Şimdi Ara

Horton Hears a Who! (2008)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• iyi ya şu sıralar animasyon sıkıntısı çekiyordum benim için bomba etkisi yarattı
  • Madagaskar ve Buz devrini sevmiştim. Fakat nedense hep ön yargılı yaklaşıyorum böyle filmlere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V1 -- 13 Aralık 2008; 17:44:31 >
  • Ne kötü ne de çok iyi 6/10
  • Evet hortonun uçuk bi konusu var fakat eğlenceli
    ama kung fu panda buz devri1 i yakalamış .Kungfu pandayı Büyük küçük herkese tavsiye ederim
  • Bugün cafe'de izleme imkanı buldum,çok güzeldi ayrıca TR dublajı da hiç bu kadar mükemmel olamazdı.İzlemeyen varsa izlesin bazı yerlerinde sesli bir şekilde güldümKomedi,dram,aile,fantastik.En çok da mizahî yönünü beğendim,izlemeyen varsa
    şiddetle tavsiye ediyorum.Bence wall-e kadar güzeldi,hatta biraz daha güzeldi diyebilirim. Wall-e 8.6/10 ise bu direkt 9/10.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 19 Şubat 2009; 16:32:20 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: birolayd

Horton Hears a Who! (2008) http://www.imdb.com/title/tt0451079/

Horton 10/8 veriyorum, en çok senaryosundaki ilginç, değişik fikri ile bu puanı
    verdim ve komik yerleride güzel, çocuklarla izlenecek aile filmi...

Çok uçuk fikri var, kesin izleyiniz, sonuna dikkat..

Bana göre son örneklerden (verdiğim puanlar, değerlendirmelerim)
    - Kungfu panda(2008) da ayrı güzeldi.. 10/7
    - Horton (2008) süperdi.. 10/8
    - Buz devri2(2006) yine çok komikti, 10/9 (Ice Age: The Meltdown)
    -Buz Devri 1 (2002) 10/10 (Ice Age)
    -Neşeli Dalgalar 10/8 Surf's Up (2007)
    -Ratatouille (2007) 10/6
    -Madagascar (2005) 10/9
    -The Wild (2006) 10/4
    Madagaskar aslında " The Wild (2006) " in konusunu hatta birçok şeyini çalmıştır, çünkü The wild 2003 te tanıtımını yapmıştı, madagaskar dan daha eski aslında, AMA madagaskar çalmış fakat wild den katkat daha iyi bir animasyon yapmıştır.. Özellikle Wild in çizimleri çok gerçekçi olduğu için çocuklar tarafından hiç benimsenmedi, o yüzden animasyon aile filmi olarak yapılıyorsa, çocuklar için sevilecek tarzda çizilmesi gerek..

-Happy Feet (2006) , Neşeli ayaklar 10/-1
    ÇÜNKÜ adi herifler, baştan sona cinsel içerikli esprilerle filmi doldurmuşlar, +16 uyarısıda yapmamışlar. Allahtan yeğenlerimle gitmemiştim, kuzenimle gitmiştik. Paraya acıdım valla. Kesinlikle büyüklere yönelik animasyondur. AiLE FİLMİ DEĞİLDİR..

WALL-E (2008) 10/1 (Bütünüyle ele aldığımdan dolayı bu puanı verdim.)

Wall-e yi sadece çizim olarak beğendim,
    WALL-E hakkında;
    -Müzikleri iğrençti, 50lerin şarkıları , iğrenç ötesi eski amerikan müzikleri..
    Filmin müzikleri berbat mide bulandırıcı, iğrenççççççti. Sadece eski amerikan müziklerini
    kullanmışlar.. Sanki günümüzde manyak aşk şarkıları yokmuş gibi, mide bulandırıcı hep
    aynı müzikleri olan şarkıları kulllanmışlar..
    -İlk 15 dk biraz sıkıcı, müziklerde iyice sıkıyordu.
    -Konu güzel, fakat çokta komedi olayı yok, bu sene için kunfu panda katkat daha süperdi..
    -Senaryo iyi ama ırkçılık vardı, diğer insanlar yoktu ve amerikanın gücü simgeleniyordu. Maalesef kimse bu yönüne dikkat etmiyor, resmen amerikan üstünlüğünü konu almış siyasi bir animasyondu.
    Ayda falan amerikan bayrakları.
    Dİğer milletleri bırakın, amerikan zenciler bile yoktu galiba, öyle bir film, bir kere izledim tam hatırlayamıyorum.
    Artık her boka(wall-e) "sadece amerika en iyi" ima vermeye çalışıyorlar..
    Wall-e idare eder ama dediğim gibi müzikler, ırkçılık ve amerikan yönüyle içine etmişler, yoksa farklı bir tarz olabilirdi.

wall e ye 1 veren adam.

• Şunlarıda ekleyelim.

Şu ana kadar izleyipte beğenmediğim animasyon yoktur.
    Bana müthiş eğlenceli geliyor animasyon filmleri.

• @birolayd n'apmışsın ya wall-e 1/10

@Gny* güzel seçim fakat onlar sadece birkaçı sürüyle eklerdim de konu sapmasın.Open season o vasat.Ben sana "over the edge"i önereyim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Frost_Nova

@Gny* güzel seçim fakat onlar sadece birkaçı sürüyle eklerdim de konu sapmasın.Open season o vasat.Ben sana "over the edge"i önereyim.

İzledim hocam onu, kaçar mı?
    Çakal rakun ve arkadaşları.

Bir animasyon filmleri konusu açsak iyi olur gibi, bütün filmleri tek başlıkta toplarız.
    Hatırladığım kadarıyla böyle bir bölüm yoktu. Araştırayım bakayım.

• arkadaşlar animasyon diyip geçmeyin. en büyük bütçeli filmler kadar bütçe harcıyorlar bu animasyonlar için.

wall-e 150 milyon dolar

the dark knight 180 milyon dolar siz hesap edin
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gny*

quote:

Orjinalden alıntı: Frost_Nova

İzledim hocam onu, kaçar mı?
    Çakal rakun ve arkadaşları.

Bir animasyon filmleri konusu açsak iyi olur gibi, bütün filmleri tek başlıkta toplarız.
    Hatırladığım kadarıyla böyle bir bölüm yoktu. Araştırayım bakayım.

Böyle bir başlık açarsan kesinlikle katkı sağlarım.

• Horton'ı pek sevmedim, son animasyonlardan en sevdiğim "Kungfu Panda" bir kaç kez izledim. Horton kendini tekrar izlettirecek bir anime değil.
  • berbattı tamamen çocuk filmi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.