Şimdi Ara

Visco Yataklar Hakkında (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.912
Cevap
56
Favori
908.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Değerli arkadaşlar, 6 yaşındaki kızıma 90x190 bir yatak almak istiyorum. Kızımın akar allerjisi olmasından dolayı yatağın antiallerjik olmasını, uyurken çok rahatsız yatması, geceleri sürekli üstünü açıp tekmelemesi sebebiyle de ısı duyarlı (terletmeyen) bir yatak olmasını istiyoruz. Çok araştırdım, ancak satıcıların söylediklerine tam olarak güvenemediğimden bu sitede, konu üzerinde uzmanlaşmış arkadaşlardan yatak tavsiyesi almak istiyorum. İstanbul Bağcılar'da oturuyorum. 400-500 tl'lik bir bütçeye uygun olarak hangi yatağı (hatta nereden) almamızı tavsiye edersiniz? Uzun yıllar kullanmayı umut ettiğimizden optimum değere sahip dansitede bir yatak almamız daha uygun mu olur? İlgi gösterip cevap verenlere şimdiden teşekkür ederim.
  • immortallance pm den mesaj attım ama dönüş yapmadınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: muarra

Değerli arkadaşlar, 6 yaşındaki kızıma 90x190 bir yatak almak istiyorum. Kızımın akar allerjisi olmasından dolayı yatağın antiallerjik olmasını, uyurken çok rahatsız yatması, geceleri sürekli üstünü açıp tekmelemesi sebebiyle de ısı duyarlı (terletmeyen) bir yatak olmasını istiyoruz. Çok araştırdım, ancak satıcıların söylediklerine tam olarak güvenemediğimden bu sitede, konu üzerinde uzmanlaşmış arkadaşlardan yatak tavsiyesi almak istiyorum. İstanbul Bağcılar'da oturuyorum. 400-500 tl'lik bir bütçeye uygun olarak hangi yatağı (hatta nereden) almamızı tavsiye edersiniz? Uzun yıllar kullanmayı umut ettiğimizden optimum değere sahip dansitede bir yatak almamız daha uygun mu olur? İlgi gösterip cevap verenlere şimdiden teşekkür ederim.

Merhabalar,

Artık yataklar iyi bir markaninkini aldıysanız anti bakteriyel olarak üretilmektedir. Bu standart olmuştur. Ekstra olarak bu özelliklere sahip yatak koruyucu da kullanabilirsiniz.

Size tavsiyem .visco olarak isterseniz outlast modelidir. :-) bunda islanma riski yoksa eğer yani çocuğunuzun durumuna göre kullanabilirsiniz fakat idmanla riski varsa terleme özelliğini üzerinde sıvı geçirmez alez kullanacaginizdan kaybedersiniz. :-) tamamen anti bakteriyeldir ve akar oluşumunu onlemektedir.

Bu butcenizi biraz aşan bir modeldir. Islanma riski varsa ve alez kullanmanız gerekiyorsa direkt olarak argentano modelini onerebilirim size.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: immortALance

quote:

Orijinalden alıntı: morkurbaga

MERHABALAR,

Ben de bugün sabahtan beri forumdaki yazıları okuyup kafamı bir güzel karıştırmış bulunmaktayım :) aslında benim kafamdaki soru marka ile ilgili. Kararımı laressa marka yataktan yana vermiştim fakat ne iyi ne de kötü bir yorum bulamadım. Kullanan veya alan var mı acaba? Çünkü diğer markalara göre çok uygun fiyatta ve bence aynı özelliklere sahip. Bilgi verebilirseniz çok sevinirim. Bu hafta içinde bu işi bitirelim istiyoruz artık :)

Merhabalar;

LAressa satışını gerçekleştirdiğimiz bir marka. Visco olarak düşünürsek fiyat/performans visko love ürünlerine göre daha alt seviyede. Yaylı yataklar olarak dediğiniz geçerli. Fiyat olarak öyle çok fazla aşağıda olmasa da ürün kalitesi kesinlikle güvenilir bir marka. :)

bende bugün işbirden viscostar 100+ yatak aldım. bazalar pahalı geldi, başka yerlere baktım. laressa diye bi yere girdik. çift parçalı, suntalı, sandıklı bir bazayı 400 tl ye aldım. eve gelince kararsız kaldım, internette yorumlara bakıyorum,
    yatağa o kadar para verdim acaba aldığım baza yatağa uygunmudur,
    nette, hep latalı baza alınmalı diyor. bazayı iptal mi etsem acaba.

ayrıca laressa yataklarını öve öve bitiremedi. işbirin viscosundan daha iyi olduğunu, türkiyede yeni duyulduğunu, fransız ürün olduğunu söyledi.
    bizde reklamının olmadığını söyledik, kendileri de, lacoste'nin de reklamı yoktur. gibi bir laf etmişti. yatağını pek incelemedim, size fikir olsun diye yazıyorum.

