- x
Visco Yataklar Hakkında
2443 Cevap540132 Görüntüleme47 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     20 [22] 24 25 26 27 28 29      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

578 Mesaj
16 Kasım 2011; 16:17:06 

quote:

Orijinalden alıntı: Kaput

BRN yatak yine şehir fırsatında bu gece son almak isteyenlere duyurulur. Ben immortALance'dan gelecek mesaja göre satın alacağım bu akşam.

Merhabalar;

Space modelimizi önerebilirim size. 160X200 ebatlarından birkaç adet stok mevcut. Sitemizden kaldırdık çift kişilikleri fakat elimizde hala az sayıda da olsa mağaza müşterilerine satışı yapılan ürünlerden mevcuttur.

Bu modeli önerebilirim. 719 TL fiyatı vardır.

İyi günler diler teşekkür ederim.

Emre BAYRAKTAR
Visco Yataklarda Şimdi Forum Üyelerine Özel Ekstra İndirim ve Ödeme İmkanları
Visco Yatak Visko Love
Yatak, Baza, mobilya, koltuk takımı ve diğer tüm ürünlerimizde Ege ve Akdeniz bölgelerine ücretsiz teslimat yapılmaktadır. Visko Love ürünlerinde Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Teslimat.

171 Mesaj
16 Kasım 2011; 17:06:49 

quote:

Orijinalden alıntı: immortALance

Merhabalar;

Space modelimizi önerebilirim size. 160X200 ebatlarından birkaç adet stok mevcut. Sitemizden kaldırdık çift kişilikleri fakat elimizde hala az sayıda da olsa mağaza müşterilerine satışı yapılan ürünlerden mevcuttur.

Bu modeli önerebilirim. 719 TL fiyatı vardır.

İyi günler diler teşekkür ederim.

Arada 240 TL fark var,düşünmeme sebep oluyor.

578 Mesaj
16 Kasım 2011; 17:13:17 

quote:

Orijinalden alıntı: Kaput

Arada 240 TL fark var,düşünmeme sebep oluyor.

Bu konuda elimizden gelen bğir şey ne yazık ki yok. Takdir sizindir. :)

Emre BAYRAKTAR
Visco Yatak Visko Love
Yatak, Baza, mobilya, koltuk takımı ve diğer tüm ürünlerimizde Ege ve Akdeniz bölgelerine ücretsiz teslimat yapılmaktadır. Visko Love ürünlerinde Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Teslimat.

6 Mesaj
16 Kasım 2011; 17:14:30 

Sehirfirsatindaki BRN yataklarından almayı planlıyorum ama kararsızım . Daha önce kampanyadan alanlar memnun mudur ? cevaplarlarsa sevinirim.

171 Mesaj
16 Kasım 2011; 17:59:41 

Şimdiden 25 kişi fırsatı yakaladı!

+ 1 olacak akşama yapacak birşey yok 480 lira ben yorumlara güvenerek alacağım.

321 Mesaj
17 Kasım 2011; 0:29:25 

Markapon'daki yatak konusunda bilgisi olan var mı?

http://www.markapon.com...-3OrrsawCFQVTfAod51fKXg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZbrCED -- 17 Kasım 2011; 0:31:55 >

Neyliiim siyahıma beyaz demeyen yari...

35 Mesaj
18 Kasım 2011; 1:07:33 

quote:

Orijinalden alıntı: ZbrCED

Markapon'daki yatak konusunda bilgisi olan var mı?

http://www.markapon.com...-3OrrsawCFQVTfAod51fKXg

KAÇIRMA DERİM. hemen al.
daha iyisinimi bulucaksın.

35 Mesaj
18 Kasım 2011; 1:11:19 

90*190 markapodaki yatak ambalajıyla birlikte 14 kg gelmesi lazım. ne eksik ne fazla. tartma imkanın varsa diye söylüyorum. cunki görmüyoruz. dokunamıyoruz. uzaktayız.

35 Mesaj
18 Kasım 2011; 1:17:07 

quote:

Orijinalden alıntı: yastikci

90*190 markapodaki yatak ambalajıyla birlikte 14 kg gelmesi lazım. ne eksik ne fazla. tartma imkanın varsa diye söylüyorum. cunki görmüyoruz. dokunamıyoruz. uzaktayız.

neredenmi biliyoruz.
cunki ufak tefek bizde yapıyoruz :)
http://www.sahibinden.c...k-yatak-57119386/detay/

761 Mesaj
18 Kasım 2011; 8:47:59 

quote:

