Şimdi Ara

İnternet sürekli gidip geliyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
108.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ya arkadaşlar 2-3 aydır net sürekli gidip geliyor ilk gitmeye başladığında ttneti aradık bi güncelleme yaptı net anında geldi 1 ay rahat rahat girdik nete sonraki ay bidaha aynısını yaptı biz tekrar ttneti aradık sebebini sorduk saçmasapan şeyler anlattı bişeyde anlamadım tekrar düzeldi net. Şimdi yine aynısını yapıyor 3-4 gündür net böyle aramıyorum ttneti her ay ben aramak zorundamıyım ? 2 gündür net hiç yoktu bu sabah geldi 1 saat bile durmadan tekrar gitti akşam geldi bakalım gidecekmi. Ama böyle devam etmek zorundamı her seferinde ttneti arayıp güncelleme yaptırmak zorundamıyım başka bi çözüm yokmu yaa moem aırties ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: netnesrin

Ya arkadaşlar 2-3 aydır net sürekli gidip geliyor ilk gitmeye başladığında ttneti aradık bi güncelleme yaptı net anında geldi 1 ay rahat rahat girdik nete sonraki ay bidaha aynısını yaptı biz tekrar ttneti aradık sebebini sorduk saçmasapan şeyler anlattı bişeyde anlamadım tekrar düzeldi net. Şimdi yine aynısını yapıyor 3-4 gündür net böyle aramıyorum ttneti her ay ben aramak zorundamıyım ? 2 gündür net hiç yoktu bu sabah geldi 1 saat bile durmadan tekrar gitti akşam geldi bakalım gidecekmi. Ama böyle devam etmek zorundamı her seferinde ttneti arayıp güncelleme yaptırmak zorundamıyım başka bi çözüm yokmu yaa moem aırties ..

muhtemelen hattına fazla hız tanımlamışlar.

Hat değerlerini koyun , yorumlayım

• yardım adsl ve internet sürekli gidip geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Su Torbası

yardım adsl ve internet sürekli gidip geliyor

hat değerlerini koyarsan yardımcı olalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wızard06

quote:

Orijinalden alıntı: Su Torbası

yardım adsl ve internet sürekli gidip geliyor

hat değerlerini koyarsan yardımcı olalım.

Hat değeri ne ? Sıradan ev kullanıcısıyım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • modem arayüzünden hat verilerinizi görmemiz lazım.
  • AYNI SORUN BENDEDE YAŞANMAYA BAŞLADI TT NET KULLANIYORUM BU SORUN ONLİNE OYUN OYNARKEN HEP OYUNDAN DÜŞMEM LE BAŞLADI İLK BAŞTA OYUNA LAG GELİYOR VE OYUNDAN ATIYODU SONRA MODEM KENDİNE RES ATIYODU MODEM SANKİ ÖNCEKİNE GÖRE DAHA FAZLA SICAK OLMUŞTU MODEMİ ALDIM DERİN DONDURUCUYA KOYDUM GERİ TAKTIM ÇALIŞIYODU 30 DK SONRA FİLAN YİNE KENDİNE RES ATTI EV TELEFONUNA BAĞLI BİZİM NET EV TELEFONU BAKTIM ŞUAN ÇALIŞMIYOR AMA NETTE GEZEBİLİYORUM NET DÜŞENE KADAR SORUN [[MODEMDEMİ]] YOKSA [[EV TELEFONUNDA]] MI ANLAMADIM :?
  • Ağır Lİseli kullanıcısına yanıt
    hat değerlerini paylaşırsan yardımcı olabiliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaçkere ttneti aradım geliyorlar yapıyolar 10 20 gün sonra tekrar gitmeye başlıyo özellikle geceleri çok fena
  • ayıca yazın 500kb 600kb ile film oyun indiriyordum şuan 230 240kb arası düşürtürsek düzelirmi ?
  • hay ya bendede var DAKKADA bir gidiyorrrrrrrrr bi video izletmediniz YAW bi oyunda oynatmıyonuz
  • Arkadaşlar herşey bunlar lütfen yardım kafasına göre gidiyor kafasına göre hız değştiriyor internet 16 sözleşme 10alıyordum 8e düştü sora 4'e bazen ellemezsem 1'e düştüğü oluyor lütfen yardım modeme kendım res atarsam 4'e cıkıyo ama gidiyor net kopuyor saydım bir gün 17 kez gitti 12 saat içinde.. ltfen yardımm (bu resimleri çekerken gitti net fakat hız 4 kaldı ulaşılır hız 500kb falan yukseldı sadece bir de snr sınırı 20.0 oldu sağdaki

İnternet sürekli gidip geliyor

İnternet sürekli gidip geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xstrayder123 -- 24 Aralık 2015; 18:31:00 >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.