Şimdi Ara

LENOVO (IBM) 3000 V200 12.1' KULLANICILARI TOPLANTI ODASI (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.000
Cevap
3
Favori
113.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar yardım xp yükledim fakat problem var...???? dolu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deli_yek -- 27 Mayıs 2008; 22:51:53 >

• 2 tane wireless driver ı var sitede ben intel olanını kurdum broadcom wireless driverının fark getiren özelliği nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exdp -- 27 Mayıs 2008; 23:44:52 >
  • oradaki bütün driverleri indirdim kurdum...ondan sonra böle işte olmadı birşey...
  • ordaki driverlar kendini bir klasöre çıkaryor o klasörlerden kurdun dimi
  • ney anlamadım ya...isoyu mu dion...
  • sen en iyisi resimdeki yüklenmemiş sürücülerin üzerinde sağ tuş tıkla sürücüyü güncelleştir de internet üzerinden güncelleştiriceksin sürücüyü bulup kendisi otomatik yüklüycektir tabi bunun için internete bağlı olman gerekli.

o sarı renkli gördüklerinin üzerinde tek tek yapıcaksın bu işlemleri.
  • quote:

Orjinalden alıntı: exdp

ordaki driverlar kendini bir klasöre çıkaryor o klasörlerden kurdun dimi

evet aynen öyle , genelde c:\driver\XP vs gibi çıkartıyor...
  • Arkadaşlar xp kurulumu başarılı fakat çalışan bir program varsa bilgisayar kapanmıyor.
    Mesela kaspersky antivirüs çalışıyorsa makine kapanmıyor, yeniden başlamıyor. ekranda Windows kapatılıyor yazısı takılıp kalıyor pc doctorda test ettim donanım sorunu görünmüyor driverleri itina ile kurdum onlarda da sorun yok.
    Çare bulamayınca kapatma düğmesini kapat şeklinde ayarladım ordan kapatıyorum :)
    Başına gelen var mı?
  • arkadaşlar diskin part 1 kısmında service partitionu yaratılmış içinde neler var acaba gerekli olabilecek, silmeyi düşünüyorum sanırım windows yedeği ve recovery dosyaları falan var dimi yani işe yaramıycak biton ıvır zıvır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: exdp

arkadaşlar diskin part 1 kısmında service partitionu yaratılmış içinde neler var acaba gerekli olabilecek, silmeyi düşünüyorum sanırım windows yedeği ve recovery dosyaları falan var dimi yani işe yaramıycak biton ıvır zıvır.

Silersen bir daha Vistaya dönemezsin...
  • *Garantide Olan veya olmayan Makinelerinizin Recovery Cd , Dvd talebi İçin Benimle İletişime geçebilirsiniz.*
  • V200 sahibiyim, Recovery Cd veya DVD im yok olmasını istiyorum...
    Ankara dayım nasıl temin edebilirim?
  • arkadaşlar bilgisayar kitlendi nasıl açacağım
  • arkadaşlar benim o ??? hala öle duruo...defalarca yükledim sürücüleri ama gitmedi birtürlü...acaba sıraya değil kafama göre yükledim ondan mıdır...
  • gitmesi lazım eksik birşey kuruyorsun chipset driverlarını kurdunmu ?
  • hepsini kurdum akşam evde yeniden formatlayacağım...
  • Selam arkadaşlar, ben de birkaç hafta önce aldım bu bilgisayardan bir tane ve forumda yazan herkese paylaştığı bilgiler için çok teşekkür ederim.

Lütfen aşağıdaki konularda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

1- Recovery CD/DVD lerini nasıl ve nereden isteyebilirim ?
    2- 3GB ram var şu anda makinada ve çocuğun en çok oynadığı Crazy Taxi oyununu yükledim ancak bu oyunda makina inanılmaz yavaş. Norton' u kaldırdım, AVG yükledim
    ve daha sonra AVG' yi kaldırıp yine denedim ancak her durumda yavaş. Kabul, ekran kartı onbord/paylaşımlı ve bu nootbook oyun için değil elbette ancak grafik
    özelliklerini hızlandırmanın bir yolu yok mu.
    3- 6 hücre pil gerçekten işe yarar mı, kullanan arkadaşlar memnunlar mı ?

Forumdaki ilk yazımda bu kadar uzun yazdığım için özür dilerim ve şimdiden herkese teşekkür ederim
  • Alan arkadaşlar IBM LENOVO 3000 V200 0764-A27 modelinde "FireWire" girişi var mı?
  • Var
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.