Şimdi Ara

LENOVO (IBM) 3000 V200 12.1' KULLANICILARI TOPLANTI ODASI (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.000
Cevap
3
Favori
113.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen Ankara pil Nerde satılıyor bende merak ediyorum.
  • pili ankarada 2 servise ve bahsi geçen istanbuldaki servise sordum. stoklarda yok. istanbulda bahsi geçen servise sordum. stoklarda yok. 4 hafta süre veriyorlar. 98$ fiyat verdiler
    quote:

Orjinalden alıntı:

Aynen Ankara pil Nerde satılıyor bende merak ediyorum.

r

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magicboyguccino -- 8 Mayıs 2008; 22:33:32 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ehto

EVET ARKADAŞLAR BENDE LENOVO 12.1 ALDIM.BU ALDIĞIM 2.LENOVO.DAHA ÖNCE 3 AY ÖNCE 15.4 LENOVO ALMIŞTIM.ONU SATIP 12.1 ALDIM.HERŞEYİ ÇOK GÜZEL OLAN LENOVONUN TEK EKSİĞİ PİLİN 1 SAAT BİLE GİTMEMESİ NEREDEYSE.TAM OLARAK BU SORUNU ÇÖZMÜŞ YENİ 6 CELL Lİ PİLLERDEN ALAN Bİ ARKADAŞIN BİZİ AYDINLATMASINI RİCA EDİYORUM.GENELDE HERKES ADRES VERMİŞ ŞURDA VAR BURDA VAR DEMİŞ TAKAN KULANAN VARMI KİMSE BAHSETMEMİŞ.TEKRAR RİCAM ALAN VARSA EĞER, BİZİ FİAT VE ADRES OLARAK AYDINLATMASI.

6 Cell orijinal pil; Yüksek Performanslı ekranda 3 saate yakın gitmekte. Orijinal Parça numarası 40Y8321 olan bu pili Boğaziçi Bilgisayar Vasıtasıyla 191.-YTL ye Ankara'dan satın aldım.(Zira Boğaziçi Bilgisayar bireysel kullanıcılara direk satış yapmıyor) Boğaziçi bilgisayar bayileri vasıtasıyla edinebilirsiniz.

6 Cell orijinal Pilin linki aşağıdadır bilginize.

http://www.bogazici.com.tr/Details.aspx?sm=ZPLE-091

• Çok pahalı,her yerde fiyat aynı olmak zorunda yani 98dolar+kdv=150ytl ye netservisten aldım ben de.İstanbul'da çözüm ortağı onlar da daha önce bu konuda bilgileri yazmıştım.

Firmaları güç durumda bırakacak durum olmasın, Aynı Fiyat Satılması zorunlu değildir.Ürün Tekel değildir, Çözüm ortaklarıda olsa Normalde olsa üzerine istedikleri fiyat koyma durumu söz konusudur.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • arkadaşlar bu hepsiburada ki orjınal 6 cell mi acaba sipariş verdim fakat 3 gün oldu daha bişey yok sanırım aynı yerden geliyolar. linklenovo retro pil
    aynı zamanda 13" likler için çantada aldım bugun gelir.bunun dışında xp de ekran kartı 128mb gözüküoyr bir türlü arttıramadım hafızasını ve directx 9 gözüküyor. 10u yükleyemedim. sadece viztada 358 mb oluyor sanırım. yapabilen arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum. bende diğer herkez gibi cok memnunum bilgisayarımdan. ;)
  • quote:

Orjinalden alıntı: nordsee

quote:

EVET ARKADAŞLAR BENDE LENOVO 12.1 ALDIM.BU ALDIĞIM 2.LENOVO.DAHA ÖNCE 3 AY ÖNCE 15.4 LENOVO ALMIŞTIM.ONU SATIP 12.1 ALDIM.HERŞEYİ ÇOK GÜZEL OLAN LENOVONUN TEK EKSİĞİ PİLİN 1 SAAT BİLE GİTMEMESİ NEREDEYSE.TAM OLARAK BU SORUNU ÇÖZMÜŞ YENİ 6 CELL Lİ PİLLERDEN ALAN Bİ ARKADAŞIN BİZİ AYDINLATMASINI RİCA EDİYORUM.GENELDE HERKES ADRES VERMİŞ ŞURDA VAR BURDA VAR DEMİŞ TAKAN KULANAN VARMI KİMSE BAHSETMEMİŞ.TEKRAR RİCAM ALAN VARSA EĞER, BİZİ FİAT VE ADRES OLARAK AYDINLATMASI.

6 Cell orijinal pil; Yüksek Performanslı ekranda 3 saate yakın gitmekte. Orijinal Parça numarası 40Y8321 olan bu pili Boğaziçi Bilgisayar Vasıtasıyla 191.-YTL ye Ankara'dan satın aldım.(Zira Boğaziçi Bilgisayar bireysel kullanıcılara direk satış yapmıyor) Boğaziçi bilgisayar bayileri vasıtasıyla edinebilirsiniz.

