- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
KIZ ARKADASIM BENIM ESKI SMS LERI NASIL VE NERDEN BULDU
75 Cevap12841 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
21 Nisan 2008; 11:11:40 

Kız arkadaşımla kavga ettiğimiz gün benim turkcell hattımdan 1-2 sene once başka kızlara cektıgım sms lerı buldu ve bana geri gonderdı.
Bunu nasıl yapabılır halen bulamadım kafayı yıcem

1975 Mesaj
21 Nisan 2008; 11:13:14 

O kızları mutlaka tanıyordur.

2798 Mesaj
21 Nisan 2008; 11:13:48 

Karı milleti..!
Herşey beklenir..!

...mighτy Ducks of Anaheim...

266 Mesaj
21 Nisan 2008; 11:15:40 

Nokia mi kardeş??

http://cimbomluligtvalma.com/

Lig TV alma, aldırtma!

595 Mesaj
21 Nisan 2008; 11:16:30 

quote:

Orjinalden alıntı: ßiliyorum

Nokia mi kardeş??

Ne alakası var

kurgucu parçası

Uzaklaştırılmış
21 Nisan 2008; 11:17:18 

Tanıma değil benim kıza attıgım 2 senelik mesaj bu ya nasıl bulur halen anlamıs degıım eger turkcellden ogrendıyse kesınlıkle dava acıcam turkcelle
sınır oldum

266 Mesaj
21 Nisan 2008; 11:17:50 

var..
onu benim kız arkadaşım da yaptı.

bir yere girdi silinen smsleri çıkardı bana gösterdi resmen.
ama nasıl yaptıgını göremedim. telefondan bir yere girior

Nokia 6670

Lig TV alma, aldırtma!

Uzaklaştırılmış
21 Nisan 2008; 11:20:57 

quote:

var..

Nokia 6670

baska ıllerdeyız telefonla ılgısı yok yanı

Uzaklaştırılmış
21 Nisan 2008; 11:22:00 

kız arkadaşın acan falan olmasın aman dikkat

266 Mesaj
21 Nisan 2008; 11:22:37 

quote:

Orjinalden alıntı: heroes@@@

baska ıllerdeyız telefonla ılgısı yok yanı

hmm

http://www.ceponline.ne...slerinizi-kurtarin.html

bunu kullanmıştır ozaman.

benimki eline telefonu aldı biyere girdi telefondan yaptı. ben yapamadım halen çözemedim.
bilen varsa bi sölesin ya

böle geri dönüşüm kutusu mu öyle bir şey vardı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßiliyorum -- 21 Nisan 2008; 11:22:17 >

Lig TV alma, aldırtma!

4 Mesaj
21 Nisan 2008; 11:24:39 

quote:

Kız arkadaşımla kavga ettiğimiz gün benim turkcell hattımdan 1-2 sene once başka kızlara cektıgım sms lerı buldu ve bana geri gonderdı.
Bunu nasıl yapabılır halen bulamadım kafayı yıcem

hattın faturalıysa sanırım oparatörün sitesinde geçmiş özeti diye bölüm var isterse oraya bi bak mesela hattın turkcelse konturlü değilse web sitesine gir online işlemlerden geçmişle ilgili bilgileri arat.. başka bişey olması imkansız... bizide haberdar et bulduğunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bengeldi -- 21 Nisan 2008; 11:24:41 >

Ne sen varsın, ne ben, ne yar, ne kimse, O var!
Bütün sevdiklerin elden gittiyse, O var!
Gayede, sebepte ve bahanede, O var!
Yıkılmaz dayanak, kırılmaz destek, O var!
Tektende tek, bir tek, tek başına tek, O var!

Uzaklaştırılmış
21 Nisan 2008; 11:25:18 

kardeşi avukat o yapabilirmi savcılıktan aklıma gelen tek sey bu

Uzaklaştırılmış
21 Nisan 2008; 11:27:55 

Hattım konturlu

5694 Mesaj
21 Nisan 2008; 11:28:15 

Bi sor bakım nasıl ulaştın de eski sms lerime de ne diyecek ona göre tavrını açık açık korsun

Dünya üzerindeki canlıların, DNA zincirinde sadece dört Nükleotit bulunur. Her canlı varlık, bu dört temel yapı taşlarının değişik kombinasyonlarıyla yaratılmıştır. Bizim gen zincirimizde ise; Boşluklar vardır. Bunlar beşinci ve altıncı DNA Nükleotidir. Şu an gen aktarımını tamamladık, yeni bir tür yaratmayı başardık, Bu tür insan ile uzaylı melezidir,

2798 Mesaj
21 Nisan 2008; 11:30:12 

DH seferber oldu çözcez bu olayı..!
Bugün sna yarın bize ...