bana da baza konusunda fikir verilirse sevinirim. 1 ay sonra düğünüm olacak. gelen yorumlara göre, siparişi eve getirmeden iptal etmem söz konusu olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: e_butterfly

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: morkurbaga

MERHABALAR,

Ben de bugün sabahtan beri forumdaki yazıları okuyup kafamı bir güzel karıştırmış bulunmaktayım :) aslında benim kafamdaki soru marka ile ilgili. Kararımı laressa marka yataktan yana vermiştim fakat ne iyi ne de kötü bir yorum bulamadım. Kullanan veya alan var mı acaba? Çünkü diğer markalara göre çok uygun fiyatta ve bence aynı özelliklere sahip. Bilgi verebilirseniz çok sevinirim. Bu hafta içinde bu işi bitirelim istiyoruz artık :)

Merhabalar;

LAressa satışını gerçekleştirdiğimiz bir marka. Visco olarak düşünürsek fiyat/performans visko love ürünlerine göre daha alt seviyede. Yaylı yataklar olarak dediğiniz geçerli. Fiyat olarak öyle çok fazla aşağıda olmasa da ürün kalitesi kesinlikle güvenilir bir marka. :)

bende bugün işbirden viscostar 100+ yatak aldım. bazalar pahalı geldi, başka yerlere baktım. laressa diye bi yere girdik. çift parçalı, suntalı, sandıklı bir bazayı 400 tl ye aldım. eve gelince kararsız kaldım, internette yorumlara bakıyorum,
    yatağa o kadar para verdim acaba aldığım baza yatağa uygunmudur,
    nette, hep latalı baza alınmalı diyor. bazayı iptal mi etsem acaba.

ayrıca laressa yataklarını öve öve bitiremedi. işbirin viscosundan daha iyi olduğunu, türkiyede yeni duyulduğunu, fransız ürün olduğunu söyledi.
    bizde reklamının olmadığını söyledik, kendileri de, lacoste'nin de reklamı yoktur. gibi bir laf etmişti. yatağını pek incelemedim, size fikir olsun diye yazıyorum.

bana da baza konusunda fikir verilirse sevinirim. 1 ay sonra düğünüm olacak. gelen yorumlara göre, siparişi eve getirmeden iptal etmem söz konusu olabilir.

Merhabalar,

Visco yatak ile bahsettiğiniz baza kullanılabilir. Bir sakıncası yoktur. Latali kullaninirsaniz eğer yatak verimi yukselebilecektir. Yani Latali kullanırsanız artı olur ama latasiz eksi değildir. :-)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhabalar Emre Bey,

Yastık alacağımda fiyatlar nedir acaba, öğrenebilir miyim?

http://www.viscoyatakmerkezi.com/boyun-destek-yastiklari
  • Bel fıtığım var ve her sabah ağrılar ile uyanıyorum. Kendim 115 kiloyum. Eşim 67 kilo. Hangi yatağı tavsiye edersiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atlas06

Bel fıtığım var ve her sabah ağrılar ile uyanıyorum. Kendim 115 kiloyum. Eşim 67 kilo. Hangi yatağı tavsiye edersiniz.

Merhabalar,
    Eşiniz sert yataktan hoslaniyorsa high modeli ideal olacaktır. Kilo farklılığı var ve bu da yatak seçimini zorlastirmaktadir.

• selamlar arkdaslr.
    acil olarak cevap verebilirseniz cok cok memnun olacagm. cunku yatak isini bu iki gun icinde halletmeliyim.
    formu okudum. 5model belirledim.
    1. yatas five-z
    2. pier cardin saint denis
    3. istikbal viscojel energy
    4. viscolove silver yada bambu (ben bambuyu sevdim hatun silver anlamdim ndenini)
    5. serta - royality

sertayi istiyorum ama fiyat 2300civrnda dolaniyor. o kdar para farkina degermi onu dusunuyorum.. ?
    birde sertanin hic sorani edeni yok ben iyi yatak diye biliyorum ama anlamadim acikcasi..
    ceva veriseniz cok sevinirm.
    herkse kolay gelsin iyi gunler.

• selamlar arkdaslr.

acil olarak cevap verebilirseniz cok cok memnun olacagm. cunku yatak isini bu iki gun icinde halletmeliyim.

formu okudum. 5model belirledim.

1. yatas five-z

2. pier cardin saint denis

3. istikbal viscojel energy

4. viscolove silver yada bambu (ben bambuyu sevdim hatun silver anlamdim ndenini)

5. serta - royality

sertayi istiyorum ama fiyat 2300civrnda dolaniyor. o kdar para farkina degermi onu dusunuyorum.. ?

birde sertanin hic sorani edeni yok ben iyi yatak diye biliyorum ama anlamadim acikcasi..

ceva veriseniz cok sevinirm.

herkse kolay gelsin iyi gunler.

