Şimdi Ara

Visco Yataklar Hakkında (130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (2 Mobil) - 8 Masaüstü2 Mobil
5 sn
2.911
Cevap
56
Favori
908.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zanaks

quote:

Orijinalden alıntı: bilicim

evet kafa karıştırıcı bir durum, benim kilom da size yakın. n11 de kampanya var şu an benzer yatakların fiyatı daha uygun gibi. Açıkçası ilk sizin düşündüğünüz visco+lateks düşünüyordum ama yukarıda devamlı reklamvari mesajların gelmesi kafamı karıştırdı. Çok fazla markanın visco yatağı var ve fiyatları çok değişik.

Hepsi garanti veriyor ama iş ciddiye binince kim tüketicinin yanında belli olmuyor. Benim düşündüğüm iki yatak;

n11 Visco Power Bamboo
    n11 Visco Power Masaj Terapi

Deneyimi veya yorumları olan varsa ben de alabilirim :)

valla beynim sulandı iyice. sizin linklerde birinde 5 cm visco. yoğunluk santim neye göre iyi neye göre kötü iyice kafam karıştı. lateks mi alsak visco kadar rahat olur mu acaba. visco çok mu gömülüyor boğuluır hissi mi olur ben biraz pimpirikliyim. gerçi halınınüstünde bile uyuyorum ama deneme imkanı da yok karar veremedim.

5cm üründe fazla gömülmezsiniz. Çok aşırı da bir performans olmaz. Fazla bir şey beklememek lazım.

Bir diğer unsur da arada aracı konusu. Büyük ve marka olmuş firmalar kaliteli ürün üretirler ve asla direkt tüketiciye sunmazlar. Fabrikadan halka diye bir durum olmaz. :)

• arkadaşlar wellmatt gold visco 75 dns 9 cm yatak aldım ama bir türlü rahat edemedim 4 gündür. bir süre sonra halıda yatıyormuşum gibi oluyor. ilk yatılımda yumuşak ancak 5 dakika sonra leğen kemiğime batıyor. ürünü showroomda denedim oradaki aynı ürün çok daha yumuşak nasıl fark oluyor anlamadım. diamond serisi var 100 dns 9 cm. sağolsun firma sıkıntı çıkarmadan farkı ödeyerek değiştiriyor. 100 kiloyum ondan mı acaba çözemedim olayı. ayrıca 3 cm orta kuştüyü diyor ancak kuştüyü sünger çeşidiymiş aklınızda olsun yoksa gerçek kuştüyü değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zanaks kullanıcısına yanıt
    Merhaba bu firmadan bende Wellmatt Diamont Serisi Yatak aldım. 100 dns felan diyorlar sanırım. çok raha geldi bana. unutma dek tarafı sert doğal süngerdir. yanlış tarafına yatıyor olabilirsin. Firma yetkilileri çok anlayışlı sorun yaşamazsın. en ünlü firmalar bile değişim ve iade dede bissürü sorun çıkartıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucuzcu2015

Merhaba bu firmadan bende Wellmatt Diamont Serisi Yatak aldım. 100 dns felan diyorlar sanırım. çok raha geldi bana. unutma dek tarafı sert doğal süngerdir. yanlış tarafına yatıyor olabilirsin. Firma yetkilileri çok anlayışlı sorun yaşamazsın. en ünlü firmalar bile değişim ve iade dede bissürü sorun çıkartıyorlar.

Kaç kilosunuz diamond konforlu mu yatağı kontrol ettim visco üst tarafta

merhaba konforlu hemde nasıl hocam visco üst tarafda olması gerek zaten kilom 90 kg hocam.
  • Merhaba,

