LENOVO (IBM) 3000 V200 12.1" KULLANICILARI TOPLANTI ODASI
997 Cevap102645 Görüntüleme3 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     4 [6] 8 9 10 11 12 13      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

493 Mesaj
27 Mayıs 2008; 22:39:47 

arkadaşlar yardım xp yükledim fakat problem var...???? dolu...

local://upfiles/195222/9A0178E14A5D458CB41740CBF2396626.jpg

Ekteki dosya (1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deli_yek -- 27 Mayıs 2008; 22:51:53 >

311 Mesaj
27 Mayıs 2008; 23:37:23 

lenovo sitesinde xp için tüm driverler mevcut oradan işine yarıyacakları tek tek indirip kurucaksın başka bir sorunun yok senin.

http://www-307.ibm.com/...ind=53385&validate=true

NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE
TÜRKİYE TÜRK'LERİNDİR

483 Mesaj
27 Mayıs 2008; 23:45:48 

2 tane wireless driver ı var sitede ben intel olanını kurdum broadcom wireless driverının fark getiren özelliği nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exdp -- 27 Mayıs 2008; 23:44:52 >

493 Mesaj
28 Mayıs 2008; 16:00:47 

oradaki bütün driverleri indirdim kurdum...ondan sonra böle işte olmadı birşey...

483 Mesaj
28 Mayıs 2008; 16:28:37 

ordaki driverlar kendini bir klasöre çıkaryor o klasörlerden kurdun dimi

493 Mesaj
28 Mayıs 2008; 16:31:47 

ney anlamadım ya...isoyu mu dion...

311 Mesaj
28 Mayıs 2008; 16:50:09 

sen en iyisi resimdeki yüklenmemiş sürücülerin üzerinde sağ tuş tıkla sürücüyü güncelleştir de internet üzerinden güncelleştiriceksin sürücüyü bulup kendisi otomatik yüklüycektir tabi bunun için internete bağlı olman gerekli.

o sarı renkli gördüklerinin üzerinde tek tek yapıcaksın bu işlemleri.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE
TÜRKİYE TÜRK'LERİNDİR

2780 Mesaj
28 Mayıs 2008; 17:38:32 

quote:

Orjinalden alıntı: exdp

ordaki driverlar kendini bir klasöre çıkaryor o klasörlerden kurdun dimi

evet aynen öyle , genelde c:\driver\XP vs gibi çıkartıyor...

Octavia Elegance 1.4 TSI DSG (Az yakar, iyi kaçar) 2009 Daihatsu Terios Otomatik (Az yakar, keyifle kaçar) Honda CBR 125R

14 Mesaj
28 Mayıs 2008; 17:42:16 

Arkadaşlar xp kurulumu başarılı fakat çalışan bir program varsa bilgisayar kapanmıyor.
Mesela kaspersky antivirüs çalışıyorsa makine kapanmıyor, yeniden başlamıyor. ekranda Windows kapatılıyor yazısı takılıp kalıyor pc doctorda test ettim donanım sorunu görünmüyor driverleri itina ile kurdum onlarda da sorun yok.
Çare bulamayınca kapatma düğmesini kapat şeklinde ayarladım ordan kapatıyorum :)
Başına gelen var mı?

Lenovo 3000 V200 0764 A27

483 Mesaj
28 Mayıs 2008; 18:16:50 

arkadaşlar diskin part 1 kısmında service partitionu yaratılmış içinde neler var acaba gerekli olabilecek, silmeyi düşünüyorum sanırım windows yedeği ve recovery dosyaları falan var dimi yani işe yaramıycak biton ıvır zıvır.

2780 Mesaj
28 Mayıs 2008; 22:12:38 

quote:

Orjinalden alıntı: exdp

arkadaşlar diskin part 1 kısmında service partitionu yaratılmış içinde neler var acaba gerekli olabilecek, silmeyi düşünüyorum sanırım windows yedeği ve recovery dosyaları falan var dimi yani işe yaramıycak biton ıvır zıvır.

Silersen bir daha Vistaya dönemezsin...

