Şimdi Ara

gizli numaralar engelli ama özel numara arıyor diyo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
22.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kulndığım 6630 telefnunda avea hattın var gizli numaralardan gelen aramaya kapalı bu hattım ben numarayı gizleyip aradığım zamn gzli numaradan çağrı kabul etmiyor diyor ama bugun bi özel numaradan arama aldım bende açmadım mesgule aldım anlamadığım analog bi yerden arasalar telde arama yazar nokialarda öyle yezıyor müşteri hzimetlerinden armış olabilr diye düşünüyorum belkide sizce ne olbilr bi fikri oln varmı?

• aynısı banada oldu sapıtıyor bazen.özel numaralara kapalı ama arkadaşın telden gizli no yapıp aradıgımda çalmıştı
  • özel numara aradıktan sonra ne salak iş ardından ben aradım gizliden kabul etmiyor diyo
  • benimde öyle oldu peşinden aradım kabul etmiyor dedi.bir işide tam yapsalar dişimi kırıcam
  • hangi hatta oldu bu olay normalde anologdan aradıklarında ve bide avea merkezden aradılar ozamn ekranda arama yazıyordu sadece bunu biliyorum ama 7260 grdüm böyle gözüküyodu belki 6630 arama yazmıyor olbilr o yüzden özel numara demiştir senin kullndığı tel nedir
    quote:

Orjinalden alıntı: ssbrc

benimde öyle oldu peşinden aradım kabul etmiyor dedi.bir işide tam yapsalar dişimi kırıcam
  • analog hattan değil.zaten analog hat pek kalmadı tr'de.normal cepten gizleyerek denemiştim.
  • dün yine denedim başkasının hattından özel yapıp denedim.Aranıyor hattımOlmaz böyle şey.Güvenemeyecekmiyiz.
  • ne salak iş yapıyorlar ya biz arayınca bize denk gelmez gecen arkadaı arayım dedim vodafondan ve avea dan aveayı aradım hat başına 30 kere 1 türlü düşüremeden gzli numaradan çağrı kabul etmiyo bize glince ilk seferde aranıyoz
  • Ucuz etin yahnisi...
  • Bir ay öncesine kadar #31# yapıp numara tuşlanınca ben istediğim numarayı gizli arayabiliyorum numara gizli aramalara kapalı olsa bile arıyor.Şu anda durum nedir bilemiyorum.
  • bu gizli numaradan aranmayı nasıl engelleyebiliriz? (avea mobil öğrenci hat kullanıyorum)
  • *253# engeller aRAMA TUŞUNA BAS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krkmz1666 -- 27 Nisan 2008; 21:03:38 >
  • teşekkurler
  • eyvallah
  • quote:

Orjinalden alıntı: hepsi1lesme16

ne salak iş yapıyorlar ya biz arayınca bize denk gelmez gecen arkadaı arayım dedim vodafondan ve avea dan aveayı aradım hat başına 30 kere 1 türlü düşüremeden gzli numaradan çağrı kabul etmiyo bize glince ilk seferde aranıyoz

internetten iptal edip tekrar aktif hale getirdim şu an için sorun yok.Sende öyle dene istersen
  • quote:

Orjinalden alıntı: ssbrc

quote:

Orjinalden alıntı: hepsi1lesme16

ne salak iş yapıyorlar ya biz arayınca bize denk gelmez gecen arkadaı arayım dedim vodafondan ve avea dan aveayı aradım hat başına 30 kere 1 türlü düşüremeden gzli numaradan çağrı kabul etmiyo bize glince ilk seferde aranıyoz

internetten iptal edip tekrar aktif hale getirdim şu an için sorun yok.Sende öyle dene istersen

hocam avea.com.tr den iptal edip tekrar aktif ettim bakalım ne olacak
  • arkadaşlar peki arayan gizli no yu nasıl öğrenebiliriz. Savcılık dışında tabii. bunu yolu yok demeyin çünkü o eskidendi. geçen bir arkadaşım beni gizli no dan ara dedi aradım sonra gitti yanımda maili açtı ve benim no orada çıktı. nasıl yaptığını sordum söyleyemem dedi. Acil olmasa istemezdim ama daha önce savcılığa başvurduğumda 1.5 sene sonra yanıt geldi ve bir arkadaşımın tanıdığıymış boşu boşuna evrak işleri ile uğraştım bilen varsa lütfen yardım etsin
  • 6600 gibi symbian işletim sistemi kullanan telefonlarda bir programla yapılıyordu böyle birşey.
    quote:

Orjinalden alıntı: no_fear78

arkadaşlar peki arayan gizli no yu nasıl öğrenebiliriz. Savcılık dışında tabii. bunu yolu yok demeyin çünkü o eskidendi. geçen bir arkadaşım beni gizli no dan ara dedi aradım sonra gitti yanımda maili açtı ve benim no orada çıktı. nasıl yaptığını sordum söyleyemem dedi. Acil olmasa istemezdim ama daha önce savcılığa başvurduğumda 1.5 sene sonra yanıt geldi ve bir arkadaşımın tanıdığıymış boşu boşuna evrak işleri ile uğraştım bilen varsa lütfen yardım etsin
  • telefonum nokia n95 8gb senin bahsettiğin programla değil mail ayarı ile yapılıyor bende onu istiyorum ama bir türlü tam açıklayıcı bir anlatım bulamadım :(
  • quote:

Orjinalden alıntı: no_fear78

arkadaşlar peki arayan gizli no yu nasıl öğrenebiliriz. Savcılık dışında tabii. bunu yolu yok demeyin çünkü o eskidendi. geçen bir arkadaşım beni gizli no dan ara dedi aradım sonra gitti yanımda maili açtı ve benim no orada çıktı. nasıl yaptığını sordum söyleyemem dedi. Acil olmasa istemezdim ama daha önce savcılığa başvurduğumda 1.5 sene sonra yanıt geldi ve bir arkadaşımın tanıdığıymış boşu boşuna evrak işleri ile uğraştım bilen varsa lütfen yardım etsin

işe yaradığına eminmisin ben denemiştim olmadı posta kutusundan ayar yapıyorsun mail adresine geliyo

6600 gibi telefonlar için geçerli bir özelliktir. Telefon posta kutusundan kullanıcı erişim noktası hat seçin. E posta adresi girin, giden e posta adresine telefon numaranızı yazın. Kendime gönder seçeneğini aktif hale getirin. Posta kutusu türünü pop3 seçerek güvenliği kapatın. (Güvenliği kapatma kısmı çok önemli) ve sonra gizli numarayla kurbanın araması nı bekleyin. Aradığında hiç açmadan sonuna kadar bekleyin. Arama bittiğinde mail adresinize baktığınızda hangi numara olduğunu görebilirsiniz.

yol bu dene bakalım olacakmı sonra cvp yaz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.