Şimdi Ara

Visco Yataklar Hakkında (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.912
Cevap
56
Favori
908.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yastikci

90*190 markapodaki yatak ambalajıyla birlikte 14 kg gelmesi lazım. ne eksik ne fazla. tartma imkanın varsa diye söylüyorum. cunki görmüyoruz. dokunamıyoruz. uzaktayız.

neredenmi biliyoruz.
    cunki ufak tefek bizde yapıyoruz :)
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-dekorasyon-mobilya-90-190-29-cm-visco-elastik-ortopedik-yatak-57119386/detay/

• quote:

Orijinalden alıntı: Caesar76

Herkese Selam,yatak konusunda yaklaşık 2-3 hafta araştırma yaptım,bu siteden de epeyce faydalandım.Hem kendime hem anneme yatak alacaktım. Kendim için visko love modellerinden birini gözüme kestirdim. (High,comfort,fashion),en son yeni çıktı diye 1x2 fashion aldım.Anneme alacağım yatak konusunda bellona no stress ile yatsan switzerland arasında kalmıştım.Ama hem hakkında okuduğum pek çok olumlu yorum hem de sayın taşkafanın bu yatağı çok övmesi nedeniyle paraya kıyıp switzerland aldım.Benim fashion geleli 2-3 gün oldu, yatarken ya da ilk üzerine oturduğunuzda yumuşak gibi geliyor sonra sertleşiyor,kısacası alıştım diyemeyeceğim şimdilik.
    Switzerland da haftaya gelecek. İkisinde de yatıp izlenimlerimi yazacam burda.Sizlerin tecrübeleri seçim konusunda bana yardımcı oldu,benim tecrübemin de birilerine fayda sağlamasını isterim. Bu arada her iki yatak da 1x2 olup fashion tek çekim 780'e swit de tek çekimle 740'a geldi.Baza konusunda da İdaş,yataş,kelebek,ipek,yatsan,istikbal,doğtaş gezmediğim yer kalmadı.Gezdikce de kalite farkı daha iyi anlaşılıyor, kimi bazaların oyuncaktan farkı yok, hele mahalle aralarında yapılan özel üretimler daha da berbat.Bu konuda da bana göre en iyisi yatsan ama fiyatı normal bazanın iki katı tabi. Bellona twinjoy,stone ve istikbal ferro arasında kaldım.Hangisi alsam derken twinjoy aldım 400'e, eve gelince mağazada göründüğünden daha güzel görünüyor,bir baza daha alacağım haftaya yine bu saydığım 3 modelden biri olmak üzere. Herkesin bayramı kutlu olsun !!!

Yazdığım bu ilk yazıdan sonra Bellonadan bir baza daha aldım 400’e. Switzerland’la birlikte ikisi de Pazartesi geldi. O günden beri de yatakları test aşamasındayım. Visko love da Yatsan da rahatlık açısından bana aynı hissi verdi, iki yatakta da rahatsız eden bir taraf yok ama herhangi birine de tam olarak alıştığımı söyleyemem.

Ama Yatsan için söylenecek tek şey var o da “kalite”. Tabi ki üst düzey gelir grubuna yönelik tempur gibi hatta belki daha kaliteli yataklar vardır ama onları almaya bizim gücümüz yetmez.Orta direk gelir grubu için konuşuyorum ki “YATSAN YATAĞIN MERCEDESİ” arkadaşlar.

Kaldı ki ben bu yatağı almaya pek de niyetli değildim. Almayı planladığım iki yataktan biri kesinlikle Visko love olacaktı ama ikinci yatak konusunda Bellona No stress ile Yatsan arasında kalmıştım ve no stres almaya meyilliydim, son anda switzerland almaya karar verdim. Yatağın görüntüsü muhteşem, insan üzerine yatmaya kıyamıyor. Sayın taşkafa bu yatak konusunda haklıymış, ben kesinlikle tavsiye ederim.

Ben burada ya da farklı bir forumda özellikle belirli bir markayı övmeye yönelik yazıları okuduğum zaman o yazıya şüpheyle bakar belki de ilgili firma tarafından yazıldığını düşünürdüm. Ve şu anda aynı şekilde ben de belirli bir markayı burada sizlere tavsiye ediyorum.

Bu şüpheyi gidermenin en iyi yolu da bence şu; herhangi bir ürün hakkında olumlu veya olumsuz tek yorum varsa dikkate alınmayabilir ama o konuda 5-10 tane benzer yorum varsa o marka hakkında olumlu ya da olumsuz bir fikir edinme açısından insana bir fikir verebilir.

İki şey anladım, iyi mal iyi para demek ve tv olsun yatak olsun ne beğenirseniz beğenin eve getirildiğinde kesinlikle mağazada teşhir edildiğinden daha güzel daha değişik görünüyor, mağazada insan beğenirken, seçerken karar vermekte zorlanıyor.

