Şimdi Ara

## Nokia'dan taşınabilir hoparlör sistemi: MD-8 ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
3.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Nokia'dan taşınabilir hoparlör sistemi: MD-8 ##

Nokia, geçtiğimiz hafta 5320 ve 5220 modellerinin lansmanını gerçekleştirerek Xpress Music serisini güçlendirmişti. Firma, müzik odaklı cep telefonlarının yanısıra taşınabilir hoparlör sistemi MD-8'in de tanıtımını yaptı. MD-8, 4.76 x 1.65 x 1.14 inç ebatlara ve şık bir tasarıma sahip. Yetkililerin açıklamalarına göre cihaz AAA kapasiteli pillerden güç alıyor ve 40 saate varan müzik dinleme süresi sunuyor. MD-8'de standart 3.5 mm'lik ses konektörü desteği bulunuyor. Fakat cihazın kutu içeriğinde mevcut AD-52 adaptörüyle cihazı Nokia'nın 2.5 mm konektörlü cep telefonlarıyla da kullanabiliyoruz.

MD-8'in 2008'in 2. çeyreğinde piyasaya sürülmesi planlanırken fiyatlandırma ile alakalı henüz bir açıklama yapılmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..Knight.. -- 28 Nisan 2008; 19:01:25 >

• Güzel bir tasarımı var gerçekten. Sadece iki modele mi uygun?
  • quote:

Orjinalden alıntı: join

Güzel bir tasarımı var gerçekten. Sadece iki modele mi uygun?

MD-8, yalnızca Xpress Music serisindeki telefonlara özel bir seçenek değil.
  • BU model ya da buna benzer bir model vardı sanki?
  • quote:

Orjinalden alıntı: PHI

BU model ya da buna benzer bir model vardı sanki?

PHI, resmi ve yazdıklarımı tekrardan düzenlemek zorunda kaldım. Şu anda problem yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..Knight.. -- 28 Nisan 2008; 18:56:48 >
  • n95 8gb la beraber kullanabiliriz degil mi
  • Evet Knight bende bu bayağı bir eski model diyecektim.Sende düzeltmiş oldun.

Haber için teşekkürler gerçektende daha şık ve ince bir tasarım olmuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: ..Knight..

quote:

Orjinalden alıntı: PHI

BU model ya da buna benzer bir model vardı sanki?

PHI, resmi ve yazdıklarımı tekrardan düzenlemek zorunda kaldım. Şu anda problem yok.

Ben de diyorum sanki daha önceden görmüştüm bunu. Model ismini hatırlamıyordum ama fotografik olarak kalmış hafızamda :)

Evet bu modeli yeni gördüm işte.
    Hoş bir model olmuş. Her ne kadar ülkemizde pek kullanıcı kitlesi edinememiş olsa da bu tür ürünler yine de hoş yapıyor adamlar

Haber için teşekkürler ;)

• quote:

Orjinalden alıntı: uA_sonsuz

n95 8gb la beraber kullanabiliriz degil mi

Elbette kullanılabilir.

@ Enigmaenergy
    @ PHI

Ben de teşekkür ederim.
  • yanında ses sistemi taşımak isteyenlere göre güzel bi ürün
  • bence bundan cıkacak ses o kadar kaliteli olmaz
  • eskiden bende sunny nin bir modeli vardı buna çok benziyor niridyum sürücüleri ile gayet net ses veriyodu ...........fakat uzun ömürlü bir şey degildi e2 nin sesini sonuna kadar açtıgım için 2 hafta dayanabildi sonra sol hoparlör............booom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcebi001 -- 27 Nisan 2008; 23:09:58 >
  • sesi yüzde 40 oranında arttırır diye düşünüyorum samsung un d500 den önceki modelinde de böyle tek hoparlör takılabilen telefonu bulunuyordu..
  • n95 gibi telefonların kulaklık girişi zaten normal hoparlörle aynı yani onlara takarak da müzik alabiliyoruz,misal 5+1 sisteme takıpta dinlemek varken niye bu alınır diye soruyo insan ama küçük ve kullanışlı bişeye benziyo
  • guzelmiş sagolasın
  • Satışa sunuldu mu acaba ? Bir de Türkiye'de de satışa sunulacaktır umarım
  • şuan birebir orjinal istediğiniz kadar satın alabilirsiniz stok durumu fazla piyasa değeri 40 tl bende 30 kargo ücreti alıcıya ait (4.5 tl)
  • iletişim ALİ KELEŞ

05374580583
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.