Şimdi Ara

Visco Yataklar Hakkında (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.912
Cevap
56
Favori
908.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

visko comfort u 1260 a nerden aldığını sorabilirmiyim. benim sordugum bayiler 1500-1600 arası fiyat söylüyorlar.

teşekkürler
  • Merhaba "mind the gap",
    Ankara Aydınlıkevler İşbir uyku merkezinden aldım.Yastıklarıyla fiyat 1500 kusur çıkıyordu.Önce % 7 indirim yaptı.1400 oldu fiyat.Yastık fiyatlarını çıkınca (2*70=140) 1260 kaldı. Onu da 12 takside böldü.
  • arkadaşlar ben MED-LINE vıscodoktor cordoba modelini aldım 14cm lateks 9cm vısco 45 gün deneme süresi 10 yılda garantisi var vede çukurova güvencesiyle daha önceki yatağım yaylı oldugu için 1 hafta 10 gün alışma süresi oluyor kullandıkları bir malzemeyle koku problemide olmuyor almadan önce bihayli araştırdım iyi bir vısco için tempır veya med-lıne öneririm tempır amerıca patentli olduğu için fiyatı bihayli yüksek med-lıne vıscoyu alalı 9 ay oldu iki akrabama daha tavsiye ettim onlarda cok memnun sizlerede tavsiye ederim.
  • meraba bende vısco yatak almak için cok dolaştım med-lıne vısco cordaba modelini aldım 9cm vısco 14cm lateks kullanılmış 45 gün deneme süresi 10 yılda garantisi var. bir hafta on gün alışma süresi oluyor daha cobuk alışma veya biraz daha uygun fiyatlı istersen yaylı vısco var oda full ort. üzerine vısco kullanılıyor dikkat etmen gereken vısco yataklar ters düz edilmez. yazlık kıslık tarafı olmaz.
  • web sitesi ve resimleri varmi google dan arattirinca bulmuyorda
  • Arkadaşlar kimse alınmasın İşbir'de bir yatağa 1200 lira falan vermem. Maliyeti bu yatakların 150 lirayı geçmez yok uzay teknolojisiymiş bilmemne:) Doğtaş-Bellona-İşbir-Yataş hepsi aynı. Altı üstü sünger iki süngeri üstüste koyuyor.

Ben gidip bellona ya da istikbalden bir tane alacağım bir tane maliyeti satış fiyatına en yakın olan onlar en azından. İşbir falan uçmuş.
  • herkese selam,
    doğtaş'tan visco yatağı alalı 2 hafta oldu. Fakat eşim yatağa alışamadı eski yaylı yataktan bile daha rahatsız edici olduğunu söylüyor. Ben öyle bir sorun yaşamadım ama çok iyi dinlendiriyor ya da 8 saatlik uyku yerine 6 saatlik uyku ile dinlenmiş kalkıyorsunuz gibi bir durumda olmadı bazı arkadaşların da söylediği gibi. Bu alışma süresinle ilgili olabilir mi, yan, 2 haftadan uzun sürer mi bu süre, görüşleriniz almak istiyorum. Çünkü aynı şekilde devam ederse değişim süresi içinde değiştirmeyi düşünüyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: harika1

Arkadaşlar kimse alınmasın İşbir'de bir yatağa 1200 lira falan vermem. Maliyeti bu yatakların 150 lirayı geçmez yok uzay teknolojisiymiş bilmemne:) Doğtaş-Bellona-İşbir-Yataş hepsi aynı. Altı üstü sünger iki süngeri üstüste koyuyor.

Ben gidip bellona ya da istikbalden bir tane alacağım bir tane maliyeti satış fiyatına en yakın olan onlar en azından. İşbir falan uçmuş.

Selamlar

Uzun zamandır uğramamıştım ama bu kadar da olmaz o zaman 150 maliyeti olan malzemeyi neden 500-600 e alıyorsunuz ?

Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayın.

