Şimdi Ara

Diablo III [ANA KONU] (547. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37.502
Cevap
74
Favori
1.546.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 545546547548549
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende oyle dusunuyordum ama bendekı çakma everest 300w acaba guncel ekran kartlarını kaldırır mı :)
  • Bu oyunu bu kadar bekleyenlerden kaçı orjinal alacak DH'den merak etmiyor değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hailandkill

bende oyle dusunuyordum ama bendekı çakma everest 300w acaba guncel ekran kartlarını kaldırır mı :)

Mevcut anakarta güncel ekran kartlarından takabileceğini sanmıyorum ama zaten dediğin gibi çakma 300w psu kesinlikle yeterli değil.

@FIRTINA
    Ben alacağım. Zira şu ana kadarki tüm Diablo serisinin orjinaline sahibim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theFaLLeN -- 17 Ocak 2012; 13:43:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theFaLLeN

quote:

bende oyle dusunuyordum ama bendekı çakma everest 300w acaba guncel ekran kartlarını kaldırır mı :)

Mevcut anakarta güncel ekran kartlarından takabileceğini sanmıyorum ama zaten dediğin gibi çakma 300w psu kesinlikle yeterli değil.

@FIRTINA
    Ben alacağım. Zira şu ana kadar tüm Diablo serisinin orjinaline sahibim.

pm yolladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: FIRTINA

Bu oyunu bu kadar bekleyenlerden kaçı orjinal alacak DH'den merak etmiyor değilim.

ben annual pass ile alacagım ;)
  • quote:

Bu oyunu bu kadar bekleyenlerden kaçı orjinal alacak DH'den merak etmiyor değilim.

kutulu bir şekilde almak isterim ama 250 lira civarı bir fiyat çekeceklerini tahmin etmek cok zor degil .. bu sebeple cıktıgı gece battle.netten keyi almayı düsünyorum. ayrıca hocam herkes sizin gibi ne yazık ki sanslı degil D3 le kalkıp D3 le yatıyorum günlük en az 20 kere mailimi kontrol ediyorum belki bir sans key gönderirler diye .. Birazda olsa oynamak isterdim herneyse ne kaldı sunun surasında max 6 :) sonra d3 lü günler :) Bu arada bir sorum olacak Monk sizce nasıl bir karakter diğer karakterlere gore artıları eksileri sizce nedir?
  • quote:

Blizzard fanlıyım her türlü C.E. alıcam.
  • quote:

CEnin çok iyi bir içeriği olmadıkça Battlenet'ten dijital versiyonunu alacağım. oyun içindeki eşyalar/bufflar olayına pek sıcak bakmıyorum, fiziki, elle tutulur şeyler() istiyorum. Blizzardın genellikle güzel olur CE leri ama bekleyelim bakalım.

Bu arada daha betayı bile adam gibi kıramadılar, kaldıki oyunda iyice zorlanırlar o yüzden orjinal alımlarda bir artış gözükebilir :)
  • quote:

Turkce dil desteği ile yıkarlar oyunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

quote:

CEnin çok iyi bir içeriği olmadıkça Battlenet'ten dijital versiyonunu alacağım. oyun içindeki eşyalar/bufflar olayına pek sıcak bakmıyorum, fiziki, elle tutulur şeyler() istiyorum. Blizzardın genellikle güzel olur CE leri ama bekleyelim bakalım.

Bu arada daha betayı bile adam gibi kıramadılar, kaldıki oyunda iyice zorlanırlar o yüzden orjinal alımlarda bir artış gözükebilir :)

CE içeriği açıklandı zaten. Bi' bak bakalım ne var ne yok içinde.

• Bende Orijinal alacağım fakat ne şekilde alacağıma karar vermedim (Kutulu, Key, Batttle.net) ?
  • Blizzard'ın oyunlarında key fiyatları zaten digital download ile aynı oluyor hemen hemen 3-5 TL fark ediyor.
  • quote:

elimdeki sistemle

ekran kartı : nvidia 9600 gt
    işlemci : amd 2 x2 240 2.80 ghz
    ram : 2x 2 =4 gb dd2 800 mhz

diablo 3 oynayabilir miyim acaba ?

eğer oynayamazsam neyı yukseltmem gerekır ?

full ayarlar belki zorlaya bilir ama normalde sıkıntı olmaz.
    2.2 ghz işlemci 9600m gt ekran kartı 3 gb rem ile normal oynayabiliyordum.
  • quote:

Blizzard'ın oyunlarında key fiyatları zaten digital download ile aynı oluyor hemen hemen 3-5 TL fark ediyor.

Yalnız Battle.net de yığılma olacağına inanıyorum birkaç hafta data trafikten dolayı. Durum öyle olursa pek tercih etmem kutulu alabilirim.
  • quote:

CE içeriği açıklandı zaten. Bi' bak bakalım ne var ne yok içinde.

Doğru ya unutmuşum, Soul stone USB ve diablo kellesi için alınabilir. Yanlış hatırlamıyorsam Diablo 2+LOD da dahildi pakete.
  • Bu sistem olayları konu edilmişken bir soru sorayım belki test eden olmuştur. Windows XP de deneyen oldu mu Arkadaşlar sıkıntı oluyor mu ? Yoksa tamamen uyumsuz mu ? Bilen ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: moz@

Bu sistem olayları konu edilmişken bir soru sorayım belki test eden olmuştur. Windows XP de deneyen oldu mu Arkadaşlar sıkıntı oluyor mu ? Yoksa tamamen uyumsuz mu ? Bilen ?

Windows XP, son service pack yüklüyse çalışacaktır.
  • Hoş XP nin 2 GB RAM sınırı var. Ekran kartı da iyiyse orta sevye idare eder gibi geliyor.
  • Aaa bugün 17 ocak unutmuşum. 17 ocakta oyun çıkacak diyenler vardı yabancı forumlarda bas bas bağıran. 17 ocak oldu bırak oyunun çıkmasını ortada çıkış tarihi yok :). Heheheh iş yaparken aklıma geldi, güldüm valla.
  • Jay Wilson bu hafta açıklama yapacak oyun hakkında.

Muhtemelen Q2'ye erteledik blablabla nedenlerinden dolayı diyecek.
  • 
Sayfa: önceki 545546547548549
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.