Şimdi Ara

Visco Yataklar Hakkında (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.912
Cevap
56
Favori
908.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bir ara reklamlarda çıkıyordu, kişiye özel yatak diye.Yanlış hatırlamıyorsam, herkesin vücut yapısına göreydi. Hangi yatak o bilgi verebilecek var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozbi

arkadaşlar bir ara reklamlarda çıkıyordu, kişiye özel yatak diye.Yanlış hatırlamıyorsam, herkesin vücut yapısına göreydi. Hangi yatak o bilgi verebilecek var mı?

Yataşın reklamlarından bahsediyorsunuz.. Vücut özelliklerinize göre size yatak verirler :)
  • Merhaba

28 yaşındayım 1:68 77 kiloyum. Yatağımi değişmek istiyorum L5 omurgamda s büyüklüğünde bir de fitiğim var. Yatak seçimi ıcin yardım talep ediyorum.

Tskrler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaSiN_AMD -- 28 Ekim 2012; 7:34:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IFSO

Arkadaslar selam,

Isbir comfort yatak ve istikbal marsilya baza aldim. Baza latali degil.

Latali olmamasinin sakincasi ve bu sakincanin onem derecesi nedir?

Bu bazanin yatagin alt kisminin denk geldigi koselerine matkapla delik acmak gerekli midir

Latalı olması daha faydalı ve ciddi bir konfor sağlıyormuş bayiinin söylediğine göre, bende isbir comfort aldım, karyola üzerinde sunta var su anda onun üzerinde de yatağı koydum, lata taban gelince onu koycam yatagin altina, 3 gündür yatağımda yatıyorum, ilk gece alisamadim saat tam 6 da uyandım ve bir daha uyuyamadim, kalktigimda kronik bel agrim devam ediyordu, ama sonraki iki gece cok daha iyiydi ve sabah daha agrisiz uyandim, yatakta ilk bir iki gün hafif bi koku vardı ama su an hiç yok, bu yatağı herkese tavsiye ederim demek için sanırım erken ama şimdilik biz memnunuz yatağımızdan

• quote:

Orijinalden alıntı: atincov1122

quote:

Arkadaslar selam,

Isbir comfort yatak ve istikbal marsilya baza aldim. Baza latali degil.

Latali olmamasinin sakincasi ve bu sakincanin onem derecesi nedir?

Bu bazanin yatagin alt kisminin denk geldigi koselerine matkapla delik acmak gerekli midir

Latalı olması daha faydalı ve ciddi bir konfor sağlıyormuş bayiinin söylediğine göre, bende isbir comfort aldım, karyola üzerinde sunta var su anda onun üzerinde de yatağı koydum, lata taban gelince onu koycam yatagin altina, 3 gündür yatağımda yatıyorum, ilk gece alisamadim saat tam 6 da uyandım ve bir daha uyuyamadim, kalktigimda kronik bel agrim devam ediyordu, ama sonraki iki gece cok daha iyiydi ve sabah daha agrisiz uyandim, yatakta ilk bir iki gün hafif bi koku vardı ama su an hiç yok, bu yatağı herkese tavsiye ederim demek için sanırım erken ama şimdilik biz memnunuz yatağımızdan

Selamlar,
    Kongor acisindan latanin 24cm lik ve 100 kiloluk bir yatakta hissedilebilecegini sanmam. Konfor kritik ise bence alt katman yayli yatak olan viscolar dusunulebilir. Lata bence sadece yatagin alt kisminin da rahat havalanmasinda onemli olabilir gibi geliyor.

Isbir in guzel yani alisma donemi nasil gecer biliedigi icin degistirme ve hatta iade garantisi sunmalari

• quote:

Orijinalden alıntı: immortALance

quote:

Orijinalden alıntı: yuzuakyener

Emre Bey size bir soru sormak istiyorum. Diğer kullanıcıları da bilgilendirir düşüncesiyle PM atmadım. Bizim yatağı yerleştirdiğim baza latalı ancak baza ağzına kadar dolu ve lataların altında hiç boşluk yok. Bu durum yatak için bir dezavantaj oluşturur sanırım değil mi?

