Şimdi Ara

Clio Grand Tour (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.856
Cevap
17
Favori
395.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    son bölümde yazdıklarına tamamen katılıyorum.o nasıl bir sallanma öyle.kötü bir yolda sadece arkası değil araç tamamen beşik gibi sallanıyor.
  • arkadaşlar slm.bu bizim gt ların bagaj örtülerinin yerine başka bir şey yapan- yaptıran var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: akorkut72

arkadaşlar slm.bu bizim gt ların bagaj örtülerinin yerine başka bir şey yapan- yaptıran var mı acaba?

Ben kalın plastik yer döşemesi (mineflo) nden yaptım. Önce büyük bir kağıttan şablon çıkarıp ona göre kestim su çamur toz kir işlemiyor temizlemesi kolay rahat ediyorum.
  • akorkut72 kullanıcısına yanıt
    Taşıdığım fidanlardan bagaj halısına toprak dökülmesi üzerine bagaj havuzu almaya karar verdim.
    Linkte belirtilen ürünü satın aldım. Kargo dahil 64 TL. Linkteki resim temsilidir.

http://www.efepaspas.com/sm/renault/clio/clio-stw/clio-grand-tour-2008-2012/renault-clio-grand-tour-2008-2012-bagaj-havuzu-3012

ürün bagaja gayet güzel uyuyor fakat kapağa yakın iki yandaki küçük cep benzeri alanlar boş kalıyor, bence çok da önemli değil.
    ilginizi çekerse resim ekleyebilirim.
    ürünü yeni aldığım için iyi veya kötü diyemiyorum fakat bagajın temiz kalmasını sağlayacağı kesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: nikimyox

Taşıdığım fidanlardan bagaj halısına toprak dökülmesi üzerine bagaj havuzu almaya karar verdim.
    Linkte belirtilen ürünü satın aldım. Kargo dahil 64 TL. Linkteki resim temsilidir.

http://www.efepaspas.com/sm/renault/clio/clio-stw/clio-grand-tour-2008-2012/renault-clio-grand-tour-2008-2012-bagaj-havuzu-3012

ürün bagaja gayet güzel uyuyor fakat kapağa yakın iki yandaki küçük cep benzeri alanlar boş kalıyor, bence çok da önemli değil.
    ürünü yeni aldığım için iyi veya kötü diyemiyorum fakat bagajın temiz kalmasını sağlayacağı kesin.

öncelikle hayırlı olsun.iyi olmuştur eminim. ama benim mesajımda sorduğum bağajın üstünü kapatan örtüydü.çok kalitesiz yapmışlar.yanlarındaki plastik ( kapattığımızda yanlardaki plastik tutacak-veya pim neyse adı) kırıldı.japonla yapıştırdım.örtü üzerine bir kıyafet bile koymaya çekiniyoruz.bi araçta da gördüğüm o örtü nün yanlardan tamamen parçalandığıydı.
    daha kaliteli ne yapılabilir veya hb araçlarda olduğu gibi sarma mekanizmalı değilde katlamalı sağlam bi şey olabilirmi ?

• Arkadaşlar 2011 model, 2011 Kasım ayında trafiğe çıkan, 1.2 16V Night&Day serisi olan aracımı acilen satmam gerekiyor.Araç Mersinde olup kazası boyası hatası nokta kusuru bulunmamaktadır.Aracın özelliklerine gelicek olursak;
    1-)Araç station wagon
    2-)8 airbag
    3-)Abs+Ebd
    4-)Deri Döşeme Koltuklar ve Deri ön konsol-Vites-El freni
    5-)Bluetooth
    6-)Cruise Control (hız sabitleyici-sınırlayıcı-el gazı özellikli)
    7-)Cd-mp3 çalar
    8-)Usb&aux girişi
    9-)Orjinal Filmli Camlar
    10-)Yağmur sensörü
    11-)Far sensörü
    12-)Park Sensörü
    13-)Tam otomatik dijital klima
    14-)Elektrikli aynalar 4 cam otomatik
    15-)Aluminyum alaşım jantlar
    16-)Araç çift renk olup gövde rengi siyah (metalik), aynalar ve bazı bölgeler ile tavan barları gümüş gridir.
    17-)Yol Bilgisayarı
    18-)Araca sıfır Atiker Safe Fest marka lpg takılmıştır.Lpg takılalı takribi 22.000km olmuştur.Araç şu an 72.000km dedir.Bu araçların bakımı her 20.000km de bir olup triger değişimleri ise 60.000km de birdir. aracın bakımları (triger dahil) eksiksiz ve tamdır. Aracın tek kusuru üzerinde hala orjinal lastiklerinin olmasıdır.Stepne hiç kullanılmamıştır.Fiyat 28.000TL.Forumdan biri olursa 27.000TL son fiyatı.

