Şimdi Ara

## SpeedFan v4.34 Kullanıma Sunuldu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
2.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## SpeedFan v4.34 Kullanıma Sunuldu ##

Donanım severlerin alet çantasını süsleyen olmazsa olmaz yazılımlardan Speedfan'ın 4.34 sürüm numaralı yeni versiyonu kullanıma sunuldu. Bilindiği üzere ücretsiz bir uygulama olan Speedfan ile sistem dahilide çalışmakta olan fanların dönüş hızı başta olmak üzere komponent sıcaklıklarını ve voltaj durumunu anlık olarak gözlemleyebilmek mümkün. Donanım takibi yapmak üzere tasarlanan uygulamanın yeni versiyonu, VIA, SiS, Uli ve Nvidia'nın bazı yonga setlerine destek sağlarken AMD'nin K10 tabanlı yeni işlemcilerine ve Nvidia'nın GeForce 8 serisi grafik kartlarına yönelik olarak sıcaklıkların gözlemlenmesine de olanak tanıyabiliyor. Yeni versiyonu ile birlikte pek çok ek özellik ve iyileştirmenin yapıldığı SpeedFan v4.34 hakkında daha fazla bilgi almak ve indirmek için ziyaret etmeniz gereken ilgili adres;http://www.almico.com/speedfan.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 22 Nisan 2008; 22:09:06 >

• anca görsellik farkı yaratıcak bende p4 islemci fx5200 ekran kartı
  • quote:

Orjinalden alıntı: batuhangates

anca görsellik farkı yaratıcak bende p4 islemci fx5200 ekran kartı

sen bakma o zmn hocam moralin bozulmasın
    walla asus anakartım war we asus pc probe2 kullanıyorum bi de everest home
  • güzel bir şeye benziyor!!!
  • kurulumsuz çalışsa daha hoşuma gidecekti ama bi de bende garip bi şekilde isimlendirmiş sıcaklıkları. hangi sıcaklık hangi cihaza ait bilemedim cpu dışında...
  • resimde aux 125 derece gözüküyor insan kendini bu kardarda rezil etmez ki canım bendede sistemi 20 derece civarı gösteriyor zaten uyuzum bu speed fan a
  • finalmis bu.onu yazan adam benimle tanisma talihsizligine erisip deli oldu evdeki makineme gore beta yazdi [ SpeedFan 4.34 beta 44 (21 mar 2008) ] yine de calismadi fan kontrolu ati690 anakartta hala calismiyor.alin ucuz bir fan kontrolcu gecin sinirinizi bozdugunuza degmez.
  • bu fx57 arkadaşda gece gündüz haber yazıyoo.. Kardeş sen hiç uyumazmısusuun????
  • Haber için çok teşekkürler fx57..
  • quote:

Orjinalden alıntı: tolgaciik

bu fx57 arkadaşda gece gündüz haber yazıyoo.. Kardeş sen hiç uyumazmısusuun????

Biz aslında 57 kişiyiz diyormuş şimdi
    Şaka bir yana, nazar değmesin ne diyim, yetişilmiyor
  • speed fanı sürekli kullanan birisi olark yeni versiyonu hemen indirsim ama bide ne göreyim programın kısayoluna tıkladığımda 1 dakika civarı bir süre bilgisayarımın işlemcisi %100 olarak çalışıyor sistem hiç bir işlem yapamaz hale geliyor bu arda işlemcim e8400 ve 2 gb ram var bu ne iştir anlamadım
  • Teşekkürler bilgi için.
  • quote:

Orjinalden alıntı: .45 ACP

finalmis bu.onu yazan adam benimle tanisma talihsizligine erisip deli oldu evdeki makineme gore beta yazdi [ SpeedFan 4.34 beta 44 (21 mar 2008) ] yine de calismadi fan kontrolu ati690 anakartta hala calismiyor.alin ucuz bir fan kontrolcu gecin sinirinizi bozdugunuza degmez.

Beta sürümünde biostar ta690g ile fan kontrolü yapabiliyordum. Buna bakmadım ama bunun betasında çalışıyordu o özellik. 4.33de şaşırıyor, bazen çalışıyor ama çoğu zaman çalışmıyor. Ama şu var ki; biostar fan conditioner pragramını çalıştırıp fan hızını manual ve en düşük seviye yapmadan çalışmıyor. Eğer programı açtıktan sonra speed fanı çalıştırırsam 2 fanın da hız ayarlamasını yapıyordu. Sen de bi bu şekilde dene(anakartını bilmiyorum ama fan kontrolcüsü varsa onla dene.). Gerçi böyle de eziyet oluyo. Yo onu çalıştır yok bunu çalıştır.

• Saol yeni sürüm için
  • tşkler
  • quote:

Orjinalden alıntı: pegasus arda

resimde aux 125 derece gözüküyor insan kendini bu kardarda rezil etmez ki canım bendede sistemi 20 derece civarı gösteriyor zaten uyuzum bu speed fan a

aux değeri normal.
  • Bu AUX chipset değil miydi??
  • Detaylina indirip bakmak lazim.
  • Teşekkürler bilgilendirme için.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.