Ben de çocuklarım için yatak almak istiyorum, 1-2 gündür internetten araştırıyorum ama şöyle bir bilgiye rastlayamadım. Çocuklar 5 yaşında ve zıplama meraklısı, sürekli yatağın üzerinde zıplamak istiyorlar. Visco yataklarda zıplanabilir mi? Zıplandığında çökme ve deformasyon olur mu? Deneyenler varsa bilgi verebilir mi?
  • aysebanus A kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam visco yataklara hiç bir deforme olmaz ama zıplama yapılması biraz zor üstünde sonuçta altında yay olmadığı için. bastığınız yerde visco sünger çöküyor ve geri eski halini alması 10 sn gibi bir süre sonra düzeliyor. sanırım yaylı visco yataklar var onlarda dediğiniz şekilde olabilir.
  • Merhabalar.
    Yakın zamanda belfıtığı çıktı uzun zamandan beride çekyatta rahattım ama odamın değişmesi nedeniyle yatağımıda değiştirmek istiyorum ama baya karışık bir şeymiş yatak almak.
    Araştıma yaptım ama kafam çok karıştı tecrübeli arkadaşlardan yardımcı olmalarını isterim.
    İyi Geceler.

Boy 1,82 KG 63
  • quote:

Orijinalden alıntı: PanikAtak

Merhabalar.
    Yakın zamanda belfıtığı çıktı uzun zamandan beride çekyatta rahattım ama odamın değişmesi nedeniyle yatağımıda değiştirmek istiyorum ama baya karışık bir şeymiş yatak almak.
    Araştıma yaptım ama kafam çok karıştı tecrübeli arkadaşlardan yardımcı olmalarını isterim.
    İyi Geceler.

Boy 1,82 KG 63

valla ben 9 cm 75dns yatak aldım rahat edemdşm bir süre sonra sertleşiyor. yavsiyem mutlaka deneyerek al.

• Laressa yatakları için ne düşünüyorsunuz?
    Deneyerek alsam ne olaca ki ? 1 dakikanın denemesinden be anlayabilirim ki?

• quote:

Deneyerek alsam ne olaca ki ? 1 dakikanın denemesinden be anlayabilirim ki?

5 dakika deneyebilirsin ama. git yat uzan dön.

yarın deniyecem :)

• quote:

yarın deniyecem :)

Denerken yatağın modelini serisini tipini vs. İyice kafanıza yazin ve siparis gecerken de sipariş kagidina marka tip vs iyicd belirtin, sikayetvar.com'dan da sirkete iyice bakin, her fabrika satisi yuksek olsa dahi kurumsal cikmayabiliyor, 1 aydir uzerimde yorgunluk birikiyor, bir hafta daha gecsin duruma göre sikayetvar da X markasindan bir sikayet daha gorebilirsiniz. Siparis ettiginiz urunun ne olduğunu bilin Bir dost :)

• TECRÜBEMİ paylaşayım. iki yıldır viscolove serisinin sık satılan kullanılan iyi dediğimiz dansitelerinde yatağını kullanıyoruz. yatak hakkında hakkını verelim. deformite koku vs. hiçbirşey yok ilk günkü gibi. ANCAK uyanırken yorgun kalkmalar bel ağrıları meydana geldi. muhtemelen yeni yatak arayışına gireceğim çünkü şikayetlerimiz günbegün arttı. kliniklerde de kullanılan "profesyonel" şişme yataklardan alacağım araştırma aşamasındayım. burdan bilgi vereceğim. ha şunu söyleyelim visco yatak yanıtım olumsuz olur ama alınacaksa visco love tavsiye ederim. kaliteliymiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drfettah

TECRÜBEMİ paylaşayım. iki yıldır viscolove serisinin sık satılan kullanılan iyi dediğimiz dansitelerinde yatağını kullanıyoruz. yatak hakkında hakkını verelim. deformite koku vs. hiçbirşey yok ilk günkü gibi. ANCAK uyanırken yorgun kalkmalar bel ağrıları meydana geldi. muhtemelen yeni yatak arayışına gireceğim çünkü şikayetlerimiz günbegün arttı. kliniklerde de kullanılan "profesyonel" şişme yataklardan alacağım araştırma aşamasındayım. burdan bilgi vereceğim. ha şunu söyleyelim visco yatak yanıtım olumsuz olur ama alınacaksa visco love tavsiye ederim. kaliteliymiş.

ben de 9 cm 80 dns visco aldım ama memnun değilim açıkçası mecbur kullanıyorum. denemeden sakın almayın arkadaşlar

