Şimdi Ara

Clio Grand Tour (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.855
Cevap
17
Favori
395.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu anda haklısın outdoor da iyi bir kampanya var 35.982den 33.200e düşmüş kampanyalı tabi herkesin arabası kendine güzel donanım eksikleri olmasına rağmen ve clio kadar kaliteli olmaması(testlere göre ve dynamique modeliyle kıyaslayarak) ve servis sorunları olmasına rağmen fiyat performans olarak düşünülebilir ve en büyük artısı esp nin opsiyonel olarak sunulması

quote:

Orjinalden alıntı: quantum78

arkadaşlar bence outdor bu cliolardan daha üstün
    clionun koltuğunu tam katlamak için alt kısmını çıkartmak gerekiyor outdorda tek mandal hareketiyle dümdüz bir zemin elde ediliyor 1.6 hdi disel motor baya güçlü 90 bg 245 nm tork varki 1700 devirlerde ucuruyor.
    16 inç jantlar ve dış dizayn ve iştekii gösterge ve ön konsol bence cok daha kaliteli fiyatta su an park sensörüyle 32000 e aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drdemir -- 29 Aralık 2008; 12:22:44 >

• ben outdoorun fanatiği değilim sadece alacak arkadaşlara böylede bir secenek de var haberleri olsun dedim.
    benim marka fanatikliğim yok objektif gözle izlenimlerim. bu arabayı biz eve ikinci bir araba olarak aldık böyle yerden yüksek disel bagajlı bir araba ihtiyacımız olduğu için bunu tercih ettim ben clio ya baktığımda donanımlı disel modeline 34000 istediler ben 32000 outdoru aldım .
    bende yeni kullanıcısıyım kullandıkça anlıyıp izlenimlerimi paylaşırım
  • yok bende marka fanatiği yada yandaşı falan değilim yanlış anlama her türlü arabayı araştırır otomobil dergileri okurum biz abime araba alırken düşündük outdooru ama o zaman çok pahalıya geliyordu aldığımız grand tourdan yaklaşık 3 milyar daha pahalıydı onun için bize daha iyi ve kaliteli gelen grand touru aldık bu kampanyada en iyisini yapıp gidip outdoor almışsın zaten son aylarda her arabanın fiyatı düşerken grand tourun fiyatı arttı 1.5 milyara yakın
    hayırlı olsun allah hatasız kazasız yolculuklar versin sende paylaşımlarını bi başlıkla aktarırsan bizde ve yeni bu tür araba almak isteyenlerde
    bilgilenmiş olur
    http://forum.donanimhaber.com/m_25467034/mpage_1/key_/tm.htm bu da abimin arabası 1.4 16v 98 beygir dynamique grand tour
    quote:

Orjinalden alıntı: quantum78

ben outdoorun fanatiği değilim sadece alacak arkadaşlara böylede bir secenek de var haberleri olsun dedim.
    benim marka fanatikliğim yok objektif gözle izlenimlerim. bu arabayı biz eve ikinci bir araba olarak aldık böyle yerden yüksek disel bagajlı bir araba ihtiyacımız olduğu için bunu tercih ettim ben clio ya baktığımda donanımlı disel modeline 34000 istediler ben 32000 outdoru aldım .
    bende yeni kullanıcısıyım kullandıkça anlıyıp izlenimlerimi paylaşırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drdemir -- 29 Aralık 2008; 20:58:29 >