Yatağın havalanması performansını önemli ölçüde etkiler. Eğer altı doluysa ve yatak mevcut bazanın yanında taravez varsa, içeriye gömülüyorsa sorun teşkil edebilir. Eğer yatak yanlardan açıksa çok sorun olmaz.

Emre bey merhaba,

isbir comfort yatak ile istikbal marsilya bazayi kullanacagim. sizce onemli bir sorun teskil eder mi ? daha dogrusu aradaki fark ne kadar hissedilebilir ? ayni lcd de 720 ve 1080 cozunurlukteki iki film ancak 55 inch ustunde "gözle görülebilir" fark oluşturur.... veya fotograf akinelerinde herkesin ilk baktigi aa kac megapixel ozelligi aslinda cogu kisi icin gereksiz bir ayrintidir. temelde 6 uzeri olmasi yeterli iken herkes bu 8 mis bu 14 mus yapar ancak bunu sadece billboard a afis basacaksaniz dagilma var mi diye anlarsiniz

stikbal.com.tr/yatak-ve-baza/bazalar/marsilya-baza

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IFSO -- 30 Ekim 2012; 0:15:53 >

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yuzuakyener

Emre Bey size bir soru sormak istiyorum. Diğer kullanıcıları da bilgilendirir düşüncesiyle PM atmadım. Bizim yatağı yerleştirdiğim baza latalı ancak baza ağzına kadar dolu ve lataların altında hiç boşluk yok. Bu durum yatak için bir dezavantaj oluşturur sanırım değil mi?

Yatağın havalanması performansını önemli ölçüde etkiler. Eğer altı doluysa ve yatak mevcut bazanın yanında taravez varsa, içeriye gömülüyorsa sorun teşkil edebilir. Eğer yatak yanlardan açıksa çok sorun olmaz.

Emre bey merhaba,

isbir comfort yatak ile istikbal marsilya bazayi kullanacagim. sizce onemli bir sorun teskil eder mi ? daha dogrusu aradaki fark ne kadar hissedilebilir ? ayni lcd de 720 ve 1080 cozunurlukteki iki film ancak 55 inch ustunde "gözle görülebilir" fark oluşturur.... veya fotograf akinelerinde herkesin ilk baktigi aa kac megapixel ozelligi aslinda cogu kisi icin gereksiz bir ayrintidir. temelde 6 uzeri olmasi yeterli iken herkes bu 8 mis bu 14 mus yapar ancak bunu sadece billboard a afis basacaksaniz dagilma var mi diye anlarsiniz

stikbal.com.tr/yatak-ve-baza/bazalar/marsilya-baza

Merhabalar;

Lata her durumda sizin için artı olabilecek etkendir. Az ya da çok artılıdır fakat bunun artısını kullanım koşullarına göre değerlendirmek gerekmektedir.

Kullanacak olduğunuz baza sorun teşkil etmez fakat yatak aşırı derecede gömülürse içerisine o zaman ısındığında kendini soğutamayacaktır ve bu bir konuda sorun çıkartabilir. Sanırım 3-4cm kadar gömülme gerçekleşiyor. Bu problem oluşturmaz.

LAta şu işe yaramaktadır. Bilgisayarınızda ciddi ısınmalar meydana gelir çalışma aşamasında. Kasa içerisindeki havayı sirküle etmek için fan kullanırsınız. Bir fan fazladan takmışsınız gibi düşünebilirsiniz. Eğer bazanız yerden yüksekse ve odada iyi bir hava akımı yakalanabiliyorsa bu fanın ebatı daha da büyük olmuş olur. :)

• Sayın Emre Bey,

Ben kızıma yatak almak istiyorum daha 3 yaşında ve ona tek kişilik yatak alacağım ama ne almam konusunda kararsız kaldım. Viscomu yaylı mı? Sizin tavsiyeniz nedir ve fiyatı nnedir?
  • Merhabalar;

Çocuklar için seçenek fazladır. Visco olarak, latex olarak ya da yaylı olarak kullanabilirsiniz. Aralarında bir kaç fark dışında çok fazla fark yoktur.

Visco yataklar uzun vadede avantaj sağlar. Kullanım ömrü v.b. olarak iyidir. Performansı da çcouğunuzun kilosu arttıkça artacaktır.

