Şimdi Ara

Visco Yataklar Hakkında (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.912
Cevap
56
Favori
908.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AhmetYOL

http://www.hepsiburada....mlky1&categoryId=516895
    bunu almayı düşünüyoruz fiyat olarak gayet iyi görünüyor hem yay hem visco vs.. karma bir sistem var içinde.
    Antalya sıcak geçiyor. Antalya için uygun mudur?

Merhabalar;

Linki açamadım fakat ürünü tahmin edebiliyorum.

Kullanılan sistem detayları ve malzeme detayları yatağın karakterini etkileyen önemli bir unsur. Bir de yatağı görmek lazım en sağlıklı bilgiyi verebilmek için. Yanıltıcı bir bilgi vermek istemiyorum. Eğer visco yataksa ve soft bir visco ise normal visco sıcaklarda nasıl performans verirse bu da öyle verecektir. Çok değişen bir şey olmayacağını düşünüyorum. Eğer visco üzerine kalın kapitone kumaş kullanılmışsa normal bir viscodan daha serin kalabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: mechultipo

3-10 yaş arası çocuk için yatak tavsiyesinde bulunabilir misiniz.
    yaylı olabilir. visko pahalı:(

Merhabalar;

Ortalama şöyle bir ürün tavsiye edebilirim. FAkat fiyatı visco yataklardan daha pahalı değildir. Ortalama 300-500 TL arası ideal bir visco yatak bulabilrisiniz. İyi bir yaylı yatak da ortalama bu aralıklarda kalmakta tek kişiliklerde.
    http://www.mondi.com.tr/yatak-ve-bazalar/yataklar/teen-age-yatak

Tek kişiliklerde iyi bir visco yatak konusunda haklı olabilirsiniz fakat standartları biraz daha düşük bir visco yatak da rahatlıkla işinizi görebilir.

http://www.viskolove.net/Airhole-Kampanyali-90X190,PR-148.html linkindeki ürün "viskolove" hediye çeki indirimiyle birlikte 515TL gibi bir fiyata geliyor yüksek standartlarda.

• Arkadaşlar bu yatak hakkında bilgi alabilirmiyim.Fiyatı nasıldır kalite nasıldır?Kullanıcı yorumları fena değil gibi.

http://www.hepsiburada.com/liste/mattrest-milky-visco-yatak-160x200-30-gun-deneme-suresi/productDetails.aspx?productId=eakmonmlky1&categoryId=60005063&SKU=EAKMONMLKY11620&propertychange=1
  • Merhaba
    Yatsan Marbella Lateks yatağının siparişini verdim,2-3 hafta termin süresi olduğu söylendi
    Konuyu uzun zamandır takip ediyorum yatak hakkındaki izlenimlerimi mutlaka aktaracağım

Bundan önce 7 yıldır isbir comfort visco modelini kullanıyordum,tatil yöresinde yasıyoruz visco yatak aslında aşırı terletmiyordu ama gerek gecen sure gerekse daha büyük boyutta yatak ihtiyacım sebebiyle lateks yatak almaya karar verdim

Önce pocket yay ve lateks birleşimi bir model almayı düşünmüştüm fakat son zamanlarda meşhur olan metal yorgunluğu yorumları üzerine bu ürünü sectim biraz korktum sanırım,çok yaygın olmayan bir model aldım inşallah memnun kalırım

Kullanmaya başladıktan sonra arzu eden olursa seve seve yorum yaparım

Saygılarımla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: toojohn

Arkadaşlar bu yatak hakkında bilgi alabilirmiyim.Fiyatı nasıldır kalite nasıldır?Kullanıcı yorumları fena değil gibi.

http://www.hepsiburada.com/liste/mattrest-milky-visco-yatak-160x200-30-gun-deneme-suresi/productDetails.aspx?productId=eakmonmlky1&categoryId=60005063&SKU=EAKMONMLKY11620&propertychange=1

hocam bende bu konuyu merak ediyorum.
    yatağı kullanan arkadaşlar ya da bu işten anlayan arkadaşlar; alınır mı bu? özelliklerine bi göz atsanız.. ben konuya çok uzak kaldım.

• AytekinNet kullanıcısına yanıt
    Almaya karar verdim siparisini gecicem bugun hepsiburada cek bulamadim sadece.
    Begenmezsem 30gun deneme suresi varmis iade ederim olur biter.