• Öncelikle herkese merhaba. Hepsi buradadan visco-pro range 3d yatağını almıştım. Yataktan hiç memnun kalmadım ve geri iade ettim. Neden memnun kalmadığıma gelirsek, yatağa her yattığımda ilk 15 dakika inanılmaz rahat geliyordu. Sonrasında ise yatağın içine gittikçe gömüldüğüm için bel ağrısı oluşturuyordu. Yatak olayından gerçekten anlayan arkadaşlara 1-2 soru sormak istiyorum.
    Sabah uyandığımda içine gömülme sorunu olmayan bir visko yatak almak istiyorum.Bunun için paket yay+ visko türü yatak öneren birçok kişi oldu. Sizcede bu tip yataklar benim isteğimi karşılarmı? Karşıladığını varsayarsak linkini verdiğim yataklardan hangisini önerirsiniz?
    http://www.viskolove.net/DuoTech-Paket-Yayli,PR-160.html
    http://www.hepsiburada.com/liste/monessa-mirage-pocket-visco-90x190-yatak-30-gun-deneme-suresi/productDetails.aspx?productId=eakmonpoc&categoryId=516895&SKU=EAKMONPOC90190

• Nerzhul43 N kullanıcısına yanıt
    paket yaylı viscoda alsanız hocam yine aynı sorunla karşılasırısnız bence. size tavsiyem atigo yatak almanız atı kılı yani aşağıdaki siteyi inceleye bilirsiniz.i

http://www.wellmatt.com/atigo-organik-at-yelesi-yatak-el-yapimi-dogal-pmu14
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nerzhul43

Öncelikle herkese merhaba. Hepsi buradadan visco-pro range 3d yatağını almıştım. Yataktan hiç memnun kalmadım ve geri iade ettim. Neden memnun kalmadığıma gelirsek, yatağa her yattığımda ilk 15 dakika inanılmaz rahat geliyordu. Sonrasında ise yatağın içine gittikçe gömüldüğüm için bel ağrısı oluşturuyordu. Yatak olayından gerçekten anlayan arkadaşlara 1-2 soru sormak istiyorum.
    Sabah uyandığımda içine gömülme sorunu olmayan bir visko yatak almak istiyorum.Bunun için paket yay+ visko türü yatak öneren birçok kişi oldu. Sizcede bu tip yataklar benim isteğimi karşılarmı? Karşıladığını varsayarsak linkini verdiğim yataklardan hangisini önerirsiniz?
    http://www.viskolove.net/DuoTech-Paket-Yayli,PR-160.html
    http://www.hepsiburada.com/liste/monessa-mirage-pocket-visco-90x190-yatak-30-gun-deneme-suresi/productDetails.aspx?productId=eakmonpoc&categoryId=516895&SKU=EAKMONPOC90190

MErhabalar;

Anladığım kadarıyla aldığınız ürün size biraz soft gelmiş ve alışkanlık dışı olduğunu da düşünürsek gömülme sizi rahatsız etmiş. Bel ağırınız da bedenin pozisyonunun bozulduğunu gösteriyor gibi.

Bu tür bir deneyimde bulunduysanız DuoTEch modeli de sorununuzu çözmeyebilir. sonuçta esnese dahi bedeniniz bir miktar gömülecektir. Daha ince bir visco kullanmanız gerekir ama onlar da kalite seviye düşük oluyor genellikle. Farklı konsept bir yatak deneyebilirsiniz.

Bunlardan birincisi LAteks yataklar ya da yaylı lateks yataklar olabilir. Eğer fiyat olarak yüksek gelirse biraz daha basit bir yaylı yatağa geçmeniz gerekebilir.

• Yeni kullanıcıların sürekli bu yatakları övmeleri biraz şüphe uyandırdı. Forumdaki eski üyelerden tavsiyeler bekliyorum. Visco mu? yaylı normal bir yatak mı? Marka öneriniz? iki kişilik yatak arıyorum Bin TL yi geçmesin mümkünse.
  • 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.