Orijinalden alıntı: Caesar76

Herkese Selam,yatak konusunda yaklaşık 2-3 hafta araştırma yaptım,bu siteden de epeyce faydalandım.Hem kendime hem anneme yatak alacaktım. Kendim için visko love modellerinden birini gözüme kestirdim. (High,comfort,fashion),en son yeni çıktı diye 1x2 fashion aldım.Anneme alacağım yatak konusunda bellona no stress ile yatsan switzerland arasında kalmıştım.Ama hem hakkında okuduğum pek çok olumlu yorum hem de sayın taşkafanın bu yatağı çok övmesi nedeniyle paraya kıyıp switzerland aldım.Benim fashion geleli 2-3 gün oldu, yatarken ya da ilk üzerine oturduğunuzda yumuşak gibi geliyor sonra sertleşiyor,kısacası alıştım diyemeyeceğim şimdilik.
Switzerland da haftaya gelecek. İkisinde de yatıp izlenimlerimi yazacam burda.Sizlerin tecrübeleri seçim konusunda bana yardımcı oldu,benim tecrübemin de birilerine fayda sağlamasını isterim. Bu arada her iki yatak da 1x2 olup fashion tek çekim 780'e swit de tek çekimle 740'a geldi.Baza konusunda da İdaş,yataş,kelebek,ipek,yatsan,istikbal,doğtaş gezmediğim yer kalmadı.Gezdikce de kalite farkı daha iyi anlaşılıyor, kimi bazaların oyuncaktan farkı yok, hele mahalle aralarında yapılan özel üretimler daha da berbat.Bu konuda da bana göre en iyisi yatsan ama fiyatı normal bazanın iki katı tabi. Bellona twinjoy,stone ve istikbal ferro arasında kaldım.Hangisi alsam derken twinjoy aldım 400'e, eve gelince mağazada göründüğünden daha güzel görünüyor,bir baza daha alacağım haftaya yine bu saydığım 3 modelden biri olmak üzere. Herkesin bayramı kutlu olsun !!!

Yazdığım bu ilk yazıdan sonra Bellonadan bir baza daha aldım 400’e. Switzerland’la birlikte ikisi de Pazartesi geldi. O günden beri de yatakları test aşamasındayım. Visko love da Yatsan da rahatlık açısından bana aynı hissi verdi, iki yatakta da rahatsız eden bir taraf yok ama herhangi birine de tam olarak alıştığımı söyleyemem.

Ama Yatsan için söylenecek tek şey var o da “kalite”. Tabi ki üst düzey gelir grubuna yönelik tempur gibi hatta belki daha kaliteli yataklar vardır ama onları almaya bizim gücümüz yetmez.Orta direk gelir grubu için konuşuyorum ki “YATSAN YATAĞIN MERCEDESİ” arkadaşlar.

Kaldı ki ben bu yatağı almaya pek de niyetli değildim. Almayı planladığım iki yataktan biri kesinlikle Visko love olacaktı ama ikinci yatak konusunda Bellona No stress ile Yatsan arasında kalmıştım ve no stres almaya meyilliydim, son anda switzerland almaya karar verdim. Yatağın görüntüsü muhteşem, insan üzerine yatmaya kıyamıyor. Sayın taşkafa bu yatak konusunda haklıymış, ben kesinlikle tavsiye ederim.

Ben burada ya da farklı bir forumda özellikle belirli bir markayı övmeye yönelik yazıları okuduğum zaman o yazıya şüpheyle bakar belki de ilgili firma tarafından yazıldığını düşünürdüm. Ve şu anda aynı şekilde ben de belirli bir markayı burada sizlere tavsiye ediyorum.

Bu şüpheyi gidermenin en iyi yolu da bence şu; herhangi bir ürün hakkında olumlu veya olumsuz tek yorum varsa dikkate alınmayabilir ama o konuda 5-10 tane benzer yorum varsa o marka hakkında olumlu ya da olumsuz bir fikir edinme açısından insana bir fikir verebilir.

İki şey anladım, iyi mal iyi para demek ve tv olsun yatak olsun ne beğenirseniz beğenin eve getirildiğinde kesinlikle mağazada teşhir edildiğinden daha güzel daha değişik görünüyor, mağazada insan beğenirken, seçerken karar vermekte zorlanıyor.

Sonuç olarak ben Visko Love’ı da Yatsanı da gönül rahatlığıyla öneriyorum, yatak seçerken bu iki markayı da göz önünde bulundurun.

Saygılar.

Ey Türk evladı, sözüm sana; yaşadığın, nefes aldığın müddetçe Süleymaniye'de başına geçirilen çuvalı unutma, unutturma !!!

808 Mesaj
19 Kasım 2011; 2:42:45 

Herkese merhaba konu ilerlediği için ve gecenin geç saatleri olduğu için konunun tamamını okuyamadım.Ben yarın yatak almak istiyorum ama bütçem 200-400 tl arasında.Aslında yatak önemli en iyisini seçmek gerekiyor ama şuan yatağa verecek o kadar paramız yok.Benim eski yatağım 10 senelik en sonunda 1 hafta önce çöpe attık demiri çıkmıştı.Tavsiye ettiğiniz model rahat edebileceğim yatak var mı ?

Boy : 1.80
Kilo : 101

belki lazım olur bu arada yatak ölcümlerini nasıl yapıyoruz ?

2 Mesaj
19 Kasım 2011; 20:36:05 

Merhaba
işbir yataktan visco confort aldım İlk aldığımızda alışmanız iki hafta süre demişlerdi. Ama hiç öyle olmadı sanki 40 yıldır bu yatakta yatıyormuşuz gibi geldi. burada yorumları okudukça kafamız çok karışmıştı. Almadan yorum yapan arkadaşlarımıza yanlış yaptıklarını kullanmadan yorum yapmanın yanlış olduğunu hatırlatmak isterim. Eşimin belinden ciddi bir problemi vardı büyük bir ameliyet geçirdi onun üzerine yatakları araştırdık. Bu yatakların kıralı tempur ama çok pahalı fiyatları 4000 tl den başlıyor. işbirden visco confort yatağı 4 aydır kullanıyoruz çok memnunuz tavsiye ederiz. Bu arada koku problemide kesinlikle yoktur.