Sonuç olarak ben Visko Love’ı da Yatsanı da gönül rahatlığıyla öneriyorum, yatak seçerken bu iki markayı da göz önünde bulundurun.

Saygılar.

• Herkese merhaba konu ilerlediği için ve gecenin geç saatleri olduğu için konunun tamamını okuyamadım.Ben yarın yatak almak istiyorum ama bütçem 200-400 tl arasında.Aslında yatak önemli en iyisini seçmek gerekiyor ama şuan yatağa verecek o kadar paramız yok.Benim eski yatağım 10 senelik en sonunda 1 hafta önce çöpe attık demiri çıkmıştı.Tavsiye ettiğiniz model rahat edebileceğim yatak var mı ?

Boy : 1.80
    Kilo : 101

belki lazım olur bu arada yatak ölcümlerini nasıl yapıyoruz ?
  • Merhaba
    işbir yataktan visco confort aldım İlk aldığımızda alışmanız iki hafta süre demişlerdi. Ama hiç öyle olmadı sanki 40 yıldır bu yatakta yatıyormuşuz gibi geldi. burada yorumları okudukça kafamız çok karışmıştı. Almadan yorum yapan arkadaşlarımıza yanlış yaptıklarını kullanmadan yorum yapmanın yanlış olduğunu hatırlatmak isterim. Eşimin belinden ciddi bir problemi vardı büyük bir ameliyet geçirdi onun üzerine yatakları araştırdık. Bu yatakların kıralı tempur ama çok pahalı fiyatları 4000 tl den başlıyor. işbirden visco confort yatağı 4 aydır kullanıyoruz çok memnunuz tavsiye ederiz. Bu arada koku problemide kesinlikle yoktur.
  • Forumda neler oluyor!..

