Şimdi Ara

## GeForce 9600GS İptal Olabilir ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
4.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Nvidia'nın GeForce 9 serisi için belirlediği ilk yol haritasında görünen GeForce 9600GS modeli iptal olabilir. Bilindiği üzere özellikle GeForce 7600GS modeli ile ciddi başarı yakalayan Nvidia, GeForce 8 serisinde ise son kullanıcıları GeForce 8600GS gibi bir model ile tanıştırmamış GeForce 8600GT ve 8600GTS modellerini kullanıma sunmuştu. Geçtiğimiz aylarda GeForce 9 serisi ile birlikte orta segmentte yeniden GS modeli hazırlayacağı konuşulmaya başlanan Nvidia'nın GeForce 9600GS modelini iptal edeceği konuşulurken sadece OEM üreticileri veya sistem entegratörlerini verilebileceği de dile getirilmiyor değil. Tabi Nvidia'nın GeForce 9600GS modeli ile ilgili yaşanan bu gelişmelerin temelinde GeForce 9600GSO modelinin kullanıma sunulacak olması gösterilebilir. Daha önceki haberlerimizde de belirttiğimiz üzere Nvidia, Mayıs ayı içerisinde GeForce 8800GS'yi GeForce 9600GSO adı altına yeniden pazara sunarak GeForce 9600GT modelinin hemen altına konumlandırmayı planlıyor. Bu nokada Nvidia cephesinden GeForce 9600GS modelinin geleceği ile ilgili olarak herhangi bir açıklama gelmediğini de hatırlatalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 20 Nisan 2008; 12:35:07 >

• Yerinde bir karar olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: X2

Yerinde bir karar olur

aynen öyle gereksiz kartlara ban
  • oofff bu kadar model
  • 9500 GT ve GS var işte. alanlar onu alır. bence de gereksiz olurdu. üstelik bide GSO var çıkmayı bekleyen. Nvidia'da model çok da maalesef fiyat politikaları şahsen beni baya yıpratıyor
  • eksikliği hissedilmeyecek...
  • 9600gt varken buna ne hacet
  • Dünyada zaten yeterince teknolojik atık var... Nvidia doğayı düşündüğü için böyle bir karar verebilir... Tabikide şaka bi yana.

Çıkmaması daha iyi olur bencede şu GT200 ü görelim bir an once...
  • olmasa bile palit gibi firmalar bir yolunu bulup ekonomik versiyonlarını üretirler.
  • Haber için teşekkürler
    Bırakın bu kartları 9500gt yi merak ettim şimdi detaylı bilgi yok mu?
  • NVIDIA GeForce 9500M GS laptop alacam yarın acaba sorun olur mu ?
    9 serisi sorunlumu
  • ülkemizde 9600gt lerin fiyatları bu şekilde devam ettiği sürece almayacağım/alamayacağım, 100-110$ seviyelerine gerilediklerinde 9600gso modeli de 512mb ın üzerinde ddr3 bellekle 70$ gibi bir bellekle piyasaya çıkarsa eğer iyi bir pazar oluşturur ve alt- orta seviye de iyi bir konum yakalarlar , bizim için çok iyi olur bu, eskisi gibi gerçek orta seviye fiyatlara gerçek orta seviye kartlar kullanmış oluruz.
  • laptoplarda kullanılabilirdi
  • 9600gs1/2 9600gs1/4 9550gs1/2 falan die gitsin bari bu kadar çok ara modelin ne gereği var
  • quote:

Orjinalden alıntı: okanbozkurts

Haber için teşekkürler
    Bırakın bu kartları 9500gt yi merak ettim şimdi detaylı bilgi yok mu?

GeForce 9500GT ile ilgili forumlarımızda pek çok bilgi ve bazıtest sonuçlarına ulaşabilmeniz mümkün.
  • ne kadar çok model oldu yakında 9600gt 2 falan çıkar.
  • Adam bozkurt hocam , anlamaz onlar öyle şeylerden...!

Konuya gelince,
    Bügüne kadar GS ben performans görmedim ve beklemedim , bakalim 9800GT temmuz'dan önce gelecebilcekmi.

quote:

Orjinalden alıntı: fx57
    GeForce 9500GT ile ilgili forumlarımızda pek çok bilgi ve bazıtest sonuçlarına ulaşabilmeniz mümkün.
  • bence yanlış düşünülüo ne kadar çok kart o kadar bizim işimize gelir..fiyat düşer,daha iyiye ulaşılmaya çalışılınır...her çıkacak kart bir öncekini almamızde kolaylık sağlayacaktır....
  • Böyle bir kartın beklendiğinden haberim yoktu.

İptal edilebileceği bilgisiyle haberim oldu, ilginç.
  • quote:

Orjinalden alıntı: pegasus arda

9600gt varken buna ne hacet

Zaten 9600 gt ancak oyunları kotarıyorken birde gs gelmesin ortaya(galata saray lıyım o başka tabi)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.