Şimdi Ara

Visco Yataklar Hakkında (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.912
Cevap
56
Favori
908.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    http://www.bed-line.com.tr/urun/visco-avensis-yatak_332.aspx?CatId=160
    linkini verdiğim bu yatak hakkında bana fikir verebilecek olan varmı. fiyatı 900 tl.
  • ya da 900-1000 tl civarı tavsiye edebileceğiniz bir yatak lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmedo7

ya da 900-1000 tl civarı tavsiye edebileceğiniz bir yatak lütfen

Merhabalar;

http://www.viscoyatakmerkezi.com/visko-love-air-hole.html linkindeki ürünü de incelemenizi tavsiye ederim. Forum üyelerine özel fiyatı da pm olarak atıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: immortALance

quote:

Orijinalden alıntı: osmanboz

Merhaba,

Bu yaz kısmetse evlilik var. Nişanlım ile birlikte birçok konuyu aradan çıkardık. Sıra geldi yatağa.. Forumu inceledim ama çok fazla detay ve çok fazla ürün var. Kafam çok karıştı. Rica etsem yardımcı olabilir misiniz? Yorumlarınıza ihtiyacım olacak.

Nişanlım 52kg, Ben 75kg'ım. Çok yumuşak yatak olsun istemiyorum ama taş gibi de olsun istemiyoruz. Metabolizmadan dolayı sanırım ben biraz fazla terleyen biriyim. Yaylı yatak da sağlıksız diyorlar. Artık visco yatakların zamanıymış felan filan.. birçok böyle garip yarım yamalak bilgi ile kafamızı şişirdiler. Rica etsem yorum yapar mısınız?

Saygılar ve teşekkürler..

Merhabalar;

Öncelikle ömür boyu mutluluklar dilerim. :)

Visco yataklar yaylı yataklarda kalan bir çok boşluğu doldurdular. Bu sebepten artık daha çok tercih edilen hatta hemen hemen tüm yaylı yataklarda da kullanılmaya başlanan bir madde oldu.

Kilo dengeleriniz oldukça ideal duruyor. Visco yatak kullanmanızda herhangi bir sorun söz konusu olmaz. Eğer çok fazla yumuşak bir ürün istemiyorsanız 70 dansite ürünleri tercih etmenizi tavsiye ederim. 60 dansite soft ve dayanımı düşük ürünlerdir. Tabii buna bağlı maliyet de oldukça düşmekte fakat uuzn soluklu bir kullanım için 70 dansite öneririm ben size. Daha yukarısı da sert olarak tepki verecektir.

Terleme olarak artı avantajlı modeller de mevcut. Bu ürünler genellikle iç kısımda hava kanallarıyla desteklenerek terlemeye karşı etki oluşturuyor. Bunlardan da Visko Love Airhole modeli var mesela. Bu ürünü düşünebilirsiniz. Bir farklı çeşiti de Air modeli vardır. (Visko Love Airhole ve Air Yatak .)

Eğer terleme robleminiz varsa ve ortalama sertlikte bir ürün düşünürseniz size latex yatak da tavsiye edebilirim. Bir visco yatağa göre terlemeyle daha iyi savaşır. Mesela Lamborghini Le Mans Yatak modeli bir yatak var. Bunu da tavsiye edebilirim size. Oldukça ideal bir üründür.

Latex yataklar Türkiye'de genellikle PULAtex dediğimiz Poliüretan olarak kullanılyıor ve oldukça sert oluyor. Konfor konusunda Visco yatakları yakalayamıyor fakat bu model gerek sertliği gerekse dayanımıyla güzel bir alternatif oluşturdu diyebilirim. 12 Yıl garantili bir üründür. Alternatif olarak bu ürün de düşünülebilir.

İlginize çok teşekkür ederim. Tavsiye edebileceğiniz bir marka var mıdır? Bu işin piyasadaki piri kimdir mesela?

• quote:

quote:

quote:

Merhaba,

Bu yaz kısmetse evlilik var. Nişanlım ile birlikte birçok konuyu aradan çıkardık. Sıra geldi yatağa.. Forumu inceledim ama çok fazla detay ve çok fazla ürün var. Kafam çok karıştı. Rica etsem yardımcı olabilir misiniz? Yorumlarınıza ihtiyacım olacak.