• 207 outdoor'da güzel araba. hayırlı olsun. bir de güzel kampanya yapmışlar. 650 YTL fark vererek ESP satın alınabiliyor. 80 beygirlik dinamik versiyon grand tour almaktansa aynı donanımlarda bir outdoor daha ucuza alınabilir. aracı test etmedim ama güzel duruyor.renault'un da servis ve satış gibi açılardan da artıları var tabii.
  • osmanuçar: merhaba önceki yazılarınızdan okudum aracınızın tabanını halı ile kaplattığınızı yazmışsınız bu konu ile ilgili bilgi verirmisiniz (foto varsa, nereye yaptırdınız, fiyat ne kadar ve malzeme cinsi ne) ? buradaki bir arkadaşım tabana muşammba tarzı birşey yaptı arabasına (clio ııı). bende düşünüyorum. yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler...
  • kaplattığım halı genelde otobüslerin tabanına konulan halılardanmış. biraz kalın, daha incesi yoktu. muşamba da düşündüm ama sonra uygun olmaz diye vazgeçtim. siyah veya gri muşambalar var. minibüs ya da doblo tarzı araçların tabanını kaplıyorlar veya otomobil bağajını. oto döşemeciler yapıyor bu işi.
    halı kaplama 45 Lira tuttu. ama güzel oldu. bir ada fotosunu çekebilirsem eklerim.
  • Bende şeffaf plastikler var 3-4 mm kalınlığında su geçirmez diye onla kaplamayı düşünüyordum bagajı bir resminizi görelim belki fikrimiz değişir.Bekliyoruz
    quote:

Orjinalden alıntı: osmanuçar

kaplattığım halı genelde otobüslerin tabanına konulan halılardanmış. biraz kalın, daha incesi yoktu. muşamba da düşündüm ama sonra uygun olmaz diye vazgeçtim. siyah veya gri muşambalar var. minibüs ya da doblo tarzı araçların tabanını kaplıyorlar veya otomobil bağajını. oto döşemeciler yapıyor bu işi.
    halı kaplama 45 Lira tuttu. ama güzel oldu. bir ada fotosunu çekebilirsem eklerim.
  • arkadaşlar bende grand tour 1.5 65 hp aldım birkaç gün içinde teslim alacağım değerlendirmeleriniz bana çok yardımcı oldu tşk.
    görüşlerimi sizlere yazarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grkz -- 5 Ocak 2009; 23:21:05 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: grkz

arkadaşlar bende grand tour 1.5 65 hp aldım birkaç gün içinde teslim alacağım değerlendirmeleriniz bana çok yardımcı oldu tşk.
    hayırlı olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mdemir301 -- 6 Ocak 2009; 17:26:36 >
  • Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın
  • arabanız hayırlı olsun. sizinki hangi renk. görüşlerinizi bekliyoruz.
  • hayırlı olsun
  • benim bagaja şöyle bir plastik malzeme kestirdim. temizliği çok kolay.

Clio Grand Tour
  • tabana yaptırdığım halı kaplama böyle.

Clio Grand Tour
  • üzerine kendi paspasını koyuyorum.

Clio Grand Tour
  • ...

Clio Grand Tour
  • ...

Clio Grand Tour
  • Ben içerdekilerden ziyade bagajdakini daha çok tuttum.Güle güle kullan
    quote:

benim bagaja şöyle bir plastik malzeme kestirdim. temizliği çok kolay.

Clio Grand Tour

• Aramıza hoşgeldiniz Hayırlı olsun, bayiden hediyenizi isteyiniz ben aralığın 16sında teslim aldım 1.5 65 hp 29300(stil paketli) hediye olarak park sensörü ve koltuk koruma verdiler(sıvı döküldüğünde içine geçmiyor küçük çocuğu olanlar kıymetini bilirler) örnek verin bizleri sizde talep edin.

quote:

Orjinalden alıntı: grkz

arkadaşlar bende grand tour 1.5 65 hp aldım birkaç gün içinde teslim alacağım değerlendirmeleriniz bana çok yardımcı oldu tşk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuntex -- 7 Ocak 2009; 0:10:00 >
  • quote:

CLİO GRAND TOUR sahiplerini-kullanıcılarını şöyle liste halinde yazayım dedim. umarım gözden kaçan olmamıştır.

osmanuçar
    mdemir301, drdemir
    skysoblue85
    AF890
    keskineryk
    SEKOBOZ
    terry277
    karabatak38
    oktano
    kuntex
    grkz

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.