Sen dersin ki işbire o kadar para vermem ok. Bende diyorum max. 1000 TL ye alın diye Bu değil ki 750 den de aşağıya alın bu fiyattan aşağıyada üründen şüphelenirim (Tanıdık vs. ile ekstra indirimler hariç. )

• quote:

Orjinalden alıntı: seckinm

herkese selam,
    doğtaş'tan visco yatağı alalı 2 hafta oldu. Fakat eşim yatağa alışamadı eski yaylı yataktan bile daha rahatsız edici olduğunu söylüyor. Ben öyle bir sorun yaşamadım ama çok iyi dinlendiriyor ya da 8 saatlik uyku yerine 6 saatlik uyku ile dinlenmiş kalkıyorsunuz gibi bir durumda olmadı bazı arkadaşların da söylediği gibi. Bu alışma süresinle ilgili olabilir mi, yan, 2 haftadan uzun sürer mi bu süre, görüşleriniz almak istiyorum. Çünkü aynı şekilde devam ederse değişim süresi içinde değiştirmeyi düşünüyorum.

Selamlar

Yatak da değişiklik olmaz anca siz alışırsanız olabilir fakat, rahat değilseniz bence rahat olacak diye direnmeyin.

Bunun için Mutlaka yatakları deneyin Sebebi ise bir müşterinin almadığını diğer müşteri istiyor. Örnek biri sert biri çok yumuşak istiyor gibi.
    Bu göreceli bir konu seversin yada sevmeyebilirsin
    (Eğer rahat edemiyorsan tahminimce ürün çok yumuşak Bence! )
    Rahat edemiyorsan iade değişim hakkın varsa fazla bekleme üründe değişiklik olmaz
    Ürün kaç Dansite idi acaba

• quote:

Orjinalden alıntı: temmuznisan

üzerine vısco kullanılıyor dikkat etmen gereken vısco yataklar ters düz edilmez. yazlık kıslık tarafı olmaz.

Selamlar

Katılmıyorum kullanılır fakat tercih edilmez Ben Visco kullanmaya başlayınca alt süngeri 36D Sert yaptırdım eğer visco çok yumuşak gelir yada alışmaz isem ters çevirir yatarım diye yaptım gerek kalmadı (Tabi yatağın altı düz olması )
  • quote:

Sen dersin ki işbire o kadar para vermem ok. Bende diyorum max. 1000 TL ye alın diye Bu değil ki 750 den de aşağıya alın bu fiyattan aşağıyada üründen şüphelenirim (Tanıdık vs. ile ekstra indirimler hariç. )

Üstüste 2 sünger için de 1000 lira vermem ben başka sektörlerdeki üretimin içinde olan birisi olarak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: harika1

Maliyeti bu yatakların 150 lirayı geçmez yok uzay teknolojisiymiş bilmemne:)

Selamlar

Maliyeti 150 TL yi geçmez derken Sektörün içinde olmadığın anlaşılıyor Visco Satış fiyatları hakkında bilgin varmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: åziz

quote:

herkese selam,

Selamlar

Yatak da değişiklik olmaz anca siz alışırsanız olabilir fakat, rahat değilseniz bence rahat olacak diye direnmeyin.

Bunun için Mutlaka yatakları deneyin Sebebi ise bir müşterinin almadığını diğer müşteri istiyor. Örnek biri sert biri çok yumuşak istiyor gibi.
    Bu göreceli bir konu seversin yada sevmeyebilirsin
    (Eğer rahat edemiyorsan tahminimce ürün çok yumuşak Bence! )
    Rahat edemiyorsan iade değişim hakkın varsa fazla bekleme üründe değişiklik olmaz
    Ürün kaç Dansite idi acaba

yatak doğtaş visco dream
    visco 70 densite 7 cm ve alt sünger 36 densite ve 13 cm diye geçiyor özelliklerde

• quote:

Selamlar

Maliyeti 150 TL yi geçmez derken Sektörün içinde olmadığın anlaşılıyor Visco Satış fiyatları hakkında bilgin varmı?