Nişanlım 52kg, Ben 75kg'ım. Çok yumuşak yatak olsun istemiyorum ama taş gibi de olsun istemiyoruz. Metabolizmadan dolayı sanırım ben biraz fazla terleyen biriyim. Yaylı yatak da sağlıksız diyorlar. Artık visco yatakların zamanıymış felan filan.. birçok böyle garip yarım yamalak bilgi ile kafamızı şişirdiler. Rica etsem yorum yapar mısınız?

Saygılar ve teşekkürler..

Merhabalar;

Öncelikle ömür boyu mutluluklar dilerim. :)

Visco yataklar yaylı yataklarda kalan bir çok boşluğu doldurdular. Bu sebepten artık daha çok tercih edilen hatta hemen hemen tüm yaylı yataklarda da kullanılmaya başlanan bir madde oldu.

Kilo dengeleriniz oldukça ideal duruyor. Visco yatak kullanmanızda herhangi bir sorun söz konusu olmaz. Eğer çok fazla yumuşak bir ürün istemiyorsanız 70 dansite ürünleri tercih etmenizi tavsiye ederim. 60 dansite soft ve dayanımı düşük ürünlerdir. Tabii buna bağlı maliyet de oldukça düşmekte fakat uuzn soluklu bir kullanım için 70 dansite öneririm ben size. Daha yukarısı da sert olarak tepki verecektir.

Terleme olarak artı avantajlı modeller de mevcut. Bu ürünler genellikle iç kısımda hava kanallarıyla desteklenerek terlemeye karşı etki oluşturuyor. Bunlardan da Visko Love Airhole modeli var mesela. Bu ürünü düşünebilirsiniz. Bir farklı çeşiti de Air modeli vardır. (Visko Love Airhole ve Air Yatak .)

Eğer terleme robleminiz varsa ve ortalama sertlikte bir ürün düşünürseniz size latex yatak da tavsiye edebilirim. Bir visco yatağa göre terlemeyle daha iyi savaşır. Mesela Lamborghini Le Mans Yatak modeli bir yatak var. Bunu da tavsiye edebilirim size. Oldukça ideal bir üründür.

Latex yataklar Türkiye'de genellikle PULAtex dediğimiz Poliüretan olarak kullanılyıor ve oldukça sert oluyor. Konfor konusunda Visco yatakları yakalayamıyor fakat bu model gerek sertliği gerekse dayanımıyla güzel bir alternatif oluşturdu diyebilirim. 12 Yıl garantili bir üründür. Alternatif olarak bu ürün de düşünülebilir.

İlginize çok teşekkür ederim. Tavsiye edebileceğiniz bir marka var mıdır? Bu işin piyasadaki piri kimdir mesela?

Eğer Visco Yatak olarak derseniz bunun piri Tempur'dur. Türkiye'de güvenerek alabileceğiniz bir kaç marka mevcuttur. Visko Love, İşbir bu konuda en profesyonel şekilde çalışırlar.

Eğer LAtex olarak derseniz bunda da Dunlopillo en üst noktadakidir. Sonra Türkiye'de latex olarak magniflex markasının ürettiği ürünler gelir. Bunlar da Pierre Cardin ve Lamborghini olarak sıralanabilir.

• Bed line cordoba 9 cm visco yatak,180x200, deri baza ve başlık 3000 tlye aldım. 1000 tl simdi verdim geri kalani yazın yatak tesliminde vereceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iyi gunlerde kullaniniz. :)

• quote:

Iyi gunlerde kullaniniz. :)

Teşekkür ederim. Bedline ile ilgili hiç yorum yapmamışsınız:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: espanyol55

quote:

Iyi gunlerde kullaniniz. :)

Teşekkür ederim. Bedline ile ilgili hiç yorum yapmamışsınız:)

FArklı firmalar hakkında çok fazla yorum yapmak istemiyoruz. Yanlış anlaşılabiliyor. :) Bir de ürünleri aşırı bir şekilde hakim olacak kadar bilmek gerekiyor. Yani satmak gerekiyor. :)
  • Merhaba
    7 aylık kızım için 70*130 yatak alacağım.nasıl bir ürün önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: happyfarmer

Merhaba
    7 aylık kızım için 70*130 yatak alacağım.nasıl bir ürün önerirsiniz?