LAtex yataklar doğal yapıdadırlar. Özellikle titiz bir yapıdaysanız tavsiye edebilirim.

Yaylı yataklar en standartlarıdır. Daha az bütçeyle alabilirsiniz.
  • Selamlar Emre bey eski yatağımızı değiştirmek istediğimiz şu günlerde, bu konuyu gördüm. Bir kaç marka araştırdım ve halada araştırıyorum çünkü yatak önemli bir konu ve araştırmak gerek diye düşünüyorum. Visko yataklar anlatılanlara göre daha sağlıklı zaten bizim burda havalar çokçok sıcak değil odalarda kuzeyde olduğundan yazın bile serinlik vardır diyebilirim. Kilo olarak 65 kilo civarına göre bir yatak önerseniz artık yatak sırtımı ağrıtmaya başladı. Ölçü 150x200 olacak şekilde. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anadoluparsı

Selamlar Emre bey eski yatağımızı değiştirmek istediğimiz şu günlerde, bu konuyu gördüm. Bir kaç marka araştırdım ve halada araştırıyorum çünkü yatak önemli bir konu ve araştırmak gerek diye düşünüyorum. Visko yataklar anlatılanlara göre daha sağlıklı zaten bizim burda havalar çokçok sıcak değil odalarda kuzeyde olduğundan yazın bile serinlik vardır diyebilirim. Kilo olarak 65 kilo civarına göre bir yatak önerseniz artık yatak sırtımı ağrıtmaya başladı. Ölçü 150x200 olacak şekilde. Teşekkürler.

O zaman Silver ideal olabilir. Sanırım fiziksel bir rahatsızlığınız yok. Siver soft bir modeldir. Eğer orta sert bir model isterseniz Air modelini de düşüneblirsiniz.
  • Emre bey antalya dan bel rahatsızlığı olan eşim ile yatak bakıyoruz burada bambuya yattık begendik sizin gorusunuz ve indiriminiz ne olur

160*200 sandıklı baza ile kullanılacak

15 günlük deneme süresi nasıl oluyor

kargo kılıf ambalaj konularini aciklayabilirseniz cok sevinirim acil yatak ihtiyacım oldu tşk

ek: satıcı yatağın havalanması için bazada delikler açılması gerektiğini söyledi doğru mudur?

ben 95kg/191 esim 70/170 tşk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgungorkem -- 4 Kasım 2012; 18:18:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgungorkem

Emre bey antalya dan bel rahatsızlığı olan eşim ile yatak bakıyoruz burada bambuya yattık begendik sizin gorusunuz ve indiriminiz ne olur

160*200 sandıklı baza ile kullanılacak

15 günlük deneme süresi nasıl oluyor

kargo kılıf ambalaj konularini aciklayabilirseniz cok sevinirim acil yatak ihtiyacım oldu tşk

ek: satıcı yatağın havalanması için bazada delikler açılması gerektiğini söyledi doğru mudur?

ben 95kg/191 esim 70/170 tşk

Merhabalar;

Sorunuzahttp://forum.donanimhaber.com/m_39855158/mpage_20/f_/key_//tm.htm#msglink_67694779 adresinde cevapladım.

Bazanıza delik açmanız avantajınıza olacaktır hava akımını daha iyi sağlaması konusunda. Açmazsanız da birriski yoktur. Havalandırma iyi olursa ürün daha iyi performans verecektir.

• emre bey

forumu nerdeyse baştan sona okudum ve visco yatağı denemeye karar verdim hatta maltepe mağazanıza gittim ancak yanlış carrefour a gitmişim bulamadım

1-ben 175 cm 105 kg eşim 160 cm 63 kg hangi yatağı önerirsiniz

2-eğer visco olmazsa aklımda bellona offset yatak var sizde bulunuyormu

3-değişim istersek ve daha ucuz bi yatak seçersek para iadesimi yapıyorsunuz
  • İşbirliği visco air 3 ay sonu inceleme
    İşbir Comfort dan geçtik
    Biz aldığımızda 6650 tl idi
    Su anda 5450 tl
    İlk gelen bozuk çıktı
    İkinci gelen yine bozuldu
    İki bölge sağ ve sol ayrılmış
    Reklam ve broşürlerde hatalı bilgilendirme var sadece sağ yada sol ayrı ayrı sertlik ayarlanabilir
    Üstte 5 cm visco var yetersiz kalmış
    Tavsiyem : uzak durun

