Şimdi Ara

Reservation Road (2007)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kesişen Yollar
    Reservation Road

Profesör Ethan Learner ve eşi Grace küçük kızları Emma ile birlikte 10 yaşındaki oğulları Josh’un çello çalıdığı restitaline katılırlar.

Aile bu küçük yetenekle büyük gurur duymaktadır.Aynı saatlerde başka bir baba- oğul olan Dwight Arno ve Lucas bir basketbol maçından dönmektedirler.Resitalden sonra evin yolunu tutan aile, Reservation Road üzerindeki bir benzin istasyonunda durur. Bu benzin istasyonunda Learner ve Arno ailelerinin yolları kesişecek, yaşanan bir kaza tüm hayatlarını değiştirecektir...

Oğlunu kaybetmesine sebep olan kazayı yapıp kaçan kişiyi bulmak Ethan’ın yaşama amacı haline gelirken, suçlunun yanı başında olduğunun farkında bile değildir...

Yönetmen Terry George

Senaryo
    John Burnham Schwartz
    Oyuncular
    Joaquin Phoenix
    Jennifer Connelly
    Elle Fanning
    Mark Ruffalo
    Tür
    Dram - Polisiye
    Gösterim Tarihi
    25 Nisan 2008 Cuma
    Ülke
    ABD
    Yıl
    2007
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Bu Filmi Duydum Ama İzlemedim
  • Ben bu gece gittim çok güzel bir film zaten bir romandan alıntıymış.Filmi izledikten sonra vaybe Holywood nezamandır değişik bir senaryo bulamıyordu iyi oldu derken birde baktımki ''ROMANDAN ALINTI'' çıktı...

Film çok güzel arkadaşlar drama ağırlıklı yanımdaki kız ağlıyordu en son:)
  • Bu filmi dün gece izledim. Konusunu açacaktım aratayım dedim. Açmışsın ama tutmamış nedense. Çok güzel film. Kesinlikle izlenmeli!

Hani film izlerken kendinizi sıkarsınız ya, gerilirsiniz, dizlerinizin bağı çözülür yer yer. Öyle bir film. Kaçırmayın. ;)
  • yorumlar olumlu.hd'de bekliyordu izleyelim bakalım.
  • bence de güzel film.mark ruffalo çok iyi oynamış.
    bu arada lets go red sox
  • Red Sox demeyin bana bu kadar gereksiz isimli takım olamaz red sox white sox komedi açıkçası...Baseball'ı da oturup izlemek nasıl sıkıcı birşeydir Amerikada bile anlıymadım:)
  • güzel filmdi gerçekten
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.