Şimdi Ara

DH Bmc'ciler Grubu (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
595
Cevap
0
Favori
144.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     DH Bmc'ciler Grubu

DH Bmc'ciler Grubu

DH Bmc'ciler Grubu

DH Bmc'ciler Grubu

DH Bmc'ciler Grubu

•  DH Bmc'ciler Grubu

DH Bmc'ciler Grubu

DH Bmc'ciler Grubu

DH Bmc'ciler Grubu

DH Bmc'ciler Grubu

• beyler bn bisey sormak istiotm burası bmc ciler yeri ama axor cular grubu olmadıgı icin size sormak zorundayım bizim bi ark war babasında axor 3228 war 2005 model hatta resmide koycaktım ama bmc ciler oldugu icin koymadım bu axor 8 ileri 1 geri birde vites c war acaba o ne işe yarıyor siz bilirsiniz bn pek anlamadıgım icin yanlıs bilmiyorsam bmc kullanan kamyoncularda war acaba bu c denen sey bmc de warmı???
  • C bir nevi takviyedir.Öyle rampada filan kalkmak gerekiyorsa,arabanda tonaj varsa zorlamamak için C'ye takarsın.Bunu yapıcak adamda pek yoktur.Ben C'ye attığımı bilmem.

Bmc'lerde buçuklu şanzıman piyasaya sürülmeden evvel C vardı.Şimdi onun yerine buçuklar iş görüyor..Bmc'de 16 ileri 2 geri.
  • saol kardes oo bn pek anlamadıgım icin mercedesin adı war sadce bmc ne kadar iimiş 16 iileri peki bmc pro su olan warmı kac yapmıs en son??
  • quote:

Orjinalden alıntı: haydarpaşa

saol kardes oo bn pek anlamadıgım icin mercedesin adı war sadce bmc ne kadar iimiş 16 iileri peki bmc pro su olan warmı kac yapmıs en son??

Axor'un yenilerindede öyle 16 ileri..

Bende Pro kullanıcıyım..Sayfa sayfa gezersen fotograflarını görebilirsin aracımın..

Kamyon dediğin kendini düz yolda değil,rampada gösterir.Onun için en son hızı v.s yoktur.Ben sattığım aracımla sırtımda 21 ton varken düz yolda rahat olarak 120 görüyordum.

2006 olanla ise(buçuklu şanzıman 16 ileri 2 geri)düz yolda 125 görüyorum max.Daha pompa ayarı v.s yapılmadı.

2008'le daha denemeye çıkmak nasip olmadı.Araba daha 13.750 Km'de.Tam olarak açılmadı.Hem motor sağlığı için,hemde cebinin sağlığı için araba yeniyken basmıyıcaksın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BmCpRo827 -- 23 Haziran 2008; 5:51:15 >

• bilgiler icin cok saol kardes baktım öbür sayfalara zaten babanızın falan sandım kamyonu allah kaza bela wermesin tüm kamyoncular sag salim isini yapsın bu arada abicim bide son bucuklu böle mandal gibi biseymi vitesin üstünde??
  • quote:

bilgiler icin cok saol kardes baktım öbür sayfalara zaten babanızın falan sandım kamyonu allah kaza bela wermesin tüm kamyoncular sag salim isini yapsın bu arada abicim bide son bucuklu böle mandal gibi biseymi vitesin üstünde??

Sağolasın..Cümlemize kaza bela vermesin..

Buçuklu dediğimiz olay şöyle;

DH Bmc'ciler Grubu

• tekrar cok saol abicim kamyoncu olduguna göre yas war bnde 16 yaşındayım ama kamyonlara falan cok meraklıyım zaten okumassam kamyoncu yada tırcı olcam
  • Okumazsan pm at beraber sebze çekeriz..
  • ayıpsın kardes ama bn ford sewmiorm abilerin syledigine göre pro cok ii cargoya göre bnde kamyoncu olursam bmc alırım snde artk cargoyla anca yetisirsin
  • Sen o abilere bakarsan pro dan iyi araba yok..
    Sebze işine VABİS yakışır.. Vabis alırız ortak..
  • olur ama yinede bmc nasılsa türkler yapıo para nie yabancıya gitsin
  • senimi kırcaz alırız bi 935
  • yoq be hacı bi tane pro 1142 alırız pc oyunu tasırız
  • quote:

yoq be hacı bi tane pro 1142 alırız pc oyunu tasırız

ya çocukmusun sen pc oyunu neyy yaa..
  • diyarbakır'a gidip geldik sonra bende hemen çekeceğim böyle resim bencede BMC
  • benimle Yaşadıklarını Unut,Yaşamadıklarını Düşün!!

şu söze bayıLdım ya..çok acı bir söz..!!!
    Cengizhan.!
  • Cengizhan'ın cafcaflı sözlerinden biri..Alışmanız gerek..
  • ah ahh hemde nası bir söz oo

aynen eray abi
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.