öff 191 ytl de çok fazla yaw.

Peki serviste 98$ diye bahsedilen fiyata kdv dahil mi ?

• Arkadaşlar merhaba bende bu notebooktan aldım ancak bi sorunum var makinanın kurulumu ve driverları tamam xp ye çevirdim ancak makina kapanmıyor.Bilgisayarı kapat komutunu verince oturum kapatılıyor ayarlarınız kaydediliyor diyor bilgisayarı kapat diyor orada kalıyor.Bu sorunla karşılan var mı?
  • Arkadaşlar selamlar, bende foruma yeni üye oldum bu arada bende migrosun kampanyasından istifade ederek bir lenovo edindim. Cihaza XP yüklemek için cd sipariş verdim ve dün elime ulaştılar 1 adet kurtarma 6 adet de kurulum cdsi geldi. fakat bir türlü xp yükleyemiyorum. Rescue and recovery cd si ile bilgisayarı boot edip başlatıyorum siyah bir ekan çıkıyor "rescue and recovery 3" yazan ekran 2 dakika geçmeden bilgisayar yeniden başlıuyor belkiş bunu 30 sefer denedim fakat çözemedim. forumda sata diskin "competable" olarak değiştirilmesi söylenmiş onu da denedim yine olmuyor yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler
  • bende bu sorunlar karşılaştım. chipset driver ını yükle düzelir demişlerdi düzelmedi, yeniden format atıp xp kurdum.şu an sorun yok. ama bir arakadaş service pack 3 yükleyince düzeldi diye yazmıştı önceki sayfalarda. chipset driverını yükle tekrar. olmazsa service pack 3 yükle. umarım sorunun hallolur.

quote:

Orjinalden alıntı: tt82

Arkadaşlar merhaba bende bu notebooktan aldım ancak bi sorunum var makinanın kurulumu ve driverları tamam xp ye çevirdim ancak makina kapanmıyor.Bilgisayarı kapat komutunu verince oturum kapatılıyor ayarlarınız kaydediliyor diyor bilgisayarı kapat diyor orada kalıyor.Bu sorunla karşılan var mı?
  • rescue and recovery cdleri ile XP kuramazsın arkadaşım. XP kurmak için xp kurulum cd nin olması lazım. eğer cd var ise biostan satayı disabled yap. sonra cd sürücüye xp kurulum cd sini yerleştir. yeniden başlat xp kurulumu yap. rescue and recovery cdleri laptop ı fabrika çıkış haline getirmek için sanırım.

quote:

Orjinalden alıntı: ahmetjoe

Arkadaşlar selamlar, bende foruma yeni üye oldum bu arada bende migrosun kampanyasından istifade ederek bir lenovo edindim. Cihaza XP yüklemek için cd sipariş verdim ve dün elime ulaştılar 1 adet kurtarma 6 adet de kurulum cdsi geldi. fakat bir türlü xp yükleyemiyorum. Rescue and recovery cd si ile bilgisayarı boot edip başlatıyorum siyah bir ekan çıkıyor "rescue and recovery 3" yazan ekran 2 dakika geçmeden bilgisayar yeniden başlıuyor belkiş bunu 30 sefer denedim fakat çözemedim. forumda sata diskin "competable" olarak değiştirilmesi söylenmiş onu da denedim yine olmuyor yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler

• narec teşekkürler! mesai bitsin eve gider gitmez deneyeceğim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rouvax

quote:

quote:

1 sayfa geride gayet açık ve net yazmıştım :

Arkadaşlar lenovonun sitesinde aşağıdaki linkte çözüm IBM çözüm ortakları listesi var:http://www.pc.ibm.com/tr/warranty/index.html

Ben Anadolu yakasında oturuyorum diye NETSERVİS'ten aldım,Cihan Bozkurt ile görüşün yardımcı olur, ben ondan aldım. Pilin FRU yani yedek parça nosu:42T4509 Bu kodu belirtin sorarken mutlaka.

Bu sabah havale yaptım öğleden sonra parçayı getirtmişler ve akşam aldım bataryayı. Herhangi bir çözüm ortağından alabilirsiniz siz de, yalnız ödeme havale ile oluyor,taksit falan yok fiyatı da 98$+kdv yani 150ytl kdv dahil ödedim,sakın daha fazla vermeyin.Normalde heryerde fiyatı aynı olmalı sonuçta orijinal batarya ama bir yerde 125$+kdv fiyat söylemişlerdi hatırlayabilsem şikayet edeceğim IBM'ye. Şu an şarj oluyor,kasadan taşıyor pil ve biraz ağırca fotoları bu linkte var bolca:http://www.notebookreview.com/default.asp?newsID=3767&review=Lenovo+V200

Hepsiburada'da satılan orijinal değil yan sanayi ve aynı fiyat, keşke almasaydı alan arkadaş.