• Merhabalar

Ekim 2011 den beri 1.5 dci 65 bg authentiqe kullanıyoruz ve gayet memnunuz. İzmir-Kastamonu arasında (800 km) çok rahat bir depo gidiyor ayrıca vardığımızda bilgisayarda daha 150-200 km daha gider gösteriyor. Performansı çok fena değil otobanlarda rahatlıkla 140 yapabiliyor. Ama beygir gücü biraz düşük olduğundan yokuşlarda 5 ten 4 e düşebiliyor. Bagajı 4 kişilik bir aileye yeter. Şuan 30000 kmnin üzerinde.
    Fiat Uno dan buna geçtiğimizde biraz gürültülü geldi ama bir dizel için makul seviyede. Ön koltuklar arkalara göre biraz daha rahat. Köy yollarında yüksekliği çok işe yarıyor.

Olumlu özellikleri: bagaj, yakıt tüketimi, iç genişlik, kolay kullanım, bir station için park edilmesi çok zor değil, bagajın altında gizli bir bölmenin olması, uzun yollarda yormuyor, ön koltukalrın alçak oturma pozisyonu, 4 havayastığı, tavan yüksekliği
    Olumsuz özellikleri: kapılardaki kol dayamalar ergonomik değil, klima bazen yetersiz (özellikle İzmir de), mp3 çaları yok, boşken yükseklik biraz problem olabiliyor, rahat olmayan arka koltuklar, elektrikli ayna yok

Ama kesinlikle iyi bir station, özellikle üst versiyonları.

• quote:

Orijinalden alıntı: akorkut72

quote:

Orijinalden alıntı: nikimyox

öncelikle hayırlı olsun.iyi olmuştur eminim. ama benim mesajımda sorduğum bağajın üstünü kapatan örtüydü.çok kalitesiz yapmışlar.yanlarındaki plastik ( kapattığımızda yanlardaki plastik tutacak-veya pim neyse adı) kırıldı.japonla yapıştırdım.örtü üzerine bir kıyafet bile koymaya çekiniyoruz.bi araçta da gördüğüm o örtü nün yanlardan tamamen parçalandığıydı.
    daha kaliteli ne yapılabilir veya hb araçlarda olduğu gibi sarma mekanizmalı değilde katlamalı sağlam bi şey olabilirmi ?

Aynı dertten ben de muzdaripim. Yakında bir çözüm bulacağım.

• Bizim aracı satıyoruz fazla kullanmadığımızdan. İlgilenen olursa bana ulaşabilirsiniz.

clio
  • 2010 80 binde 27 ye alınırmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MEVLANA CELALETTİN

2010 80 binde 27 ye alınırmı

slm.almak istediğiniz aracın özelliklerine ve temizliğine bağlı açıklama yaparsanız yardımcı mutlaka olunur
  • akorkut72 kullanıcısına yanıt
    Servis bakımlı degisen yok 4 parca boya var 75 bin bakımı yapılmıs 26 verdim cevap bekliyorum

• 2008 Renault CLIO GRAND TOUR 1.5 DYNAMIC almayı düşünüyorum. Yıllıkvergisi ne kadar? İstanbul için yaklaşık sigorta ne kadar?
  • 20ahmet 2 kullanıcısına yanıt
    370 tl cıvarı yıllık

• 2008 Renault CLIO GRAND TOUR 1.5 DYNAMIC 80 HP almayı düşünüyorum. Çekiş konusunda iyi değildir diyorlar (bu aracı kullanmayanlar) Sizce nasıl bu araç 24,900 dizel 67000 km de boya değişen yok. Nasıl sizce?
    Bende araştırıyorum otocenterda baya var bırqz kulandım cekişi iyi fiat konusunda anlasırsam alacagım

• 2008 Renault CLIO GRAND TOUR 1.5 DYNAMIC 80 HP 24900 tl ( pazarlık yapılmadı daha) nasıl sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 20ahmet -- 2 Şubat 2014; 13:59:39 >
  • MEVLANA CELALETTİN kullanıcısına yanıt
    2008 Renault CLIO GRAND TOUR 1.5 DYNAMIC 80 HP 24900 tl ( pazarlık yapılmadı daha) nasıl sizce?
    Ben 2010 otantik 85 binde 25 verdim 26 istiyorlar seninki daha dolu versiyon modeline gore 24 e alırsan cok iyi

• MEVLANA CELALETTİN kullanıcısına yanıt
    Motor ömrü nasıl bu araçların? Bir arkadaş önce bunu araştır dedi öylebir şey bulamadım.
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.