Şimdi Ara

## Asus'dan 1GB Bellekli GeForce 9600GT Geliyor ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Asus'dan 1GB Bellekli GeForce 9600GT Geliyor ##

Donanım dünyasının lider oyuncularından Asus, yeni bir ekran kartını daha kullanıma sunuyor. Firmanın 65nm üretim teknolojisi ile hazırlanan G94 gpu'sunu kullanan GeForce 9600GT tabanlı yeni ekran kartı özellikle sahip olduğu yüksek bellek kapasitesi ve özel soğutucusu ile dikkat çekiyor. 256-bit bellek veri yolunu destekleyen grafik kartı üzerinde 64 adet paralel işlem birimi yer alıyor. 1GB GDDR3 bellek ile donatılan kartın üzerinde Asus'un daha önce kullanıma sunduğu diğer bazı ekran kartlarında da gördüğümüz Glaciator kod adlı özel bir soğutucu yer alıyor. 650MHz gpu, 1625MHz shader ve 1800MHz bellek saat hızlarına sahip olan kartın yanında gelen SmartDostor uygulaması shader hızlarının değiştirilmesine de olanak tanınıyor. Kutu içeriğine HDMI adaptörünün de dahil edildiği çift slot tasarımlı kart üzerinde çift DVI ve HDTV destekli TV çıkışı yer alıyor. DirectX 10 ve SLI desteğinin yanı sıra PCIe 2.0 uyumluluğu da bulunan yeni modelin kısa süre içerisnde kullanıma sunulması beklenirken fiyatı hakkında net bir bilgi bulunmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 20 Nisan 2008; 11:25:52 >

• Güzel kart.Fiyat iyi olursa süper olur.
    Ve bu mesaj benim ilk mesajım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elmeti -- 20 Nisan 2008; 12:14:13 >
  • GeForce 9600GT'de , 8800GT gibi gelişicek gibi.
  • ne yani DVI-HDMI dönüştürücü free veriyor diye çok iyi bişi mi yapmış oluyor.diğer firmalardanda aynı aparatı verenler var ama öle reklamını bile yapmaya gerek duymuyorlar.Bide bu smart sadece shedar hızınımı artırıyormuş oc. yaparken diğer hızların artırılmasına gerenk yokmuymuş.
  • bu fanlar çok moda oldu ve tutuldu!!!
  • Tutan kim kaç asus kullanıcısı sırf bu fan için bunu alır.fiyat farkı abartı iken ?
  • SmartDostor sanırım yeni bişi Fiyatına gelince, ASUS olması ve 1GB belleğinde etkisiyle en az 50$ fark edecektir.
  • aynı gpu yu kullanan 1 gb kartı sadece asus üretmediğine/üretmeyeceğine göre, sadece asus ismi var diye fiyat farkı ki 50$ dan aşağı olacağını düşünmüyorum bende, hiç o kadar fazla vermeye gerek yok. yakında aynısını palit de çıkarır, bizde onu alırız, asus dan anakart alınır tabi makul olduğu sürece, asus dan f-p kasaları alınır, optik okuyucu da alınır ama ekran kartı alınmaz gibi bir durum oluşturdular.
  • WALLA BENCE 512 İLE 1GB ARASINDA HİÇ FARK OLMUYOR.. BENCE GEREKSİZ Bİ KART

TABİ ANLAMAYAN ALIR O BAŞKA
  • quote:

Orjinalden alıntı: _kerem

WALLA BENCE 512 İLE 1GB ARASINDA HİÇ FARK OLMUYOR.. BENCE GEREKSİZ Bİ KART

TABİ ANLAMAYAN ALIR O BAŞKA

sen ati kullandığın için heralde nvidia kartlardaki bellek yönetimi sorununu bilmiyosun bu sorun yüzünden ekran kartı yüksek çözünürlük altında uzun süreli kullanımda cortluyor
    ancak ati için 512 mb sonderece yeterli

• quote:

Orjinalden alıntı: dIsAstEr

SmartDostor sanırım yeni bişi Fiyatına gelince, ASUS olması ve 1GB belleğinde etkisiyle en az 50$ fark edecektir.

• quote:

Orjinalden alıntı: dIsAstEr

SmartDostor sanırım yeni bişi Fiyatına gelince, ASUS olması ve 1GB belleğinde etkisiyle en az 50$ fark edecektir.

Açık artırmayı başlatıyorum, 1000$
  • SAPPHIRE ATI HD 3870 512MB 256BIT GDDR4 bu kartın ustune kart tanımam kullandıklarım arasında...
  • Asus olunca insan 1 deil 2 deil 10 kere düşünüyor
  • evet larpy kardeş,çok düşünmemizi istiyor bu firma.. A-SUS..
  • Fanı hiç beğenmedim ben
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.