• quote:

quote:

Bel fıtığım var ve her sabah ağrılar ile uyanıyorum. Kendim 115 kiloyum. Eşim 67 kilo. Hangi yatağı tavsiye edersiniz.

Merhabalar,
    Eşiniz sert yataktan hoslaniyorsa high modeli ideal olacaktır. Kilo farklılığı var ve bu da yatak seçimini zorlastirmaktadir.

http://www.viskoloveshop.com/urun_detay.asp?id=1948

Bana önerdiğiniz ürün yanılmıyorsam bu. Forum üyelerine indirimden bahsetmişsiniz. Acaba ne kadar bir indrim söz konusu olur. Birde aşırı kilolu olduğum için visco yatakların bana uygun olmayacağını söylüyorlar. Bu konu hakkında da bilgi verirseniz sevinirim.

Düzeltme: Ekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atlas06 -- 22 Mayıs 2012; 14:07:13 >

• Merhabalar,

Www.viscoyatakmerkezi.com/visko-love-high.html

Web sitemize ve urunumuz yukaridadir. Fiyat olarak size pm atıyorum.

Eğer fıtık hastaliginiz varsa seçmeniz gereken model high modelidir. :-)

• quote:

Merhabalar,

İlgi ve alakanıza teşekkürler. Yatak seçmek çok zor ismiş. Visco veya yaylı yatak konusunda karar verebilmiş değilim. Çok farklı bilgiler var. Galiba en iyisi bir doktora danışmak.

• http://www.sehirfirsati.com/deals/tum-turkiye/brnyatak/6072296?nlp=&CID=TR_CRM_1_0_0_143&a=1668

Linkte satılan yatak nasıldır tavsiye eder misiniz ortalama 70-80 kilo arasında 175cm civarı boyu olan bir insan için uygun mudur ? Brn nin hangi modeli olduğunu göremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bambus

http://www.sehirfirsati.com/deals/tum-turkiye/brnyatak/6072296?nlp=&CID=TR_CRM_1_0_0_143&a=1668

Linkte satılan yatak nasıldır tavsiye eder misiniz ortalama 70-80 kilo arasında 175cm civarı boyu olan bir insan için uygun mudur ? Brn nin hangi modeli olduğunu göremedim.

bu yatak kendi sitelerinde yok sanırım bende araştırdım, özel üretim yapıcaklar heralde şehir fırsatı için, forumda alıp kullanan arkadaşlar deneyimlerini paylaşırsa bi fikrimiz olabilir

• Viscolove yatakları Ankara'da görüp, deneyebileceğimiz bir yer varmı acaba.

• quote:

Viscolove yatakları Ankara'da görüp, deneyebileceğimiz bir yer varmı acaba.

ANSE alışveriş merkezinde var. Eskişehir yolu üzerinde MESA'nın orada zannedersem. Ben de orada görmüştüm ilk. Sonra forumdan Emre Bey ile temasa geçip ürünü ondan aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: himpton

quote:

Viscolove yatakları Ankara'da görüp, deneyebileceğimiz bir yer varmı acaba.

ANSE alışveriş merkezinde var. Eskişehir yolu üzerinde MESA'nın orada zannedersem. Ben de orada görmüştüm ilk. Sonra forumdan Emre Bey ile temasa geçip ürünü ondan aldım.

Teşekkürler. Anse avm'yi ilk defa duydum. ilk fırsatta gidip bakarım.

• Merhabalar,

bana da öneride bulunur musunuz? Veganlara uygun yatak arıyorum. Yani hayvansal hiçbir madde içermeyen (keçe, at kılı vb dahil her şey)...

Bunun için firmayla iletişime geçmiştim hayvansal madde yok dedi. Ama yatağı incelediğimde tela kullandıklarını yazmışlar. Fakat telanın sentetik mi hayvansal mı olduğunu yazmamışlar, yani keçe olabilir. Tekrar firmaya sorsam mı bilmiyorum. Yoruldum.

Kampanyalı visco yataklardan almayı planlıyorum.

Bu konuda önerilerinizi ve söyleyeceklerinizi bekliyorum :)
  • quote:

quote:

Merhabalar,

İlgi ve alakanıza teşekkürler. Yatak seçmek çok zor ismiş. Visco veya yaylı yatak konusunda karar verebilmiş değilim. Çok farklı bilgiler var. Galiba en iyisi bir doktora danışmak.

Visco yatak uygun bir ürün seçildiğinde bambaşka bir keyif vermektedir. :)

Yine de doktorunuza danışınız. Kendisi size en azından genel özelliklerini belirleyecektir.

• 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.