Şimdi Ara

Definitely Maybe (2008)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Will Hayes karısından boşanma belgelerini yeni almıştır. 11 yaşındaki kızını okuldan almaya gittiğinde Maya cinsel eğitim dersi almaktadır. Maya'nın ona cinsellikle ilgili sorduğu soruları kaldıramaz ve konuyu değiştirerek annesine nasıl aşık olduğunu farklı hikayeler ve bir bulmaca şeklinde anlatmaya başlar.

İzleyen var mı arkadaşlar çok güzel bir filme benziyor

Spoiler vermeyin lütfen
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Yok mu hala izleyen
  • Kimsenin niyeti yok sanırım bu filmi izlemeye
  • Elbet birisi izler
  • ya ben de bu filmle ilgli yorum var mı diye geldim. Açılmış konuyu görünce sevindim ama kimse cevap yazmamış. Ben yarın gitmeyi düşünyrm bakcz artk=)
  • eğlenceli bir film, sıkılmadan izleyip bitirelecek türden. damsız izlenmez
  • Bugün izlediğim üstüste 3.Film.

Sıkıcı olmayan güzel bir üslubu vardı Filmin,ben beğendim,eğlenerek izledim.
    Bu arada sevgilim yoktu yanımda damsız da izleniyo yani :))))
  • filmi izleyeli 2 ay falan oldu.

epey eylenceli ailecek izlenebilecek bir film.

dakota fanning in oyunculuğu çok güzeldi.

diğer taraftan diğer kadın oyuncuların oyunculuğu da güzeldi

kısaca ailecek izlenebilecek sıcak bir film
  • ben izlemiştim çokta güzel bir filmdir herkese tavsiye ederim .Aile ile izlenebilir . Güzel zaman geçitir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flym4n -- 14 Ocak 2009; 22:21:54 >
  • Çok bir şey beklemeden vakit geçirmek için izlenebilir.
  • güzel film. kendi tarzında, bazı gereksiz sahneleri var, sonu azıcık tahmin etmeye açık, bazı uzun tutulması gereken noktalar çok hızlı atlanmış=
    keşke filmin ismi başka bir şey olsaydı, ya da april böyle söylemeseydi.

sonuç, tam olarak komedi sayımayan bir romantik film(ama tam komedi de olmuyor) güzel bir kombinasyon. best değil ama, güzel.

buna bayıldım
    quote:

- i love penguins!
    - me too...
    - me three...

bu kısımdan nefret ettim:

quote:

april:what story?
    will:i kept the book...
    april:yeah?
    will:because it was the only thing that i had left of you

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdemlix -- 26 Mart 2010; 2:14:31 >

• Gayet başarılı bir romantik-komedi filmi. Oyunculuk bakımından da üst düzey. Ryan Reynolds sever biri olarak zevkle izledim, üstüne Rachel Weisz de bonusuydu. Abigail Breslin'i de atlamamak gerek, Little Miss Sunshine'dan tanıyacağınız bücür.
  • Ryan Reynolds'ın filmlerini ben de çok severim. Bu filmi de çıktığı sene izlemiştim ve son sahnesiyle kazınmış zihnime. Güzel bir filmdi. Geleceğin büyük yıldızlarından Abigail yine büyümüş de küçülmüş bir karakterle filmin kıvamını çok iyi tutturuyor.
  • iyi bir romantik komedi filmi ancak çok komik sayılmaz daha çok romantik diyebilirim ama sıkılmadan izleyecegin eglenceli bir yapım
  • filmin ismi garip
  • komedi tarafı yok..aşırı duygusal değil desen yine değil..dramada yok... korkuda yok.. aslında filmde hiç bir sey yok..ama yinede sıkılmadan izleyebileceğin bir film..hele yanında hoş bir bayan varsa kesin izle.. filmleri izledikten sonra silerim genlde..cok ender olur arşivlediğim..bu da onlardan biri..
  • Sonu tahmin etmeye çok müsaitti. Gereksiz kısımlarda vardı. Kız arkadaşın ısrarı üzerine izlenecek film.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eskiekşiyazarı

Sonu tahmin etmeye çok müsaitti. Gereksiz kısımlarda vardı. Kız arkadaşın ısrarı üzerine izlenecek film.

düşünüyorum da, kız arkadaşımla izlesem, hangisi ile özdeşleştirebiliriz ki,

bir ah çeksek, kesin kavga başlar bu filmde.

kız arkadaş ile izlenirse, filmi çok beğenmemiş gibi yapmak lazımdır.
  • Ben izlemiştim eğlenceli sayılabilecek bir film aslında.Çok sıkmıyor ama izleyene göre değişir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.