321 Mesaj
19 Kasım 2011; 21:12:40 

Forumda neler oluyor!..

derinmavisi bugün 19 Kasım 2011; 20:36:21 tarihinde

~~~~~~~~~~~~~~
Cevap: Visco Yataklar Hakkında
~~~~~~~~~~~~~~

Merhaba
işbir yataktan visco confort aldım İlk aldığımızda alışmanız iki hafta süre demişlerdi. Ama hiç öyle olmadı sanki 40 yıldır bu yatakta yatıyormuşuz gibi geldi. burada yorumları okudukça kafamız çok karışmıştı. Almadan yorum yapan arkadaşlarımıza yanlış yaptıklarını kullanmadan yorum yapmanın yanlış olduğunu hatırlatmak isterim. Eşimin belinden ciddi bir problemi vardı büyük bir ameliyet geçirdi onun üzerine yatakları araştırdık. Bu yatakların kıralı tempur ama çok pahalı fiyatları 4000 tl den başlıyor. işbirden visco confort yatağı 4 aydır kullanıyoruz çok memnunuz tavsiye ederiz. Bu arada koku problemide kesinlikle yoktur.

----------- Mesajın Sonu -------------

Bu mesaj silinmiş neden anlamadım...

1891 Mesaj
20 Kasım 2011; 23:29:20 

işbirde visco PAD VAR 850 tl dediler. alalımmmı ? daha ucuz ve aynı kalitede ürün arıyorum

321 Mesaj
21 Kasım 2011; 9:09:57 

quote:

Orijinalden alıntı: @KlavYE@

işbirde visco PAD VAR 850 tl dediler. alalımmmı ? daha ucuz ve aynı kalitede ürün arıyorum

Visko Love'un yatakları güzel ve Pad'i de daha uygun.

http://www.viscoyatakme...com/visko-love-pad.html

1891 Mesaj
21 Kasım 2011; 19:38:53 

60 density ile 100 density arasında ne fark olur acaba? 300 lira fark var. değermi?

yenibosna koçtaşda viscoyatak merkezinin dükkanı duruyormu? gidip denemek lazım.

578 Mesaj
21 Kasım 2011; 19:40:22 

quote:

Orijinalden alıntı: @KlavYE@

60 density ile 100 density arasında ne fark olur acaba? 300 lira fark var. değermi?

yenibosna koçtaşda viscoyatak merkezinin dükkanı duruyormu? gidip denemek lazım.

Evet dükkanımız hizmettedir. Misafir etmekten mutluluk duyarız.

Emre BAYRAKTAR
Visco Yatak Visko Love

459 Mesaj
22 Kasım 2011; 0:21:03 

Arkadaşlar ben ViskoLove Comfort modelini alalı aşağı yukarı 9 ay oluyor ve son derece memnunum. Şu an fiyatları takip etmediğim için bilmiyorum ama aldığım zaman işbir ve yatsan ile arasında ciddi fiyat farkı vardı, onun için viskolove'ı tercih etmiştim. ilk aldığım zaman ciddi bir koku vardı (çok kötü bir koku sayılmaz) ve 2-3 ay içinde azalarak geçti. şu an en ufak bir koku yok. kısacası tavsiye ederim. ben aldığım zaman 2 adet visko yastık ile 10 taksit 1000 TL'ye almıştım.

Sıfır Motorola Atrix Dock Station.PM

6 Mesaj
22 Kasım 2011; 21:42:56 

Arkadaşlar, Kızıma (13 yaş, 165 cm, 50 kg.) visko bir yatak almayı düşünüyorum. Hangi model uygun olur ve İstanbul 4.levente en yakın nereden alabilirim?

Siyah 2010 Auris A/T elegant

TODAY TOMORROW TOYOTA

6 Mesaj
22 Kasım 2011; 21:44:00 

İşbir yataktan almayı düşünüyorum

Siyah 2010 Auris A/T elegant

TODAY TOMORROW TOYOTA

522 Mesaj
30 Kasım 2011; 4:34:13 

http://www.yakala.co/fi...astik-yuzde70-indirimli

bu yatak hakkında bilgisi olan var mı arkadaslar?almayı dusunuyorum ama karar veremedım..3 katmanlıymıs falan....

ADANA FOREVER

321 Mesaj
2 Aralık 2011; 0:35:50 

quote:

Orijinalden alıntı: cumhurfatih

http://www.yakala.co/fi...astik-yuzde70-indirimli

bu yatak hakkında bilgisi olan var mı arkadaslar?almayı dusunuyorum ama karar veremedım..3 katmanlıymıs falan....