Octavia Elegance 1.4 TSI DSG (Az yakar, iyi kaçar) 2009 Daihatsu Terios Otomatik (Az yakar, keyifle kaçar) Honda CBR 125R

3080 Mesaj
29 Mayıs 2008; 9:11:24 

*Garantide Olan veya olmayan Makinelerinizin Recovery Cd , Dvd talebi İçin Benimle İletişime geçebilirsiniz.*

BGA Cihazlı Notebook Tamir ve Bakım Merkezi
Chipset & VGA Kart Onarımı Power Jack onarımı

3722 Mesaj
29 Mayıs 2008; 16:58:45 

V200 sahibiyim, Recovery Cd veya DVD im yok olmasını istiyorum...
Ankara dayım nasıl temin edebilirim?

135 Mesaj
29 Mayıs 2008; 17:32:55 

arkadaşlar bilgisayar kitlendi nasıl açacağım

Golf 7 1.6 TDI Highline 105 PS BlueMotion Tiptr.DSG Beyaz

493 Mesaj
29 Mayıs 2008; 20:49:55 

arkadaşlar benim o ??? hala öle duruo...defalarca yükledim sürücüleri ama gitmedi birtürlü...acaba sıraya değil kafama göre yükledim ondan mıdır...

2780 Mesaj
29 Mayıs 2008; 23:08:10 

gitmesi lazım eksik birşey kuruyorsun chipset driverlarını kurdunmu ?

493 Mesaj
30 Mayıs 2008; 17:11:04 

hepsini kurdum akşam evde yeniden formatlayacağım...

10 Mesaj
30 Mayıs 2008; 23:57:00 

Selam arkadaşlar, ben de birkaç hafta önce aldım bu bilgisayardan bir tane ve forumda yazan herkese paylaştığı bilgiler için çok teşekkür ederim.

Lütfen aşağıdaki konularda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

1- Recovery CD/DVD lerini nasıl ve nereden isteyebilirim ?
2- 3GB ram var şu anda makinada ve çocuğun en çok oynadığı Crazy Taxi oyununu yükledim ancak bu oyunda makina inanılmaz yavaş. Norton' u kaldırdım, AVG yükledim
ve daha sonra AVG' yi kaldırıp yine denedim ancak her durumda yavaş. Kabul, ekran kartı onbord/paylaşımlı ve bu nootbook oyun için değil elbette ancak grafik
özelliklerini hızlandırmanın bir yolu yok mu.
3- 6 hücre pil gerçekten işe yarar mı, kullanan arkadaşlar memnunlar mı ?

Forumdaki ilk yazımda bu kadar uzun yazdığım için özür dilerim ve şimdiden herkese teşekkür ederim

40 Mesaj
31 Mayıs 2008; 6:11:44 

Alan arkadaşlar IBM LENOVO 3000 V200 0764-A27 modelinde "FireWire" girişi var mı?

1341 Mesaj
31 Mayıs 2008; 8:42:55 

Var

3 Mesaj
31 Mayıs 2008; 8:53:11 

MERHABALAR CİHAZI YAKLAŞIK 2 AYDIR KULLANIYORUM.BİLGİSAYARIN AÇILMASI UZUN SÜRÜYOR,LENOVO REG. TAB.DA UZUN SÜRE KALIP AÇILMA SÜRESİNİ UZATIYOR.WİNDOWS GEZGİNİNİ TIKLADIĞIMDA AÇILMASI YİNE KASIYOR.İNTERNET EXPLORER YİNE HAKEZA 1 GB RAM Lİ ORJİNAL V200'DE SÖRF TADINI ALDIRMAKTAN UZAK.
CİHAZIN PERFORMANS DEĞERLERİNİ DEĞİŞTİREBİLECEK RAM İLAVESİNİ HENÜZ YAPMADIM.2 GB RAM LENOVO V200 1.73gHz İÇİN FAZLA GELİR Mİ BİLEN ARKADAŞLAR VARSA PAYLAŞIRLARSA SEVİNİRİM.TEŞEKKÜRLER