• arkdaşlar laptoplarınız hayırlı olsun öncelikle,yalnız üründe ısınma ve fan sesi durumları nasıl,birde uzun süreli kullandınızmı hiç ekran göz yorgunluğu falan yapıyomu..
    bazı parlak ekranlar uzun süreli kullanımda inanılmaz göz yorgunluğu,yaşarma vs yapıyor çünkü..
  • merhaba arkadaşlarım... 2 gün önce aldığım lenovo laptop ım da vista home basic yüklü.. acaba vista ultimate veya diğerleri yüklenebilir mi birde vista daki aero arayüzü bu pc de çalışırmı .. tşk ler
  • bende aşağıda bahsi geçen servisi aradım. lenovo tr stoklarında yok termin için 4 hafta veriyorlar
    ankarada 2 servis aradım. onlarda stoklarda yok dediler

quote:

Orjinalden alıntı: tas7035

quote:

Orjinalden alıntı: Rouvax

quote:

quote:

1 sayfa geride gayet açık ve net yazmıştım :

Arkadaşlar lenovonun sitesinde aşağıdaki linkte çözüm IBM çözüm ortakları listesi var:http://www.pc.ibm.com/tr/warranty/index.html

Ben Anadolu yakasında oturuyorum diye NETSERVİS'ten aldım,Cihan Bozkurt ile görüşün yardımcı olur, ben ondan aldım. Pilin FRU yani yedek parça nosu:42T4509 Bu kodu belirtin sorarken mutlaka.

Bu sabah havale yaptım öğleden sonra parçayı getirtmişler ve akşam aldım bataryayı. Herhangi bir çözüm ortağından alabilirsiniz siz de, yalnız ödeme havale ile oluyor,taksit falan yok fiyatı da 98$+kdv yani 150ytl kdv dahil ödedim,sakın daha fazla vermeyin.Normalde heryerde fiyatı aynı olmalı sonuçta orijinal batarya ama bir yerde 125$+kdv fiyat söylemişlerdi hatırlayabilsem şikayet edeceğim IBM'ye. Şu an şarj oluyor,kasadan taşıyor pil ve biraz ağırca fotoları bu linkte var bolca:http://www.notebookreview.com/default.asp?newsID=3767&review=Lenovo+V200

Hepsiburada'da satılan orijinal değil yan sanayi ve aynı fiyat, keşke almasaydı alan arkadaş.

• quote:

Orjinalden alıntı: magicboyguccino

hocam
    bu pile bende baktım
    sanırım yanlış pil sipariş etmişsin :( arkasının düz biçimde uzun olması gerekiyor

quote:

Orjinalden alıntı: jet0n

arkadaşlar bu hepsiburada ki orjınal 6 cell mi acaba sipariş verdim fakat 3 gün oldu daha bişey yok sanırım aynı yerden geliyolar. linklenovo retro pil
    aynı zamanda 13" likler için çantada aldım bugun gelir.bunun dışında xp de ekran kartı 128mb gözüküoyr bir türlü arttıramadım hafızasını ve directx 9 gözüküyor. 10u yükleyemedim. sadece viztada 358 mb oluyor sanırım. yapabilen arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum. bende diğer herkez gibi cok memnunum bilgisayarımdan. ;)

Pil doğru arkadaşlar ancak yan sanayi!

• hocam sendeki pilni fotolarını ekleyebilirmisin.
    bahsi geçen pile bende baktım. farklı olduğunu düşünerekten siparişini vermedim.

quote:

Orjinalden alıntı: tas7035

quote:

Orjinalden alıntı: magicboyguccino

hocam
    bu pile bende baktım
    sanırım yanlış pil sipariş etmişsin :( arkasının düz biçimde uzun olması gerekiyor

quote:

Orjinalden alıntı: jet0n

arkadaşlar bu hepsiburada ki orjınal 6 cell mi acaba sipariş verdim fakat 3 gün oldu daha bişey yok sanırım aynı yerden geliyolar. linklenovo retro pil

Pil doğru arkadaşlar ancak yan sanayi!

• Yukarıda verdiğim linkte var resimleri, pil doğru ama orijinal ile aynı para hatta daha pahalı ne gerek var yan sanayi ürün almaya?
  • Çok pahalı,her yerde fiyat aynı olmak zorunda yani 98dolar+kdv=150ytl ye netservisten aldım ben de.İstanbul'da çözüm ortağı onlar da daha önce bu konuda bilgileri yazmıştım.

Firmaları güç durumda bırakacak durum olmasın, Aynı Fiyat Satılması zorunlu değildir.Ürün Tekel değildir, Çözüm ortaklarıda olsa Normalde olsa üzerine istedikleri fiyat koyma durumu söz konusudur.
  • işlemci t7500 2.2ghz 4mb L2 800mhz ,ram 3gb,hdd samsung 320gb upgrade ettim sorun yok..üstünden çıkan işlemcide satılıktır t2370 1.73mhz 1mb L2

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.