Sizin sorduğunuz yatağı bilmiyorum ama uzun uzun araştırdıktan sonra tereddüt ederek markapondaki yatağı aldım. 10 gün içinde teslim ettiler. 1 haftadır da kullanıyorum çok güzel. Kılıfı sitesindeki kılıf değil, çok daha güzel.

http://www.markapon.com.../visco-mybed-yatak/1279

1765 Mesaj
2 Aralık 2011; 12:33:23 

quote:

Orijinalden alıntı: ZbrCED

Sizin sorduğunuz yatağı bilmiyorum ama uzun uzun araştırdıktan sonra tereddüt ederek markapondaki yatağı aldım. 10 gün içinde teslim ettiler. 1 haftadır da kullanıyorum çok güzel. Kılıfı sitesindeki kılıf değil, çok daha güzel.

ya bende sizin aldığınız yatağı almayı düşünüyorum ama çok kararsız kaldım... 80-85 kiloyum ciddi bel ağrılarım var sizce bu yatağı almalımıyım ?

321 Mesaj
3 Aralık 2011; 1:00:52 

Ben de 88 kiloyum ve gayet memnunum, gerçi, bekarlık hayatında yıllarca kanepede yatan birine her yatak rahat gelir ama :) Sağlık problemleriniz varsa daha ciddi araştırın bence. Benimn herhangi bir sıkıntım olmadığı için yatak bana gayet yeterli. İyi bir şey alacağım diyorsanız ben almamış olsam da VikoLove bence harika. İşbir çok pahalı. İleriye doğru bu kullandığım yatağı annemlere misafirliğe gittiğimde yatmak için annemlere bırakacağım ve ViskoLove Air alacağım. Bunu beğenmediğimden değil, diğerine aşık olduğumdan.

14 Mesaj
3 Aralık 2011; 22:13:13 

ben de bu yataktan almayı düşünüyorum.
Acaba bu yataktan alan arkaşlarımız varsa onlar görüşlerini bildirebilirler mi?

Kokma vs. var mı? Alan arkadaşlarımız bu konuda yardım edebilirse sevinirim.

Teşekkürler

323 Mesaj
6 Aralık 2011; 10:27:33 

Viscolove ( Visco Love ) antalya bayisinden kesinlikle alışveriş yapmayın... ne ürün teslim ediyorlar ne de paranızı iade ediyorlar. 1,5 ayı geçti halen kredi kartıma iadeyi alamdım ve hukuki süreci başlattım.
alışveriş yapmadan önce ikinci kez düşünün! bu yazımı da bilinçlendirme adına her yerde yayınlayacağım.

-------------------------------------------------------------
Referanslarım: Xanu, kritos, siyahbalik
-------------------------------------------------------------
PS3 40 GB, LG 42PX4RV, Sony HT-CT100, LG Champagne

2364 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Sensation +
12 Aralık 2011; 3:59:46 

Benim dayım yatak alıcakmış biraz zengin ve bu tip şeylere çok önem veren biri.

1,5 kişilik istiyor. Benden araştırmamı istedi.
En kalitelisini istiyor

Parası hiç mühim değilmiş isterse 10 bin lira olsun dedi. 1.80 72 kilo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sensation + -- 12 Aralık 2011; 4:00:19 >

24 / Band of Brothers / Battlestar Galactica / Blue Mountain State / Breaking Bad / Chuck / Da Vinci's Demons / Damages / Deadwood / Dexter / Entourage / Fargo / Friends / Fringe / Game of Thrones / Generation Kill / Homeland / House M.D / House of Cards / How I Met Your Mother / Lost / Luther / Mad Men / New Girl / Person of Interest / Prison Break / Rome / Sherlock / Six Feet Under / Spartacus / Suits / The Mentalist / The Sopranos / The Walking Dead / The Wire / True Detective / Vikings

5 Mesaj
12 Aralık 2011; 20:13:05 

Arkadaşlar visco yatak hakkında çok fazla bir bilgim yok ama visco 5 cm bence az daha önce brn yataktan benim aldığım bir kampanyadaki yatağı vardı atlindi yanlış hatırlamıyorsam adı daha sonra anneme de lazım oldu aradım ama atlin yatak kampanyası bitmiş ama kumaşı aleoveradan olan bir yatağı varmış tam fiyatı aklımda değil ama 160x200 ölçüsü 500 - 550 TL..! civarında orayı telefonlar arayıp sorarsanız fiyatı piyasadaki işbir viscolove yada vs vs firmalarındakinden daha iyi benim ilk aldığım yatak gerçekten çok güzel annemede kısa zamanda alıcam aldığımda size en azından yatağın nasıl birşey olduğunu yazabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahmet344 -- 12 Aralık 2011; 20:14:35 >

46 Mesaj
14 Aralık 2011; 14:16:01 

quote:

Orijinalden alıntı: stoploss30

Görüntü olarak çok sade.Öyle ahım şahım bişey beklemeyin.sıradan bir kılıfı var.yatağın içini açıp baktım,6cm kadar beyaz renk visco sünger var.Daha önce boyunluk almıştım onun süngeri sarımsı ve daha yoğun gibiydi.Kullanmak henüz nasip olmadı.O yüzden konforu konusunda yorum yapamıcam.

yaklaşık 1 aydır brn yatağı kullanıyorum.daha önce bellona stres yatağı kullandım ve visco yatak çok farklı değil.Visco yatak ile normal yatak arasında öyle söylendiği gibi çok bir fark hissedemedim.visco yatak biraz terleme yaptırıyor.