Edit:hepsiburada hediye ceki bulabilirseniz fiyati dahada uyguna cekme sansiniz var ben hediye ceki bulamadim 359tlden aldim.mobil programlari uzerinden alirsaniz daha sonra kullanilmak uzere 25tl hediye ceki tanimliyorlar.urunu deneyip tekrar paylasimda bulunucam hoscakalin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toojohn -- 15 Mart 2015; 21:52:37 >
  • toojohn kullanıcısına yanıt
    Hocam yorumlarınızı bekliyoruz. Ben cesaret edemedim, araştırmaya çalıştım ama hb yorumları dışında işe yarar bişey yok.

• Yatak alma arefesindeyim. Benim icin cok zor bir karar cunku ankilozan spondilit denen hastaliktan muzdaribim. Durusumda bozulma ve siddetli agrilarim var. Ayni zamanda kilom da cok fazla. 1.80 boy 120 kg civarlarindayim. Gordugum kadariyla burada uzman arkadaslar var. Diger mecralardaki arastirmalar pek sonuc vermedi. Sizce visco mu tercih etmem lazim? Yoksa tam ortapedik yada lateks mi benim durumuma daha uygun. Viscodan memnun olan insan cok ama benim bu ozel durumum kafami karistiriyor. Cunku benim vucudumun sekli zaten bozuk oldugu icin vucudumun seklini alan bir yatak ne kadar faydali olacaktir bilemedim. Bu konuda yardimci olabilecek birileri varsa cok sevinirim.

• Şu ana kadar işbir firmasının yataklarını kullandık, oldukça da memnun kaldık tavsiye ederim.

Hocam ürünü test ettiniz mi? Ürün hakkında bir değerlendirme yapabilir misiniz?
  • ranix R kullanıcısına yanıt
    Urunde 1gun icinde teslimat yazmasina ragmen siparisi vereli 2gun olmasina ragmen tarafima ulasmadi.en kisa zamanda urun inceleme paylasicam.

Yorumlarınızı bekliyorum hocam
    ayın 15i aksam saatlerinde sipariş verdim.1gün teslimat yazmasına rağmen 3işgünü geçti daha kargoya verilen birşey yok.televizyon alıcaktım uygun kampanyaları vardı bu şekilde ürünüm gelmeyince başka bir siteden alıcam.
    Merak etmeyin elbet gelicek bu yatak,görüşlerimi aktarıcam mutlaka.

Edit:hepsiburadadan gecikme icin gelen mail.

Değerli müşterimiz,

Ürününüzü beyan ettiğimiz süre içinde temin edemediğimiz için çok özür dileriz. Tedarikçi firmamızdan, teslim süresi hakkında net bir bilgi aldığımızda sizi hemen bilgilendireceğiz. Sizi beklettiğimiz için üyelik sayfanıza 1 hafta kullanım süreli 25 TL'lik hediye çeki tanımlaması yapılmıştır.

Bu aşamada dilerseniz aşağıdaki şekilde süreci tamamlayabilirsiniz:
    • Tedarik süreci geciken ürününüzün temin edilmesini bir süre daha bekleyebilirsiniz.

• Tedarikte bulunan ürünü sitemizden seçeceğiniz aynı fiyatlı başka bir ürün ile değiştirilmesini talep edebilirsiniz. Değişim işlemi için bu maile geri dönmenizi rica ederiz.

• Ürünü, sipariş takip sayfasında iptal edebilirsiniz. Bu doğrultuda ödeme tutarınız kredi kartınıza/banka hesabınıza geri ödenecektir. Sonrasında hesabınıza tanımladığımız hediye çekinizi de kullanarak sitemizden seçeceğiniz başka bir ürünü sipariş verebilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT: Siparişin doğrultusunda sitemizdeki herhangi bir kredi kartı puan ya da hediye çeki kampanyası dahilinde kampanyaya katılım hakkınız var ise siparişi iptal etmeniz durumunda kampanya harcama limiti şartı sağlamayacağı için kampanya dışı kalabilirsiniz. Ürün iptal işleminizi bu doğrultuda değerlendirmenizi önemle rica ederiz. 

Size yaşattığımız bu olumsuz deneyim için tekrar özür dileriz.

