Şimdi Ara

ŞARJI EN UZUN GİDEN TELEFON HANGİSİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
84.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • FABRİKA VERİSİ DEĞİL, TECRÜBEYLE SABİT BİLGİ İSTİYORUM, ÖNREĞİN NOKİA 1100 VAR BENDE 6-7-8 GÜNE KADAR GİDİYOR. HEM DE KONUŞMAK ÇOK ETKİLEMEDEN. ŞARJI BUNDAN DAHA UZUN GİDEN TELEFON VAR MI ACEP??

• http://forum.donanimhaber.com/m_22317926/tm.htm

phılıps xenıum modelini takip edebilirsin pek ilgi alanım değil ama bayağı iyiymiş..
  • 6310i telefonum 1 hafta gidiyor şarjım...
  • ya bizim burda bataryası 60 gün giden telefon var 210 ytl.istersen modelini sorarım neymiş diye.
  • quote:

Orjinalden alıntı: KB24

ya bizim burda bataryası 60 gün giden telefon var 210 ytl.istersen modelini sorarım neymiş diye.

60 GÜN MÜ???? ŞOK ŞOK ŞOK::

GERÇEKTEN GİDİYOR MU 60 GÜN, ÇOK SEVİNİRİM ÖĞRENEBİLİRSEN ZAHMET OLMAZSA, HEM DE 210 YTL... ÇOK ŞAŞIRDIM VALLAHİ..
  • arkadaşım yarın 23 nisan.okul mokul yok.yarın sorucam
  • phılıps markanın üzerine şarj süresi giden yoktur boşuna araştırmayın...
  • Evet, Philips ama hepsi değil , bazı modelleri.
  • Telefonda özellik çoğaldıkça doğal olarak şarj süreside kullandıkça azalır o yüzden telefonda beklediğin kriterlerde önemli.
  • çok işlevli olmasına gerek yok, genel tel. özellikleri işte, kamera falan olursa beeelki, şart değil o da. mp3 radyo da aynen.
  • philips xenium 909k şampiyon şarj süresi iyi bataryası 1850 amperli 17 saat konuşma süresi bence ideali bu ....
  • quote:

ya bizim burda bataryası 60 gün giden telefon var 210 ytl.istersen modelini sorarım neymiş diye.

Hemen söyle neymiş markası
  • philips xenium 909k
  • FILIBIS TEN baka yok mu yaw 7-8 10 gün şarjı giden telefon?
  • quote:

Orjinalden alıntı: dragotreis

quote:

60 GÜN MÜ???? ŞOK ŞOK ŞOK::

GERÇEKTEN GİDİYOR MU 60 GÜN, ÇOK SEVİNİRİM ÖĞRENEBİLİRSEN ZAHMET OLMAZSA, HEM DE 210 YTL... ÇOK ŞAŞIRDIM VALLAHİ..

Arkadaşlar, bir zaman kizilotesi nedir diye sorduğumuzda telefoncular çekmeyen yerde çeker derlerdi.
    Bir zaman syambianlı telefonun artısı nedir diye sorduğumuzda oyun daha kolay yüklenir derlerdi
    Bu gibi söylemler piyasa yanıltma yönetimidir
    Telefoncularınb elektronikçilerin vitrinine pek kanmayın
    60 GÜN GİTMEZ. 60 GÜN BEKLER
    KARTI SOKUNCA 40 GÜN BEKLER
    KULLANIRSAN 30 GÜN BEKLER
    BİRAZ OYUN OYNARSAN 20 GÜN GİDER
    BİRAZ MÜZİK DİNLERSEN 15 GÜN GİDER
    ŞEBEKEYİ ZOR GÖRÜYOR VEYA ŞEBEYE UZAKSA 1 HAFTA - 10 GÜN GİDER
    SÜREKLİ MÜZİK DİNLERSEN 1-2 GÜN GİDER
    SÜREKLİ KONUŞURSAN 17 SAAT GİDER
  • 2 başlık üstte şuan. Ben yazınca yeri değişecek ama. Philips 9@9k Champion. Pili 1700mAh olması lazım. 10 günü geçer tahminim normal kullanımda. Benim gibi az kullanırsanız 3 haftayı bile geçer.
  • muzik dinlemek etkiliyor mu peki
  • BU PHİLİPS İŞİ BİLİYOR AFERİM
  • quote:

Orjinalden alıntı: dragotreis

muzik dinlemek etkiliyor mu peki

alüüüüü
  • philips xenium 9@9a telefonumun şarjı neredeyse hiç kullanmadığım bir sürede, sanırım sadece 4-5 sms almıştım telefonla, bir ay dayandı fakat o telefonu aktif olarak kullanırken 3 günü geçmiyordu.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.