Vallahi geçen 3000 lira(nakitte) istenen mobilyayı imalatçısına 750 liraya daha sağlam şekilde yaptırınca mobilya sektöründeki fahiş karı da anlamış oldum. Üstelik 750 liraya yapan da çok iyi kar ettim diyor bana. :) Demek üreticini karı 3000-500 = 2500 falan yani yüzde 500. Yüzde 200 altında karla mobilya ve türevlerinin satıldığını düşünmüyorum.

2 süngere 1.5 bin lira vermem ben açıkcası. 15 bin liraya sıfır otomobil var yahu.
  • quote:

yatak doğtaş visco dream
    visco 70 densite 7 cm ve alt sünger 36 densite ve 13 cm diye geçiyor özelliklerde

Selamlar

Özellikleri iyi görünüyor (Ben 75D 6cm + 14 Cm 36 sert kullanıyorum) Özellik olarak yumuşak mı
    Eğer Yumuşak ve hala alışamadıysan üstüne yatak Pedi ile dene
  • visko yatak almaya karar verdik..

Biraz araştırma sonucunda bu sektörü bilen birilerine danışmak gerekli onu anladım,yardımcı olursanız sevinirim.

bir iki fiyat ve model araştırmasından sonra şu modeli buldum: Bellona Memory Form
    150x200 ebatlarında alacağım..

Öncelikle bu ürünü nasıl bilirsiniz..densite oranını ve diğer özellikleri hakkında bilgim yok.

500 tl nakite alabileceğim..Tavsiyeleriniz benim için çok önemli..İyi çalışmalar..

Saygılar..
  • Yatak bakmak isteyenlere alternatif olarak Yatsan'ı önerebilirim, özellikle İzmir ve Ege Bölgesinde oturanlar için. Biz Yatsan Crown modelini aldık, 160x200ebat , peşin 700 TL'ye (liste fiyatı 1007 tl)

Yatağı görmek isteyenler İzmir Balçova Agora'da görebilir. Yatsan'ın uyku setleri var, gidip bizzat yatıp uzanıp almak istediğiniz yatağı test edebilirsiniz.

Crown modeli hem çok rahat, hem de estetik olarak çok güzel.www.yatsan.com'dan bakabilirsiniz.
  • Arkadaşlar merhaba,
    Bugun işbirde viskostar comfort modeli yatağı inceledim. Eşim çok beğendi, fakat aklıma takılan bir soru var.
    Ben 103 kgyim. Baktığım yatağın özellikleri visko 9cm, 75 d, lateks 14 cm. acaba ağırlık ve yatak özellikleri birbiriyle örütüşüyor mu? Bu konuda bilgisi olan ya da benzer şekilde kullanan arkadaşlar var mıdır aramızda?
    tşk
  • Aldığınız bilgi doğrudur.yatak sizin kilo standardınıza uygun bir yataktır.VİSCOSTAR COMFORT dışında VİSCOSTAR NATURE 85 DANSİTE özellikli yatağıda değerlendirebilirsiniz.
  • Bellona & İstikbalde kampanya varmış arkadaşlar nasıl sizce bu markanın visco ürünleri? Detaylı bilgi bulamadım sitesinde. Sadece ebatları ve fiyatları yazıyor. 150x200 için 600 TL

Visko Love Delüxe 150x200 750 TL diyor bunu mu alsam yoksa bellona veya İstikbali mı? Bütçem bu aralarda arkadaşlar bu yüzden bu markalar arasında kaldım.

Ayrıca Natural Visco diye birşey var birde bunlar nasıl? Dezavantajı mı var yoksa avantajı mı? Almalı mı, uzak mı durmalı? Visco Love da fiyatı biraz makul geldi ve 2 adet yastık hediyesi var o yüzden bir sorayım dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okttay -- 2 Haziran 2009; 17:52:25 >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.