2008; 23:59:32 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.