• quote:

Orijinalden alıntı: SEDATGNR

emre bey

forumu nerdeyse baştan sona okudum ve visco yatağı denemeye karar verdim hatta maltepe mağazanıza gittim ancak yanlış carrefour a gitmişim bulamadım

Merhabalar;

Maltepe cArrefour'daki mağazamız bağdat caddesi Minibüs yolu üzerinde maltepe belediyesi yanındadır. SAhilde kalmaktadır. Mağazalarımızın Krokisini http://www.viscoyatakmerkezi.com/visko-love-satis-noktalari adresinden görebilirsiniz. :)

Boy ve kilonuza göre visco yataklarda High modelini önerebilirim. Size orta sert eşiniz için de serte yakın tepki verecektir. Kilo farklılığı biraz sorun teşkil ediyor bu gibi durumlarda.

Eğer visco yatağımızdan memnun olmazsanız 15 gün içeriisnde farklı bir ürün ile değişimini gerçekleştirebilmektesiniz. Şuanda aynı yatağın Mondi versiyonu mevcuttur ki aynı banttan çıkan üründür zaten ikisi de. Mondi ZeroStress modelidir.

Değişim duurmunda aradaki fark iade - tahsil şeklinde olmaktadır. Yani ödediğiniz miktar ürününüzün değeridir. Kalan miktarla başka bir ürün almak zorunda değilsiniz. DEğişim sonucunda ikinci ürününüz daha ucuzsa farkı iade etmekteyiz.

Farklı sorularınız olursa cevaplamaktan memnuniyet duyarım.

• quote:

quote:

emre bey

Merhabalar;

Maltepe cArrefour'daki mağazamız bağdat caddesi Minibüs yolu üzerinde maltepe belediyesi yanındadır. SAhilde kalmaktadır. Mağazalarımızın Krokisini http://www.viscoyatakmerkezi.com/visko-love-satis-noktalari adresinden görebilirsiniz. :)

Boy ve kilonuza göre visco yataklarda High modelini önerebilirim. Size orta sert eşiniz için de serte yakın tepki verecektir. Kilo farklılığı biraz sorun teşkil ediyor bu gibi durumlarda.

Eğer visco yatağımızdan memnun olmazsanız 15 gün içeriisnde farklı bir ürün ile değişimini gerçekleştirebilmektesiniz. Şuanda aynı yatağın Mondi versiyonu mevcuttur ki aynı banttan çıkan üründür zaten ikisi de. Mondi ZeroStress modelidir.

Değişim duurmunda aradaki fark iade - tahsil şeklinde olmaktadır. Yani ödediğiniz miktar ürününüzün değeridir. Kalan miktarla başka bir ürün almak zorunda değilsiniz. DEğişim sonucunda ikinci ürününüz daha ucuzsa farkı iade etmekteyiz.

high modeline 160*200 ebatları için fiyat verebilirmisiniz

bu yatak eşime sert gelirse iki tane 80*200 kullanabilirmiyiz bu durumda high ve diğeri için model ve fiyat verirmisiniz

eski yatağım mondi ve çok canımı sıktığı için aynı banttan çıksa da mondi istemiyorum ürünü iade etme şansımız varmı varsa şartları nedir

ilginize teşekkür ederim

• takip****
  • quote:

quote:

quote:

emre bey

Merhabalar;

high modeline 160*200 ebatları için fiyat verebilirmisiniz

bu yatak eşime sert gelirse iki tane 80*200 kullanabilirmiyiz bu durumda high ve diğeri için model ve fiyat verirmisiniz

eski yatağım mondi ve çok canımı sıktığı için aynı banttan çıksa da mondi istemiyorum ürünü iade etme şansımız varmı varsa şartları nedir

ilginize teşekkür ederim

PM gönderdim. :)

• 12o kg yum ve bel fıtıgım var 120*200 luk bır yatak arıyorum yardımcı olurmusunuz fıyat ve model konusunda kadıkoy goztepede yasıyorum
  • 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.