2364 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Sensation +
14 Aralık 2011; 15:15:24 

quote:

Orijinalden alıntı: Sensation +

En kalitelisini istiyor

Yardımcı olabilecek var mı ?

24 / Band of Brothers / Battlestar Galactica / Blue Mountain State / Breaking Bad / Chuck / Da Vinci's Demons / Damages / Deadwood / Dexter / Entourage / Fargo / Friends / Fringe / Game of Thrones / Generation Kill / Homeland / House M.D / House of Cards / How I Met Your Mother / Lost / Luther / Mad Men / New Girl / Person of Interest / Prison Break / Rome / Sherlock / Six Feet Under / Spartacus / Suits / The Mentalist / The Sopranos / The Walking Dead / The Wire / True Detective / Vikings

578 Mesaj
14 Aralık 2011; 15:29:16 

Merhabalar;

Size Visko Love olarak cahmere veya silver modellerini önerebilirim.

İdaş'ta da Platinium serisinden mira pedli veya mattist serisinden boston latex yatağı da inceleyebilirsiniz.

Dayınız ürünleri görmek isterse memnuniyetle ağırlayabiliriz. :)

Emre BAYRAKTAR
Visco Yatak Visko Love

676 Mesaj
19 Aralık 2011; 0:31:29 

selamlar

1 hafta icinde bir yatak almam lazim 2 kisilik. bugun denedik birkac tane.

isbiri pas geciyorum. yataklarini rahat bulmadim ve gereksiz pahali. hele satiscinin bilgisizligi bir felaket.

yatasta five z vardi fena degil. ama ilkeler geregi yatas istikbal gibi urunlerden uzak duruyorum.

son olarak yatsan whisper ve serta perfectsleeper arasinda kaldik. fiyatlari 1800 ve 2500.

kullanan var mi? bilgi verirseniz sevinirim

14 Mesaj
20 Aralık 2011; 22:31:29 

Arkadaşlar deneyimimi anlatmak istiyorum;

Ben yatak almadan önce forumda biraz bilgi edinmeye çalıştım. ZbrCED nickli arkadaşımız MyBed visco yatak aldığını (çok uygun bir fiyata markapon fırsatıyla) yazmıştı.
Ben de 160x200 yatak arıyordum ancak fiyatlar öyle kazık ki her yerde, insan güzel bir yatak almak istiyor ama 2-3 milyar verip de uyuyamaz hale gelmek de var :)

Yaklaşık 2 hafta araştırma yaptım, visconun kalitesi dansite bilmem ne herşeyini öğrendim. Tabiki çok para veren düdüğü çalıyor her konuda olduğu gibi.
Ama ben iktisatçı adamım, kaliteye önem veriyorum fakat keseme de uygun olmalı biraz.. Bu nedenle gidip de 2-3 milyara visco yatak almadım. Gittim riske girerek markapondaki MyBed Visco yataktan 160x200 boyutlu yatağı aldım.

1 hafta sonra elime ulaştı, MYBED'e telefon açtım, vakumlu bir şekilde kaç gün durabileceğini sordum, tam bir cevap alamadım ancak fazla bekletmezseniz iyi olur, hava alması lazım dedi. Almanya ve diğer ülkelere de sipariş gönderiyoruz fakat fazla vakumlu şekilde durmasını tavsiye etmediler. 6-7 gün şuan oturduğum evde rulo edilmiş, vakumlanmış şekilde evde bekledi sonra attım arabaya götürdüm haftasonu diğer evime, yatağın ambalajını açtım, kenarlardan poşetini delince dışarıdaki havayı emmeye başladı.

15 dakika sonra yatak kendine geldi, Mükemmel bir fermuarlı yüzü var ben bu kadarını tahmin etmemiştim. Hava alması için minik minik nokta desenli. kullanılan visco 5 cm ancak gayet benim gibi 85-90 kiloluk adama her türlü yeter, hele ki sürekli kanepelerde takılan bir adam için pahabiçilmez, hem de bu paraya... :)
1 gün yattım (1 gün deneyebildim), uykumu çok iyi aldım, gayet güzel bir yatak.. kalktığımda vücudumun şeklini almıştı kalktığımda yavaş yavaş vücud izim kayboldu :)

İyi ki almışım diyorum ve şiddetle tavsiye ediyorum.
Önerisi için ZbrCED'e ayrıca teşekkür ediyorum.

6 Mesaj
24 Aralık 2011; 19:15:32 

Merhaba,

Yeni yatak almaya karar verdiğimizden araştırıyorum ancak kafam çok karıştı.
Satıcıların çoğu birbirlerinin söylediklerini çürütecek şeyler söylüyorlar.
Ödenecek miktarında yüksek olması nedeni ile en önemli konu tatmin.

* Ben 1.80 boy, 100 kiloyum. Eşim 1.70 boy ve 60 kilo
* Yapılan tetkiklerde bel fıtığı başlangıcım olduğunu öğrendim.
* 160*200 ebatlarında bir yatak almak istiyorum.

Uzmanların ve kullanıcıların önerilerini alabilir miyim?

teşekkürler.

77 Mesaj
24 Aralık 2011; 23:39:47 

Visco yatak aldım sırt ağrılarına veda ettim. üstelik çok dinç kalkıyorum. Visco yatak bir mucizedir. Aşağısı yukarısı yok bu işin. Ha yazın sıcaklarda sıcaklatma olayı doğrudur. ee her güzelin bir kusuru vardır.