Merhabalar;

Latex olarak ya da hijyenik sertifikalara sahip bir yaylı yatak tercih edebilirsiniz. Latex yataklar biraz maliyetli olur. Çocuğun kilo dengesi oturmadığından yaylı bir yatak ile latex arasında herhangi bir performans farkı olmayacaktır.
  • Çocukların odasını ayırınca 11 yaşındaki oğlum çekyatta yatar oldu ve baya sert. Ayrıca bizim yatakta sert ve baya eskidi, uzun zamandır sabahları çok kötü kalkıyorum . Dolayısıyla birkaç gündür visco yatak ve şilteleri inceliyorum. Çocuğa yatak alsam karyola veya baza da almak durumundayım. Ancak oturma gurubu çok eski değil çekyatı koyacak yerde yok. Bu yüzden çekyatın üzerine yatak veya şilte düşünüyorum. Bizim yatak içinde aynı durum söz konusu. Yatağı komple atmaktansa üzerine şiltemi alsam acaba diye düşünüyorum. Çok kararsız kaldım şilte işimizi görür mü yoksa yatak mı alalım. Visko şilte kullananlar varsa yorumlarını bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: piperon

konuyu takipteyim.
    tempur yataklarda yeni kampanya başlamış; orijinal 21 modelini 3.400 TL ye satın aldım, umarım pişman olmam.

Bende çift kişilik Tempur Orijinal 21 düşünüyorum. Yorumlarınızı paylaşabilirmisiniz.
  • Arkadaşlar bende baza alacağım. Cok sert yataklarda yatamiyorum. Biraz yumuşak olmalı benim yatak tabi yatağıma gomulmeyeyim. İsim gereği günde 10 saat ayaktayım tek dinlenme yerim yatagim. Bana tek kişilik visco veya sağlam rahat bi baza onerebilirmisiniz. 1000 TL'yi geçmemekli. Ayrıca istikbal gibi gidip mağazadan alabilmeliyim.

Aynı zamanda astım hastasıyım. Yatakta asiri sıcaktan ve terlemeden nefret ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -SoloTurk- -- 25 Mart 2014; 16:05:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -SoloTurk-

Arkadaşlar bende baza alacağım. Cok sert yataklarda yatamiyorum. Biraz yumuşak olmalı benim yatak tabi yatağıma gomulmeyeyim. İsim gereği günde 10 saat ayaktayım tek dinlenme yerim yatagim. Bana tek kişilik visco veya sağlam rahat bi baza onerebilirmisiniz. 1000 TL'yi geçmemekli. Ayrıca istikbal gibi gidip mağazadan alabilmeliyim.

Aynı zamanda astım hastasıyım. Yatakta asiri sıcaktan ve terlemeden nefret ederim

Merhabalar;

http://www.viscoyatakmerkezi.com/visko-love-satis-noktalari linkinde satış noktalarımız mevcuttur. Size uygun bir çok farklı modellerimiz de mevcuttur.

• immortALance kullanıcısına yanıt
    Ilginiz icin tesekkurler visco fiyatlari cok pahali geldi boney yay sistemli ortopedik bir yatak alacagim büyük ihtimal.

Class well adli yatak var suan aklimda fiyati uygun denedim rahattida

• http://www.n11.com/wellmatt-silver-serisi-visco-yatak-150x200-P19686403 bu ürün için ne dersiniz?

Ya da yataşhttp://yatasgrup.com.tr/Product/YATAS/Topper/16/

Fiyatlar birbirine yakın. Ama wellmat ağır basıyor gibi..

http://urun.gittigidiyor.com/ev-bahce/adore-natura-classic-cift-kisilik-visco-yatakped-104192726

bir de bu ürün var 300 TL.ye ama bilemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koyuncuh -- 29 Mart 2014; 17:53:37 >

• iki yatak da hemen hemen aynı fiyatta hangisini tercih edersiniz (viscoplus yaylı sanırım)
    Viscoplus mı visco-pro mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kültigin77 -- 29 Mart 2014; 14:04:56 >
  • işbir visco yatak almayı düşünüyoruz. Ben 70 eşim 53 kg hangi modeli tavsiye edersiniz 2000tl civarı? Ya da işbir haricinde başka hangi maraları tavsiye edersiniz? Şimdiden teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.