Şimdi Ara

## Sapphire'den AGP Kullanıcılarına; Radeon HD 3650 512MB GDDR3 AGP ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
5.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Sapphire'den AGP Kullanıcılarına; Radeon HD 3650 512MB GDDR3 AGP ##

AGP platformunun yegane savunusu olan AMD-ATi cephesinden yeni model haberleri gelmeye devam ediyor. Firmanın ekran kartı üretimindeki en önemli partnerlerinden biri olan Sapphire, Radeon HD 3650 tabanlı ve AGP uyumlu yeni ekran kartını duyurdu. 11129-00-20R koduna sahip olan model 55nm üretim teknolojisi ile hazırlanan RV635 gpu'sunu kullanıyor ve 128-bit bellek veri yolu ile geliyor. 120 adet paralel işlem birimi ile donatılan grafik kartı 512MB GDDR3 bellek ile desteklenmiş durumda. 725MHz gpu ve 1400MHz bellek saat hızına sahip olan AGP uyumlu yeni ekran kartı UVD teknolojisi sayesinde yüksek tanımlı videolara yönelik olarak donanımsal hızlandırma sağlarken DirectX 10.1 desteğini de yanında getiriyor. Tek slot tasarıma sahip olan grafik kartı aktif fan ile soğutuluyor. Görüntü aktarımı için DVI ve VGA konnektörleri bulunan kart HDTV destekli tv çıkışını da üzerinde barındırıyor. Kısa süre içerisinde kullanıma sunulması beklenen kartın yurt dışı satış fiyatı yaklaşık 145$ civarında olduğu belirtiliyor.

• yuh 145$ mı agp ekran kartına bu parayı kim verir zaten türkiyede 170$ a falan satılır en az
  • puhaha bunu alcak arkadaşa tavsiyem ekran kartı alcana gidip bi p35 alsın
  • Bu saatten sora Dx10 destekli agp kartı kim alır yaw?
  • Unutmayın herkes sizin kadar üstün donanım bilgisine sahip değil..

Alacaklar kesiin vardır.. ÖÇünkü geçen gittiğimde vatan bilgisayrda 0 sc754 agp boardu soran vardı..
  • AGP anakart kullanıcıları için idare edecek çözümler olsa da, artık sistemi yenilemek gerekiyor.
    Bu kartlar artık özel üretim gibi bir duruma geldiklerinden ve üzerlerinde ek uyumluluk çipleri barındırdıklarından fiyatları kabarık oluyor.
  • Agp kullananlar için iyi mi desem kötümü desem bilemiyorum .Bu fiyatları görünce heralde agp ekran kartı yerine sistemi yeniler
  • Ben yeniliyorum bile
  • Bu kart 45$ olsa AGP PC si olanlar kapış kıran alırlardı bir kere, o kadar da bitmiş değil demekki....
  • quote:

Orjinalden alıntı: wwwengin

Unutmayın herkes sizin kadar üstün donanım bilgisine sahip değil..

Alacaklar kesiin vardır.. ÖÇünkü geçen gittiğimde vatan bilgisayrda 0 sc754 agp boardu soran vardı..

birkaç kullanıcı içinde agp slotlu vga üretmek ne kadar akıl karı acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pir

Bu saatten sora Dx10 destekli agp kartı kim alır yaw?

Fiyatı makul olsa alan olurdu da, bu fiyata..
  • bu saatten sora agp dx10 kim alır genel yargı ama 3850 ye göre daha akıllıca bi hareket olmuş bu seri.....
  • PCI-E tarafındaki 3650 nin performansı çok ta iyi değil gibi.Ben PCI-E olanı alacaktım sırf DX 10.1 desteği ve 55nm olması nedeni ile ancak ne derecede mantılı olur bilinmez.Dediğim gibi testlerdeki performans çok düşük.
  • quote:

Orjinalden alıntı: pegasus arda

yuh 145$ mı agp ekran kartına bu parayı kim verir zaten türkiyede 170$ a falan satılır en az

Ben cevaplayayım hemen..

AGP makinası olup CPU sundan raminden HD sinden memnun olan biri 1000 dolara kasa toplayacağına mis gibi bu kartı alır. Böylece 1 sene daha idare eder ve sonra herkez c2Duo da gezerken nehalem alır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: moffaka

quote:

Orjinalden alıntı: pegasus arda

yuh 145$ mı agp ekran kartına bu parayı kim verir zaten türkiyede 170$ a falan satılır en az

Ben cevaplayayım hemen..

AGP makinası olup CPU sundan raminden HD sinden memnun olan biri 1000 dolara kasa toplayacağına mis gibi bu kartı alır. Böylece 1 sene daha idare eder ve sonra herkez c2Duo da gezerken nehalem alır.

Bu tip alanların kasalarındaki parçalara erkenden bir şeyler olurda bu ekran kartı da 2. ele düşerse tadınmaz yenmez...

• 2600 serisini düzeltti, şimdide 3650 serisinemi bulaştı agp dostu ati
  • Sapphire bu tür kartları çoğunlukla arızalı oluyor
  • ARTIK BU KARTLAR AGP İÇİN SON ÜRÜNLER OLSA GEREK. YAKINDA İŞLEMCİLER KASMAYA BAŞALAR.
  • bu fiyata agp alıcağıma gider üstüne biraz daha koyar tümelden sistemi değiştiririm
  • Fiyati düşü kolursa ''idarelik ekran karti'' diye alicisi olucaktir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.