Şimdi Ara

## Samsung U900 Soul'un dağıtımına başlandı ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
5.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Samsung U900 Soul'un dağıtımına başlandı ##

## Samsung U900 Soul'un dağıtımına başlandı ##

Samsung firmasının yetkilileri, dün Ultra serisinin amiral gemisi olarak nitelendirebileceğimiz U900 Soul'un artık piyasaya sürüldüğünü açıkladı. Güney Koreli üretici, U900'ü ilk olarak Barselona'da düzenlenen fuarda teknoloji severlerin karşısına çıkarmıştı. Sadece 12.9 mm kalınlığındaki telefon ilk olarak İngiltere, Almanya ve Fransa'da üç farklı renk seçeneğiyle satışa sunuldu. Son kullanıcı fiyatının ise 400 euro civarında olacağı belirtiliyor. Telefonun ülkemize de gelmesini merakla bekliyoruz.

Telefonla ilgili detaylı bilgi için:http://forum.donanimhaber.com/m_21033905/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..Knight.. -- 22 Nisan 2008; 16:01:05 >

• samsungun telefonları 2 gün gitmiyo. hatta telefonu çok kullanan biriyseniz hergün şarj ediosunuz. telefon çıkarcağına batarya ya çözüm bulsun samsung.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V1ncent -- 21 Nisan 2008; 15:41:50 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: V1ncent

samsungun telefonları 2 gün gitmiyo. hatta telefonu çok kullanan biriyseniz hergün şarj ediosunuz. telefon çıkarcağına batarya ya çözüm bulsun samsung.

küçük olmanın bedeli!!!
  • at çöpe

telefonda 1.nokia 2.sony

haber için teşekkürler
  • Şarjı uzun gitsin istiyorsanız philips.
  • benim en hoşuma gicen tlf modeli sonny ericsson
  • tasarımını beğendiğim ender samsung modellerinden birisisi soul.. ilk incelemeleri dört gözle bekliyorum w960i kullanıyorum. ihtiyacım olan 2.tel tercihim olacak büyük ihtimalle.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gktgys

at çöpe

telefonda 1.nokia 2.sony

haber için teşekkürler

samsungu hafife almayın bence. telefonun hiçbişi olmasa bile tasarımdan yırtar gene iş yapar merak etmeyin. kaldı ki özellikleri de oldukça başarılı. dahili kamerasının kalitesi nokiayla ciddi şekilde yarışır. diğer bi sürü teknik özelliklerini de düşünürsek 400 euroluk bir fiyat hiç de fena değil bence. tabi bu benim fikrimdir; kimseyi bağlamaz

• <tasaraımı özellikleri gayet güzel.Sarj konusunda ise okadar kusur kadı kızında da bulunur
  • Telefon mu lazım, işte kralı...hem de 299euro, http://forum.donanimhaber.com/m_22523302/tm.htm
  • quote:

Orjinalden alıntı: KaraKanarya

Telefon mu lazım, işte kralı...hem de 299euro, http://forum.donanimhaber.com/m_22523302/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reis-i Eagles -- 21 Nisan 2008; 21:05:25 >
  • gorunus guzel ortadakı tuslarda dokunmatıkse kullanması cok kasabılır bence
  • Bencede görünüşü hoş bir telefon. Terçih edecek kısım çıkacaktır. Samsung'un asıl hatası tasarıma çok takılı kaldı biraz da yenilikçi özellik eklerse harika olacaktır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gktgys

at çöpe

telefonda 1.nokia 2.sony

haber için teşekkürler

quote:

samsungu hafife almayın bence. telefonun hiçbişi olmasa bile tasarımdan yırtar gene iş yapar merak etmeyin . kaldı ki özellikleri de oldukça başarılı. dahili kamerasının kalitesi nokiayla ciddi şekilde yarışır. diğer bi sürü teknik özelliklerini de düşünürsek 400 euroluk bir fiyat hiç de fena değil bence. tabi bu benim fikrimdir; kimseyi bağlamaz

ayrıca satış rakamlarını bir araştırın bakalım.2007de en çok satan 2. üretici hangisiymiş.Kişisel görüşünüze saygı duyuyorum tabi ama samsung kullananlar da boşuna bu markayı seçmediler değil mi?Bir bildikleri vardı herhalde...

• sarj konusunda nokia sanki cokmu basarılı?devasaa pil üretiyor 1100mah'lık ama nafile 1 gün gidiyor,samsung o kadar ince olmasına ragmen en az 2 gün gidiyor
  • nokia deyince gulesim geliyor, minicik kizlarin elinde yarım kilo telefon. tatmin olayi herhalde. cebe sıgmayan cep telefonunu ben neyleyim. bastan kaybediyor benim gozumde. ayrıca aynı özellikte samsungta daha iyi şarjı olan nokia varmı ben bilmiyorum(teoride degil tabiki pratikte). tabiki zevk meselesi ama ote yandan bilincsiz tuketiciyiz hepimiz. reklamlara ve markalara kanıyoruz ve cok komik durumlara dusuyoruz.
  • birisi telefonu deneyip özelliklerini iyice anlatırmı yada onunla çekilmiş fotoğrafı falan varsa koyarmı..

• telefon iyi hoşta çok pahalı.. tr de bi telefona 700 800 lira verilmez
  • Telefonu aldım dızayn mukemmel.dokunmatk cok hos rahatca kullanabılıyosunuz.radyo ii mp3 ses duzeyı normal nokıayı tutmuyo.kamera normalın uzerınde gunduz cekımler mukemmel ancak gece sıkıntı yasarsınız.Ama en kotu yanı sarj 3 - 4 gun gıdıyo.ama alınırmı degermı buna dersınız evet.dızaynı durusu yetıo.altın rengı sıyah aldım muhtesem dıe bılırım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.