768 Mesaj
31 Mayıs 2008; 16:43:12 

bilgisayarınız açıldımı? forumdaki tüm yorumları okuduğumda bir kaç kişi daha bilgisayarın kilitlendiğinden bahsetmiş. Kilitleme olayı çok sık oluyormu? Kilitlenmesinin sebebini bulabildinizmi?

quote:

Orjinalden alıntı: 06pony

arkadaşlar bilgisayar kitlendi nasıl açacağım

Yeni Ford Focus: 2008 - HB - Trend - A/T - Benzinli - Avalon Gri
Pentax K100D Süper + 18-55mm Kit Lens
Nokia E65
TOSHIBA A300D-125 AMD TURX2 TL-60 2.0GHZ-2048MB-200GB-895MB

493 Mesaj
31 Mayıs 2008; 17:42:09 

ya bu bütün driverleri yükledim ya gitmedi bu ???? lar ya...

483 Mesaj
1 Haziran 2008; 0:26:59 

bence v200 10 numara bir laptop kitlenme bilmemne vs öncelikle bence bios update edin ayrıca elinizde varsa ki legal olduğunu idda etmesemde içindeki işletim sisteminden bian önce kurtulun sonra sadece gerekli driverları uygun sisteminize göre kurun recovery partitionu falan yani tabi bazı kullanıcı kitlesi için gerekli şeyler ama silin gitsin kurun 64bit işletim sisteminizi bazı driverların son sürümünü örneğin intel kendi sitesinden kurun, driver yükleme sorunu yaşıyorsanız google a bakın, benim gibi kablo internet kullanıcısıysanız ethernet ip almassa modeminizi kapatıp 3. bilgisayarın ethernetini sökün, canınız sıkılırsa bi partition a mac yükleyin, cod2 tarzı oyunları yüksek fps de oynamayı düşünmeyin bile (200fps civarı) takılın yani iyiki almışım diye düşünüyorum.

1341 Mesaj
1 Haziran 2008; 10:38:52 

Ben rami 3gb yaptım, vista çok sağlam çalışıyor, kasılma kilitlenme vs hiç yok, çok sorunsuz bir alet, bu fiyata inanılmaz kaliteli, fifa 2008 ve pes 2008'i rahatlıkla yüksek detayda kasılmadan oynatıyor, ee daha ne olsun?

2780 Mesaj
2 Haziran 2008; 13:19:50 

Bios update yapanlar ne gibi iyileşme oldu yazabilirlerse sevinirim.

1 Mesaj
2 Haziran 2008; 17:51:25 

Merhabalar,

yeni üye oldum ama yeni mesaj yaratmayı beceremedim :(

sorum şudur, lenovo ile office 2007 geldi ama ürün anahtarı olmadığından kaldırmak istedim. Ürün anahtarı bir yerlerde var mıdır yoksa satın mı almak gerekiyor? bu birinci sorum.

2.soru: ben kaldırdım ve 2003 bu seferce BCM office eklentisi altında office uygulama sürümüeşleşmiyor uyarısı ile karşılaşıyorum. bunu nasıl gideririm? tekrar 2007 mi kurmam lazım?

bu konularda bilgi verebilirseniz sevinirim.

bilgisayarında içinde de tonla yazılım yüklü gibi geldi bunları kaldırasım var, bu konuda görüşlerinizi almak isterim.

Saygılarımla.

BT

40 Mesaj
2 Haziran 2008; 19:50:17 

Dün itibari ile Migrostan cihazı aldım.SP3 entegre edilmiş XP Pro cd'sinin üstüne SATA sürücülerini nLite ile entegre edip Bios tan sata hd kısmını "compatible" olarak değiştirmeden kurulumu yaptım.Ama bundan sonra ne yaptı isem(5 kere format attım her sıra ile ve herşeyi kurdum,Bios yükseltmesini yaptım) driverların hiç biririni tanıtamıyorum.

