Şimdi Ara

6230i 'CİLER BURAYA (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.116
Cevap
1
Favori
214.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar şuraya iki üç resim eklesenizde güzelleşse topic.

• arkadaslar kucuk kardesim 6230i almis yanliz turkce menu yok...
    diger telefonlara yukler gibi (urun kodunu degistirerek) olmuyormu...
    turkce urun kodunu nerden bulabilirim...telefonu turkce olan biri urun kodunu paylasabilirmi
  • nasıl paylaşabilirim ürün kodu nedir
  • telefonun sarjini cikarip ...seri numarasi gibi ama daha kisa urun kodu yazar
    orn..
    product code: 0527738 gibi ..ingilizcesi tam olarak nasil bilmiyorum
    phone code da yazabilir.....
  • Merhaba! Mübarek ramazanınızı kutluyorum.Benim yaklaşık bir yıldır kullandığım 6230i telefonum var.Örneğin java olmasına rağmen cepezan proğramını blutoothla yüklüyorum.Dosya biçimi desteklenmiyor diyor.yardımcı olursanız sevinirim.Saygı ve selamlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: levent58

Merhaba! Mübarek ramazanınızı kutluyorum.Benim yaklaşık bir yıldır kullandığım 6230i telefonum var.Örneğin java olmasına rağmen cepezan proğramını blutoothla yüklüyorum.Dosya biçimi desteklenmiyor diyor.yardımcı olursanız sevinirim.Saygı ve selamlar.

uzantısı ne
  • uzantısı jar file
  • masterr yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.
  • javada hata vardır
    telefonda değil
  • arkadaslar yokmu bi urun kodu paylasabilecek...seri numarasini istesem hadi ben bile olsam vermezdim ...alttarafi tr menuye sahip telin bi urun kodu ....
  • arkadaşlar bende yeni aldığım 6230i telefonumla ilgili cözemediğimbir sorumu paylaşmak istyorum
    telda görüşme anında ne kadar görüştüğümü (arama içi özet) nasıl görebilirm böyle bir özellik varmı malum kontör fiyatları aldı başını gidiyor dakka hesabı tutmak gerekiyor coğu zaman telefonu baya kurcaladım ama bulamadım bana bilen arkadaşlar yardım ederse sevinirim teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: deniz_mavisi06

arkadaşlar bende yeni aldığım 6230i telefonumla ilgili cözemediğimbir sorumu paylaşmak istyorum
    telda görüşme anında ne kadar görüştüğümü (arama içi özet) nasıl görebilirm böyle bir özellik varmı malum kontör fiyatları aldı başını gidiyor dakka hesabı tutmak gerekiyor coğu zaman telefonu baya kurcaladım ama bulamadım bana bilen arkadaşlar yardım ederse sevinirim teşekkürler

Menü ==> Ayarlar ==> Ara ==> Arama sonrası özeti (Açık)

Düzenleme: Ama arama anında süre göstermiyormuş bu seçenek. Sanırım o özellik yok ya da ben de bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robin Hood -- 22 Eylül 2007; 23:52:11 >

• selam arkadaşlar yardım ederseniz sevinirim 6230i min görntü boyutu menüsündeki piksel boyutları silinmiş kamerayı açamıyorum ne yapmalıyım
  • eski nokia modellerinde arama içi özet bilgilerine ücret ayarlarından ulaşıyorduk ama ben 6230i debuna rastlayamdım acaba versiyondan kaynaklanıyor olabilirmi yoksa telefonda genel bir özellikmi
  • Arkadaşlar merhaba;

6230i yi geçtiğimiz pazar günü carefour 'dan 298 ytl ye aldım.Aldım almasına da telefonun tuşlarının tepkime süresi epey uzun.
    Örneğin çık tuşuna basıyorum abartmayayım aradan 4 sn gibi bir süre geçiyor.
    KVK garantili olduğu için götürdüm , bakalım ne olacak.Bu sorunu yaşayan oldumu ? bu sorunun sebebi ne olur diye soracaktım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: riva

Arkadaşlar merhaba;

6230i yi geçtiğimiz pazar günü carefour 'dan 298 ytl ye aldım.Aldım almasına da telefonun tuşlarının tepkime süresi epey uzun.
    Örneğin çık tuşuna basıyorum abartmayayım aradan 4 sn gibi bir süre geçiyor.
    KVK garantili olduğu için götürdüm , bakalım ne olacak.Bu sorunu yaşayan oldumu ? bu sorunun sebebi ne olur diye soracaktım.