Her yaptığınız iyi yada kötü şey bir şekilde size geri döner.

1 Mesaj
28 Aralık 2011; 8:43:12 

quote:

Merhabalar;

Size Visko Love olarak cahmere veya silver modellerini önerebilirim.

İdaş'ta da Platinium serisinden mira pedli veya mattist serisinden boston latex yatağı da inceleyebilirsiniz.

Dayınız ürünleri görmek isterse memnuniyetle ağırlayabiliriz. :)

Merhaba,
Ben bu gece ilk defa Silver yatakta uydum açıkçası pek uyuyamadım, geçen yıl mondiden sözde full ortepedik yatak almıştım, memnun kalmadığım için tek kişilik antistres silver aldım ancak forumu okuyunca keşke pad alsaydım dedım hem yaylı hemde visko rahatlığı elde edecektim, o esnada akıl edemedim.Bu arada fiyatları paylaşan arkadaşlar ben tek kişilik 190 X 200 olmalı 680 tl ödedim kazıklanmışmı oluyorum.Aslında aldığım yer indirim yapmıştı ancak sizlerin fiyatları görünce şaşırdım.Gerçekten zar zor bir durumda ödeyeceğim sadece dayanılmaz sırt ağrılarım yüzünden visko yatağın iyi geleceğini düşündüm tabi 680 lira tek kişilik için çok geldi bana.
bu arada 165 boyunda 59 kıloyum silver almam yanlış mı olmuş?

Visko love 'da değiştirme garantisini sormadım, sadece 10 yıl garantili dediler ancak ben bu yatak yerıne pad alsam kabul ederler mi?Sanki pad daha iyiymiş gibi geldi.???

Bu konuda akıl verecek arkadaşlar cevap yazarsanız mutlu olurum.

17 Mesaj
28 Aralık 2011; 10:52:32 

iyi günler forumdaki herkese 160*200 işbir ya da tempur yatak almak istiyorum işbir nature tempur ise sensation lite fiyatları güncel olarak bilen varsa mesela ankarada pazarlık yapınca işbir yatak nature modeli 2.600 TL . tempur sensation lite yatağını ise 3.000 tl 12 taksite veriyor. bu 2 marka ve model için daha uygun fiyatlı olarak bilgi verebilecek var mı ?

6 Mesaj
29 Aralık 2011; 9:52:42 

quote:

Orijinalden alıntı: ogultekin

Merhaba,

Yeni yatak almaya karar verdiğimizden araştırıyorum ancak kafam çok karıştı.
Satıcıların çoğu birbirlerinin söylediklerini çürütecek şeyler söylüyorlar.
Ödenecek miktarında yüksek olması nedeni ile en önemli konu tatmin.

* Ben 1.80 boy, 100 kiloyum. Eşim 1.70 boy ve 60 kilo
* Yapılan tetkiklerde bel fıtığı başlangıcım olduğunu öğrendim.
* 160*200 ebatlarında bir yatak almak istiyorum.

Uzmanların ve kullanıcıların önerilerini alabilir miyim?

teşekkürler.

Yataş Five Z almayı düşünüyorum.
Başka bir önerisi olan var mı?

8541 Mesaj
29 Aralık 2011; 17:03:04 

Forumun tamamını okumak zor ama visco yatak almayı düşünenlere şunu söyleyebilirim. Sadece gece uyku kalitem değil gündüz olan yaşam kalitemde olumlu yönde değişti. Daha önce niye almamışım diye hayıflanıyorum...

Not: Yaklaşık 2 sene önce Medline'dan 1.900.-TL'ye komple ( nasıl deniyor bilmiyorum ama yatak başı + alt kasası ve visco yatağını almıştım )

8541 Mesaj
29 Aralık 2011; 17:06:47 

quote:

Orijinalden alıntı: Sensation +

En kalitelisini istiyor

Tempur

592 Mesaj
2 Ocak 2012; 10:18:35 

Arkadaşlar hepsiburada.com da bir yatak var aşağıdaki linkte acaba nasıldır bilen kullanan denemiş olan varmı? Teşekkürler

- Alt katmanında 13 cm. yüksekliğinde 28 dansite yoğunluğunda destekleyici sünger vardır.
- Üst katmanında 65 dansite yoğunluğunda 7 cm. visco vardır.
- İki katman üzerinde iç kılıf mevcuttur.
- En üst katmanında yıkanabilen antistres kumaş vardır.

http://www.hepsiburada....&SKU=EAKSREN1531120-152

Saygılar...

8541 Mesaj
2 Ocak 2012; 10:36:58 

quote:

Orijinalden alıntı: mrtcakmak

Arkadaşlar hepsiburada.com da bir yatak var aşağıdaki linkte acaba nasıldır bilen kullanan denemiş olan varmı? Teşekkürler

- Alt katmanında 13 cm. yüksekliğinde 28 dansite yoğunluğunda destekleyici sünger vardır.
- Üst katmanında 65 dansite yoğunluğunda 7 cm. visco vardır.
- İki katman üzerinde iç kılıf mevcuttur.
- En üst katmanında yıkanabilen antistres kumaş vardır.

http://www.hepsiburada....&SKU=EAKSREN1531120-152

Hocam çok fazla bilgim yok ama visco yüksekliğinin önemli olduğunu biliyorum. Benim yatağın visco yüksekliği 9 cm diye biliyorum ama şimdi içimden keşke daha yüksek olsaydı diyorum.
Eğer maddi durumunuz el veriyorsa daha yüksek almaya bakın... Selamlar...