768 Mesaj
2 Haziran 2008; 20:01:17 

hayırlı olsun. bir şey soracağım: migrosta laptop u nasıl teslim ediyorlar? kasada ödeme yapmadan önce laptopun kontrol ettiriyorlarmı? yoksa kasada ödeme yaptıktan sonramı kontrol ettiriyorlar? bu soruyu şunun için soruyorum: bazı arkadaşlar ekranda ölü piksel olduğunu bu yüzden laptopu yenisi ile değiştirdiklerini yazmışlar. ama ölü piksel olduğunu laptopu teslim alırkenmi yoksa evdemi farkederek geri götürdüklerini yazmamışlar.

quote:

Orjinalden alıntı: hemicuda

Dün itibari ile Migrostan cihazı aldım.SP3 entegre edilmiş XP Pro cd'sinin üstüne SATA sürücülerini nLite ile entegre edip Bios tan sata hd kısmını "compatible" olarak değiştirmeden kurulumu yaptım.Ama bundan sonra ne yaptı isem(5 kere format attım her sıra ile ve herşeyi kurdum,Bios yükseltmesini yaptım) driverların hiç biririni tanıtamıyorum.

Nokia E65

40 Mesaj
2 Haziran 2008; 20:26:58 

quote:

Orjinalden alıntı: soldier-down

hayırlı olsun. bir şey soracağım: migrosta laptop u nasıl teslim ediyorlar? kasada ödeme yapmadan önce laptopun kontrol ettiriyorlarmı? yoksa kasada ödeme yaptıktan sonramı kontrol ettiriyorlar? bu soruyu şunun için soruyorum: bazı arkadaşlar ekranda ölü piksel olduğunu bu yüzden laptopu yenisi ile değiştirdiklerini yazmışlar. ama ölü piksel olduğunu laptopu teslim alırkenmi yoksa evdemi farkederek geri götürdüklerini yazmamışlar.[

Babacım hiç bir yerde monitör ya da laptop alırken kutusunu açıp piksel kontrolü yaptırmazlar.Hele laptop'ta kontrol edebilmek için power tuşuna bastın mı lisanslı işletim sistemi kurulmaya başlıyor ki satıcı bunları beklemez.Migrosun şu avantajı var değil piksel hatası eve gelip tipini bile beğenmezsen belli bir süre içinde geri götürürsen iade edebilirsin.

2780 Mesaj
2 Haziran 2008; 21:08:29 

quote:

hayırlı olsun. bir şey soracağım: migrosta laptop u nasıl teslim ediyorlar? kasada ödeme yapmadan önce laptopun kontrol ettiriyorlarmı? yoksa kasada ödeme yaptıktan sonramı kontrol ettiriyorlar? bu soruyu şunun için soruyorum: bazı arkadaşlar ekranda ölü piksel olduğunu bu yüzden laptopu yenisi ile değiştirdiklerini yazmışlar. ama ölü piksel olduğunu laptopu teslim alırkenmi yoksa evdemi farkederek geri götürdüklerini yazmamışlar.

Kasada ödeme yapıp hemen kasanın yanında bir masada görevlilere açtırdım bir sorun çıksa değiştireceklerdi..

40 Mesaj
2 Haziran 2008; 21:27:29 

quote:

Orjinalden alıntı: tolgao2000

Kasada ödeme yapıp hemen kasanın yanında bir masada görevlilere açtırdım bir sorun çıksa değiştireceklerdi..

Bu olur...prosedür tamamlanacak para kasaya girecek fatura verilecek ondan sonra ürün hatalı ise geri alınıp parası iade edilecek sen yenisini isteyecen aynı işlem tekrarlanacak.

40 Mesaj
3 Haziran 2008; 2:40:05 

quote:

Sorunu çözdüm...dosyayı açtıktan sonra gittiği klasörün içindeki setupın çalıştırılması gerekiyormuş.