öncelikle merhabalar donanım habere yeni üye oldum ilk mesaj buraya kısmetmiş sanırım kendi tecrübelerimden yola çıkarak bu durumun telefonda kullandığınız wall paperla ilgisi olabilir diye düşünüyorum. şöyle ki ben de ailemle dijital fotoğraf makinası ile çektirdiğimiz fotoları, diğer bir değişle boyutu büyük bir fotoyu wallpaper yaptığımda herhangi bir menüden tekrar ekrana dönmem uzun sürüyor. belki bunula ilgisi olabilir diye fikir yürütüyorum.

• slm arkadaşlar bende dün itibariyle carrefourdan bi 6230i aldım kart indiriymle 275 e geldi fakat 1-2 sorun dikkatimi çekti 1.si arka kapat sıkışık açılmıyor çok zorlamak gerekiyor kırılacak diye tırsıyorum sizdede böyle bi sorun varmı yada giderilmesi için ne yapabiliriz bide şarj aletinden bi tiz bi ses geliyor teli şarj ederken uğultu gibi bi ses çıkıyor aletten.. son sorumda veri aktarımını araştırdım biraz fazla bi bilgim yok fakat bi bluetooth bi kablo olayı varmış bide
    hafıza kartını okuyucuya takıp aktarım yapan arkadaşlar var bunlardan hangisi en kullanışlısı en iyi hangisi işimi görür
    fazla bi bilgim yok yardım ederseniz sewinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: masterscream

slm arkadaşlar bende dün itibariyle carrefourdan bi 6230i aldım kart indiriymle 275 e geldi fakat 1-2 sorun dikkatimi çekti 1.si arka kapat sıkışık açılmıyor çok zorlamak gerekiyor kırılacak diye tırsıyorum sizdede böyle bi sorun varmı yada giderilmesi için ne yapabiliriz bide şarj aletinden bi tiz bi ses geliyor teli şarj ederken uğultu gibi bi ses çıkıyor aletten.. son sorumda veri aktarımını araştırdım biraz fazla bi bilgim yok fakat bi bluetooth bi kablo olayı varmış bide
    hafıza kartını okuyucuya takıp aktarım yapan arkadaşlar var bunlardan hangisi en kullanışlısı en iyi hangisi işimi görür

Telefonun hayirli olsun. Ilk ciktigi zamandan beri 6230i kullaniyorum. Ilk aldigimda benim telefonun da arka kapagi cok sert aciliyodu, ama zamanla yumusar. Yalniz, iki hat falan kullaniyosan(yani ikide bir arka kapagi acip kapaticaksan) ilerde sorun olabilir haberin olsun. Benim telefonda arka kapak elle hafif zorlayinca hemen oynuyo. Yani haddinden fazla yumusadi. Neyse, dikkat et ve haberin olsun yeter. Sarj aletinde ise bi sorun olabilir, benim sarj aletinden ses gelmiyo, ya da ben duymuyom. Veri aktarimi ise senin keyfine kalmis. Kabloyu hic denemedim ama digerlerini cok kez kullandim. Karti okuyucuyla kullanirsan tabii ki veri aktarim hizi cok fazla oluyo bluetooth'a gore ama dedigim gibi bu isi sik yapacaksan arka kapagin gevsemesine neden olabilir. Ilk zamanlarda ben de hizli oldugu icin bu sekilde kullaniyordum ama sonradan arka kapak sakata gelmesin diye bluetooth'u kullanmaya basladim. Yani sanki biraz daha takip cikarsam arka kapagi, gevsiycekmis gibime geliyo. Sonuc olarak veri aktarim yolu senin karar vercegin ve imkanlarina gore kullancagin bir yol olacak. Kablo konusunu dedigim gibi bilmiyorum ama diger secenekler hakkinda tecrubelerim bunlar. Umarim telefonunda bi problem yasamadan kullanabilirsin benim gibi. Aldigim gunden beri memnunum, ve hala da memnunum ben.
    Kolay gelsin...