derinmavisi bugün 19 Kasım 2011; 20:36:21 tarihinde

~~~~~~~~~~~~~~
    Cevap: Visco Yataklar Hakkında
    ~~~~~~~~~~~~~~

Merhaba
    işbir yataktan visco confort aldım İlk aldığımızda alışmanız iki hafta süre demişlerdi. Ama hiç öyle olmadı sanki 40 yıldır bu yatakta yatıyormuşuz gibi geldi. burada yorumları okudukça kafamız çok karışmıştı. Almadan yorum yapan arkadaşlarımıza yanlış yaptıklarını kullanmadan yorum yapmanın yanlış olduğunu hatırlatmak isterim. Eşimin belinden ciddi bir problemi vardı büyük bir ameliyet geçirdi onun üzerine yatakları araştırdık. Bu yatakların kıralı tempur ama çok pahalı fiyatları 4000 tl den başlıyor. işbirden visco confort yatağı 4 aydır kullanıyoruz çok memnunuz tavsiye ederiz. Bu arada koku problemide kesinlikle yoktur.

----------- Mesajın Sonu -------------

Bu mesaj silinmiş neden anlamadım...

• işbirde visco PAD VAR 850 tl dediler. alalımmmı ? daha ucuz ve aynı kalitede ürün arıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: @KlavYE@

işbirde visco PAD VAR 850 tl dediler. alalımmmı ? daha ucuz ve aynı kalitede ürün arıyorum

Visko Love'un yatakları güzel ve Pad'i de daha uygun.

http://www.viscoyatakmerkezi.com/visko-love-pad.html
  • 60 density ile 100 density arasında ne fark olur acaba? 300 lira fark var. değermi?

yenibosna koçtaşda viscoyatak merkezinin dükkanı duruyormu? gidip denemek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: @KlavYE@

60 density ile 100 density arasında ne fark olur acaba? 300 lira fark var. değermi?

yenibosna koçtaşda viscoyatak merkezinin dükkanı duruyormu? gidip denemek lazım.

Evet dükkanımız hizmettedir. Misafir etmekten mutluluk duyarız.
  • Arkadaşlar ben ViskoLove Comfort modelini alalı aşağı yukarı 9 ay oluyor ve son derece memnunum. Şu an fiyatları takip etmediğim için bilmiyorum ama aldığım zaman işbir ve yatsan ile arasında ciddi fiyat farkı vardı, onun için viskolove'ı tercih etmiştim. ilk aldığım zaman ciddi bir koku vardı (çok kötü bir koku sayılmaz) ve 2-3 ay içinde azalarak geçti. şu an en ufak bir koku yok. kısacası tavsiye ederim. ben aldığım zaman 2 adet visko yastık ile 10 taksit 1000 TL'ye almıştım.
  • Arkadaşlar, Kızıma (13 yaş, 165 cm, 50 kg.) visko bir yatak almayı düşünüyorum. Hangi model uygun olur ve İstanbul 4.levente en yakın nereden alabilirim?
  • İşbir yataktan almayı düşünüyorum
  • http://www.yakala.co/firsat/tum-turkiye/3107/medilife-tan-istedigin-boyutta-viscopro-yataklar-yuzde74--yastik-yuzde70-indirimli

bu yatak hakkında bilgisi olan var mı arkadaslar?almayı dusunuyorum ama karar veremedım..3 katmanlıymıs falan....
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumhurfatih

http://www.yakala.co/firsat/tum-turkiye/3107/medilife-tan-istedigin-boyutta-viscopro-yataklar-yuzde74--yastik-yuzde70-indirimli

bu yatak hakkında bilgisi olan var mı arkadaslar?almayı dusunuyorum ama karar veremedım..3 katmanlıymıs falan....

Sizin sorduğunuz yatağı bilmiyorum ama uzun uzun araştırdıktan sonra tereddüt ederek markapondaki yatağı aldım. 10 gün içinde teslim ettiler. 1 haftadır da kullanıyorum çok güzel. Kılıfı sitesindeki kılıf değil, çok daha güzel.

http://www.markapon.com/firsat/visco-mybed-yatak/1279

• quote:

Orijinalden alıntı: ZbrCED

quote:

Orijinalden alıntı: cumhurfatih

http://www.yakala.co/firsat/tum-turkiye/3107/medilife-tan-istedigin-boyutta-viscopro-yataklar-yuzde74--yastik-yuzde70-indirimli

Sizin sorduğunuz yatağı bilmiyorum ama uzun uzun araştırdıktan sonra tereddüt ederek markapondaki yatağı aldım. 10 gün içinde teslim ettiler. 1 haftadır da kullanıyorum çok güzel. Kılıfı sitesindeki kılıf değil, çok daha güzel.

http://www.markapon.com/firsat/visco-mybed-yatak/1279

ya bende sizin aldığınız yatağı almayı düşünüyorum ama çok kararsız kaldım... 80-85 kiloyum ciddi bel ağrılarım var sizce bu yatağı almalımıyım ?

• Ben de 88 kiloyum ve gayet memnunum, gerçi, bekarlık hayatında yıllarca kanepede yatan birine her yatak rahat gelir ama :) Sağlık problemleriniz varsa daha ciddi araştırın bence. Benimn herhangi bir sıkıntım olmadığı için yatak bana gayet yeterli. İyi bir şey alacağım diyorsanız ben almamış olsam da VikoLove bence harika. İşbir çok pahalı. İleriye doğru bu kullandığım yatağı annemlere misafirliğe gittiğimde yatmak için annemlere bırakacağım ve ViskoLove Air alacağım. Bunu beğenmediğimden değil, diğerine aşık olduğumdan.
  • http://www.markapon.com/firsat/visco-mybed-yatak/1279

ben de bu yataktan almayı düşünüyorum.
    Acaba bu yataktan alan arkaşlarımız varsa onlar görüşlerini bildirebilirler mi?

Kokma vs. var mı? Alan arkadaşlarımız bu konuda yardım edebilirse sevinirim.

Teşekkürler
  • Viscolove ( Visco Love ) antalya bayisinden kesinlikle alışveriş yapmayın... ne ürün teslim ediyorlar ne de paranızı iade ediyorlar. 1,5 ayı geçti halen kredi kartıma iadeyi alamdım ve hukuki süreci başlattım.
    alışveriş yapmadan önce ikinci kez düşünün! bu yazımı da bilinçlendirme adına her yerde yayınlayacağım.
  • Benim dayım yatak alıcakmış biraz zengin ve bu tip şeylere çok önem veren biri.

1,5 kişilik istiyor. Benden araştırmamı istedi.
    En kalitelisini istiyor

Parası hiç mühim değilmiş isterse 10 bin lira olsun dedi. 1.80 72 kilo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anthony John Soprano -- 12 Aralık 2011; 4:00:19 >
  • Arkadaşlar visco yatak hakkında çok fazla bir bilgim yok ama visco 5 cm bence az daha önce brn yataktan benim aldığım bir kampanyadaki yatağı vardı atlindi yanlış hatırlamıyorsam adı daha sonra anneme de lazım oldu aradım ama atlin yatak kampanyası bitmiş ama kumaşı aleoveradan olan bir yatağı varmış tam fiyatı aklımda değil ama 160x200 ölçüsü 500 - 550 TL..! civarında orayı telefonlar arayıp sorarsanız fiyatı piyasadaki işbir viscolove yada vs vs firmalarındakinden daha iyi benim ilk aldığım yatak gerçekten çok güzel annemede kısa zamanda alıcam aldığımda size en azından yatağın nasıl birşey olduğunu yazabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahmet344 -- 12 Aralık 2011; 20:14:35 >
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.