Şimdi Ara

6230i 'CİLER BURAYA (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.115
Cevap
1
Favori
214.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet senin dediğin gibi desek daha doğru olur katılıyorum...
  • Aslında 6230i kullanan çok kişi var forumda. Ama telefondan şikayet olmayınca, bu topice fazla talep olmuyor. Telefonun kimi özelliklerinden şikayet ediliyor olsa olsa.
  • arkadaslar bide 6230i topiğine takılayım diye 6230i aldım. tamam telde fazla sorun yok gerci alalı 3saat oldu. ilk etapta sormak istedigim sey : ben turkcell hat kullanıyorum anptıysam su konum bilgisini telin gostermemesini sağlayamadım. bu konuda bi yardımcı olun lutfen
  • tamam ilk sorunu çözdüm. ayrıca msjlardaki ilgili yerlere ek olarak aarlardaki yeri kapatmayı unutmusum. biliodum halbuki. bu arada logoyu sildim. çok guzel oldu duvar kagıdı gusel gorunuyor. bence pc suite yerine oxygen manager kullanıın hem msjları filanda yedekleyebiliyorsunuz logoyu değiştirmenin yanında. pc suite yapamadıgınız biçok seyi oxgen managerle yapabilirsiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tsender

tamam ilk sorunu çözdüm. ayrıca msjlardaki ilgili yerlere ek olarak aarlardaki yeri kapatmayı unutmusum. biliodum halbuki. bu arada logoyu sildim. çok guzel oldu duvar kagıdı gusel gorunuyor. bence pc suite yerine oxygen manager kullanıın hem msjları filanda yedekleyebiliyorsunuz logoyu değiştirmenin yanında. pc suite yapamadıgınız biçok seyi oxgen managerle yapabilirsiniz.

Oxygen Manager sınırsız kullanımlı, free bir program mı? Yani 30 günlük bir süresi falan varsa, boşuna indirip kurmayım.
  • ben 6510 için indirmiştim 2haftadır kullanıyorum.
  • Arkadaşlar artık nokia
    6230 model telefon üretmeyeceğini açıklamış
    Şu anda zaten 10 da 2 ihtimal garantili 6230 bulabilirsiniz. .spotlarda artık kalmadı denilecek kadar az
    şu ana kadar en çok satan model olduğu belirtiliyor ama nokia niye çok satan modelini üretimini kesiyor anlamadım hee 14 eylül 2005 piyasa : 6230i model garantili fiyat 600 ytl olmuşş duyrulur
  • quote:

Orjinalden alıntı: MC 35 1/2

kardeşim o zilsesinin yükselerek çalması bilerek konulmuş bir özellik yani senin hoşuna gitmiyor diye bu bir hata mı ? hayret bir şey ya

selam gençler,

bu olayın bir bug olduğunu düşünmekteyim. bende 5 günlük bir 6230i var aldıktan bi müddet sonra bu durumu farkettim. bugün yazılım update'i için club nokia servisine bıraktım ve geri aldım. bu arada bendeki orjinal sürüm 3.40 iken ordaki dallama 3.30 yüklemiş (nasıl update oluyosa!!!). sonuç boş! bişey değişmedi. nokia müşteri temsilcisiyle konuştum böyle bir arızadan haberi bile yok ilk defa duyuyormuş gibi konuştu benimle. halbuki ben bir kaç gündür sadece bu forum değil bazı yabancı ve yerli forumlarda da bu problemin aynısıyla karşılaşan arkadaşlar olduğunu gördüm. hatta birisi telefonu yenisiyle değiştirmiş ve onda bu sorun yokmuş bilemiyorum artık...
    yarın bende kvkya gidip zorluyorum değiştirsinler kardeşim para verdik bi çuval...

bundan nasıl bu kadar eminsiniz? 10 yıllık bir nokia kullanıcısıyım, bir önceki tel 6230 idi. hiç bir telde böyle bir güvenlik koyulmadı hoparlöre. bunun olayı nedir yani, ayrıcalıklı yapan ne?