578 Mesaj
2 Ocak 2012; 13:39:36 

quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Hocam çok fazla bilgim yok ama visco yüksekliğinin önemli olduğunu biliyorum. Benim yatağın visco yüksekliği 9 cm diye biliyorum ama şimdi içimden keşke daha yüksek olsaydı diyorum.
Eğer maddi durumunuz el veriyorsa daha yüksek almaya bakın... Selamlar...

Bu fiyata daha farklı ürünler alabilirsiniz. :) Standart özelliklede sayılabilir fakat pahalı bir ürün.

Emre BAYRAKTAR
Visco Yatak Visko Love

8 Mesaj
3 Ocak 2012; 17:45:09 

Selamlar
Hocam ben 95 esimde 50 kg visco yatak almak istiyorum yalnız esimle benim aramdaki kilo farki cok fazla visco yatakta bunun sıkıntısını yaşarmıyız, asagidaki ürüne almak istiyorum onunlada ilgili bi fikir soylerseniz sevinirim saygılar.
http://www.markapon.com.../visco-mybed-yatak/2013

578 Mesaj
3 Ocak 2012; 21:08:11 

quote:

Orijinalden alıntı: omer1876

Selamlar
Hocam ben 95 esimde 50 kg visco yatak almak istiyorum yalnız esimle benim aramdaki kilo farki cok fazla visco yatakta bunun sıkıntısını yaşarmıyız, asagidaki ürüne almak istiyorum onunlada ilgili bi fikir soylerseniz sevinirim saygılar.

Merhabalar;

Yatağın tepkisini görmek gerekli. Kilo dengesizliği sebebiyle ikinize farklı etki verecektir. Bu sebeple yanıltıcı yönlendirme yapmış olabilirim. Bildiğim ürünlerden Mondi Special Form var iki tarafı farklı sertlikte seim yapılabiliyor visco olarak istiyorsunuz onda da Air modelini önerebilirim. Air modeli basıncı daha iyi yayarak kilo aralıklarını arttırıyor ve tepki farklılığını düşürüyor.

Mutlu Yıllar Dilerim.

Emre BAYRAKTAR
Visco Yatak Visko Love

8541 Mesaj
4 Ocak 2012; 13:24:15 

quote:

Orijinalden alıntı: omer1876

Selamlar

Hocam ben 100 eşim 63 kilo ama yataktan dolayı herhangi bir sıkıntı ve etkileşim yok. Visco olduğu için sizin yattığınız bölüm eşinizin yattığı bölüme en ufak bir etkisi olmaz. Visconun özelliği budur zaten. Ancak visco yatakların belli bir kilo sınırı var fakat siz bu sınırın içindesiniz, sizi etkilemez...

edit: ilanla ilgili yorum beklentiniz; hocam ne kadar yüksek visco kalınlığı o kadar memnuniyet. 5 cm oldukça az, bende 9 cm var ama keşke daha yüksek en azından 15 santim olsaydı diyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 4 Ocak 2012; 13:28:14 >

578 Mesaj
4 Ocak 2012; 13:39:33 

quote:

Hocam ben 100 eşim 63 kilo ama yataktan dolayı herhangi bir sıkıntı ve etkileşim yok. Visco olduğu için sizin yattığınız bölüm eşinizin yattığı bölüme en ufak bir etkisi olmaz. Visconun özelliği budur zaten. Ancak visco yatakların belli bir kilo sınırı var fakat siz bu sınırın içindesiniz, sizi etkilemez...

edit: ilanla ilgili yorum beklentiniz; hocam ne kadar yüksek visco kalınlığı o kadar memnuniyet. 5 cm oldukça az, bende 9 cm var ama keşke daha yüksek en azından 15 santim olsaydı diyorum...

Merhabalar;

Visco yataklarda eşler arasındaki kilo farklılıkları yatak sertliğinin ayarlanmasından dolayı sorunlar yaratıyor. İki eş de yumuşak istiyorsa eğer bunu sağlamak çok çok zor. Kilo aralığı arttığında yüksek kilolu eşe yumuşak gelen az kiloluya orta sert gelşir. Kilo mesafesi açıldıkca da sert gibi gelmeye başlar. Sıkıntı da buradan kaynaklanıyor. Aynı yatağı kullanmak için ilk öncelik iki tarafın da aynı sertlik özelliklerinde yatak istememesi gerekir. :) Tüm sorun buradan kaynaklanmaktadır.

Visco kalınlığı belirli değerleri aştığında sorun yaşarsınız. mesela 100 kilo birisine 9cm visco bile fazla gelebilir. Zira visco maddesi sürekli şekil alma eğilimine girer ve baskının yuüksek olması bunun uzun süre devam etmesini sağlar. 15cm bir viscoya tabiri caizse mezara gömülür gibi gömülürsünüz. Amacı şekilini almasıdır kalınlık olarak. Azı tam şekil alamaz çoğu fazla alır kararında olması gerekmektedir.

