Şimdi Ara

Nokia N82 video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
8.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nokia, bu sene N serisi telefonlarında dijital görüntüleme yeteneklerini oldukça üst seviyelere taşıdı. N95 ile elde edilen başarı ardından biraz elden geçirilmiş tasarımı ve arttırılmış depolama alanı ile N95 8GB kullanıcılarla buluşurken şimdi Xenon flaşı ve farklı tasarımıyla N82 dikkatleri üzerine çekiyor.

Bu videomuzda Xenon flaşı dışında işletim sistemi ve sahip olduğu fonksiyonlar bakımından N95'den farklı olmayan Nokia N82'yi inceliyoruz. Bakalım yeni tasarım ve Xenon flaş N serisine neler kazandırmış...

Sayfanın Linki : http://www.ceptikla.com/gsm/N82/

• ilk mesaj benden.. eline sağlık mesut abi

ah işte şu tuşları pirinç tanesi kadar ufak olmayıp ekranıda N95 8GB kadar büyük olsaydı xenon flaşıyla birlikte tadından yenmezdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c.alkan -- 27 Nisan 2008; 0:22:57 >
  • Güzel olmuş elinize sağlık...
  • İlgi çekici bir video inceleme gelmiş yine. Eline sağlık Mesut Hocam
    Yarın sabaha ancak izleyebileceğim. O zaman yorumlayabilirim.

Daha önce de belirttim. W960 yahut P1 incelemesi bekliyorum. W960 olursa daha makbule geçer
  • İnceleme güzel olmuş ama hoparlör ses kalitesinide gösterebilirdi.

Teşekkürler
  • hocam video başında inceleyeceğiz yerine tabi sizin için geçerli inceliycaz demeniz garip oldu hocam imaz değişmiş biraz kilo vermişsiniz kendinize dikkat edin
  • Yine mükemmel, yine bir DH farkı...
    Teşekkürler Mesut Hocam.
  • iyi bir inceleme olmuş yalnız, tuş takımı tanıtılırken "diğer symbian cihazlarda görmeye alıştığımız kopyalama tuşuna n82 de yer verilmemiş" gibi bir cümle geçiyor.hangi tuşa tandığı da belirtilseydi bilmeyen arkadaşlarımız için yararlı olurdu
  • güzel inceleme tşk.
  • n95 8gb tan sonra beklenen inceleme gelmiş tesekkurler DH
  • İnceleme için teşekkürler...!
  • inceleme güzel olmuş
  • n95 8gb istiyoruz!!!
  • Öyle bir tasarım olmalı ki, hem cep telefonu şeklini korumalı hem de rahat oyun oynanmalı
  • Şimdi izleyebildim incelemeyi. Yeniden elinize sağlık Mesut hocam.

Yazacak pek bir şey kalmamış sanırım. Dikkat çekici ertı ve eksi yönlerin çoğuna değinilmiş zaten. :)
  • Elinize sağlık güzel inceleme olmuş.
  • Güzel inceleme olmuş ileride N82 alacağım...
  • Bence hepsi birarada telefonlarında Nokia bir numara
  • Güzel bir inceleme olmuş. Teşekkürler...
  • Ewet gerçekten gelişmiş bir telefon lakin bir özelliğini merak ettim benim telefonda ( SonyEricsson K790i ) resim çekildikten yaklaşık 6-7 sn sonra diğer resmi çekmeme müsade ediyor yani çekilen resmi ( 3.2 MP'de ) 6-7 sn'de kaydediyor bu telefonda 5.0 MP çözünürlükteki kayıt süresi acaba kaç sn'ye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nehalem -- 27 Nisan 2008; 12:15:50 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.