Saygılarımızla,

Hepsiburada.com
    Müşteri Hizmetleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toojohn -- 19 Mart 2015; 14:40:31 >

Hocam bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim. Ürünün kampanyası sona erdi Hepsiburada'da. 430 tl olmuş fiyatı ve kargo bedava değil. Ama ben yine de almayı düşünüyorum. Hb'deki yorumlar hep pozitif. Siz de geçer not verirseniz ben de alacağım muhtemelen.
    Hocam yatak geldi.vakumlu olarak cok ince bir sekilde geliyor ambalaji acinca normal olculerine kavusuyor.
    Urun monessa firmasina ait.kalite olarak cok hosuma gitti rahatlik yumusak sert arasi tam sevdigim gibi.
    Urun bana 25+25 tl cek hediyesiyle 309liraya geldi.25tl ceki kullanarak hepsiburada.com dan dekorister chain orta sehpayi 35liraya aldim.
    Suan icin yaptigim alisveristen son derece memnunum.kargo gec geldi bunun icinde zaten 25tl hediye ceki verdiler.

Öncelikle hayırlı olsun, güle güle kullanın. Memnun kalmanıza sevindim. Fakat bonel yaylı bir yatağı nasıl vakumlayabilmişler? Söz konusu yatak Mattrest Milky Visco Yatak değil mi?
    Daha iyisi sizede nasip olsun insAllah.
    Hicbir bilgim yok hocam nasil vakumlayabilmisler.
    Urun normal boyutunda cok ince geldi.uykulu kargoyu teslim aldim hatta soylendim bu nasil yatak kagit gibi diye geri yattim.
    Saolsun kedim ambalajini delmis uyandigimda yatak sismis halde buldum ambalajini acinca normal kalinligina geldi.
    Urun ismi belirttiginiz gibi ancak uretici ismi monessa yatak hatta uzerine 32ulkeye yillik 160.000yatak gibi slogan koymuslar.
    Anladigim kadariyla bim de satilan markasiz urunler gibi dusunun.ureticisi kendi adini kullanmadan daha ekonomik bir urun uretmis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toojohn -- 22 Mart 2015; 4:18:35 >
  • Arkadaşlar,
    Visco love dan yatak aldım. Normalde sırt ağrıları çeken biriyim. Bir haftadır ev taşımaydı, ağır eşyaydı derken iyice sırtımın, belimin ağrısı arttı. Sonunda ev işleri bitti ve iki gündür visco yatakta yatıyorum. Ancak gün içinde kaybolan ağrılarım bu yatakta daha da artmaya başladı. Sabah kalktığımda sırtım belim komple tutulmuş durumda oluyor.
    Acaba iki günlük süre çok erken olduğu ve vücudum alışamadığı için mi çekiyorum bu ağrıları?
    Zamanla alışmak felan mı gerekiyor?
  • Merhaba arkadaşlar,

Biz de evlenme arefesinde olan bir çiftiz. Nişanlım özellikle LATEX yatakları araştırıyor. Sebebi ise sıcaklık ve terleme gibi durumlarda LATEX daha başarılı imiş. Ayrıca her ikimizde de alerjik durumlar olduğundan, doğal ve sağlıklı olanın LATEX olduğunu düşündük.
    Sertlik olarakta orta halli düşünüyoruz, ne sert ne yumuşak.
    Birimiz 1.65cm ve 60kg, diğerimiz 1.80cm ve 92kg.
    LATEX olarak ise birkaç markayı inceledik ancak çok kararsızız.
    Ayrıca visko da düşündük, ancak terleme vb. durumlar bizi rahatsız edeceğinden vazgeçtik sayılır.
    LATEX için düşünceleriniz nelerdir? Saydığım koşullar düşünülünce bize en uygunu LATEX diye düşünüyoruz ama bu konuda yardımcı olabilecek biri varsa da sevinirim. Sanırım bu ikileme başka arkadaşlarda düşmüştür.

Sevgiler,
  • Arkadaşlar bende yeni evleneceğimden 160x200 ebatlarında yatak ihtiyacı hasıl oldu. Yorumların çoğunu okudum fakat kafam iyice karıştı. Paket yaylı ve lateks tarzı bir yatak alma eğilimide oluştu. Viscodan memnun olanda var olmayanda var ama lateksle alakalı böle bir sıkkıntı daha rast gelmedim belkide yeni yeni yayılmaya başlayan bir yatak tarzı olduğu içindir. 68kg ve 55 kg ağırlıklarındayız. Bize sağlık ve rahatlık açısından tavsiye edebileceğiniz yataklar nelerdir.
  • 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.