• merhaba arkadaşlar bende 6230i aldım kısa bir süre önce telefonumdan çok memnunum telsimin cep telefonundan televizyon izleme diye bi uygulaması var acaba bu 6230i de oluyormu şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: mcyigit

quote:

Orjinalden alıntı: MC 35 1/2

kardeşim o zilsesinin yükselerek çalması bilerek konulmuş bir özellik yani senin hoşuna gitmiyor diye bu bir hata mı ? hayret bir şey ya

selam gençler,

bu olayın bir bug olduğunu düşünmekteyim. bende 5 günlük bir 6230i var aldıktan bi müddet sonra bu durumu farkettim. bugün yazılım update'i için club nokia servisine bıraktım ve geri aldım. bu arada bendeki orjinal sürüm 3.40 iken ordaki dallama 3.30 yüklemiş (nasıl update oluyosa!!!). sonuç boş! bişey değişmedi. nokia müşteri temsilcisiyle konuştum böyle bir arızadan haberi bile yok ilk defa duyuyormuş gibi konuştu benimle. halbuki ben bir kaç gündür sadece bu forum değil bazı yabancı ve yerli forumlarda da bu problemin aynısıyla karşılaşan arkadaşlar olduğunu gördüm. hatta birisi telefonu yenisiyle değiştirmiş ve onda bu sorun yokmuş bilemiyorum artık...
    yarın bende kvkya gidip zorluyorum değiştirsinler kardeşim para verdik bi çuval...

bundan nasıl bu kadar eminsiniz? 10 yıllık bir nokia kullanıcısıyım, bir önceki tel 6230 idi. hiç bir telde böyle bir güvenlik koyulmadı hoparlöre. bunun olayı nedir yani, ayrıcalıklı yapan ne?

HALA DEĞİŞME YOK KVK İNCELEMEYE ALDI TELEFONU

• iletim raporları toplu silinmiyo 3.30da telefonla ilgili tek sorunum bu ses 5-6 sn sonra yükselsin daha iyi millet dönüp bakmıyo k500 vardı ben özellikle zil sesini artarak seçiyodum
  • iletim raporları mesajların tümü silinerek oluyo. sadece onları silemiyorsun. ama okunmamış mesajlşarı da silme yanlışlıkla
  • Arkadaşlar. Daha önce 6680 telefonum vardı ve "aynı özellikler bunda da var" denilmesi üzerine, çok da araştırmadan ve KÜÇÜK olduğu için 6230i'yi aldın.

Ancak bir problemim var;

Ben Laptop'umdaki Microsoft Outlook programıyla Cep telefonundaki rehberi sürekli Senkronize ediyorum. 6230i'de TELEFON Hafızası ve SİM KART hafızası haricinde kayıt yapamadığım için sıkıntı çekliyorum.

256kb Memory Kartım var ama Rehberi oraya kopyalayamıyorum.

1- Rehberi Memory Card'a yüklemek mümkün mü?

2- Çektiğim fotografların direk Memory Card'a yüklenmesini sağlayabilir miyim?

Bu konuda yardımınızı bekliyorum.
  • 1-baba bluetoothla yaparsın o işi. 2-cektigin fotografları kamera secenklerinde ki ayardan memory card yapabilrisin.
  • Bluetoothla SENKRONİZE ediyorum, orda sorun yok. Ama REHBERİN TAMAMINI HAFIZA KARTINDA SAKLAMAK istiyorum. (çok isim olduğu için yer sıkıntısı olmasın diye) Ama olmuyor.

Bluetoothla nasıl yapabilirim ?

Diğer cevabın işime yaradı, saol....
  • bu artarak çalan zil sesi normal yapılmıyor mu hiç bir şekilde yeni sürümle felanda mı olmuyo

ona göre almayı düşünüyorumda 6230i öyle bişey varsa açıkçası telefonu aşmaktanda vaz geçtirebilir beni
  • hiç bi türlü düzelmiyor
    ama çokda kötü bişeyde değil
    sonuçta 5sn sonra yükseliyor
    arayan olursa mutlaka duyarsın
    çağrı atan olursa normalde de zaten duymazdın
    o kadarda kısık değil 1seviye düşük çalıyor
    sadece 5sn

6230i alınacak telefon
    bir onun için vazgeçme bence

• ama bazı kişiler diyorki ben aldım sonra gittim değiştirdim yeni aldığımda sorun yoktu normal çalıyodu diyor bu nasıl oluyor
  • sallıyorlar gibime geliyor
    olsaydı öyle bişey bağıra bağıra söylerlerdi
    yinede bilemiyorum kesin konuşmamak lazım

6230i

• peki bu bukadar rahatsız edici bişey mi yani ben açıkçası sevmeme artarak'ı en azından süreyi seçmek gibi bişey var mı varsa nekadar seçiliyor en az yoksa kaç sn sürüyor normal sese gelmesi birde ses yüksek çıkıyor mu sonra vede mp3 de??

birde ben almazsam 6230i s700i düşünüyorum sizce hangisi
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.