768 Mesaj
3 Haziran 2008; 9:02:16 

teşekkürler arkadaşlar. anladığım kadarıyla ödemeyi yaptıktan sonra kutuyu açtırıp gözle kırık/dökük varmı diye bakmakta fayfa olacak. bir arkadaşın dediği gibi power düğmesine basınca işletim sistemi kurulmaya başlayacağı için migrosta bilgisayarı açmak uygun değil. En iyisi detaylı kontrolü evde yapmak. bir sorun varsa; Migros ta sorunsuzca değiştirilebiliyor.

quote:

Bu olur...prosedür tamamlanacak para kasaya girecek fatura verilecek ondan sonra ürün hatalı ise geri alınıp parası iade edilecek sen yenisini isteyecen aynı işlem tekrarlanacak.

Nokia E65

2780 Mesaj
3 Haziran 2008; 10:04:27 

quote:

teşekkürler arkadaşlar. anladığım kadarıyla ödemeyi yaptıktan sonra kutuyu açtırıp gözle kırık/dökük varmı diye bakmakta fayfa olacak. bir arkadaşın dediği gibi power düğmesine basınca işletim sistemi kurulmaya başlayacağı için migrosta bilgisayarı açmak uygun değil. En iyisi detaylı kontrolü evde yapmak. bir sorun varsa; Migros ta sorunsuzca değiştirilebiliyor.

Vallahi ben direk kurdurttum adama hatta kurulum aşamasında etrafımıza bayağı bir insan toplandı ve çoğu almaya karar verdi birkaçını da kasada elinde v200 kutusu ile beklerken gördüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgao2000 -- 3 Haziran 2008; 10:04:07 >

768 Mesaj
3 Haziran 2008; 10:38:54 

siz hangi ilden almıştınız? ben ankara akköprü migrostan almayı planlıyorum...

quote:

Vallahi ben direk kurdurttum adama hatta kurulum aşamasında etrafımıza bayağı bir insan toplandı ve çoğu almaya karar verdi birkaçını da kasada elinde v200 kutusu ile beklerken gördüm

Nokia E65

2780 Mesaj
3 Haziran 2008; 16:22:48 

Akköprü büyük migrostan aldım.

768 Mesaj
3 Haziran 2008; 20:03:05 

ok. bugün bir daha baktım. ellerinde var. kredi kartının hesap kesim tarihini bekliyorum.

quote:

Akköprü büyük migrostan aldım.

Nokia E65

6 Mesaj
3 Haziran 2008; 22:20:35 

Arda Bey iyi akşamlar,

Beklediğim Recovery DVD ler bugün elime ulaştı.
İlginiz için çok teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nordsee -- 10 Temmuz 2008; 20:08:44 >

10 Mesaj
4 Haziran 2008; 0:08:03 

Selam arkadaşlar, daha önce yazdığım soruları cevap alamadığım için yeniden hatırlatmak istedim. Cevap verebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Selam arkadaşlar, ben de birkaç hafta önce aldım bu bilgisayardan bir tane ve forumda yazan herkese paylaştığı bilgiler için çok teşekkür ederim.

2- 3GB ram var şu anda makinada ve çocuğun en çok oynadığı Crazy Taxi oyununu yükledim ancak bu oyunda makina inanılmaz yavaş. Norton' u kaldırdım, AVG yükledim
ve daha sonra AVG' yi kaldırıp yine denedim ancak her durumda yavaş. Kabul, ekran kartı onbord/paylaşımlı ve bu nootbook oyun için değil elbette ancak grafik

Forumdaki ilk yazımda bu kadar uzun yazdığım için özür dilerim ve şimdiden herkese teşekkür ederim

2780 Mesaj
4 Haziran 2008; 7:59:17 

quote:

Orjinalden alıntı: M.T.

Selam arkadaşlar, daha önce yazdığım soruları cevap alamadığım için yeniden hatırlatmak istedim. Cevap verebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

1. Arda arkadaşımıza ( bu topicde ) özel mesaj ile durumu bildiriyorsun.. O DVD leri ayarlıyor sağolsun.
2. AVG yada Norton ile ilgilisi yok, ekran kartı ile ilgisi var, 12.1" lik notbooklardan oyun performansı beklemek doğru olmaz... hızlandırma metodları pek işe yaramaz..
3. forumda okuduklarımıza göre işe yarıyor. 3 saat civarı fena bir rakam değil.