4 Mesaj
21 Nisan 2008; 11:30:25 

quote:

Hattım konturlu

kardeş sende seni utandıracak haltlar yemeseydin sonrada ne yapacam diye inleyip durmazdın çek şimdi yaptıklarının cezasını..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bengeldi -- 21 Nisan 2008; 11:30:49 >

Uzaklaştırılmış
21 Nisan 2008; 11:30:35 

Kesınlıkle soylemıyor sınırıme gıden olay bırde teknolojı canavarı dıye gecınırız olaya bak ya

Uzaklaştırılmış
21 Nisan 2008; 11:32:56 

derın calışmıs ıstıkbaratcı olmasınn kız arkkadasın

4 Mesaj
21 Nisan 2008; 11:33:19 

şaka biyanada valla ondan öğren bence daha iyi olur hem sen bunu değilde geçmişi nasıl ona tatlı dille anlatırım onu düşün ALLAH yardımcın olsun önce ki mesajımda bi espri niteliğinde alınma yanii

Uzaklaştırılmış
21 Nisan 2008; 11:34:17 

quote:

Orjinalden alıntı: bengeldi

color=#9900FF][/color]

Arkadaşım olay o degıl utandıracak mesajda degıl zaten 2sene oncekı kıza şiir yazmıstım. Oda bırsey demıyor zaten bana neden yazmadın hıç dıyor bole seyler

5694 Mesaj
21 Nisan 2008; 11:34:20 

quote:

Kesınlıkle soylemıyor sınırıme gıden olay bırde teknolojı canavarı dıye gecınırız olaya bak ya

Ver savcılığa bi dilekçe o zaman özel hayatım ihlal edildi diye

Dünya üzerindeki canlıların, DNA zincirinde sadece dört Nükleotit bulunur. Her canlı varlık, bu dört temel yapı taşlarının değişik kombinasyonlarıyla yaratılmıştır. Bizim gen zincirimizde ise; Boşluklar vardır. Bunlar beşinci ve altıncı DNA Nükleotidir. Şu an gen aktarımını tamamladık, yeni bir tür yaratmayı başardık, Bu tür insan ile uzaylı melezidir,

697 Mesaj
21 Nisan 2008; 11:34:27 

vay lan kızlar işine geldimi amma zeki olabiliyor

Normal İmza

1312 Mesaj
21 Nisan 2008; 11:35:20 

Korkulur bu kadın milletinden abi, çok çektim bende karşı cinsden, bi ağız tadıyla bile aldatamıyosun kardeşim bu ne, Mit gibiler

262 Mesaj
21 Nisan 2008; 11:36:37 

çok enteresan ya kızlar bizim yüzümüzden teknolojiyi çözdü

4 Mesaj
21 Nisan 2008; 11:41:33 

kardeş ben meraklandım şimdink valla..

Uzaklaştırılmış
21 Nisan 2008; 11:42:13 

ben dedim kardeşim kız istihBAHARAT çı diye
http://www.mit.gov.tr/a...@inkızarkadaşıprofil.tr

1251 Mesaj
21 Nisan 2008; 11:42:37 

eski sms'lerini ne amaçla buldu? önemli olan o

|I'll be back...|
bir zamanlar altanns idim.

1679 Mesaj
21 Nisan 2008; 11:44:33 

nasıL yapmış ya

And the Raven, never flitting, still is sitting, still is sitting
On the pallid bust of Pallas just above my chamber door;
And his eyes have all the seeming of a demon's that is dreaming,
And the lamp-light o'er him streaming throws his shadow on the floor;
And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted—nevermore!

2700 Mesaj
21 Nisan 2008; 11:45:49 

mesaj hafızanı kontrol et belki sim hafızanda duruyodur o mesajlar
yada mesaj attığın kızı tanıyodur
silmeden önce görmüş kopyalamış olabilir
telefondan sildiğin bir mesajı başka türlü bulamaz turkcell den böyle bi şeyi öğrenmesi zaten mümkün değil gerçi Tr Turkcell hattım yok ama bu turkcellin sitesinden şifreyle girdiğin kısımabak oradada kayıtlar varsa ancak oradan bulmuştur yoksa müşteri hizmetlerini arayıp sevgilimin gönderdiği mesajları gösterin dicek hali yok heralde :D

1181 Mesaj
21 Nisan 2008; 11:46:09 

quote:

var..

