Şimdi Ara

PlayStation 3: Uncharted inceleme videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
6.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gizemli bir ada,bulunması gereken hazineler ve peşinizde olan düşmanlar. Güzel grafikleri ve özenle hazırlanmış karakter animasyonları ile bir Hollywood macera filminde oynuyormuş hissine fazlası ile kapıldığınız Uncharted'ın, video incelemesi ile karşınızdayız.

[wvp=251]

• teşekkürler
  • Biraz geç oldu ama teşekkürler.
  • Ya ben oyunun demosunu oynadım ve pek sevmedim ama herkes seviyor
  • Oyunda eleştireceğim tek nokta;Toplamış olduğumuz puanlarla reward kısmından farklı karakterker seçerek oyunu oynamamız; fakat burda dikkat edilecek husus o karakterlerinde Drake'in sesine sahip olması.Örneğin Elena karakteri ile oynarken bir erkek sesinin kullanılması gerçekten komik.

Erdinç Bey çalışma için teşekkürler.
  • Ukalalık yapmış gibi olmayayım ama söylemeden geçemeyeceğim.. Bknz. Naughty nasıl telaffuz edilir ..Teşekkürler bu arada gerçekten güzel bir oyundu..
  • Ben bole oyunlara hiç ısınamadım.... vur kır parçala türü oyunları daa çok sevirem orneğin COD4 Gears of war T.C. Vegas 2 vsvs.

Bulmaca çözeceksem gazate alırım...
  • incelemeye zaman harcadığınız için teşekkür ederiz. Ancak bir kaç noktada eleştireceğim sizi. Öncelikle ingilizce telafuz olayında zayıf kalıyorsunuz. Bazı kelimeleri direk türkçeden okuyorsunuz. Bir de ses tonlamalarınız da daha başarılı olabilirsiniz. Belki biraz eğitimini almanız iyi olabilir. Bunları söylememin sebebi türkiyede pek yapılmayan video incelemelerinde sizleri daha başarılı görmek istemem. Umarım kişisel algılanmaz...
  • hocam oyun güzel gibi ama sistem ihtiyaçları nasıl?ne tür sistem istiyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: hacı_17_17

hocam oyun güzel gibi ama sistem ihtiyaçları nasıl?ne tür sistem istiyor

Ne sistemi kardeş ?
    Başlığı iyice okuduktan sonra yorum yazsanız bu gibi yazılar görmeyiz.

OYUNU PlayStation 3 te inceleme yapmış arkadaşalar başlığa bakarsanız görebilirsiniz...
  • Kaliteli bi inceleme olmuş.Teşekkürler.
  • 22. bölümdeyim.bitse de kurtulsam.canavarların olduğu bölümler iğrençti.resmen tırstım.hanıma yanımda dur filan dedim.konusu güzel.grafikleri de.ama sürekli birbirini tekrar eden vurşmalar can sıkıcı.özellikle canavarlar ile ilgili kısım.bir de karanlık sahneler çok fazla...bu oyundan sonra bir tane spor oyunu oynayacam.bunu da hemen elden çıkaracağım...
  • ayrıca son bölümlere doğru youtube den kopye çekmek zorunda kaldım.özellikle canavarlı sahnelerde asla başaramazdım.
  • güzel bi çalışma olmuş teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: Regan

Ukalalık yapmış gibi olmayayım ama söylemeden geçemeyeceğim.. Bknz. Naughty nasıl telaffuz edilir ..Teşekkürler bu arada gerçekten güzel bir oyundu..

Güzel inceleme...
  • 0yun mükemmel ya one öyle harbi süper iş çıkarmışlar. Devamı gelirmi acaba ?

İnceleme içinde ellerinize sağlık.
  • gt5p ninde incelemesini bekliyoruz
  • Oyun cok güzel görünüyor mutlaka oynamam lazim.
  • Eleştirileriniz ve güzel yorumlarınız için teşekkurler arkadaşlar.Her videomuzda daha iyisini yapmaya çalışacağız.
  • Cidden video incelemeler güzel, kötü olsa ne yazar ki başka inceleme yapan sitemiz varda ben mi bilmiyorum.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.