Şimdi Ara

6230i 'CİLER BURAYA (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.116
Cevap
1
Favori
214.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: lehrer

slmlar birçok telefon kullanmış biri olarak uzun zamandır 6230i düşünüyordum ama kısmet olmadı şu an w810i kullanıyorum ama 2. tel olarak 6230i düşünüyorum ve piyasa fiyatları 130 160 arası tavsiye edermisiniz?birde ben çogunluk msj için kullanmayı düşnüyorum ve w810 da T9 a alıştıgım için sorun yaşarmıyım.görüşlerinizi bekliyorum...

t9 olayını bilemem ben t9 kullanmadığım için ama telefon güzel telefon işini gayet iyi görür ayrıca 2. telefonun olacakmış zaten
    tavsiye ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: lehrer

slmlar birçok telefon kullanmış biri olarak uzun zamandır 6230i düşünüyordum ama kısmet olmadı şu an w810i kullanıyorum ama 2. tel olarak 6230i düşünüyorum ve piyasa fiyatları 130 160 arası tavsiye edermisiniz?birde ben çogunluk msj için kullanmayı düşnüyorum ve w810 da T9 a alıştıgım için sorun yaşarmıyım.görüşlerinizi bekliyorum...

t9 olayını bilemem ben t9 kullanmadığım için ama telefon güzel telefon işini gayet iyi görür ayrıca 2. telefonun olacakmış zaten
    tavsiye ederim
  • Son versiyon nedir acaba arkadaşlar?Pc suite ve nokia yetkilileri halen kablo ile pc'den update olayını yapamadılar mı? Ben telefonumu uyumsuz modda değil gayet güzel pc suite 7 versiyonunda ve pc suite modunda bağlayabiliyorum.Nokia software updater'a girdiğim zaman software updater şu an kullanılamıyor gibi bir hata alıyorum.Telefonun ilk sahibi benim 2005'te almıştım.2005'in firmware'i var 3.30.Yani illaha gidip kvk'ya veya başka bir yere para verip mi yükletelim.Kendi diğer symbian telefonuma atabiliyorum versiyon.Buna da atılsa ve kendi kendine restart atma problemlerini bi çözülse:(
  • slm arkadaşlar...
    6230i 03.80 versiyon sahibi oldum hepiniz gibi bir çok cep kullandım.
    yalnız bu bendeki cepin internete bağlanma (internete bir bilgisayar üzerinden bağlandığını biliyorum) en azından wap üzerinden msn felan gibi bağlanmalara karşı bir hatası oladuğunu düşünüyorum sebebide şu. GPRS bağlantı yok uyarısı veriyor. bir ton ayarlar istenildi elle yapıldı yok bir hareket... ikinciside ekran koruyucu,,, şöyle büyükçe dijital saat şeklinde ekrana bakınca direk okuyabılecegımız bır ekran koruyucu varmı arkadaşlar sımdıden herkese teşekkurler...
  • bizde çok mu geriden takip ediyoz diycem ama topicte ölmüş onunda etkisi var sanırım...
  • Merhaba Arkadaşlar, 6230i Telefonum Var Sim Karta Yeni bİr Numara Kaydetmek İstiyorum Ama Kaydetmiyor.Telefon Rehberine kayıt etmek istersem onu ediyor.Sim kartta sıkıntı olur diye başka telefonda denedim sim karta kayıt yapıyor.Yani telefonda bi gariplik var.
    Ayrıca Diyelim telefon hafızasında numaralar var onlarıda sim karta kopyalamıyor.Bu sorunu nasıl düzeltebiliriz Arkaşlar.Pc Suit İle versiyon Güncellesek Olur Mu Acaba ??
  • Herkese merhaba arkadaşlar.6230i modeli eskidi ancak halen biz fanatikleri bu forumda mevcut.

Bugün 2.el 6230i aldım ve avea live messengerı yüklemek istedim.Linki geldi ancak tıklayınca geçerli sertfika yok diyor.Bu programı için ne yapmam lazım acaba?Tarihi geriye aldım yine olmadı
  • merhaba arkadaşlar bnde 2 hafta önce 6230i aldım 2. el gayet temiz bi sorun yaşamadım 0 kapak filan 100 tyl aldım siz ce nasıl acaba pahalı mı normal mi.
  • selam benim dandik bi tel vardı onda listeye mesaj atma vardı bunda sanırım yok ya da ben bulamadım..çok kişiye gönder diyo ama onda da tek tek seçiyosun zor oluyo..biz arkadaşlarla listeye atıyoz mesajı nasıl yaparız bilen var mı? bi de arkadaş dediğine göre 1 gb hafıza kartı kullanıyo bende ki 32 mb lık eski kart :D adam takır takır kullanıyo benimki yapyavaş bunu nasıl çözebilirim?
  • BEN bir türlü pc suiteden bahlanamadım yardı lütfen

resmi altta
  • pc suite den versiyon yukseltmesi yapabiliyormuyuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: exerion

pc suite den versiyon yukseltmesi yapabiliyormuyuz

Pc Suite eklentisi var Nokia Software Updater onun yardımı ile evet.
  • Nokia 6230i telefonuna İş Bankası'nın "Cep Anahtar" programı yüklenebiliyor mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hhuguler

Nokia 6230i telefonuna İş Bankası'nın "Cep Anahtar" programı yüklenebiliyor mu acaba?

Yükleniyo hocam ben 1 senedir kullanıyorum İş Cep programını 6230i de
  • quote:

Orijinalden alıntı: UnequaL™

quote:

Orijinalden alıntı: exerion

pc suite den versiyon yukseltmesi yapabiliyormuyuz

Pc Suite eklentisi var Nokia Software Updater onun yardımı ile evet.

PC suite den versiyon yükseltmesi çok riskli bişey midir? ayrıca usb den mi bağlamak gerekiyor illa ki??
  • arkadaşlar bu telefona işcep yüklüyoruz ve şifre üret diyoruz.şifreyi üretiyor ama şifre ekranda 1-2 sn kalıyor.normalde 60 sn kalması gerek.bu sorunun çözümünü bilen varmı?
  • Arkadaşlar Benim 6230i telefonum var Müzik dinlerken ses birden gitti sesi sürekli kulaklığa veriyor sorun neden kaynaklanıyor Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler :)
  • hoparlör patlamış olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: legolas58

Arkadaşlar Benim 6230i telefonum var Müzik dinlerken ses birden gitti sesi sürekli kulaklığa veriyor sorun neden kaynaklanıyor Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler :)

kulaklık girişinde kısa devre oluşmuş gibi görünüyor.
  • konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın ama :)
    ben hala bu telefonu kullanıyorum ama sesi dışarıya vermiyo artık.
    2-3 ay önce de çıkmıyodu ses nokia ya gittim bi yerden bişi yaptı açıldı sonra kendiliğinden yine gitti sesi.
    hoparlörde bi sorun yok.bi yerden bişi açmak lazım ama onu bulamıyorum.
    kulaklıkla falan bi sorun yok.
    sadece dışa ses vermiyo mp3 lerde filan.
    haliyle tel paso sessiz modunda
    alarmıda kuramıyorum.
    nerden açılıyo sesi şu meretin.bütün seslerini full yaptım yine bişi olmadı.başka yerden açılıyomu acaba benim bilmediğim
    telin sol üstündeki ses açıp kapama yerinden sonuna kadar açık
    ayarlar zil sesindeki ses full.
    başka ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SherlockHolmes. -- 6 Mart 2011; 0:08:49 >

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.