Nokia 6670

nokianin kizlara ozel servisi

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

2798 Mesaj
21 Nisan 2008; 11:46:32 

Çatlıcam he meraktan...
Neyseki her sevgiliye bir hattım var diğerlerinden haberi yok hiçbirinin ...

697 Mesaj
21 Nisan 2008; 11:47:35 

Müşteri hizmetlerini ara sor

bence o mesaj attığın kız ile şu an kız aynı kız seni kekliyor kız ya da çok yakın arkadaşı falandır yani başka bişey gelmiyor aklıma

Normal İmza

595 Mesaj
21 Nisan 2008; 11:48:15 

quote:

Orjinalden alıntı: Out Of OrdeR

Çatlıcam he meraktan...
Neyseki her sevgiliye bir hattım var diğerlerinden haberi yok hiçbirinin ...

Her hatta bana yönlendirilmş durumda

kurgucu parçası

14802 Mesaj
21 Nisan 2008; 11:48:52 

arkadaşlar yeni bir kızla çıktığınızda ilk işiniz yeni bir hat almak olsun kesin çözüm

Nikon D200 + Tamron 17-50mm f2.8 + Sigma 150mm f2.8 + Sigma 100-300mm f4 + Kenko 1.4x TC & Automatic Extension Tubes

Uzaklaştırılmış
21 Nisan 2008; 11:52:11 

şu pembe renkte bi telefon var samsung olsa gerek o eski mesajları barındırıyo benim bi kız arkadaşım var sınıftan o da erkek arkadaşının aynı mesajlarını bulmuştu. bende şaşırmıştım bu olay 1 sene önce oldu ama bunu bilen çok az sayıda kişi var başka hangi telefonlrda var bu olay bilmiyorum. ama o bahsettiğim telefonu mu kullanıyosun telefonun modelini araştırıp yazayım birazdan

Uzaklaştırılmış
21 Nisan 2008; 11:52:17 

Dava açar isen her şey ortaya çıkar.

Uzaklaştırılmış
21 Nisan 2008; 11:56:49 

mesajlara gir.Oradan seçenekler sim mesajları seçenegine tıkla.Eski attıgın ve hatta kayıtlı olan tüm smsler görünür.

Uzaklaştırılmış
21 Nisan 2008; 12:03:20 

arkadaşlar biraz mantıklı düşünelim bu mesajlara senin operatörün falan ulaşamaz.ulaşamaz çünkü operatör arkadaşlarım var eğer ulaşacak olsa ben kendi smslerimi kurtarırdım yanlışlıkla silinen.eski mesajlar dediğiniz şey veri tabanında özel bi şifreyle saklanabilir belki ve oraya da senin kız ark. vs giremez ancak kız mitten olmalı ki o da mümkün değil sanırım kesinlikle o mesaj cep telefonunda saklanıyo; aslında konuyu buraya değil de cep telefonu bölümüne açsan şimdiye çoktan yanıtını alırdın

bu arada hafıza kartlı nokia tellerde bi seçenek var ki benim orada 2 senedir yolladığım 1000 mesaj saklı olay şu: mesajlar- ayarları değiş- mesajların saklanacağı bölüm sim kart ve tel hafıza diye geçiyo ya da hafıza kartı: birinden birine geçiş yaptığında eskisi görünmez ta ki diğer hafıza seçeneğini işaretleyee kadar bu özellik bi çok nokia da var benim telde de var nokia 6630.
2 senedir yoolladığım tüm smsler kayıtlı ve bana gelenlerde!
ama ben diğer seçeneğe geçince hiç biri görünmüyo

Uzaklaştırılmış
21 Nisan 2008; 12:12:32 

Arkadaşlar sanırım yazdıklarım tam anlasılmadı telefonla yada modelıyle ılgılı degıl olay ayrı sehırlerdeyız suanda telefonu kurcalayıp bulması mumkun degıl zaten 2 senede 10 telefon degıstırmısımdır ustune

Yanı demek ıstedıgım kesınlıkle hatla ılgılı bırsey bu cunku hattım aynı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heroes@@@ -- 21 Nisan 2008; 12:13:23 >

Uzaklaştırılmış
21 Nisan 2008; 12:18:40 

quote:

Arkadaşlar sanırım yazdıklarım tam anlasılmadı telefonla yada modelıyle ılgılı degıl olay ayrı sehırlerdeyız suanda telefonu kurcalayıp bulması mumkun degıl zaten 2 senede 10 telefon degıstırmısımdır ustune

mesajlara gir.Oradan seçenekler sim mesajları seçenegine tıkla.Eski attıgın ve hatta kayıtlı olan tüm smsler görünür.

