- x
iphone resim silme sorunu
9 Cevap73838 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

146 Mesaj
22 Nisan 2008; 22:35:13 

Arkadaşlar aslında bir kaç sorum olucak size sadece resim silmek değil , şöyle sıralarsam ;

1. İtunesle ilgili bi problem..Yani şöyleki mesela pcdeki müzikleri resimleri sync ettik itunes ile. Sonra o müziği pcden silersem eğer tekrar başka yeni bişiler eklemek için yaptığımda sync işlemini o müzik gidiyor.Bunun çağresi nedir ??
2. İphone'den bir tek resim silmek istiyorum.Ama kamerasıyla çektiğim bi fotoyu değil yine sycn yöntemini kullanarak pc'mden kaydettiğim bir fotoyu silmek istiyorum iphone browserda bi türlü bulamadım telefondanda silme özelliği olmuyor.
Bu iki sorumu cevaplarsanız sevinirim arkadaşlar

146 Mesaj
23 Nisan 2008; 0:31:59 

yokmu bilen yahu

277 Mesaj
23 Nisan 2008; 11:33:58 

1. İtunesle ilgili bi problem..Yani şöyleki mesela pcdeki müzikleri resimleri sync ettik itunes ile. Sonra o müziği pcden silersem eğer tekrar başka yeni bişiler eklemek için yaptığımda sync işlemini o müzik gidiyor.Bunun çağresi nedir ??

Cevap: İtunes'dam müzik silmemek, eğer ki o şarkıyı iphone'dan silemk istiyorsan sync yapmadan önce o şarkı önündeki küçük seçili işaretini kaldır, şarkı böylece telefonuna atılmaz ama pc.de kalır. Yalnız bunun için de itunes music sync penceresinin alt kısımlarında sadece seçili şarkıları aktar gibi bir seçenek var onu işaretle..

2. İphone'den bir tek resim silmek istiyorum.Ama kamerasıyla çektiğim bi fotoyu değil yine sycn yöntemini kullanarak pc'mden kaydettiğim bir fotoyu silmek istiyorum iphone browserda bi türlü bulamadım telefondanda silme özelliği olmuyor.

Cevap: Silmek istediğin resimleri pc.de ayrı bir klasör yap, oraya at. Sonrada itunes sync photos penceresinde hangi photo dosyalarını sync yapmak istediğini sorar."All Photos" demeyip, silmek istediğin fotoların olduğu klasör dışındaki diğer klasörleri seçmen gerekiyor. Böylece sadece o resimler iphone'a atılır, silmek istediklerinse atılmaz..

Umarım yardımcı olur..

Bin Bilsen de Bir Bilene Sor...

512 Mesaj
23 Nisan 2008; 12:08:09 

quote:

Orjinalden alıntı: Post-it

Cevap: İtunes'dam müzik silmemek, eğer ki o şarkıyı iphone'dan silemk istiyorsan sync yapmadan önce o şarkı önündeki küçük seçili işaretini kaldır, şarkı böylece telefonuna atılmaz ama pc.de kalır. Yalnız bunun için de itunes music sync penceresinin alt kısımlarında sadece seçili şarkıları aktar gibi bir seçenek var onu işaretle..

Cevap: Silmek istediğin resimleri pc.de ayrı bir klasör yap, oraya at. Sonrada itunes sync photos penceresinde hangi photo dosyalarını sync yapmak istediğini sorar."All Photos" demeyip, silmek istediğin fotoların olduğu klasör dışındaki diğer klasörleri seçmen gerekiyor. Böylece sadece o resimler iphone'a atılır, silmek istediklerinse atılmaz..

Umarım yardımcı olur..

biliosun bu işi walla

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

146 Mesaj
23 Nisan 2008; 12:42:41 

Selamlar...Sorularımı açıklayıcı şekilde sorduğumu düşünüyorum ancak anlamamışsın sanırım arkadaşım.Ben itunesden müziği silmek istiyorum demedim.pcdeki bi müziği silersem bidahaki sync işleminde o müzik iphonedende siliniyor dedim bunun bi çaresi yokmu dedim.Ayrıca resim olayında da zaten o dediğin işlemi yapmak zahmetli olduğundan tek tek yapılıyormu dedim yani bunu bende biliyorum ztn ama yinede saol ... şimdi iphonebrowserla fln bi yerden siliniyormu bu resimler ?? bide ilk sorunun cevabı ??

966 Mesaj
29 Temmuz 2008; 21:43:01 

Bir resmi silmek için ayrı klasör oluşturmanıza gerek yok,sync ekranında silmek istediğiniz resmin yanındaki seçim işaretini kaldırıp tekrar sync ederseniz ipod daki resminiz silinir kolaylıkla....

2 Mesaj
4 Nisan 2009; 23:41:55 

Soruyu soran ve yanıtlayan arkadaslar sizlere cokcokcokcok tesekkür ederim ilk günüm bu iphoneyle yapamadım diye cok korktum ve sinirim bozuldu agladım resmen Allah razı olsun sizden ya.

69 Mesaj
25 Nisan 2010; 8:30:29 

bende yanına tik koyabileceğim bi resim listesi çıkmıyor?acaba ne yapmalıyım?

Oldugu kadar,olmadigi kader.

14781 Mesaj
12 Ağustos 2010; 20:43:20 

sync nin yanındaki büyük tiki kaldıracaksın

Nikon D200 + Tamron 17-50mm f2.8 + Sigma 150mm f2.8 + Sigma 100-300mm f4 + Kenko 1.4x TC & Automatic Extension Tubes

58 Mesaj
1 Ağustos 2011; 14:26:00 

bende de görülmüyor resimler. tik işaretini kaldırınca sadece sağ üste köşede fotoğraf sayısı görünüyor o kadar. fotoğraflar görünmüyor.

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.234