2780 Mesaj
4 Haziran 2008; 8:08:43 

Bu arada arkadaşlar hatırlarsınız yukarıda vista recovery partitionu uçurmuştum kek gibi, dün vista home basic tr cd si elime geçtim çok güzel kuruldu, hadi activasyon yapalım dedik, cihazın altındaki product key i girdik kabul etmedi :( kaldıkmı vistasız...

80 Mesaj
5 Haziran 2008; 14:22:53 

SELAM
1 HAFTA ÖNCE ALDIM.
3GB YAPTIM RAMİ.
VİSTADA SORUNSUZ. SÜPER HIZLI.

EKRANDA 1 ÖLÜ PİXELİM VAR. AMA ANCAK GÖRMEK İSTERSEN GÖREBİLİRSİN. TOZ GİBİ. SORUN ETMEDİM.

ALET SEEEEEEEEEEEEEEESSİİİİİİİİİİİİİİİZ
BU KONUDA ÇOK MEMNUNUM. HP 6640 DAN SONRA İLAÇ GİBİ GELDİ.

HOPARLÖR: KALİTE ARAMA SES ÇIKARTIYOR.....

ALETİN HERŞEYİ SÜPER ALIN MEMNUN KALACAKSINIZ.

768 Mesaj
5 Haziran 2008; 14:36:30 

3gb ram i nasıl yapıyorsunuz? mesela 1gb + 1gb veya 2gb+2gb gibi her iki ram inde aynı kapasitede olması gerekmiyormu? bu konuyu çözemediğim için 3gb ram i nasıl yaptığınızı anlıyamadım. bilgi verebilirseniz sevinirim.

quote:

Orjinalden alıntı: recall

SELAM
1 HAFTA ÖNCE ALDIM.
3GB YAPTIM RAMİ.
VİSTADA SORUNSUZ. SÜPER HIZLI.

EKRANDA 1 ÖLÜ PİXELİM VAR. AMA ANCAK GÖRMEK İSTERSEN GÖREBİLİRSİN. TOZ GİBİ. SORUN ETMEDİM.

ALET SEEEEEEEEEEEEEEESSİİİİİİİİİİİİİİİZ
BU KONUDA ÇOK MEMNUNUM. HP 6640 DAN SONRA İLAÇ GİBİ GELDİ.

HOPARLÖR: KALİTE ARAMA SES ÇIKARTIYOR.....

ALETİN HERŞEYİ SÜPER ALIN MEMNUN KALACAKSINIZ.

Nokia E65

2780 Mesaj
5 Haziran 2008; 20:27:38 

quote:

3gb ram i nasıl yapıyorsunuz? mesela 1gb + 1gb veya 2gb+2gb gibi her iki ram inde aynı kapasitede olması gerekmiyormu? bu konuyu çözemediğim için 3gb ram i nasıl yaptığınızı anlıyamadım. bilgi verebilirseniz sevinirim.

1+1 ya da 2+2 bir kural değil 1 + 2 de olur ama gerçek performnsı veremez. ama 2 gb olmasından iyidir tabi...

768 Mesaj
6 Haziran 2008; 8:53:23 

ok. verdiğin bilgi için teşekkür.

Nokia E65

8 Mesaj
6 Haziran 2008; 10:08:57 

arkadaşlar mrb bu lenovo 3000 v200 deki ram ler ddr mı ddr2 mi ? tesekkurler

2780 Mesaj
6 Haziran 2008; 14:31:59 

ddr2

493 Mesaj
6 Haziran 2008; 17:48:17 

arkadaşlar bu laptop çok ısınıyor ve acayip ses yapıyor bunu yenisi ile değiştirmek için ne yapmalıyım...