769 Mesaj
21 Nisan 2008; 12:24:11 

quote:

İlk beraber olmaya başladığınızda telefonunu karıştırmış olabilir mi? Yani hep ayrı şehirlerde miydiniz?
2 sene önce görmüş olabilir mesajları,unutmayın ki kızların hafızası mükemmeldir

Hafta içi saat 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün,saat 14:00'ten sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilir. Perşembe saat 14:00'ten sonra ve Cuma - Cumartesi - Pazar günleri gelen siparişler Pazartesi günü kargoya verilir.

2798 Mesaj
21 Nisan 2008; 12:25:51 

quote:

Orjinalden alıntı: .KillDevil.

Şuan telefonmda silinmemiş 200 sms var en az 100 katı da silinmiş...
Ama senin sölediğin şeyi yaptım sim mesajları boş diyo ne iş..?

Ayrıca arkadaş diyo ki benim telefonuma ulaşması imkansız..!

Uzaklaştırılmış
21 Nisan 2008; 12:28:18 

quote:

dedıgım gıbı ayrı sehırlerdeyız ok

Uzaklaştırılmış
21 Nisan 2008; 12:50:04 

neyse sanırım kımse bulamadı saolun genede

266 Mesaj
21 Nisan 2008; 13:16:54 

quote:

evet dostum sim mesajlarından çıkardı şimdi hatırladım...
ben mesajlara girdim ama orada seçenekler yok..

Yeni Mesaj
Gelen Kutusu
Klasörlerim
SEVEN mail
Taslaklar
Gönderilen öğeler.
Giden Kutusu
Raporlar

başka seçenek yok

aha buldum..
ama hatta kayıtlıları buldu tüh...
eski hattıda kırmıştım ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßiliyorum -- 21 Nisan 2008; 13:17:30 >

Lig TV alma, aldırtma!

Uzaklaştırılmış
21 Nisan 2008; 13:42:29 

quote:

Orjinalden alıntı: Out Of OrdeR

Karı milleti..!
Herşey beklenir..!

Olay bitmiştir...

Uzaklaştırılmış
21 Nisan 2008; 14:00:35 

cep tel bölümüne aç
sonucunu da bize söylersen çok seviniriz

674 Mesaj
21 Nisan 2008; 14:06:02 

Arkadaşım şöyle olmuştur olay; Bunu bilerek mi yaptı yoksa şansa mı buldu bilemiyorum ama bilerek yaptıysa helal olsun. Anlatayım,
Sen mesajlarını kartta saklamıssındır. Telefonunu değiştirdiğinde yada sim kartı çıkarıp taktığında bu msjlar karta kopyalanır. Sen mesajları telde görmezsin ama o mesajlar kartın içinde kuzu gibi yatarlar. Mesajlara girip Sim kart mesajlarına bastığında kart uzerinde bütün eski tarihli silinmemiş mesajlar onune çıkıverir. Tahminimce böyle olmustur. Büyük geçmiş olsun. Fena patlamışsın...

Uzaklaştırılmış
21 Nisan 2008; 14:12:50 

quote:

Orjinalden alıntı: taxable

Arkadaşım şöyle olmuştur olay; Bunu bilerek mi yaptı yoksa şansa mı buldu bilemiyorum ama bilerek yaptıysa helal olsun. Anlatayım,
Sen mesajlarını kartta saklamıssındır. Telefonunu değiştirdiğinde yada sim kartı çıkarıp taktığında bu msjlar karta kopyalanır. Sen mesajları telde görmezsin ama o mesajlar kartın içinde kuzu gibi yatarlar. Mesajlara girip Sim kart mesajlarına bastığında kart uzerinde bütün eski tarihli silinmemiş mesajlar onune çıkıverir. Tahminimce böyle olmustur. Büyük geçmiş olsun. Fena patlamışsın...

arkadaşın söylediği de çok mantıklı kızla 1 kez bile buluşup hafıza kartını senin tele takmışsa tek bir tuşla tüm eski mesajlarını hafıza kartına alabilir kız hemde bu işlem 1-2 saniyesini alır

Uzaklaştırılmış
21 Nisan 2008; 23:00:34 

bılen yokmu

4795 Mesaj
21 Nisan 2008; 23:05:03 

Bir üst mesajda anlatmış işte arkadaş. Tabi bu denilenler senin sim kartının içinde bulunduğu telefonu kurcalama şansı olduysa mümkün.