• quote:

Orjinalden alıntı: mecitbektas

Telefonum açılırken "Bağlantı ayarlarını kotnrol edin" diye bi mesaj alıyorum. sorun nedir ?

Telefonundaki mesajlar menusundeki giden kutusunda gonderilmeyi bekleyen mms varsa ve ayarlarin yanlis olmasindan dolayi gonderemiyosa boyle bi uyari veriyo olabilir. Ama sadece tahminden ibaret soylediklerim cunku denemedim ve boyle bi sorunla da karsilasmadim. Bi bak bakalim orada bekleyen mesaj var mi...

• quote:

Orjinalden alıntı: maxiyavuz

quote:

Orjinalden alıntı: masterscream

slm arkadaşlar bende dün itibariyle carrefourdan bi 6230i aldım kart indiriymle 275 e geldi fakat 1-2 sorun dikkatimi çekti 1.si arka kapat sıkışık açılmıyor çok zorlamak gerekiyor kırılacak diye tırsıyorum sizdede böyle bi sorun varmı yada giderilmesi için ne yapabiliriz bide şarj aletinden bi tiz bi ses geliyor teli şarj ederken uğultu gibi bi ses çıkıyor aletten.. son sorumda veri aktarımını araştırdım biraz fazla bi bilgim yok fakat bi bluetooth bi kablo olayı varmış bide

Telefonun hayirli olsun. Ilk ciktigi zamandan beri 6230i kullaniyorum. Ilk aldigimda benim telefonun da arka kapagi cok sert aciliyodu, ama zamanla yumusar. Yalniz, iki hat falan kullaniyosan(yani ikide bir arka kapagi acip kapaticaksan) ilerde sorun olabilir haberin olsun. Benim telefonda arka kapak elle hafif zorlayinca hemen oynuyo. Yani haddinden fazla yumusadi. Neyse, dikkat et ve haberin olsun yeter. Sarj aletinde ise bi sorun olabilir, benim sarj aletinden ses gelmiyo, ya da ben duymuyom. Veri aktarimi ise senin keyfine kalmis. Kabloyu hic denemedim ama digerlerini cok kez kullandim. Karti okuyucuyla kullanirsan tabii ki veri aktarim hizi cok fazla oluyo bluetooth'a gore ama dedigim gibi bu isi sik yapacaksan arka kapagin gevsemesine neden olabilir. Ilk zamanlarda ben de hizli oldugu icin bu sekilde kullaniyordum ama sonradan arka kapak sakata gelmesin diye bluetooth'u kullanmaya basladim. Yani sanki biraz daha takip cikarsam arka kapagi, gevsiycekmis gibime geliyo. Sonuc olarak veri aktarim yolu senin karar vercegin ve imkanlarina gore kullancagin bir yol olacak. Kablo konusunu dedigim gibi bilmiyorum ama diger secenekler hakkinda tecrubelerim bunlar. Umarim telefonunda bi problem yasamadan kullanabilirsin benim gibi. Aldigim gunden beri memnunum, ve hala da memnunum ben.
    Kolay gelsin...

tşk ederim cewaplar için şu an için kablo düşünüyorum en uygunu o gibi duruyor dediğin gibi kapağı bu gün bi kaç kere açtım kapadım sanki biraz yumuşar gibi oldu eğer kart okuyucu olayı olursa bol bol weri aktarırım zırp pırt kapağı açarsam
    baya gewşer diye düşündüm zaten bütçede kısıtlı daha kart alıncak=) şimdilik en iyisi kabloyu alayım ama farklı bişeyler öneren arkadaşlarda varsa memnun olurum birde 1 gb kart sorun olmaz diyor büyük bi kısım arkadaş alırsam kingston 1 gb alacam bu telde yawaşlamaya neden olurmu? en azından bu telden tele değişiormu bide şu şarjdan gelen sesi duyan başka arkadaş warmı ? şimdiden teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.