311 Mesaj
6 Haziran 2008; 23:53:02 

quote:

Orjinalden alıntı: deli_yek

arkadaşlar bu laptop çok ısınıyor ve acayip ses yapıyor bunu yenisi ile değiştirmek için ne yapmalıyım...

aleti aldığından beri 15 günü geçtiyse yenisiyle değiştirmezler

NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE
TÜRKİYE TÜRK'LERİNDİR

8 Mesaj
6 Haziran 2008; 23:54:20 

tesekkurler tolgao2000

5 Mesaj
8 Haziran 2008; 13:35:46 

arkadaslar mrb bende dun kangurumdan sipariş verdim eve urunu aldım,urun elime gectiginde ekranında 2 adet olu pixel oldugunu fark ettım, geri iade edebir miyim? ne yapmam gerekiyor tesekkurler....

1341 Mesaj
9 Haziran 2008; 20:28:46 

quote:

Orjinalden alıntı: mellow83

arkadaşlar mrb bu lenovo 3000 v200 deki ram ler ddr mı ddr2 mi ? tesekkurler

ddr2

3080 Mesaj
10 Haziran 2008; 12:50:39 

22 Ay garantili Sorunsuz 0769 N200 Model Pırıl Pırıl, V200 Le takas etmek isteyen bi arkadaşım var Haberiniz olsun
0769 256Mb ekran kartlı Geforce 7300 2Gb Ram 160Gb sata disk coreduo 1.63 işlemci
Takas etmek ısteyen olursa Haberiniz olsun.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

BGA Cihazlı Notebook Tamir ve Bakım Merkezi
Chipset & VGA Kart Onarımı Power Jack onarımı

2891 Mesaj
10 Haziran 2008; 13:12:43 

quote:

Orjinalden alıntı: yerkan54

arkadaslar mrb bende dun kangurumdan sipariş verdim eve urunu aldım,urun elime gectiginde ekranında 2 adet olu pixel oldugunu fark ettım, geri iade edebir miyim? ne yapmam gerekiyor tesekkurler....

bende kangurumdan almıştım 1 tane ölü piksel çıktı bende de, demek hep böyle oluyormuş :(
ama ben değiştirmedim, normal ekranda pek belli olmuyor da siyah bir arka plan üzerinde çok belli oluyor, üstelik ekranın da tam ortasında :(

"BU MESAJDA ANLATILAN KİŞİ, KURUM VE OLAYLAR TAMAMEN HAYAL ÜRÜNÜDÜR."

4 Mesaj
11 Haziran 2008; 11:30:08 

arkadaşlar bende bu ürünü almayı düşünüyorum fakat oyun konusunda kararsızım çünkü herhangi bir seyahate çıktığımda heryerde kablosuz internet olmayacağından oyun oynayarak zamanımı gerçirmeye çalışacağım.henüz yaşım 18 olduğundan da bu makinayı iş amaçlı almıyorum bu ürünü alan ve deneyen arkadaşlar var mesela gta gibi fifa gibi oyunları kaldırıyormu yada bu oyunları kaldırması için neler yapılmalı bu konuda bilgili arkadaşların yardımcı olmalarını istiyorum ve vereceğiniz bilgiler doğrultusundada makiana konusunda karar vereciğim cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

2780 Mesaj
11 Haziran 2008; 15:24:30 

cem kardeşim o halde bu laptop sana göre değil, hayal kırıklığına uğrayablisin... bu cihaz oyun için almamak lazım...

1 Mesaj
11 Haziran 2008; 16:15:44 

Selam Arkadaşlar ben 3 gün önce aldım xp kurdum ve driverlerin hepsini indirip kurdum fakat aygıt yöneticisine girdiğimde çok şaşırdım işte resim

0

bu resmide başka bilgisayardan koydum internete bağlanamadım ve bilgisayarda sesde yoq napacağım çok şaşırdım lütfen yardım edebilirmisiniz.

Bu arada xp service pack 2 kurdum bi sorun olur mu ?

TEYFO

2780 Mesaj
11 Haziran 2008; 18:17:46 

Şimdi internetten indirdiğin exe dosyaları çift tıkladığında bir kurulum yapıyor gibi olurlar halbuki driverları c:\ bir yere açıyorlar sen tüm exe leri bu şekilde açtıktan sonra tek tek bu klasörlere girip içlerindeki setupları çalıştıracaksın... genelde C:\drivers ve c:\swtools gibi klasöre açıyor..