2246 Mesaj
21 Nisan 2008; 23:11:18 

O telefondan kimbilir kaç bin mesaj atmışsındır.. Onların içinden o mesajları bulması bile saatler alır.. Ben olayları bilmiyorum ama.. Bu kız 2 sene önceki dediğin kızı ya tanıyor ya da iki kızda aynı kızdı aynı şehirde olmadığınıza göre internetten tanışmış olmanız büyük ihtimal.. e kız da seni keklemiş kabul et artık

6573 Mesaj
21 Nisan 2008; 23:12:44 

quote:

Orjinalden alıntı: asd13

arkadaşın söylediği de çok mantıklı kızla 1 kez bile buluşup hafıza kartını senin tele takmışsa tek bir tuşla tüm eski mesajlarını hafıza kartına alabilir kız hemde bu işlem 1-2 saniyesini alır

ulan adam ayrı şehirlerdeyiz diyor

halen mantıklı diyorlar yaa...ilk mesajı okuyup cevap yazıyorlar

arkadaşım sen de ilk mesaja yazsana ayrı şehirlerdeyiz diye...ne kastırıyon milleti
büyük ihtimal eski kız arkadaşından almıştır...ya da bunu bilen başka arkadaşından...ben kıza mesaj atıyorsam mutlaka bunu en az 5 kız daha okur..
bunu gözardı etmemek lazım...

"Sandy Bridge Kullanlar Kulübü"
AsRocK Z77 Extreme 6 // intel i5 2500K 3.3GHz @3.3GHz v Xigmatek HDT-S1284F // 168GB (2x8GB) GskiLL 1600MHz cl9 // Vector 128GB SSD // 2x2TB Toshiba Hitachi HDD // High Power 750W 80Plus // PHILIPS 27" 273E3QHSB/00 AMVA PANEL LED // Logitech K330 KM Set ve Windows Embedded 8.1 Industry Pro (Öğrenciye beleş sürümü :)

345 Mesaj
21 Nisan 2008; 23:25:12 

tanıdıgı bir başka erkek arkadaşına sormuş olabilir
veya sen kızı daha iyi tanırsın,teknoloji olarak senden üstün olabilir
ama sen genede iyice bir araştır,bir arkasını kolla derim
olayın peşini asla bırakma

130 Mesaj
21 Nisan 2008; 23:25:22 

Cevabı cok basit operatörler smsleri güvenlik için veya delil olabilir diye saklıyorlar, tanıdığın varsa ordan tüm geçmiş aramalarını ve mesajlarının dökümanını alabilirsin.
Bizzat şahidim amcanın oğlu enistesinin tüm geçmiş aramalarını ve yazdığı mesajların dökümünü arkadaşı sayesinde aldı.

2155 Mesaj
21 Nisan 2008; 23:47:23 

55 tane mesaj yazılmış.... 1 tane mantıklı ve makul cevap var o da bu....
quote:

Orjinalden alıntı: mavii2000

Cevabı cok basit operatörler smsleri güvenlik için veya delil olabilir diye saklıyorlar, tanıdığın varsa ordan tüm geçmiş aramalarını ve mesajlarının dökümanını alabilirsin.
Bizzat şahidim amcanın oğlu enistesinin tüm geçmiş aramalarını ve yazdığı mesajların dökümünü arkadaşı sayesinde aldı.

gerisi geyik

550 Mesaj
21 Nisan 2008; 23:59:05 

İyide ben kendi msj içeriğimin dökümünü tarihi saati kime atıldığı şeklinde alabiliyorum fakat kesinlikle bana kendi hattımın dahil msj içeriğini yani neler yazdığımı veya bana ne yazıldığını vermiyorlar.Ha eğer tanıdıkla halledilip veriyorlarsa büyük suç...

1714 Mesaj