Farklı bir sorunuz varsa cevaplamaktan memnuniyet duyarım.

Emre BAYRAKTAR
Visco Yatak Visko Love

8541 Mesaj
4 Ocak 2012; 14:03:04 

Hocam ben tam 100 kiloyum ve yatağım 9 cm visco. Kardeşimin evinde 15 cm visco var. Şöyle bir uzantım, müthiş keyifliydi. Keşke baştan 15 cm olanından alsaydım diyerek hayıflanıyorum. Öyle mezara gömülür gibi değildi. Selamlar...

578 Mesaj
4 Ocak 2012; 14:04:46 

quote:

Hocam ben tam 100 kiloyum ve yatağım 9 cm visco. Kardeşimin evinde 15 cm visco var. Şöyle bir uzantım, müthiş keyifliydi. Keşke baştan 15 cm olanından alsaydım diyerek hayıflanıyorum. Öyle mezara gömülür gibi değildi. Selamlar...

15cm visco yapan hangi firmaymış merak ettim açıkcası. :) Duymadım hiç.
Ekleme: Visco sertliği vs. değiştikçe kalınlıkla da oynanabilir. Kişinin hatları gibi durumlar önemlidir. Biraz algoritmesı geniştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi immortALance -- 4 Ocak 2012; 14:06:34 >

Emre BAYRAKTAR
Visco Yatak Visko Love

8541 Mesaj
4 Ocak 2012; 14:41:16 

quote:

Ekleme: Visco sertliği vs. değiştikçe kalınlıkla da oynanabilir. Kişinin hatları gibi durumlar önemlidir. Biraz algoritmesı geniştir.

Hocam kardeşimde aynı markadan ( medline ) aldı biliyorum. Tam ismini hatırlamasamda sorar öğrenirim ama viscodoctor gibi bir şeydi. Benimkinden daha fazla içine görmülme vardı. Bilsem bende onunkinden alırdım. Seninki daha rahat deyince 15 cm visco var demişti. Araştırın isterseniz :)

8541 Mesaj
4 Ocak 2012; 21:33:27 

quote:

Hocam kinayeli bir :) olunca (yanlış anlamışta olabilirim) ama üşenmeyip kardeşime telefon açıp yatağın modelini sordum. Viscodoctor Punto modeliymiş.
Araştırdım ama bu modelin visco yüksekliğinin belirtildiği bir sayfa bulamadım. Siz bu işlerde daha bilgili olduğunuzdan ve piyasa içinde bulunduğunuzdan siz daha iyi bilebilirsiniz sanıyorum.

Bende merak ettim acaba visco yüksekliği nedir? Sizde merakınızı gidermiş olursunuz :)

Sizi bulmuşken bir soru sorabilir miyim? Çocuklar için visco yatağı bazıları önermiyor veya aksini savunanlarda var. Sizin bu konudaki düşünceniz nedir? 11 yaşındaki oğlum için soruyorum. Selamlar...

578 Mesaj
5 Ocak 2012; 10:47:53 

Ben de karrsilasmadim hic ama arastiracagim bu konuyu. 15cm visco biraz abarti. Sizinkinden dzha yumusak ise daha fazla gomulmeniz normaldir. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Emre BAYRAKTAR
Visco Yatak Visko Love

8541 Mesaj
5 Ocak 2012; 11:01:55 

quote:

Ben de karrsilasmadim hic ama arastiracagim bu konuyu. 15cm visco biraz abarti. Sizinkinden dzha yumusak ise daha fazla gomulmeniz normaldir. :)

Üzerine şöyle bir uzandığım için benimkinden ( 9 cm ) çok daha fazla viscosu olduğuna eminim. Dansitelerini bilemiyeceğim, normal kullanıcı için bu bilgiler biraz spesifik kalıyor.

Çocuklar için ( gelişimini daha tamamlamamış çocuklar için ) visco yatak kullanımı hakkında düşünceleriniz nedir?
Örneğin 11 yaşındaki oğlum için gelişmesine bir engel teşkil edecek bir durum var mı? Bir yerden duydum yada okudum emin değilim ama gelişimini tamamlamamış çocuklar için visco yatağı önermediklerini hatırlıyorum. Teşekkürler...

578 Mesaj
5 Ocak 2012; 11:28:37 

11 yasindaki cocuk icin engel teskil wtmez. Vucudunun uygulayacagi basinc yeterlidir. O konuda bir sorun yasamazsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Emre BAYRAKTAR
Visco Yatak Visko Love

8541 Mesaj
5 Ocak 2012; 11:45:47 

quote:

11 yasindaki cocuk icin engel teskil wtmez. Vucudunun uygulayacagi basinc yeterlidir. O konuda bir sorun yasamazsiniz.

Bilgi için teşekkürler, o zaman sizden iyi bir yatak fiyatı alırım diye düşünüyorum. Akşam yatağın ölçülerine bakayım, yarın size bildiririm...

Hanımla atıştığımızda bazen oğlumun yatağında yatıyorum. Bu sayede en azından sürgün gecelerimde rahat uyurum