Şimdi Ara

LENOVO (IBM) 3000 V200 12.1' KULLANICILARI TOPLANTI ODASI (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
999
Cevap
3
Favori
113.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fiyatı iyimiş baya bide edimax'ın anten takılabilen bi modeli var ona bakıp son kararımı vericem ama merak ettiğim gerçekten işe yarayıp yaramadığıydı fikir verdiğin için sağol.
  • Yurtdışından getirtiğim 3 adet kurtarma DVD si ile başarılı bir şekilde Vistaya döndüm, driverları indrip kuruyorum, hız olarak XP den pek bir fark göremiyorum özellikle 10 gün sonrasını bekleyeceğim karar vermek için keza vista harddiski indexlemesi anca sürüyormuş indexledikten sonra hız daha da artıyormuş....
  • Selamlar,

XP'ye geçtim, tüm driver'ları kurdum (bluetooth hariç), Intel chipset güncellemesi de dahil. Ancak bilgisayar restart atarken siyah ekranda takılıyor hala. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: salvo

Selamlar,

XP'ye geçtim, tüm driver'ları kurdum (bluetooth hariç), Intel chipset güncellemesi de dahil. Ancak bilgisayar restart atarken siyah ekranda takılıyor hala. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler.

Restart öncesi bağlı bulunan tüm usb girişleri boşaltıp bir deneyin..
  • bende şans yok ekranda 1 tane ölü piksel cıktı
    quote:

Orjinalden alıntı: _ERH@N_

http://www.myshop.com.tr/asp/show_stock.asp?product=574D467

bende burdan aldım o modeli cuma günü telefon açıp sordum hemen gönderirseniz alıcam diye tamam dediler tedarikçiden size göndericez cumartesi elinizde olur ama daha ortada yok sözde urfa şubelerine gitmiş ürün ordan gönderiliçekmiş bakalım 1.190 ytl aldım burdan nakit sepette 1.160

quote:

Orjinalden alıntı: queque

Okankan

bilgisayarı nerden aldığını öğrenebilir miyim?

Bu modelin Core 2 t7500 modeli çoğu sitede yok..

Sen internetten mi yoksa bir mağazadan mı aldın?

Arkadaşlar ayrıca Migros Neden aynı modelin bir üst işlemcilisini T7500 2.2Ghz lisini satmıyor acaba?

tşk

• quote:

Orjinalden alıntı: tolgao2000

quote:

Selamlar,

Tüm usb girişleri boşta. Başka bir öneriniz var mı?
  • tolgao2000

Arkadaşımızada Orjinal İşletim sistemi Recovery Dvdleri Gönderilmiştir. Hayırlı olsun.
  • quote:

quote:

quote:

Selamlar,

ekran kararması açılıştamı yoksa kapatırkenmi oluyor ? kapatırken oluyorsa sonradan kurduğunuz bir program yapıyor olabilir.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Selamlar,

ekran kararması açılıştamı yoksa kapatırkenmi oluyor ? kapatırken oluyorsa sonradan kurduğunuz bir program yapıyor olabilir.

Restart ve shutdown komutlarını kullandığımda oluyor. Ekran kararıyor, imleç bir süre hereket ettirilebiliyor ve daha sonra ekran donuyor. Henüz bir çözüm bulamadım maalesef.

• Olayın kamera sürücüsünden kaynaklandığını öğrendim, kaldırınca düzeldi. Ancak bu sorunu giderecek sürücüyü bulamıyorum. Ya kamerasız ya shutdown'sız kalmak da pek memnun etmedi :).
  • Nihayet şu adresten yeni sürücüyü kurup, kamera açısını vertical yönde değiştirerek sorunu çözmeyi başardım. Lenovo forumdaki bilgiler yardımıyla tamamen.

http://ww.notebooks-driver.com/notebook-driver/MSI-EX610-notebook-Bison-Webcam-Driver_103047.shtml
  • @tolgao2000 bende bu cihazdan almayı düşünüyorum. Benim için önemli olan tek şey hafif olması. Hafifliği konusunda ne söyleyebilirsin? tatmin edici düzeyde mi?

Diğer sorum ise LENOVO 3000 V200 0764-CTO modeli sanırım bi üst modeli ve core2duo. Bu cihazla sizin cihaz arasında farklar nelerdir? tavsiye edermisin bu cihazı?

teşekkür ederim.
  • Kesinlikle çok tatmin edici, kuş gibi hafif...
  • Core 2 Duo t7500 olan modeli ile arasında hissedilir bir fark varmıdır acaba??? Ekran kartları aynı çünkü...
  • quote:

var,

ben kullanıyorum, hem chazın wireles ' ini hem d-link marka usb adaptör kullanıyorum, kurlumu ayarlaması çok basit , işin ilginci cihazın üstündeki entegre sistemden daha stabil ve hızlı buluyor..

http://www.birtepe.com/product.asp?ProID=133723

sen bu d-link i xp sp2 demi kullanıyorsun arkadaşım.Ben masaüstü pcme aldım sadece sp2 de çalıştırabildim mereti.sp3 sadece local olarak kullanılabiliyor yani modeme girebiliyorum fakat internet bağlantısını alamıyorum.vista 64 bitte hiç driver bile kuramıyorum.platforma uygun değildir diye bir uyarı veriyor.bu modelin driverlarını bulabileceğim bir site varmı acaba.özellikle vista için olursa çok makbule geçer.
    bu arada lenovo da kullanılan wi-fi teknolojisi bence çok iyi.adaptörle falan ölçülemez.Diğer laptoplara kıyasla da lenovunun daha iyi olduğunu düşünüyorum.Örneğin tanıdığımda Acer ın yeni modellerinden bir notebooku var lenovoyla ikisini yanyana getirip ağ aradığımızda bulunan ağ sayısı ve sinyalleri alışı açısından bariz bir fark oluyor.tabiki lenovo daha iyi :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muzzoo07 -- 17 Temmuz 2008; 15:27:03 >

• Arkadaşlar merak ettiğim bir şey var. Bugün aynı laptopu kullanan bir arkadaşım yanıma uğradı ve eğer xp yüklenirse garanti dışı kalacağını söyledi. Doğrumudur ?

Özellikle arda bey cevap verirseniz sevinirim, serviste görevlisiniz diye biliyorum çünkü.
  • ben wireless adaptör aldım ama evet lenovonun wireless özellkleri daha iyi fakat şu var; aldığım edimax'ın anten girişinin olması gerçekten iyi bir özellik el yapımı anten takılabilir.
  • quote:

Kesinlikle çok tatmin edici, kuş gibi hafif...

diğer bahsettiğim model için ne diyorsun, bi fikrin varmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: By Kuseyrii

Arkadaşlar merak ettiğim bir şey var. Bugün aynı laptopu kullanan bir arkadaşım yanıma uğradı ve eğer xp yüklenirse garanti dışı kalacağını söyledi. Doğrumudur ?

Özellikle arda bey cevap verirseniz sevinirim, serviste görevlisiniz diye biliyorum çünkü.

Selamlar,

Garanti Dışı Olması söz konusu değildir. Zaten Yazılım Garantiye girmez. Misal İşletim sisteminiz bozuldu ve İşletim sisteminizi Lenovo Care Tuşundan Yükleyemiyorsunuz, Servise getirtiğinizde İşletim sistemini yüklemek için servis ücreti alınır. Yani Yazılım Herzaman için Garanti Kapsamında değildir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kartal_07

quote:

Kesinlikle çok tatmin edici, kuş gibi hafif...

diğer bahsettiğim model için ne diyorsun, bi fikrin varmı?

cevap beklemekteyim
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.