Şimdi Ara

DH Bmc'ciler Grubu (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
596
Cevap
0
Favori
144.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

DH Bmc'ciler Grubu

DH Bmc'ciler Grubu

DH Bmc'ciler Grubu

• BMC

DH Bmc'ciler Grubu

DH Bmc'ciler Grubu

DH Bmc'ciler Grubu

• madem arabayı sürerken ki resmi istiyosunuz önümüzdeki günlerde ben gidecem 2003 le yola çekip katacam o resimide o zaman ne diyeceksiniz bakim.
    bugünlük benden bu kadar resim haydi herkezin işi rasgelsin
  • Bunlar senden deilki yahu arabam com dan
  • gondorrr ayıp yaptığın sen koskoca adanalısın adanalılara yakışırmı bu hareket ben yakıştıramadım tamam şöför olmayabilirsin ama bu kamyonlara hevesin olabilirde ama cep tel.çek bari yaa..
  • yazmaya gerek yok ortam iyi..
  • quote:

Orjinalden alıntı: CeNgİzHaN.

gondorrr ayıp yaptığın sen koskoca adanalısın adanalılara yakışırmı bu hareket ben yakıştıramadım tamam şöför olmayabilirsin ama bu kamyonlara hevesin olabilirde ama cep tel.çek bari yaa..

cengizhan kardeş bende hafızakartını taktıgımız makineden yokdu bugün aldım
    bundan sonra tlf la çekdigim resimleri katacam
    ve sizede kamyoncu oldugumu ısbatliyacam önümüzdeki günlerde yola ben gidecem 2003 le
    yola gitmemin tek sebebide kamyoncu olmadıgımı zannediyosunuz onun için.2 veya 3 gün sonra sogan yüklüyecegim yolda giderken çekecem.TRABZONA vardıgım günde siteye katacam o resimleri.
  • quote:

Orjinalden alıntı: GONDOR-01

quote:

gondorrr ayıp yaptığın sen koskoca adanalısın adanalılara yakışırmı bu hareket ben yakıştıramadım tamam şöför olmayabilirsin ama bu kamyonlara hevesin olabilirde ama cep tel.çek bari yaa..

ve sizede kamyoncu oldugumu ısbatliyacam önümüzdeki günlerde yola ben gidecem 2003 le
    yola gitmemin tek sebebide kamyoncu olmadıgımı zannediyosunuz onun için.2 veya 3 gün sonra sogan yüklüyecegim yolda giderken çekecem.TRABZONA vardıgım günde siteye katacam o resimleri.

Cok yanlış düşünüyosun biz sana kamyoncu deilsin demedik illakide resim koyman gerekmez sadece adana kamyoncuları dedi resimler adanadan deil dedik hic bişe ıspat etmek zorunda deilsin germe kendini...

• quote:

Orjinalden alıntı: MB_Driver

quote:

Orjinalden alıntı: GONDOR-01

quote:

Cok yanlış düşünüyosun biz sana kamyoncu deilsin demedik illakide resim koyman gerekmez sadece adana kamyoncuları dedi resimler adanadan deil dedik hic bişe ıspat etmek zorunda deilsin germe kendini...

saol söylediklerin için ama yinede bazı kişiler ispat istiyo ispatliyacaz kamyoncu oldugumuzu

•  DH Bmc'ciler Grubu
  • quote:

Orjinalden alıntı: aktoprak

DH Bmc'ciler Grubu

Eline sağlık usta 2003 çok cix duruyor maşallah...
  • yandaki köpek balığı gerçekten yakışmış..eline sağlık.27 cm geniş kupalar kaç yılından sonra konulmaya başlandı prolara 2006 mı?
  • evet 2006 da başladı. hatta 2005 in eylül ayında biz haybeye gittiydik o arada mayısın sonunda aldık arabayı 4 ay sonra yenisi çıktı...
  • quote:

DH Bmc'ciler Grubu

saol aktoprak bak yaaa kime özeniyo eşek herif 06ud017 plakalı sükseli'ye benzetmeye çalışıyo..
  • hakkaten öyle yapmış yaw bu damperli ama istesede benzemez ama hakkını vermiş yani...
  •  DH Bmc'ciler Grubu
  • quote:

DH Bmc'ciler Grubu

pöff harika bee yakıyo ortalığı yaksın diye çekmiştir kesin aktoprak'da ellerine sağlık..
  • quote:

quote:

DH Bmc'ciler Grubu

pöff harika bee yakıyo ortalığı yaksın diye çekmiştir kesin aktoprak'da ellerine sağlık..

güzel duruyo maşallah..
    da.. o pilot lastiklerin yanındaki ince lastikde neyin nesi

•  DH Bmc'ciler Grubu
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.